Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBR600F4

Recommended Posts

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Moj brat prodaje motor i iza svake napisane rechi i ja stojim. Registrovan je na forumu ali trenutno nema internet pa ja postavljam oglas u njegovo ime.

 

Prodajem Hondu cbr 600 F4 1999 godiste sa oko 35000 predjenih km (i vozim se dalje tako da se kilometraza menja). Kupljena od prvog vlasnika, ja sam je uvezo i jedini sam vlasnik u Srbiji. Motor je mehanicki perfektan, radi kao sat ali ima sitnih estetskih nedostataka za sta sam ja kriv. Motor sam kupio i uvezo u vise nego perfektnom stanju, ali sam pocetkom sezone imao proklizavanje u jednoj sporoj krivini i tom prilikom sam ostetio malo plastike na oklopu, i izgrebao malo dekli. Plastika je sredjena, vizir fabricki koji je pukao prilikom pada zamenjen je blago zatamnjenim MRA vizirom, dekli nisam dirao jer nemam sta da krijem. Motor se vozi kao nov, nema nikakav problem ni sa geometrijom rama ni sa ogibljnjem ni sa kocnicama ili bilo cim drugim. Na motoru je uradjen servis pocetkom sezone, i nema ulaganja do iduceg servisa. Lanac i lancanici su kao novi. Jedino potrebno ulaganje je zamena guma. Na motoru su trenutno bridgestone bt020 koje za turing mogu da teraju jos par hiljada, ali za agresivnu voznju ja savetujem zamenu za neke nove sportske gume. Motor je registrovan do kraja godine i ima nov Exide AGM akumulator. Ulje u njemu je motul 300V a cak je i filter ulja hondin. Motor je uvek mazen i pazen i maksimalno odrzavan. Potrosnja se krece izmedju 5 i 6 litara na 100 km.

 

Od opreme na motoru su:

 

Mini migavci

Preklopivi nosac tablice

KN filter vazduha

Centralni stender

 

Nisam preprodavac, ali posto ne bih da ostanem bez motora dugo u obzir dolazi i zamena na prvom mestu za Yamahu FZS 1000 Fazer (prva generacija) jer planiram neka duga putovanja u buducnosti.

 

Cena je 2600e

 

0-6-3-6-1-8-4-3-4

 

Ako neshto nije jasno mozhete i mene ovde da pitate ili njega da pozovete. Vozimo se svaki vikend zajedno tako da odlichno poznajem ovaj motor.

post-595-0-47531300-1311531352_thumb.jpg

post-595-0-33288600-1311531358_thumb.jpg

post-595-0-44552300-1311531377_thumb.jpg

post-595-0-45952800-1311531384_thumb.jpg

post-595-0-94880000-1311531391_thumb.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Mozhda bih ja preshao na ovu Hondu pod uslovom da je neko zainteresovan za moj zx7r. Ne bih postavljao oglas jer bi mi jedino kombinacija za ovu Hondu odgovarala. Sve je novo na motoru od guma, lanca, lanchanika preko svecica, kn filtera do plochica itd. Od nedostataka par minornih ogrebotina koje ce biti sredjene u toku sledece nedelje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Brat prodaje motor, ne ja mada poznajem motor kao da je moj. Slobodno pozovite choveka i poprichajte ako ste zainteresovani. Koliko ja znam drugi motor je vec nashao i samo cheka ovaj da proda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Danas smo se malo menjali motorima, 40km sam vozio Hondu i odlichna je. Bez ikakve mane.

Izashla na Goch bez problema :moto3:

 

2500e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 909 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Verujem da hoce, hvala. Pocela je cetvorocifrena kilometraza ispod mog d**eta na ovom motoru vec posle 5 dana, svidja mi se ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja