Jump to content

Moto Zajednica

Sta da kupim posle Apenca?

Recommended Posts

  • Motorista u pokusaju, 282 postova
  • Motocikl: Keeway speed 150

Ove sezone sam kupio Tomosa APN 6,i vec mi je da kazem dosadio,uskoro punim 16 god,nemam vozacku a uzeo bih nesto jace tako da planiram da polozim za 125 ccm (do11 kw),i planiram da uzmem nesto od 125 kubika da se vozim,inace zivim na selu,blizu grada (arandjelovca),treba mi nesto univerzalno,znaci asfalt i ponegde kameni put,uzeo bih nesto polovno do 1000 evra,ja sam se realno nalozio na keeway speed 125 pa sad bih da pitam vas sta mi je ciniti?:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

pa on ti je onako bas city bike... Ne znam kolko bi se dobro pokazao na kamenu (tucanik) Pitaj u podforumu Kineski Motori ili kako se vec zove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Pa , ko je imao i V-max , zna : da moze da potrosi 6 ali i 15 l/100 . A MZ 125 moze da trosi i 2,5 l , ako cemo BAS da zapnemo za potrosnju ! A imao sam obadvoje i mogu pouzdano to da tvrdim !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

A, jesi li ti stvarno prelomio i potpuno si siguran da hoces motor, iako niko nije uspeo da te (u onoj tvojoj temi) ubedi u prednosti motora nad automobilom?

 

Mozes li da nam obrazlozis tu svoju odluku, cisto da vidimo da si ozbiljan, da nije opet zajebancija u pitanju!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorista u pokusaju, 282 postova
  • Motocikl: Keeway speed 150

Nema tu sta da se ubedjuje,nemam ni polozeno za kola (a i ne mogu)a i trose vise,tako da mi treba nesto za voznju leti sa drugarima,ponekad do prodavnice,do grada itd,i nemam sta da budem siguran da hocu motor posto vec imam motor i treba mi veci i jaci....:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

vidi brate ruku na srce ja nikada a verujem i ovde prisutni forumasi nisu gledali na potrosnju kada su kupovali

motor,znaci razdvojmo ta dva pojma ...

sta ti hoces da kupis motor ili frezu ja to ne kontam,sve sto je napravljeno sa motorom sa unutrasnjim sagorevanjem mora da trosi sad dal trosi dve ili pet litara to nije vazno

vazno je da ti rodjeni kupis sebi motor koji ti je lep i koji sluzi svrsi a posto vidim da nisi zahtevan onda uzmi ono sto ti lezi na srcu i ostavi se ovde saveta o kupovini motora

uzimas motor koji je tebi ok...

 

nema toga motora koji je savrsen a pogotovo tebi posto ti je suzen izbor zbog love,ovo je jako skup sport a pritom i jako opasan dal tvojom krivicom ili krivicom drugih ucesnika u saobracaju moras da vodis racuna,kada uzmes motor mora da das isto toliko za opremu da bi se osecao sigurnim .

ne pametujem nego ti pricam iz licnog iskustva djavolja su ti moj druze ovo posla uvek te vuce na nesto novo u ovome slucaju na drugi motor itd..

 

 

zelim ti da nadjes svoj bike sto pre i da osetis te drazi ovoga sporta u potpunosti..:zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Papi, svaka ti ka u Njegoša. Sve je rečeno, tako da očekujemo novu temu od strane autora ove. Srećno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Ove sezone sam kupio Tomosa APN 6,i vec mi je da kazem dosadio,uskoro punim 16 god,nemam vozacku a uzeo bih nesto jace tako da planiram da polozim za 125 ccm (do11 kw),i planiram da uzmem nesto od 125 kubika da se vozim,inace zivim na selu,blizu grada (arandjelovca),treba mi nesto univerzalno,znaci asfalt i ponegde kameni put,uzeo bih nesto polovno do 1000 evra,ja sam se realno nalozio na keeway speed 125 pa sad bih da pitam vas sta mi je ciniti?:zdravo:

 

 

T15 Hornet...1zvizduk.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3153 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

MZ 125. To ti je moja preporuka, mali potrosac kada uzmes sve u obzir. Pun dzep para za gorivo,jer je odrzavanje smesno.

 

Prodaje tockic jednu 125icu, mnogo dobru, vozio sam je par krugova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Papacito u pravu si,resio sam keeway speed 125,verovatno posle ove sezone,i ako prodam apena.......hvala svima na odgovorima.....:zdravo:

ali on ti trosi 2 L !!!... :lol: :lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja