Jump to content

Moto Zajednica

Fotografija dana (tvoja, ne tuđa)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Bajina Basta - Tara
  • Motocikl: kawasaki VN900 '08

Posle šest godina...

2007 godine, datum mi nije poznat. Posle veoma uspesnog osamnaestog rodjendana sa jos par ljudi u vidno alkoholisanom stanju odlazim na obližnje brdo (Crvena Stena) iznad Bajine Bašte. Vreme dva, tri sata posle ponoći. Kolona od jedno petnestak ljudi se vukla nekom izmisljenom putanjom u nameri da se dočepaju vrha i tamo ispiju par paketa APATINSKOG piva 2,5L. Pri samom vrhu pocinje da me hvata vrtoglavica i sa čela kolone ostajem u začelju. Hvatam se za drvo, ostali odlaze. Lagano osećam eroziju tla ispod svojih NIKE patika. Ali i dalje ne želim da pustim tri flaše piva koje koje sam obgrlio levom rukom. Desna ruka popušta i krećem da se kotorljam niz veoma veliku nizbrdicu. Kao da je trajalo satima tako mi se činilo. U jednom momentu zakačinjem nogom za neko drvo, koleno mi iskače. Kotrljanje se i dalje nastavlja, a ja gubim svest.

Otvaram oči, odavno je svanulo. Ležim u šumi, motam u glavi šta mi se dogodilo. Ustajem i osećam nenormalan bol u kolenu, izgreban sam po rukama i licu . Fali mi desna patika i dobar deo desne nogavice. Krećem dalje, jedva se vucem, a ispred mene par kvadrata kupina... Prolazim korz tu agoniju, dovlačim se do puta. Ni jedan taksista neće da me primi u vozilo. Odatle se vukoh jos dva kilometra do kuce peške.

 

I posle šest godina danas prvi put odem na tu stenu da se prošetam i malo fotografišem. Posle par sati provedenih na steni odlučujem da krenem niz šumu, kroz stenje, drvlje i kamenje...

KAD SE ISPRED MENE POJAVI U NAJMRAČNIJEM DELU SUME MOJA PATIKA!!!

 

p.s.

Malo se ofucala, a tada je bila glanc nova! Obučena prvi put taj dan...

 

843884_4876223336308_2081099671_o.jpg

  • Podržavam 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1149 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CF 450 MT

2011. sam radio 365 projekat, svakog dana sam gledao da okačim po jednu fotku ovako na fejs.

 

Ove godine to ponavljam, i evo je fotka za danas -

 

23323_423003177777613_837884249_n.jpg

 

A evo obećavam samo jednom ću da spomenem da ne bude da se kurvam okolo, možete da pratite sve OVDE (FB) a za sve vas koji nemate fejs, ima galerija i na mom sajtu - nemanjastojanovic.rs :zdravo:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja