Jump to content

Moto Zajednica

Treći internacionalni moto-turisticki reli - 'Tour Around Serbia 2011'

Recommended Posts

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Toka, mozda pitas za zadrzavanje u Rumi radi prikljucenja ? Ako je to u pitanju predlazem tebi ali i svim ostalim ucesnicima kojima ne odgovara da startuju iz Beograda, da se o tacnom mestu i vremenu prikljucenja jave privatnom porukom Scubi radi dogovora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Slo

Za nas koji dolazimo iz Slovenije u sredu,gdje bi se moglo nači kakvo nočenje u BG ili okolini pa da ima mesta i za motor u kakvoj garaži?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Prosle godine je za vecinu ucesnika bio obezbedjen smestaj u hotelu Slavija. Hotel Slavija se nalazi u uzem centru Beograda, ima povoljnu cenu smestaja i najbitnije ima obezbedjenu garazu za motore!! Meni je bitno da se ovde prijavite ko je zainteresovan za koriscenje ovog smestaja, da bi rezervisala garazu za motore. Preliminarna cena ovog smestaja koju mi je dala menadzer hotela je 20 eura nocenje i dorucak ( sa sve ukljucenom boravisnom taksom) + 3.5 eura garaza za motor!! Ako imate neka pitanja slobodno posaljite na pp!!

Natasa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Za vikend smo prosli putevima Relija 2011 i proverili puteve, stajalista, mesta za pauze, restorane gde cemo rucati... Odusevljeni smo raspletom situacije i potvrdjujem fenomenalnu zabavu i voznju na ovogodisnjem Reliju.

 

Obisli smo i upoznali fenomenalne lude koji ce nas ugostiti u Beloj Crkvi. Sprema ju nam odlicno druzenje i pauzu kod njih.

 

Zatim, zahvaljujuci nasem starom forumasu Lencugi, posetili i Pivnicu u Vrscu, gde ce nam spremiti rucak u obliku nadaleko cuvene pivnicke sarme u njihovom prelepom restoranu.

 

Obilazeci Loznicu, nletimo na Zeljkampa, koji uziva u Loznici i okolini terajuci tocak, koji nas je odveo u obilazak prirodnih lepota i kulturno istoriskih lokaliteta u okolini, kje cemo Vam pokazati na Reliju. Takodje smo i obisli i Sportsko Rekreativni Centar Suncana Reka, u Banji Koviljaci( http://www.rekadrina.com/ ) gde smo odusevljeno prihvatili da provedemo neko vreme koristeci lepotu centra pored same reke Drine uz mogucnost koriscenja terena. Tako da se spremite da odigramo neki fudbal, mozda partiju tenisa ili ko voli moze da jase konje ili samo uziva u prirodi.

 

Eto, samo sam hteo da podelim sa vama par informacija i da zagolicam vase nestrpljenj do pocetka ovogodisnjeg spektakla.:zdravo:

 

Zelim nam svima lepo vreme i dobar provod na ovogodisnjem Reliju.

 

 

Dobro Dosli

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Krivo mi je sto niste znali da sam trenutno u Loznici i sto me niste kontaktirali pre nego sto ste dosli. Da sam znao da dolazite, organizovali bi se dosta bolje, ali nema veze, bice super i ovako, garantujem!

 

Suncana reka ce biti pun pogodak, pu-pu, samo da vreme posluzi!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Moto Selo
  • Motocikl: Kawasaki en 500,Sachs x road 125

Pozdrav od bajkera iz Dobanovaca svim ucesnicima relija.Nasa ekipa,nazalost,ove godine ce propustiti da po treci put uziva sa vama.Nadamo se da cemo bar uspeti da vas ispratimo iz Beograda i da vam pozelimo srecan put.Ni masina,ni mi nismo u stanju da vozikamo jos koju nedelju.

Evo pooseban pozdrav za sivu najbolju grupu,i bre koliko ,nam je samo zao sto ne mozemo da idemo.

 

U svakom slucaju,jos jednom veliki pozdrav i uzivajte i za nas.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

E baš mi je žao što vam se desio peh, nadam se da se već dobro i brzo oporavljate, vidimo se sledeće godine na Reliju :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Juce sam aplicirao, nadam se ne kasno. :zbunjen:

 

Ukoliko dobijem pozitivan odgovor :Mina: , kome da se obratim za prikljucenje u Krusevcu (ili po dogovoru), na kraju drugog dana,

 

jer zbog posla necu moci da startujem od pocetka. 0plac.gif

 

Kapiram da je to OK, bar su tako rekli Daki, i Severian na "kursu", tj. Kocha Matori iz pravilnika. :neznam:

 

U prethodnim postovima vidim da se pominje PP na Scubu, a u temi se pominje email organizacije?

 

Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sir, 147 postova
  • Lokacija: Subotica Srbija
  • Motocikl: Honda Transalp XL 600 iz 95te

Za vikend smo prosli putevima Relija 2011 i proverili puteve, stajalista, mesta za pauze, restorane gde cemo rucati... Odusevljeni smo raspletom situacije i potvrdjujem fenomenalnu zabavu i voznju na ovogodisnjem Reliju.

 

Obisli smo i upoznali fenomenalne lude koji ce nas ugostiti u Beloj Crkvi. Sprema ju nam odlicno druzenje i pauzu kod njih.

 

Zatim, zahvaljujuci nasem starom forumasu Lencugi, posetili i Pivnicu u Vrscu, gde ce nam spremiti rucak u obliku nadaleko cuvene pivnicke sarme u njihovom prelepom restoranu.

 

Obilazeci Loznicu, nletimo na Zeljkampa, koji uziva u Loznici i okolini terajuci tocak, koji nas je odveo u obilazak prirodnih lepota i kulturno istoriskih lokaliteta u okolini, kje cemo Vam pokazati na Reliju. Takodje smo i obisli i Sportsko Rekreativni Centar Suncana Reka, u Banji Koviljaci( http://www.rekadrina.com/ ) gde smo odusevljeno prihvatili da provedemo neko vreme koristeci lepotu centra pored same reke Drine uz mogucnost koriscenja terena. Tako da se spremite da odigramo neki fudbal, mozda partiju tenisa ili ko voli moze da jase konje ili samo uziva u prirodi.

 

Eto, samo sam hteo da podelim sa vama par informacija i da zagolicam vase nestrpljenj do pocetka ovogodisnjeg spektakla.:zdravo:

 

Zelim nam svima lepo vreme i dobar provod na ovogodisnjem Reliju.

 

 

Dobro Dosli

 

Da donesemo rekete za tenis?? :lol::lud: , a bice li stonog tenisa, paraglajdinga, spusta po brzim rekama neretve, iTd :ooo: . Bravo jedva cekamo start. PLS organizatori kad budete vec tacno znali OKLE krecemo javite tu nedde ! Thx meni recimo bi odgovaro da uvatim deo grupe kod Slavije -TO ZNAM DJE SE NALAZI ::) , al ako bude NEDDE drugde i to cu nac samo da ne bude pre rano u 8 kretanje , ako je oko 9 il 10 superiska sticu ladno i pre neg krenemo 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Polazak je ispred Skupstine, Skupljanje oko 9h

 

Samo da postavim brojcanik, tj da javim da je ostalo jos malo mesta i veoma malo vremena za prijave

 

 

:moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: MURSKA SOBOTA --- SLOVENIJA
  • Motocikl: YAMAHA FJR 1300A

Prosle godine je za vecinu ucesnika bio obezbedjen smestaj u hotelu Slavija. Hotel Slavija se nalazi u uzem centru Beograda, ima povoljnu cenu smestaja i najbitnije ima obezbedjenu garazu za motore!! Meni je bitno da se ovde prijavite ko je zainteresovan za koriscenje ovog smestaja, da bi rezervisala garazu za motore. Preliminarna cena ovog smestaja koju mi je dala menadzer hotela je 20 eura nocenje i dorucak ( sa sve ukljucenom boravisnom taksom) + 3.5 eura garaza za motor!! Ako imate neka pitanja slobodno posaljite na pp!!

Natasa

koo što vidim NATAŠA sa tvojom rezervacijom nama ništa , mislim hotela za spavanje za nas koji dolazimo u sredo , sami trebamo da si nađemo gde da spavamo , ili još tražiš !!!!!!!!!!!!!!! čekam još do sutra !!!!!!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sir, 147 postova
  • Lokacija: Subotica Srbija
  • Motocikl: Honda Transalp XL 600 iz 95te

Polazak je ispred Skupstine, Skupljanje oko 9h

 

Samo da postavim brojcanik, tj da javim da je ostalo jos malo mesta i veoma malo vremena za prijave

 

 

:moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3:

 

Hvala za INFO vidjamo se tamo :moto3::takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Prosle godine je za vecinu ucesnika bio obezbedjen smestaj u hotelu Slavija. Hotel Slavija se nalazi u uzem centru Beograda, ima povoljnu cenu smestaja i najbitnije ima obezbedjenu garazu za motore!! Meni je bitno da se ovde prijavite ko je zainteresovan za koriscenje ovog smestaja, da bi rezervisala garazu za motore. Preliminarna cena ovog smestaja koju mi je dala menadzer hotela je 20 eura nocenje i dorucak ( sa sve ukljucenom boravisnom taksom) + 3.5 eura garaza za motor!! Ako imate neka pitanja slobodno posaljite na pp!!

Natasa

koo što vidim NATAŠA sa tvojom rezervacijom nama ništa , mislim hotela za spavanje za nas koji dolazimo u sredo , sami trebamo da si nađemo gde da spavamo , ili još tražiš !!!!!!!!!!!!!!! čekam još do sutra !!!!!!!!!!!!!!!

Već sam Vam poslala pp i kao što sam rekla ne brinite se sve je sređeno!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Slovenia
  • Motocikl: Honda goldwing 1800

Kad počnemo sa odbrojavanjem :neznam: ....samo još dva puta na posao pa onda gasa......ja mislim da če bit bolje nego prošle godine kad sam napisao mučno lepo....verujem da če bit odlično. puno pozdrava iz slovenije i vidimo se uskoro :moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Evo malo servisnih informacija, tj. kada. odakle i gde idemo sa nekom okvirnom satnicom. Zapravo satnica je vrlo realna i trudicemo se, svi zajedno, da se iste pridrzavamo :zvizduk: koliko je god to moguce...

 

 

I dan:

 

 

 

 

Okupljanje ispred Beogradske Arene (plato ispred, kod velike kugle, ulica Zorana Djindjica) 9:00

 

Polazak 10:00

 

Dolazak u Novi Sad (pauza 30 min.) 11:45

 

Dolazak u Vrdnik (pauza 30 min.) doručak 13:30

 

Dolazak u Šabac – tankovanje goriva 15:20

 

Dolazak u Loznicu- Sunčana Reka – ručak 17:00

 

Dolazak na konačište u Drinum Travel 19:30

 

 

 

 

 

II dan:

 

 

 

Polazak iz Loznice 9:30

 

Dolazak na Divčibare (pauza 30 min.) 11:30

 

Požega – tankovanje goriva za motore sa manjom autonomijom 12:50

 

Čačak – tankovanje 14:00

 

Dolazak u Čačak MC Mančule – ručak (pauza 1:30 min) 14:30

 

Dolazak u Vrnjačku Banju (pauza 30 min) 16:45

 

Dolazak u Kruševac I smeštaj u hotelu Rubin 19:00

 

 

 

 

 

III dan:

 

 

 

Polazak iz Kruševca 9:30

 

Dolazak u Manastir Ravanica ( pauza 30 min.) 10:30

 

Obilazak Resavske Pećine ( pauza 1:30 min.) 12:00

 

Dolazak u Svilajnac I ručak u restoranu Grand (pauza 1:00 min.) 14:30

 

Svilajnac tankovanje goriva 15:35

 

Dolazak u Srbrno Jezero I smeštaj u hotelu Serbrno Jezero 18:00

 

 

 

 

 

IV dan:

 

 

 

Polazak sa Srebrnog Jezera 9:30

 

Poseta arheološkom nalazištu Viminacijum (pauza 1:00 min.) 10:15

 

Dolazak u kovin I tankovanje 12:30

 

Dolazak u Belu Crkvu (pauza 1:00 min.) 13:30

 

Dolazak u Vršac I ručak u Vršačkoj Pivnici, šetnja gradom (pauza 1:15 min.) 15:15

 

Kraj relija u Beogradu 18:00

 

 

 

* naravno da zadrzavam pravo da sam se negde zaj..o i da cu sam snositi posledice istog :nanana:

 

 

 

 

Sve informacije i brojeve telefona organizatora, ucesnici Relija ce dobiti na startu. Tako da koristim ovu priliku da Vas obavestim da po dolasku na mesto polaska ispred Skupstine u Beogradu, po parkiranju na mesto gde ce vas docekati nasi redari, odete do pulta gde cete dobiti propratni materijal Relija, informacije o smestaju u gotelima i raspored po grupama.

 

Vase je samo da uzivate, sve ostalo je na nama :moto3:

1dan (Copy).bmp

2dan (Copy).bmp

3dan (Copy).bmp

4dan (Copy).bmp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

Dolazak u Novi Sad (pauza 30 min.) 11:45

ajd malo budi odredjeniji,gde u NS je pauza ili dolazak? da bi sa severa znali zauzeti busiju i napraviti sacekusu(ako resim motor)!!! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Old Fart, 86 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: Honda NT700 VA
  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Mogao bi neko od iskusnih da sastavi spisak osnovnih stvari koje treba poneti na reli?

Za nas koji smo prvi put :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

nece valjda da pada jbna kisa?

 

 

j***s kisu

sreca prati hrabre

 

 

Pa naravno, pi..e nece ni da krenu po j.b.n.j kiši. 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Mogao bi neko od iskusnih da sastavi spisak osnovnih stvari koje treba poneti na reli?

Za nas koji smo prvi put :neznam:

 

Motor, rakiju, kacigu, rakiju, kisno odelo, rakiju, gace, rakiju, carape, rakiju, pivo, rakiju, pribor za licnu higijenu, rakiju, suvozačicu (za mene koja voli rakiju) i ........ jesam li pomenuo ..rakiju... :zvizduk:

 

Šalim se naravno, ali izmedju rakije, možeš da nađeš nešto korisno. :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja