Jump to content

Moto Zajednica

Treći internacionalni moto-turisticki reli - 'Tour Around Serbia 2011'

Recommended Posts

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Jel se ne ljutite da ovo malo ucinimo preglednijim :stabre: Dakle, svaki sledeci koji zeli da se dopise neka kopira spisak u svoju temu i naravno nek doda sebe na spisak. Tako cemo uvek u posledjem postu imati kompletnu listu prijavljenih

 

1.svetac

2.jovan.v

3.Toka333

4. Bodo Daniel

5. Kolar D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: MURSKA SOBOTA --- SLOVENIJA
  • Motocikl: YAMAHA FJR 1300A

1.svetac

2.jovan.v

3.Toka333

4. Bodo Daniel

5. Kolar D.

 

6.cipot

7.ahlin

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: BMW F 650 GS

Nisam još dobio ništa u vezi uplate kotizacije. Nadam se da nisam nešto propustio, pa da odvisim?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

Nisam još dobio ništa u vezi uplate kotizacije. Nadam se da nisam nešto propustio, pa da odvisim?!

nisam ni ja ali kada dobijem,poslat cu ti i moju!! :BJB-ura:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: BMW F 650 GS

Nisam još dobio ništa u vezi uplate kotizacije. Nadam se da nisam nešto propustio, pa da odvisim?!

nisam ni ja ali kada dobijem,poslat cu ti i moju!! :BJB-ura:

Mnogo si lukav! Nema šta! :dobar:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Jagr, Jager... jedno slovo ni tamo ni 'vamo :D

 

A pare nisu probem: PARA NEMA! :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Slovenia
  • Motocikl: Honda goldwing 1800

Jagr, Jager... jedno slovo ni tamo ni 'vamo :D

 

A pare nisu probem: PARA NEMA! :nanana:

Pare su na drumu samo ih treba znat uzet :stabre:

Kad sam bio u Srbiji za 1.maj dao sam ih quasaar-u pa če ih on dostavit vama....da malo uštedim na poštarini :aha:

 

Jager a ti čuvaj novce....ove godine če ti trebat....jako sam žedan :takoje: moramo po koju da popijemo :care:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: BMW F 650 GS

Jagr, Jager... jedno slovo ni tamo ni 'vamo :D

 

A pare nisu probem: PARA NEMA! :nanana:

Pare su na drumu samo ih treba znat uzet :stabre:

Kad sam bio u Srbiji za 1.maj dao sam ih quasaar-u pa če ih on dostavit vama....da malo uštedim na poštarini :aha:

 

Jager a ti čuvaj novce....ove godine če ti trebat....jako sam žedan :takoje: moramo po koju da popijemo :care:

Sad mi je jasno zašto i ja ne vozim Goldwing! Da sam ovih 60 godina štedeo na poštarini ne bi morao voziti Yamahu! :grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sir, 147 postova
  • Lokacija: Subotica Srbija
  • Motocikl: Honda Transalp XL 600 iz 95te

A instrukcije ce glasiti : 8600 u dinarima onimakoji voze po jednom tocku a u Evrima na dva tocka :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Jager a ti čuvaj novce....ove godine če ti trebat....jako sam žedan :takoje: moramo po koju da popijemo :care:

 

To bar nije problem. Toliko ćemo sigurno skupiti para :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Slovenia
  • Motocikl: Honda goldwing 1800

To bar nije problem. Toliko ćemo sigurno skupiti para :D

 

 

Ja trošim više ko motor kad upalim :cirka1:

 

 

 

I još jedno pitanje....odakle je start.....ispred arene?

 

lp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Prijave stižu svakog dana i bilo bi nam komlikovano da svakodnevno ažuriramo spiskove i ovde na forumu. Mesta još uvek ima mada se očekuju još neke grupe pre svega iz zemalja iz kojih tradicionalno svake godine dolazi dosta učesnika.

 

Za sada, pored domaćih tj. učesnika iz Srbije, prednjače naši prijatelji iz Slovenije. Nisam računao, ali mislim da su već na 30% prijavljenih sa tendencijom daljeg rasta :aha: . Pri tome, tek očekujemo da stignu prijave iz Moto-Kluba Novo Mesto čija je delegacija bila naš gost tokom prvomajskih praznika na trodnevnim pripremama za reli...vozilo se tri dana kroz Srbiju i BiH. :moto3:

 

S druge strane, Sever ne može bez Juga pa tako očekujemo da i ove godine, jednako kao i predhodnih, Slovencima uspešno pariraju veseli Makedonci.

 

:Mina:

 

Oni koji su vozili predhodne relije znaju da Slovenci i Makedonci mnogo više uživaju u vožnji kada su među njima Sremci...

 

:BJBmoto:

 

Banat i Bačka su već prilično dobro zastupljeni...Beograđani takođe. Voleli bismo da je više prijava iz ostalih delova Srbije...sve smo učinili da troškove učešća svedemo na najmanju moguću meru jer smo svesni da je velika kriza i da je teško odvojiti novaca za četiri dana i 1000 km jednog putovanja...ali ispod tih 68 EUR se nije moglo. :jok:

 

Ako ima onih koji bi mogli ali su u dilemi vredi li potrošiti te pare ili ne na ovaj način moj savet je: :aha:

 

Čak i sa više novaca, nigde u ovom delu Evrope nećete naći ovakvu priliku:

 

četiri dana, uz policijske sirene i rotacije u pratnji dostojnoj najviših inostranih državnih veledostojnika, vozite motor 300km svakog dana, širom Srbije...putevima koji su ''očišćeni'' i zaprečeni samo za vas...deca i meštani mesta kroz koje prolazite mašu vam i pozdravljaju vas u špaliru na trgovima...i to sve u društvu već pomenutih Slovenaca, Makedonaca, Sremaca....i svih drugih naroda i narodnosti bivše nam Yuge a i šire...

 

:bacikosku:

 

jednom rečju....ovaku zabavu po Srbiji poslednji put pre nego što je reli počeo da se organizuje...mogao je sebi da priušti samo drug Tito.

 

:hvala:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

.mogao je sebi da priušti samo drug Tito.

stizu li stizu prijave,ako je tako zasto se ne salju uplatnice! posto je prepolovljena kolicina motora,dve nedelje pred polazak vi se jos frljate sa titom,bratsvom i jedinstvom! neki su uzeli godisnji namenski,a neki cekaju hoce li se neko oglasiti detaljno! ove godine je ocigledno bitnije dimenzija slike nego da se ljudi voze!

nekako se ne secam titovskog tretmana,naravno bilo mi je lepo jer sam zeleo da mi tako bude! prijavih se i ove godine u nadi da ce biti "bolje" ali od pocetka samo neko muljanje i prebacivanje lopte "te nisu tu oni koji mogu dati izjavu" " te stizu i ne stizu",lepo se izbacite makar sa procentima koliko je trenutacno prijavljeno od ocekivanog??!! zaokupili ste se svi i svacim a nema ni banera sa relijem! verovatno ja gresim u nekim procenama,ali u odnosu na proslu godinu kada se vec u februaru pokrenula prica(ispravite me ako gresim). dodelite mi epitet deuzurnog bunadzije ili me razuverite sa necim konkretnim! naravno pod uslovom ako smatrate da ucesnici imaju pravo znati "male tajne velikih majstora" !!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja