Jump to content

Moto Zajednica

UKRADENA JOSH JEDNA AFRIKA!!!!!!!!!! NADJENA

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: afrika

pa malocas mi je javio drugar

cucemo se malo kasnije pa cu ili ja ili on da baci koment ovde sta i kako

sve je na svom mestu jedino je kontakt brava razvaljena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Klinci se malo vozali. Podseti me na fiću mog teče, stajao na ulici i komišije vidjale da ga neki tip regularno vozio i vraćao nazad, ne znam dal je i ulje menjao :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650 CS

ma to su samo deca...

prolazili pa su shvatili da ih bole noge i da je guzva u autobusu...

 

Gde je nadjen motor, da ih priupitam ja da nisu i mog Peugeot Vivacity isto tako hteli da provozaju pre 4 godine? >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: afrika

nasao je vlasnik negde u lisicijem potoku, ostavljena pored neke zgrade

presao 36km i ostavio je

zvali zandare pravili sacekusu al nista jbg dripac se nije pojavio

odvaljena kontakt brava iskopcan akumultoe i sve ostalo je na mestu

jbg imao je srece

decko je odlepio nije spavao nista al na kraju ju je ipak nasao SAM

sad pamet u glavu lanci katanci i po neki hekler da bude ispod jastuka za svaki slucaj

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: afrika

jbg ja umesto njega bacam obavestenja al ne mogu izdrzaim a da vas ne obavestim

uzbudjen sam isto koliko i on

dobar mi je ortak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

Kao sto sam i pomislio,isti slucaj kao i u vecini predhodnih kradja,neko uzme provoza se i ostavi,tako je bilo i sa mojim bike om,evo tako se i ova prica zavrsila....Dobro je dok je tako.....

 

Srecno!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW-F650 ST

Ne mogu da verujem!!! Ali brate nasao je u Lisicjem potoku! Decko se bas potrudio da je nadje. Eto lekcije, svaki trud se isplati :care:

 

E sad dal se taj samo vozio i dal bi se tu zavrsila prica? Zasto bi iskopcao akumulator? Imam osecaj da je nije nasao danas da bi ona produzila dalje,...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Šteta što nije našao i lopužu. Čisto da se malo zabavimo.

 

Fala bogu da ju je našao. Javio je čim je našao. Bio je sa ocem u potrazi i nabasao u Lisičijem potoku. Sad pamet u vugla i alarme na motore, katance, sajle, lance... bilo šta što može makar da oteža krađu. Ipak je ovo Srbistan, mada se i na europskom zahodu isto tako krade ali tamo bar ima neka vlast koja to kažnjava jer ipak uspevaju da nađu "pozajmljivače" tuđih vozila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Srecom pa je nisu ukrali. Ne znam kako nas zakon sad gleda na to ali znam da ne gleda kao klasicnu kradju. Na Engleskom se kaze Joyriding e sad kako to nasi zovu nemam pojma :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ne mogu da vjerujem da je isao da luta po onolikom Beogradu i da je naletio na motor parkiran na ulici. :care:

Svake dve casti.

 

 

Šteta što nije našao i lopužu. Čisto da se malo zabavimo.

 

Fala bogu da ju je našao. Javio je čim je našao. Bio je sa ocem u potrazi i nabasao u Lisičijem potoku. Sad pamet u vugla i alarme na motore, katance, sajle, lance... bilo šta što može makar da oteža krađu. Ipak je ovo Srbistan, mada se i na europskom zahodu isto tako krade ali tamo bar ima neka vlast koja to kažnjava jer ipak uspevaju da nađu "pozajmljivače" tuđih vozila.

 

Mosa prijatelju. Ovdje se za to nema vremena. Ne bi dosli ni na sacekusu.

Imaju preca posla, kao cucanje u zbunju i slikanje. :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

@GhostMile

 

Ups! Pa ja onda imam potpuno pogrešnu sliku o europskom zahodu. Hvala na prosvetljenju, dragi druže. Zaista sam mislio da je tamo to ipak malo strože nego ovde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Sreca sreca radost :takoje:

 

Jel fali neki deo sa motora, onaj sa belim kombijem sto pozdravlja unaokolo (citaj merka..) mi sada jos sumnjiviji nego sto bio.. 8):zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: Vfr 750

dobro je da je pronadjena ...ako se ne varam tri afrike su pronadjene u krugu od oko 2km.

Turisticka organizacija Miljakovca bi mogla da ima novi slogan "Dodjite kod nas vasa Afrika je vec ovde..." :moto3:

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

dobro je da je pronadjena ...ako se ne varam tri afrike su pronadjene u krugu od oko 2km.

Turisticka organizacija Miljakovca bi mogla da ima novi slogan "Dodjite kod nas vasa Afrika je vec ovde..." :moto3:

 

Care! :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Tip dosao da "kupi" motor. Otisao da proba i nije se vise vracao. Stao na pumpu, pumpa ga snimila. Vlasnik ode sa snimkom u muriju i jos im kaze da je nasao adresu od tipove majke (koja naravno nista ne zna).

Murija nije provjerila da li je tip sa snimka sin od doticne, jer "nema dovoljno dokaza" da bi se oni s tim zajebavali. (sto je dva-tri klika u njihovom sistemu). On ga fakticki nije ni ukrao, nego mu ga je ovaj "dao" i tako dalje....

A da ne pricamo o ludosti da lopov (kad ga uhvate na ukradenom motoru) mora da ga se "odrekne" da bi mogao biti vracen vlasniku. Dok to ne uradi, motor stoji u muriji, a vlasnik ceka da se lopov "smiluje".

Nedaj boze da lopovu padne dlaka s glave ako ga vlasnik uhvati na djelu...Uh...ima toga jos kamaru, ali vec mi raste pritisak....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW-F650 ST

murija koliko je nesposobna i neaktivna za hvatanje lopova i kaznjvanje,sa druge strane se ne cima mnogo ni ako malo uzmes zakon u svoje ruke.

Jer u ovom Srbistanu ipak vazi zakon jaceg ne zakon drzave.

Sto ce reci da su tolerantni i ako malo na svoju ruku prevaspitas lopova,a onda im lepo objasnis zasto si to uradio, oni se uglavnom sloze i napisu u izvestaju da se ovaj sapleo niz stepenice.

 

A kazu i da je to dobro za zivce, kad se malo iskalnis na lopovu. Covek se bolje oseca :takoje:

 

E sad zao mi je za OFF al moram nest da vam ispricam:

 

Zenu mog komsije maltretirala neka budala, stalno dolazio zvonio joj na vrata kad ovaj nije kuci i sl.

I on otisao da se zali u muriju, a ovi posle par bezuspesnih intervencija mu dali savet:

"Znamo za tog, on je neka budala, lezo vec par puta. Mi mu nista ne mozemo jer ga sud stalno pusta. Nego uzmi jedan debeli kabal, pa ga savi na 2 i malo mu ocitaj lekciju al gledaj da mu nesto ne polomis. "

 

Mozete li misliti da neko u normalnoj drzavi dobije takav savet od policije???

 

I covek na krilima podrske koju je dobio od cika policajaca saceka ovoga na pogodnom mestu i izbaci iz sebe sve ono kada su mu krali uzinu dok je bio mali, za sve otete klikere od starijih, za sve prevare na izborima, raskide sa devojkama.... :rat1:

 

I verovali ili ne, resio problem :moto3:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja