Jump to content

Moto Zajednica

HITNO!!! Kupujem viljusku za gsxf-a

Recommended Posts

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki gsxf 750

Pretrazio sam celu drzavu, sve moto otpade, nemoguce da nigde nema viljuska za moj motor.

trazio sam i na ebay-u, izlicitirao i zajebao me prodavac nije hteo da posalje nego je ponovo stavio na prodaju :( tako da sam sad jako razocaran :(

ako neko ima na prodaju ili zna gde mogu da kupim bio bih jako zahvalan :)

Dakle treba mi VILJUSKA ZA SUZUKI GSXF750 '98 GODISTE.

Odgovarala bi mi i samo 2 stapa posto trouglove imam, a moze i cela viljuska.

Prodavca castim pivom :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

mogu nesto da ti nadjem u italiji ovih dana ako te zanima.pa jel je toliko sjebana da nemoze da se ispravi?063319224 vlada,pozz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki gsxf 750

ne mogu da se isprave jer je jedan stap pukao, a jeftinije mi je da kupim celu viljusku nego da kupim jedan stap i da ispravljam drugi i oba trougla...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • glavatar, 172 postova
  • Lokacija: burlingame, ca
  • Motocikl: gs500 '02

sad ti meni nadji ko ce mi dovuci tocak za cbr600f2 iz uk jer je tamo 18 funti, dok ovde srbin srbinu uterava za 250eur, sam cu ga prebaciti preko grane. poz i ziv bio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki gsxf 750

sad ti meni nadji ko ce mi dovuci tocak za cbr600f2 iz uk jer je tamo 18 funti, dok ovde srbin srbinu uterava za 250eur, sam cu ga prebaciti preko grane. poz i ziv bio.

 

sad ti meni nadji ko ce mi dovuci tocak za cbr600f2 iz uk jer je tamo 18 funti, dok ovde srbin srbinu uterava za 250eur, sam cu ga prebaciti preko grane. poz i ziv bio.

 

 

 

nazalost mislim da meni ovo ne pase, ovo je cini mi se za stariji model, jer sam vec gledao jednu ovakvu viljusku i nisu iste rupe za kocnice...zvacu coveka svakako ali evo kako izgleda moja viljuska...

a sto se tice tocka, poznata mi je situacija, ja sam nasao viljusku bas za moj motor, isto godiste i sve, u engleskoj za 49 funti sa sve heblovima i rucicama, ali nisam uspeo da je doteram :(

mozes da pitas milosa, ima tema na forumu, decko dovozi stvari sa ebay-a vecinu iz nemacke, ali nesto moze i iz uk. ima tema ovde na forumu o tome....

 

post-6578-0-73470300-1308180303_thumb.jpg

post-6578-0-01950300-1308180313_thumb.jpg

post-6578-0-01950300-1308180313_thumb.jpg

post-6578-0-96773900-1308180323_thumb.jpg

post-6578-0-46277400-1308180334_thumb.jpg

post-6578-0-73997400-1308180342_thumb.jpg

post-6578-0-19890200-1308180352_thumb.jpg

 

pozdrav :)

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/61131-ebay-kupovina/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • glavatar, 172 postova
  • Lokacija: burlingame, ca
  • Motocikl: gs500 '02

mislim da sam nasao ko ce mi doterati za dz. svakako cu i da cimnem coeka po preporuci fala. mnogo su me smorili cigani nasi, em precene sto imaju, em su bezobrazni. sad cu da uvezem sto mi treba pa makar platio 1000x vise. inace ovaj iz backe topole je konj, ali ima sto ti treba i meni je trazio 300eur. i na kraju nemoj da se plasis da malo zasuces rukave i napravis da sve sljaka. kako se stvari razvijaju ja cu da zavrsim sa gsxf-om sa cbr-kinom prednjicom i tockom od vfr. tebi sam trebaju custom nosaci za celjusti, ako vec ne nadjes celjusti koje odgovaraju na te viljuske. nego toliko od mene. srecno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • glavatar, 172 postova
  • Lokacija: burlingame, ca
  • Motocikl: gs500 '02

e da. moram jos da dodam. posto ja moju cbr viljusku izgleda necu prodati, odacu ti moj plan b. nasao sam lika koji ima kompletnu prednjicu od gsxr750 91/92god, kolik sam uspeo da saznam to godiste ima identicne lezajeve jedino je ta osovina na trouglovima mrvicu duza, tako da uz minimalno cimanje imas sraf na sraf varijantu. vile nisu u bajnom stanju ali su ok, novi dihtunzi i celokupan remont celjusti i stapova i bice ok. jedino je felna od tocka neka 3kraka gadna, ali jbg. 160eur. ako te zanima dacu ti br.gsxr ovi stapovi su 43 i malo mocniji, ali vesanje tog godista gsxr-a nije nista posebno naprednije od gsxf jedino sto ima vise mesa. pa vidi............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • glavatar, 172 postova
  • Lokacija: burlingame, ca
  • Motocikl: gs500 '02

buraz, vidi sta smo ti opcija dali, nemoj zajebavati. mora da nesto moze. evo imam ja viljusku od cbr600f2 prodajem za 150eur sa sve celjustima i za dan 2 lezajevima koji idu direktno u gsxf. ima i osovinu. treba ti samo tocak i udri. fali par navrtki koje idu gore na trouglove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki gsxf 750

pa druze nije bas brdo opcija kad ni jedna ne zavrsava posao :(

ona sa kupinda sto si poslao link je za stari model, meni ne odgovaraju ni rupe za kandze ni duzina, od gsxr-a nije isti precnik diskova tako da bih morao da kupujem i diskove a ni precnik tocka nije isti, tako da mi za to treba ceo prednji kraj sto je opet velika zajebancija, a cbr600 je nizi za 4cm od mog motora, i sve ove viljuske i ona sto ima onaj iz motobike su krace po 3-6cm a ne bih stavljao kracu viljusku jer to menja kompletnu geometriju motora, da je duza, pa ajde ali ovako...jos ni jedna od ovih opcija ne zavrsava posao do kraja nego resava problem viljuske a pojavljuje se problem neceg drugog(tockovi diskovi trouglovi lezaj volana itd) a pretpostavljam da si i ti prosao kroz tu pricu :)

i onda kad pogledam dok kupim neodgovarajucu viljusku za 200-300e i sve delove koji mi trebaju da to sve nabudzim, a nisam bas sklon budzevinama, to izadje 400-500e koliko mi je trazio jedini covek kojeg sam nasao da ima viljusku za moj motor i to polovnu. tako da mi se nista od toga ne isplati, vec sam odlucio da kupim samo jedan stap, ovaj sto je slomljen, da ispravim sta je ostalo od moje viljuske i to je to ili eventualno ako se neko pojavi sa pravom viljuskom u medjuvremenu onda cu uzeti celu... i naravno sve to mora da se zavrsi do 10.jula inace odoh na more autobusom :D :D :D

 

tako da ako neko ima stap koji bi mogao da pase na moju viljusku nek mi se javi, moj broj je: 0642947967

precnik i duzina cevi su 41mm i 623mm(dakle samo cev je 623mm)

pozdrav svima i ko mi resi problem castim ga picem :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • glavatar, 172 postova
  • Lokacija: burlingame, ca
  • Motocikl: gs500 '02

onaj gsxr sto ti predlozih ide u kompletu prednjica za 160eur. sa sve tockom diskovima i ostalim zajebancijama. u svakom slucaju srecno i sto jeftinije, jer kod nas, boze moj, u cenu treba uracunati i doprinos lika iz livnice iz koje je potekao celik za deo koji kupujes. (ovo se ogorceno osvrcem na moj problem). srecno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

imam ja prednji deo od bandita 600 k4, guma, felna, diskovi, kandze, stapovi, trouglovi, 900 evra

posto vidim da ove jeftinije ne odgovaraju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki gsxf 750

imam ja prednji deo od bandita 600 k4, guma, felna, diskovi, kandze, stapovi, trouglovi, 900 evra

posto vidim da ove jeftinije ne odgovaraju

ne razumem zasto si mi ovo napisao? ako mislis da cu da kupim tvoj deo, necu. ako mislis da se podsmevas zato sto mi je puno da dam 500e za viljusku staru 15 dodina onda ne znam sta da kazem. a to za sta ti trazis 900e ne verujem da kosta upola toliko ni novo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

ne podsmevam se nikom, a ako ne kosta toliko slobodno kupi ove stare 15 godina za 500 e, tvoj novac tvoja stvar,

cisto informacija, od uvoznika jedan stap je 450 evra i da cekas 2 meseca,

srecna kupovina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki gsxf 750

ok. ako neko ima stap(samo cev) precnik 41mm duzina 623mm ili celu viljusku za gsx750f 98 godiste ili samo jedan stap(sa cizmom) neka mi se javi na 0642947967 pozdrav :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja