Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • Malo Zlo, 753 postova
  • Lokacija: BGD

Odem danas do drugara da osmirglamo izduvnu granu i da je ofarbamo, i kad je rek`o da mora sve to da skine, pa onda da sredjujemo ja samo lepo kazem - Ma, vaaaaaazi, nema sanse! :jee:

E, onda su tu fini momci se sjatili oko mog motora i resili da mi svasta nesto poprave, nameste, ulepsaju, pa sad motor izgleda skoro pa k`o nov! :moto3:

 

Hvaaaala im, divni su!

 

558193_4313372715150_641152521_n.jpg

 

A, onda, kad smo vec tu, aj malo i ovu plastiku da ti sredimo i zavarimo. E, a kako bi bilo da ti tu zalepmo karbon? Ali, ja `ocu da se nalepnica vidi - rekoh ja, samo da ih odgovorim od ideje. E, onda su i tu nasli resenje. :)

 

376322_4313390115585_1033200531_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: suzuki dr big.honda transalp

fabricki sipano ulje u teleskope na QINGQI-u je ATF..kod nas popularno kao ulje za automatske menjace,kolicina 330ml.po stapu..moze se dosipati na sraf odozdo samo ne preko mere inace isti semerinzi idu za HONDU VFR 750 a nabavka MOTOBIKE KAC cena 6 e par ule moze hidraulicno HV 46 ili neko za vile FORK OIL gradacije 10

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Ниш бре
  • Motocikl: АТВ Хонда, Кинџа 200

Веееелики и срдачан поздрав за НАДАЛИНУ, ЗОРГЕТА, СОКОЛА, И ИВИЦУ,

У Астриду немају семериг 41х54х11 и кажу ако га игде нађем да им јавим да га и они набаве :zbunjen::stabre:>:(.

 

Имам под питања за Ивицу:

дали је ознака семеринга за Хонду ВФР 750 такође 41х54х11, и како да сипам уље на шрафу ОДОЗДО ? Па ваљда се на оном шрафу на дну виљушке истаче уље ?! и имаш ли контакт од "мотобике" Ето само 3 питања :hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: subotica-zednik
  • Motocikl: Qingqi 200QM

sipao je neko castrol 10w40 u motor?

menjacu uce pa sam razmisljo da saspeo ovo..nije skupo a castrol je dobro ulje kako znam :)

 

i hitno mi je potrebna zadnja guma 130/70/17 bilo koje marke samo da je supermoto,moze i ona fabricka kineska.. :)

ako neko ima nek se javi..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

 

Имам под питања за Ивицу:

дали је ознака семеринга за Хонду ВФР 750 такође 41х54х11, и како да сипам уље на шрафу ОДОЗДО ? Па ваљда се на оном шрафу на дну виљушке истаче уље ?! и имаш ли контакт од "мотобике" Ето само 3 питања :hej:

 

Mogu li ja da odgovorim:

1. Ako kaze da su isti semerinzi, zar je bitno koja im je oznaka? Narucis ih i ugradis,

2. Niste se razumeli ili je pogresio u kucanju. Ti si pitao za sraf ODOZGO a on pominje sraf ODOZDO. Razjasnice valjda.

3. http://bit.ly/LNH1iB

 

Eto, samo 3 odgovora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: suzuki dr big.honda transalp

idemo...na sraf dole se ispusta i on se odvija prilikom demontaze teleskopa,na sraf gore se sipa i on se takodje odvija prilikom demontaze s`tim sto se na sraf dole ne moze ispustiti sva kolicina ulja dok se ceo teleskop ne rasturi...da oznaka na sem.za hondu VFR je ista 41 54 11, motobike tel 0216211253 trazi ATHENA semering tih dimenzija dobices u pakovanju 2 kom... pozdrav...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Koliko je meni poznato, to je samo jedan rele koji pobudu dobija sa tastera na kormanu a glavni kontakt je dimenzionisan za struju anlasera.

Tu moze da se poveze bio koji rele odgovarajuce "snage".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

U pravu si, to je rele(j) kako god. E sad, osim oznake XianFang ili nesto tako XF0507 ne pise nista vise. Imas li mozda ideju kako da nadjem taj podatak?

Samo da napomenem da nisam nesto vican elektronici :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

Jel neko mozda menjao automat anlasera? Zanima me gde moze da se nadje i po kojoj ceni. Ili da zbudzim neki prekidac.

Ja sam menjao.

Narucio sam ga iz Sprint scooters-a iz Novog Sada. Kostao je oko 10EUR (plus minus koji evro, ne secam se tacno).

 

U pitanju jeste relej, ali bas onako robustan, izdrzava velike struje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Jel neko mozda menjao automat anlasera? Zanima me gde moze da se nadje i po kojoj ceni. Ili da zbudzim neki prekidac.

Ja sam menjao.

Narucio sam ga iz Sprint scooters-a iz Novog Sada. Kostao je oko 10EUR (plus minus koji evro, ne secam se tacno).

 

U pitanju jeste relej, ali bas onako robustan, izdrzava velike struje...

 

Eto dobro razloga da se provozam do Novog Sada :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • zaludan, 383 postova
  • Lokacija: Tamo Negde

Pa kupite obucan relej od 35A, za 350 rsd i zavrsite posao kakvih 10e, ko nema poverenja u 35A ima u MikroPrincu od 72A za 410 rsd. Jedino od posla sto imate da zamenite buksne.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

Ne znam koliko je taj relej iz Mikroprinca vodootporan?

 

Ako nije - moze da se stavi u neku plasticnu kutijicu od filma ili tako nesto, i da se nalije plastika iz pistolja za lepljenje. Najbolje pre toga staviti i zalemiti konektore, tako da se dobije samo kutijica iz koje vire (debele) zice. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • zaludan, 383 postova
  • Lokacija: Tamo Negde

Ja sam stavio na apolla obican od 35a nista nisam izolovao osim zica izolir trakom i radi bez problema, ako ipak zelis imas one kesice za buksne sto se sakupljaju na toploti, ima ih i u xxxl velicini pa lepo stavis u nju......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja