Jump to content

Moto Zajednica

HITNO!!! Kupujem viljusku za gsxf-a

Recommended Posts

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki gsxf 750

Štap ( hromirani deo ) nov neoriginalan 150 eur.

062-8240866

 

rBjSY_stapn.jpg

 

 

nemam ti ja toliko para druze :( to mi bas treba al dajte nesto polovno i povoljnije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki gsxf 750

imam jednu cizmu od bandita 600 98god ako si zainteresovan, samo da vidim da li je leva ili desna

 

 

meni ne treba cizma, moja je ispravna, treba mi stap, ako to imas bilo bi super :)

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

posteno, povoljnije od ovoga neces naci, ja sam za moj stap dao 180 evra (samo hromirani deo)

jedino resenje ti je da nadjes kriv pa da ispravljas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki gsxf 750

kako necu jbt? To za sta covek ovde trazi 150e ljudi nude za 100, novi, original(pravo iz japana) od ovlascenog dilera kosta 130e dacu vam broj od coveka ako mi ne verujete, zato je ovo sumanuto da dam za neoriginal 150.

imao sam ponudu za stap od bandita za 80e ali nije mogao da se napakuje na moju viljusku, pa mi je isti covek nasao stap od novijeg bandita koji je istih dimenzija kao moj i izasao je iz ose maksimalno 1cm sto se ispravlja bez problema, covek mi je poklonio zato sto je nazovi kriv, a prvi put me vidi. i radije cu njega da castim 100e jer je posten covek nego da me tamo deru za nesto sto znam da ne kosta toliko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova

kako necu jbt? To za sta covek ovde trazi 150e ljudi nude za 100, novi, original(pravo iz japana) od ovlascenog dilera kosta 130e dacu vam broj od coveka ako mi ne verujete, zato je ovo sumanuto da dam za neoriginal 150.

imao sam ponudu za stap od bandita za 80e ali nije mogao da se napakuje na moju viljusku, pa mi je isti covek nasao stap od novijeg bandita koji je istih dimenzija kao moj i izasao je iz ose maksimalno 1cm sto se ispravlja bez problema, covek mi je poklonio zato sto je nazovi kriv, a prvi put me vidi. i radije cu njega da castim 100e jer je posten covek nego da me tamo deru za nesto sto znam da ne kosta toliko.

 

Dw3Im_gsxf750.jpg

 

Ako ti tražiš ovaj deo sa brojem 18 onda pitaj ovlašćenog dilera koja je cena , evo ti fabrički broj 51110-20C00 po mom znanju košta 206,24 eur .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja