Jump to content

Moto Zajednica

"EBAY KUPOVINA"

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 185 postova
  • Motocikl: XL 1000 V

Ebay kupovina!!!

Imate mogucnost kupovine sa svih stranih sajtova koji imaju PayPal nacin placanja....

Mozete kupovati odnosno naruciti preko nas sve sto vam je potrebno, a nemate u Srbiji ili je jeftinije.... Sve sto je potrebno da uradite je da nam posaljete link od zeljene stvari na mail adresu.. U najkracem mogucem roku dobicete odgovor koliko vas to sve kosta da stigne na vasu kucnu adresu....

Prednost ovakve kupovine je sto ne morate da brinete o carini, transportu itd... Mi sve odradimo i to vam je uracunato u cenu koju vam kazemo...

Mozete narucivati delove za kola, delove za motore/skutere, mobilne, kamere, foto-aparate, patike, dukseve, trenerke, jakne, satove, sve sto vam padne na pamet...

NAJZASTUPLJENIJI SAJTOVI SU EBAY NEMACKI I ENGLESKI

POSTOJI MOGUCNOST I KUPOVINE IZ AMERIKE

INFORMACIJE NA: ebay_narucivanje@yahoo.com ili pp

Posetite nas sajt: www.ebay-narucivanje.webs.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• U prolazu, 47 postova
  • Motocikl: Kymco Super 9

Ime mi je Milos :)

Izvinjavam se sto nisam odgovarao, nisam bio kuci, a tema je danas postavljena :)

kontakt broj je 0616270678

Iz Batajnice sam...

Sto se tice cena usluga, to varira od artikla do artikla, najniza cena je 10eura... znaci u to je uracunat prevoz do srbije i svi moji troskovi...

Rok isporuke je 20tak radnih dana :) ( ako nekome treba nesto iz nemacke moze da naruci do cetvrtka i stici ce mu sledeci cetvrtak, petak, posto mi kombi krece po robu u nedelju)

• Podržavam 5

• U prolazu, 22 postova

Opisite nam okvirno kako odredjujete naplatu da bih znali za ubuduce posto ja stalno narucujem preko ebay.de i da li se kupuje samo na sofort...ili se i licitira.hvala

Ebay kupovina!!!

Imate mogucnost kupovine sa svih stranih sajtova koji imaju PayPal nacin placanja....

Mozete kupovati odnosno naruciti preko nas sve sto vam je potrebno, a nemate u Srbiji ili je jeftinije.... Sve sto je potrebno da uradite je da nam posaljete link od zeljene stvari na mail adresu.. U najkracem mogucem roku dobicete odgovor koliko vas to sve kosta da stigne na vasu kucnu adresu....

Prednost ovakve kupovine je sto ne morate da brinete o carini, transportu itd... Mi sve odradimo i to vam je uracunato u cenu koju vam kazemo...

Mozete narucivati delove za kola, delove za motore/skutere, mobilne, kamere, foto-aparate, patike, dukseve, trenerke, jakne, satove, sve sto vam padne na pamet...

NAJZASTUPLJENIJI SAJTOVI SU EBAY NEMACKI I ENGLESKI

POSTOJI MOGUCNOST I KUPOVINE IZ AMERIKE

INFORMACIJE NA: ebay_narucivanje@yahoo.com ili pp

Posetite nas sajt: www.ebay-narucivanje.webs.com

• U prolazu, 47 postova

Potrebno je da mi uvek posajete linkove da bi Vam rekao kolika je cena tacno.. za stvari koje su do 100 eura, uzimam oko 10, ali opet kazem, najbolje je poslati da vidim velicinu, jer tu varira cena... i da napomenem, da za svaki proizvod uzimam 50% unapred, cim platim to sto hocete, dobicete mail od paypal-a da je placeno...

Radim i licitacije i Buy it Now :)

Za licitacije je potrebno da mi posaljete link i ja cu vam reci kolika je pocetna cena sa svim troskovima, pa cete vi meni da kazete do koliko bi najvise isli :)

• U prolazu, 47 postova

evo ovako, sto se tice davanja kapare...

znaci koliko ja vama verujem da me necete prevariti, toliko i vi meni... sad se pitate kako mozete da me prevarite, pa na nacin da mi trazite nesto da licitiram i ja odradim licitaciju i ako osvojim vi na kraju necete da kupite, a ja kad osvojim nesto moram da platim, da mi ne bi zatvorili profil... ( radio sam par puta na tu foru da placaju ljudi po prijemu i izvaralo me je dosta njih, pa sam odlucio da radim sad na ovaj nacin, bolje manje musterija, a sigurnih.. ) nadam se da me razumete

e sad verujte mi ja nemam nista od toga da izradim nekoga, jer ja i da zeznem nekoga za 50- 100 eura nemam nista od toga, tj. automacki gubim posao, a verujte mi ne bi zrtvovao ovaj posao ni za koje pare, posto mi uslovi u potpunosti odgovaraju, a i imam dobu paru od njega....

odradio sam bas dosta kupovina i nikoga nisam jos prevario...

ima jedan covek tu sa foruma koji je prosle nedelje kupio preko mene delove za motor u vrednosti od 300+ eura i covek je uredno uplatio, ja sam mu odmah platio delove, tako da ko ne veruje neka saceka sledecu nedelju da njemu stignu delovi, pa cete videti da ne varam ljude....

Pozdrav :) :) :)

• Podržavam 1

• Drug član, 1855 postova
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Kako stoje stvari sa vaijantom da ja izlicitiram artikal na Ebay-u, a da ti posle preuzmes,tj.platis i organizujes ? Dam ti moje pasvorde i ti nastavis.

Imam desetine pozitivih ocena i svaki put sam morao da organizujem placanje i donosenje delova.

• Podržavam 1

• U prolazu, 47 postova

Kako stoje stvari sa vaijantom da ja izlicitiram artikal na Ebay-u, a da ti posle preuzmes,tj.platis i organizujes ? Dam ti moje pasvorde i ti nastavis.

Imam desetine pozitivih ocena i svaki put sam morao da organizujem placanje i donosenje delova.

e to sam zaboravio da napomenem, moze i to da se uradi nije nikakav problem.... samo mi morate poslati link, da bi vam rekao unapred moje troskove :)

• U prolazu, 47 postova

roba mi stize sledeci vikend, ako nekome treba nesto, moze sad da naruci, ako hoce da mu stigne sledece nedelje... :)

primam porudzbine i uplate sutra do 13h :)

Za ovu turu sto stize sledece nedelje moze da se narucuje samo sa www.ebay.de

• Svrati ponekad, 314 postova
  • Motocikl: Yamaha R1 2001 & Honda XLV750R rd01 1984 first dual sport

znaci koliko ja vama verujem da me necete prevariti, toliko i vi meni... sad se pitate kako mozete da me prevarite, pa na nacin da mi trazite nesto da licitiram i ja odradim licitaciju i ako osvojim vi na kraju necete da kupite, a ja kad osvojim nesto moram da platim, da mi ne bi zatvorili profil... ( radio sam par puta na tu foru da placaju ljudi po prijemu i izvaralo me je dosta njih, pa sam odlucio da radim sad na ovaj nacin, bolje manje musterija, a sigurnih.. ) nadam se da me razumete

sve je ovako kako covjek prica0takoje.gif,,, jednom sam kupovao neki auspuh prekog prijatelja u austriji

• Podržavam 1

• Svrati ponekad, 182 postova
  • Motocikl: Liberty 125&KLE 500

e sad verujte mi ja nemam nista od toga da izradim nekoga, jer ja i da zeznem nekoga za 50- 100 eura nemam nista od toga, tj. automacki gubim posao, a verujte mi ne bi zrtvovao ovaj posao ni za koje pare, posto mi uslovi u potpunosti odgovaraju, a i imam dobu paru od njega....

odradio sam bas dosta kupovina i nikoga nisam jos prevario...

ima jedan covek tu sa foruma koji je prosle nedelje kupio preko mene delove za motor u vrednosti od 300+ eura i covek je uredno uplatio, ja sam mu odmah platio delove, tako da ko ne veruje neka saceka sledecu nedelju da njemu stignu delovi, pa cete videti da ne varam ljude....

Pozdrav :) :) :)

"Covek sa foruma" je zadovoljan prvom fazom nabavke delova preko Mr.Ebay-a. Izuzetno korektan i precizan (poslovni)dogovor po pitanju narucivanja. :takoje: Po pristizanju narucenog sledi i finalni zakljucak koji cu podeliti sa svima vama! :zdravo:

• Podržavam 1

• Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 912 postova
  • Motocikl: K4 !000 veoma saren i veoma brz. TT600 za malo pa da sam ide :D

ajde ovako, ako nesto na ebay kosta 100 eura, na teritoriji nemacke, koliko to kosta da stigne kod nas? sa svim troskovima.

da li su troskovi fiksni ili postoji neki procenat u odnodu na cenu sa ebay-a?

• U prolazu, 47 postova

ajde ovako, ako nesto na ebay kosta 100 eura, na teritoriji nemacke, koliko to kosta da stigne kod nas? sa svim troskovima.

da li su troskovi fiksni ili postoji neki procenat u odnodu na cenu sa ebay-a?

Cena zavisi od velicine toga sto se uzima i od same cene proizvoda... Ovako ne mogu nista da ti kazem, moras mi poslati link, da bi ti rekao koliko ce to izaci da se doveze u Srbiju... I gledajte obavezno kolika je postarina za Nemacku, da vas ne zbunjuje kad vam kazem cenu... posto ni jedna postarina nije ista, razlikuje se od prodavca do prodavca...

:zdravo:

• Drug član, 1022 postova
  • Motocikl: kawasaki

evo da priupitam i ja nesto ,sto ako roba nije iz EU tj,Azije ili Amerike a licitira se ili prodaje na Ebay.de da li se placa carina na cenu robe koja se narucuje ..............

• U prolazu, 47 postova

Iz amerike se placa carina na skuplje stvari, do sad sam placao.. Npr za majice nisam nikad platio, ali za patike jednom jesam...

Sto se tice Azije, narucujem najvise iz Hong Konga i nikad do sad nisam platio carinu, ali kupovao sam stvari do 100e.... sad ne znam za skuplje stvari...

Ako ocete nesto da kupite iz Amerike ili Azije i to moze, ali ako se plati carina, dobicete carinski racun, tako da cete i to morati da platite... :)

• Drug član, 1022 postova
  • Motocikl: kawasaki

Iz amerike se placa carina na skuplje stvari, do sad sam placao.. Npr za majice nisam nikad platio, ali za patike jednom jesam...

Sto se tice Azije, narucujem najvise iz Hong Konga i nikad do sad nisam platio carinu, ali kupovao sam stvari do 100e.... sad ne znam za skuplje stvari...

Ako ocete nesto da kupite iz Amerike ili Azije i to moze, ali ako se plati carina, dobicete carinski racun, tako da cete i to morati da platite... :)

ja sam narucivao preko prijatelja i zeta pa zato pitam ,jer sam jesenas narucio aupuh iz Kine (neka Americka firma otvorila pogon u Kini ) cena na ebay.de je bila 92 evra postarina 35 evra ali nije nigde stojalo da treba i carina da se plati pa kada je stigao deo u Nemackoj trazili su jos 48 evra carine posto roba nije iz EU tako su rekli tamo u carinskoj upravi gde je deo stigao i prijatelj se raspitao zbog cega , kao roba nije iz EU i da se na vrednost vecu od 50 evra placa carina ,a jos jedna stvar stoji iza ove carine pogotovo Nemci a i ostale clanice EU stite svoje trziste pa su i zbog toga 50% carina da sam znao ne bih terao prijatelja da poruci

• U prolazu, 47 postova

Meni do sad sve sto je stiglo iz Kine nije bila naplacena carina... Cak sam jedan deo dobio pre 3 dana iz Kine i to sam narucio na kucnu adresu u Srbiji i prosao sam bez carine... CUDNO, ALI ISTINITO... pitao sam postara koliko sam duzan, kaze nista... ja se zacudio... Ali to sto sam kupiio bilo je velicine kao kutija petit keksa :) verovatno nije naplacena carina zato sto je mali paket....

Do sad iz kine nisam narucivao nista toliko veliko, uglavnom su manje stvari narucivane... Iz Amerike sam platio carinu na patike...

Tako da nema pravila....

• Svrati ponekad, 182 postova
  • Motocikl: Liberty 125&KLE 500

Bogami,dobro sam odabrao! :takoje: Al' ce KLE da mi se obraduje kada mu prinesem nove"organe" !!! Svaka cast Mr.Ebay!

• Podržavam 1

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja