Jump to content

Moto Zajednica

Treći internacionalni moto-turisticki reli - 'Tour Around Serbia 2011'

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Zdravo svima!

 

Znam da su mnogi nestrpljivi da saznaju hoce li biti treceg Tour Around Serbia, posto smo obecali da cemo pocetkom Marta objaviti sve detalje. Meni je pripala cast da objavim sledecu informaciju - manifestacija pod nazivom 'Tour Around Serbia 2011' ce se odrzati od 2. do 5. Juna 2011. godine! :zdravo:

 

tour_around_serbia.jpg

 

Oni koji su bili na prethodnim reli voznjama koje smo organizovali, znaju koliko smo truda ulozili da ucesnicima relija bude sto je moguce bolje. Ali, propusta je bilo dosta i zato smo odlucili da kriterijume za 3. Tour znacajno podignemo u odnosu na prethodnu godinu. Iskustvo sa prethodnih relija je za nas neprocenjivo jer smo puno toga naucili, uzivo prosli i na svojoj kozi iskusili. Na osnovu toga i odredjenih pojacanja u nasoj organizaciji, zamislili smo novu viziju relija, u kojoj su propusti ispravljeni i gotovo sve dobre primedbe ucesnika uslisene. Takav reli nije lako organizovati, pogotovo u trenutnoj situaciji u Srbiji. Velike probleme smo imali i sa pronalazenjem odgovarajuceg smestaja, koji ce obezbediti pristojan komfor svim ucesnicima, a opet koji ce moci da istovremeno prihvati veliki broj ljudi. Zadovoljstvo mi je sto mogu da kazem da smo sve bitne elemente relija resili i da sada mozemo napokon objaviti da ce relija biti.

 

Ove godine smo smanjili kilometrazu, pazljivo odabrali mesta na kojima ce pauze biti duze, pronasli smo dobre hotele u kojima cemo spavati i obezbedili pristup znacajnim znamenitostima Srbije koje cemo vam pokazati. Procicemo kroz Beograd, Novi Sad, Loznicu, Cacak, Krusevac, Vrsac, a svraticemo u jednu poznatu banju, poseticemo manastir, rudnik i jednu pecinu, spavacemo u hotelu pored jezera i iz prvog lica cemo videti ostatke jednog rimskog grada i utvrdjenja. Posebno cemo se potruditi da u reli utkamo ono sto nam svima najvise treba - medjusobno druzenje! U narednim danima cemo objaviti tacnu rutu, kao i sve informacije o prijavljivanju za reli. :takoje:

 

Potrudili smo se da ovaj reli obezbedi bitno vecu vrednost od iznosa kotizacije, pogotovo sto znamo da ce u ovoj krizi mnogima nas reli biti vrhunac ove moto sezone. Nadam se da cemo zasluziti vase poverenje i da cete proziveti nezaboravno dobre trenutke sa nama na reliju Tour Around Serbia 2011! :zdravo:

 

Evo filmića sa prošlogodišnjeg relija, čisto da se podsetite malo: :Mina:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Драго ми је да су коначно све припреме комплетиране и да се све сад зна.

Ја бих питао нешто или ме усмерите где то могу да прочитам.

Интерсује ме :

Рута по данима којом ће се кретати и места која ће се обилазити?

Када је тачно планиран полазак?

Наравно на крају колика је цена, по особи, мотору или како ли већ?

 

Ако негде већ имају одговори онда ме усмерите...

 

Хвала...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sir, 147 postova
  • Lokacija: Subotica Srbija
  • Motocikl: Honda Transalp XL 600 iz 95te

Odlicno i ja sam zainteresiran , posto sam na neki nacin vegetarijanac volio bi razgovarati s nekim od organizatora u svezano s hranom .Cena koja ce biti kotizacija ukljucuje i hranu mislim koju ja necu konzumirati jer je 10000 posto mesnata :) sto je sigurno fajn za masu al ne za mene tako da zelim ili da ne platim deo hrane a sam da se snalazim ili neku garanciju da ce biti przenih krompirica sa przenom ribom kao vijetnamski som ili przeno pile koje konzumiram redko , al kako je vec jednostavnije za organizatore to ce i meni biti ok tako da tribam stupit sa njima predogadaja!

ako neko ima konkretan podatak ili organizator procita ovo molio bih sms ku na broj Jozef Kujundzic 0628443476 ili na mail atirudra@gmail.com Sretno i suncano svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sir, 147 postova
  • Lokacija: Subotica Srbija
  • Motocikl: Honda Transalp XL 600 iz 95te

idemo zelenaaaa grupaaaaaa, zelenaaaaa zelenaaaaa -citat iz dokumentarnog filma srpski reli s utuba gore:) hahahaaa i JA ZELIM U TU ZELENU GRUPUUUU :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

U narednih par sati će biti okačena kompletna ruta sa detaljima. Tačno ćete moći da vidite kuda idemo, gde spavamo i šta ćemo sve posetiti. Videćete i sve pauze i gde ćemo točiti gorivo. Zaista smo se svojski potrudili i to je jedino objašnjenje i opravdanje što kasnimo sa objavljivanjem detalja. Mislim da će svi koji budu učestvovali uživati a oni koji su učestvovali na prethodnim relijima će biti prijatno iznenađeni novinama u organizaciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Odlicno i ja sam zainteresiran , posto sam na neki nacin vegetarijanac volio bi razgovarati s nekim od organizatora u svezano s hranom Cena koja ce biti kotizacija ukljucuje i hranu mislim koju ja necu konzumirati jer je 10000 posto mesnata :) sto je sigurno fajn za masu al ne za mene tako da zelim ili da ne platim deo hrane a sam da se snalazim ili neku garanciju da ce biti przenih krompirica sa przenom ribom kao vijetnamski som ili przeno pile koje konzumiram redko , al kako je vec jednostavnije za organizatore to ce i meni biti ok tako da tribam stupit sa njima predogadaja!

ako neko ima konkretan podatak ili organizator procita ovo molio bih sms ku na broj Jozef Kujundzic 0628443476 ili na mail atirudra@gmail.com Sretno i suncano svima

 

postaraćemo se svakako da ispoštujemo sve specifičnosti ishrane pojedinaca kada su u pitanju zdravstveni ili verski razlozi pa i razlozi vegetarijanaca. to ne bi smela biti prepreka da neko učestvuje na reliju i uveren sam da cemo uz obostrani kompromis i razumevanje obezbediti odgovarajuće rešenje.

 

do početka relija ćemo u direktnoj komunikaciji zainteresovanih sa organizatorima rešavati sva pojedinačna pitanja.

 

vidimo se reliju :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sir, 147 postova
  • Lokacija: Subotica Srbija
  • Motocikl: Honda Transalp XL 600 iz 95te

Bravo Bravo Bravo bravissimo, nama iz su reli pocinje iz subotice :moto3: al ajd ak se mora mora se :hej: posto nam voznja motora tesko pada!!! :P Izorganiziracemo se pa ako moze da ideeeeemo zajedno, bice super E + X= TRA . Samo ne bi u ljubicastu grupu i to je sve. Nestrpljivo iscekujemo link sa elektronskom prijavom . Hvala unapred sto izizlazite nam u susret sa 'ranom, ko da nam je stomak na prvom mestu ::) . Pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

Hvala unapred sto izizlazite nam u susret sa 'ranom, ko da nam je stomak na prvom mestu ::)

pravom bajkeru je bitan pun tank,a ne pun stomak!! :rostilj::kotlic:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha XS360 (1977) , BMW F650GS (2001)

U narednih par sati će biti okačena kompletna ruta sa detaljima. Tačno ćete moći da vidite kuda idemo, gde spavamo i šta ćemo sve posetiti. Videćete i sve pauze i gde ćemo točiti gorivo. Zaista smo se svojski potrudili i to je jedino objašnjenje i opravdanje što kasnimo sa objavljivanjem detalja. Mislim da će svi koji budu učestvovali uživati a oni koji su učestvovali na prethodnim relijima će biti prijatno iznenađeni novinama u organizaciji.

Scuba, par sati se pretvori u 48, mislim da bi trebalo da iskljucis "slou mošn" :jee: .....dobro, ima do juna još...tako da odoh ja -_- . Svaka čast svima na uloženim naporima da se tako nešto organizuje, nisam do sad učestvovao, ali ove godine nadam se ....pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam
  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha XS360 (1977) , BMW F650GS (2001)

Javno izvinjenje, Scubi, mada sam se izvinuo i na pp, nisam video ostale postove u temi pre pisanja odgovora, mada, nisam mislio ništa zlonamerno, pozdrav. :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Још "само" 44 дана до поласка! :jee:

 

Да кренемо да одбројавамо да би нам време до поласка брже пролазило!! :aha:

 

Једва чекам! :moto3::care:

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Ima li nekih bližih informacija o prenoćištima na kraju I i II dana relija ?

Na kraju prvog dana relija, spavamo u Loznici,odlican smestaj u dvokrevetnim i trokrevetnim sobama , a drugog dana u Krusevcu u hotelu Rubin, isto odlican smestaj!! Treci dan se spava u hotelu Srebrno jezero, koji se nalazi na samom setalistu na obali Srebrnog jezera!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja