Jump to content

Moto Zajednica

heckenschutze MZ - pitanja

Recommended Posts

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

gde da nadjem rumunsko?...prvo moram regler...

 

Kad kupis regler posalji meni stari.. 1zvizduk.gif1oda.gif (Mehanicki original MZ-ov regler moze da se steluje)

 

Elektronski mislim da je oko 15e kod Gabora.. 1zdravo.gif

post-7918-0-69515800-1308381325_thumb.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 381 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Suzuki GS500E

Prvo kupi dobar akomulator (kod mene ja Varta 12V 12 Ah) a posle regler,možda može i tvoj regler da se sredi ali mora kod autoelektričara,ali ponavljam akomulator je bitna stavka - u stvari svi delovi su bitni za dobar i dugotrajan rad.

Hvala na ponuđenoj pomoći i ja ništa ne radim samo perem delove <_<

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova

Prvo kupi dobar akomulator (kod mene ja Varta 12V 12 Ah) a posle regler,možda može i tvoj regler da se sredi ali mora kod autoelektričara,ali ponavljam akomulator je bitna stavka - u stvari svi delovi su bitni za dobar i dugotrajan rad.

Hvala na ponuđenoj pomoći i ja ništa ne radim samo perem delove 1hmm.gif

 

 

 

pa verovatno mora kod elektricara,do utorka nista jer tek je tada plata...cak nemam vise ni kap goriva... :(

 

 

toliko stvari da se kupe,a toliko malo para :jok:

 

Sumi Zmajcek,pre nego je zajebavao,cim upalim motor,davao je tako dobru struju da sa praznim akumulatorom gorelo svetlo,migavci i sirena...sad nece,...ima nesto sto ga zajebava...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova

pa ne znam...na regleru su ova dva kontakta koji otvaraju i zatvaraju strujno kolo dosta iskrzani i vidi se stari... :neznam:

 

 

 

 

ali stari regler ima 4 prikljucka za zice,a elektronski regler ima 5...kako to povezati?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

pa ne znam...na regleru su ova dva kontakta koji otvaraju i zatvaraju strujno kolo dosta iskrzani i vidi se stari... :neznam:

 

 

 

 

ali stari regler ima 4 prikljucka za zice,a elektronski regler ima 5...kako to povezati?

 

 

 

ima 5 stari nego ti nisi video... peti je za masu on je braun boje.. ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

aj vidite sa rumunima da li oni to mogu da dostave jednom mom uceniku u temisvar, on dolazi jednom mesecno za bc. ostalo je prosto ko bob... :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Djenka , vidim da imas 12V/12Ah koliki je to akumulator, gde si ga smestio? Moj od 9Ah taman se spakovao u leziste! Ajd napisi dimenzije i koliko je para kostao!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 381 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Suzuki GS500E

Djenka , vidim da imas 12V/12Ah koliki je to akumulator, gde si ga smestio? Moj od 9Ah taman se spakovao u leziste! Ajd napisi dimenzije i koliko je para kostao!?

 

Ja akomulatore kupujem na metar :lol: koliko mesta toliki akomulator.kad sam juče pošao da kupujem MZ-a moj akomulator sam poneo za svaki slučaj ali je ostao kod mog ćaleta u jugo (a ćale ostao u Kačarevu kod sestre na par dana),ostao i rezervoar i desna dekla i rezervno sedište (doteraće ćale kad dođe iz posete familiji).Čim se ćale bude vratio slikaću i akomulator na licino mesto.Kad kupujem probam u prodavnici i najveći koji stane na predviđeno mesto kupujem a koštao je 3700 ili 3900 dinara (nemam vremena da tražim račun idem da pakujem motor) :zvizduk:

Inače akomulator je Varta :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

hehe resio sam problem...levi kontakt reglera sam malcice priljubio uz mrdajuci kontakt i sad puni boze puni :D:takoje:

 

eto!! 0takoje.gif

 

proveri da ti masa nije zardjala... ona je skroz levo, braon zica.. 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

nije nije...evo svratio sam do Djenke,pozajmio mi sajlu gasa dok mi ne stigne nova...odlican motor pazario za male pare :takoje:

A ovamo nema plata 12 meseci, strajkujemo.... :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova

stavio sam danas novu iglicu karburatora i postavio je izmedju 2. i 3. podeoka tako valjda fabricki...dao mi je Djenka da probam njegov stari rezonantni auspuh i radi tiho i lepo,ima dosta snage i lepo ubrzava...ovaj moj stari se raspao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova

auuuuuu...danas sam probao na otvorenom putu sa djenkinim rezonantnim...auuu aktastrofa.....za 25km mi potrosio skoro 2 i po litra benzina...u 5. brzinu nece da ubrzava...xD ....otvorio sam stari auspuh,i sredio ga...probacu sa njim. sutra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

auuuuuu...danas sam probao na otvorenom putu sa djenkinim rezonantnim...auuu aktastrofa.....za 25km mi potrosio skoro 2 i po litra benzina...u 5. brzinu nece da ubrzava...xD ....otvorio sam stari auspuh,i sredio ga...probacu sa njim. sutra

 

E sad si kako ti ono reče Šumiju:

Sumi ti ko da si Arabski princ,pa imas izvore nafte :D

Šumi ovaj te je prešišao sa potrošnjom!!!1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

vala bas.. jebt moj nikad moije toliko torsio, ni kad je bio sjeban... 0staa2.gif0staa2.gif

 

e vala svaka ti cast!! 1lol.gif ja danas vozi emzu samo sa krivinom auspuha ala se dereeeeeeeeeeeee jao ekstraaaaa, samo sto nema dobro sagoravanje.. 1mda.gif

 

 

I da se zahvalim Đenki za krivinu auspuha!! 1care.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja