Jump to content

Moto Zajednica

Madison 250

Recommended Posts

  • U prolazu, 19 postova

Skoro sam imao malu nezgodu,ali i pre toga sam hteo da osvezim skuter,e sad posto sam nov u svemu ovome,mene interesuje imali neko iskustvo sa folijama? Vidim da ljudi sve vise umesto farbe automobile obradjuju folijama,i ne zale se,a i dosta je ustede,a to je sto meni treba,znaci prelazno resenje dok mi se finansije ne srede.Ako neko ima iskustva ili informacije gde kupiti,koliko je para i kako postaviti bio bih jako zahvalan,jer ako u skorije vreme ne pocnem da vozim poludecu :jee:

Cilj mi je da ceo motor ofarbam u mat crnu boju,sa malo karbona cisto da ne bude monotono,pa navalite sa savetima i informacijama :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3634 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ljudi zasticuju automobile folijama da kamencici ne bi zimi razbijali boju. Znam samo da se uvek poznaje da je folija i da je vrlo tesko zalepiti je ako je krivudava, talasasta, povrsina. Mislim da bi lepljenje celog motora kostalo oko 50ak evra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1098 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

Sve moze vrhunski da se uradi ali povrsina mora da bude idealna kao za farbanje.

 

Ako ti je scoot duboko izgreban nakon pada moraces da ga sredjujes pa tek onda folije...

 

@Charlie - moze i rezervoar super da se uradi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova

Hvala na odgovorima,pa nije povrsinski puno,ali tih desetak centimetara u precniku koja jesu su bas pojedena od asfalta,mada sam jos u toku dana odustao od folije,farba je farba ipak... Hvala jos jednom,pozdrav :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja