Jump to content

Moto Zajednica

VW Buba 1200 TAS

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

Podaci: 1200 TAS, 1975.god. Drugi vlasnik (od 1995.godine) pešla 151000, (polugeneralna radjena 2000g, od tad prešla 20.000km, uvek servisirana kod jednog majstora), malo vožena, zimi garažirana. Restauracija i farbanje Glasuritom radjeno 2001.godine, kada su stavljena sva 4 nova krila. Gume prešle 2000km, nov akumulator (pod garancijom), sve besprekorno funkcioniše, ispravni tuneli, radi grejanje, sportski volan, prednja sedišta od Golfa2, sve drugo u približno originalnom stanju, kočnice u odličnom stanju, motor bez ulaganja, ne troši ulje, radilica bez lufta, neophodne manje kozmetičke korekcije (na dva tri mesta ispucao git + sitnije ogrebotine na parkingu. Komad za prave ljubitelje...

 

Razlog prodaje: otkinuo me kredit u švajcarcima, moram da se čupam. Izmedju opcija da prodam crvenu Vespu iz 1985. i crvenu Bubu iz 1975, odlučio sam se za ovo drugo, mada mi je bila namera da se upokojim sa obe.

 

Cena: 800evra uz moguć dogovor jer registracija ističe (istekla) 05.08.2011.

 

Zaključak: Buba izgleda bolje na slikama nego uživo, ali ko dodje da je pogleda neće to vreme smatrati izgubljenim.

 

Ako je neko zainteresovan, idemo prvo na p.p.

 

XuC3t_1001166a.jpg

KVq5D_1001167a.jpg

YQLmp_1001171a.jpg

2IiJD_1001170a.jpg

bhZYy_1001169ao.jpg

i5db6_1001173ai.jpg

FcOlY_1001172a.jpg

Vwk0z_1001177a.jpg

eMucm_1001181a.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

I ja imam istu ovakvu.Ako nije problem da pitam, gde si uzeo gume za nju?Ja prilično vozim svoju, al´ je veliki problem naći gume za istu.Koliko vidim da su na njoj standardne gume, tj 155(165)/R15.Ja sam uzeo neke Winterine,al´ nije to to...

Srećna prodaja, i za tako male pare,ko god da je uzme, sigurno se neće prevariti!0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

I ja imam istu ovakvu.Ako nije problem da pitam, gde si uzeo gume za nju?Ja prilično vozim svoju, al´ je veliki problem naći gume za istu.Koliko vidim da su na njoj standardne gume, tj 155(165)/R15.Ja sam uzeo neke Winterine,al´ nije to to...

Srećna prodaja, i za tako male pare,ko god da je uzme, sigurno se neće prevariti!0takoje.gif

 

 

У питању су Тигар ТГ605 155/70/15. Купљене су у Земуну код вулканизера на Тошином бунару. Потрудићу се да нађем телефон, јер без обзира што их нема на сајту Тигра, још увек могу да се нађу нове у продаји...

Као скупља варијанта имаш овај сајт ИНТЕРНЕТ ПРОДАЈА ГУМА, ту имаш страни програм, мало скупљи...

Поздрав!

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

I ja imam istu ovakvu.Ako nije problem da pitam, gde si uzeo gume za nju?Ja prilično vozim svoju, al´ je veliki problem naći gume za istu.Koliko vidim da su na njoj standardne gume, tj 155(165)/R15.Ja sam uzeo neke Winterine,al´ nije to to...

Srećna prodaja, i za tako male pare,ko god da je uzme, sigurno se neće prevariti!0takoje.gif

 

 

У питању су Тигар ТГ605 155/70/15. Купљене су у Земуну код вулканизера на Тошином бунару. Потрудићу се да нађем телефон, јер без обзира што их нема на сајту Тигра, још увек могу да се нађу нове у продаји...

Као скупља варијанта имаш овај сајт ИНТЕРНЕТ ПРОДАЈА ГУМА, ту имаш страни програм, мало скупљи...

Поздрав!

:zdravo:

 

Baš sam gledao Tigrove gume da uzmem, jer su najjeftinije, a drže se dobro (vozim se već 7,8 godina).Problem se nalazi u tome što sam zvao Tigar i rekoše mi da im se ne isplati da prave gume tog promera, kao uvek im ostane na lageru ili tako nešto, pa su istopili kalupe...1hmm.gif

 

 

Погледај у Зрењанину, ул. Милетићева 85, Оптима ауто центар,продају гуме за старце на друму, марка Toyo 310

 

Toyo sam hteo da uzmem (iako su koštale 5000din kom) baš tu u Miletićevoj u ZR-u, ali beše zimski period, pa sam odustao od istih, jer su bile letnje, pa sam se odlučio za Winterine.

Moraću da uzmem Toyo gume za leti , jer mi ništa ne preostaje drugo, pa menjati kad dođe zima Winterinim...

 

Puno ti hvala na odgovorima!0takoje.gif

P.S Ako budeš bio u prilici, postavi broj telefona tog vulkanizera ili mi pošalji na p.p.

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja