Jump to content

Moto Zajednica

voznja motora u Srbiji !!!!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Wien

ljudi ajde da naucite ove mladje (izmedju ostalog i mene jer sam 18 i nemam regularnu dozvolu ali vozim motor svuda i to sada kako to je moje )

 

a pitanje je koliko VI vozite ( mislim na km/h) i navedite neke poznate deonice

np. kroz grad, u nekom selu, na auto putu, van naseljenog mesta i slicno

a deonice pfffff np. BG-NIS (auto-put)  ; NS-SU ( magistralni ) preko neke planine (fruska gora (iriski venac), zlatibor......) i slicno

 

ali budite iskreni koliko vozite jer je to pitanje a NE koliko bi trebali da vozimo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Ja licno postujem sva ogranicenja i ne pada mi tesko...

ne pada mi tesko jer je maksimalna brzina mog motocikla 95km/h... to je maksimalna brzina a maksimalna putna brzina je 80km/h i to ako nije velika vrucina, kada je vruce ne vozim brze od 70km/h...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Bg

Onom brzinom kojom put dozvoljava.

 

 

P.S. nikada mi nece biti jasna neka ogranicenja kao recimo na auto putu 120km/sat??? To treba ukinuti!!! A pre nego sto me neko napadne kako imam stazu za jurnjavu i brzu voznju, znajte samo da ta ogranicenja stoje vec dvadesetak godina ako ne i jace a tada nije bilo brzih automobila/motora kao sada tj. pre tih dvadesetek godina je bila fora "jurimo 60 na sat!" otprilike kao nesto sada "jurimo 200 na sat" Trecu traku tj. skroz levu traku na auto putu treba proglasiti brzom trakom i skinuti ogranicenje! to ionako postuju samo kamiondzije ali pod teretom(jer ne mogu brze!)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

U naseljenom mestu skoro uvek postujem ogranicenja, na magistralnom putu npr Batocina - Kragujevac od 60 do 200 km/h naravno kad uslovi na putu to dozvole (znaci ne uvek i po svaku cenu!), na auto putu onoliko koliko sam raspolozen i koliko uslovi dozvoljavaju, svakako ne vise od 270 do 280 km/h jer mi motor tu negde posustaje u trenutnom (ekonomicnom) set-upu. Ipak u vecini slucajeva postujem ogranicenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Onom brzinom kojom put dozvoljava.

 

 

P.S. nikada mi nece biti jasna neka ogranicenja kao recimo na auto putu 120km/sat??? To treba ukinuti!!! A pre nego sto me neko napadne kako imam stazu za jurnjavu i brzu voznju, znajte samo da ta ogranicenja stoje vec dvadesetak godina ako ne i jace a tada nije bilo brzih automobila/motora kao sada tj. pre tih dvadesetek godina je bila fora "jurimo 60 na sat!" otprilike kao nesto sada "jurimo 200 na sat" Trecu traku tj. skroz levu traku na auto putu treba proglasiti brzom trakom i skinuti ogranicenje! to ionako postuju samo kamiondzije ali pod teretom(jer ne mogu brze!)

 

Ukinuti ogranicenja ili povecati??? To bi samo dovelo do veceg broja nesreca, nikako ne bi doprinelo vecoj bezbednosti u saobracaju... Em se to nikada nece desiti a posebno nece imati pozitivan efekat ni u kom pogledu! A da ne pominjem kolika nam je prosecna starost voznog parka a tek tehnicka ispravnost i tehnicki pregledi...

Navescu moj primer, prvo vozim motor star 57godina (kvarim prosek starosti), tehnicki sam prosao bez zadnje kocnice, retrovizora, pokazivaca pravca, niko mi nije trazio atest za prepravke na ramu itd... A da ne pominjem ljude kojima ni ne slazu brojevi sasije i motora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Osim automobila, motora, kamiona, bicikla postoji i nesto sto se zove ,,tehnicka karakteristika puta''

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Kragujevac

U naseljenom mestu skoro uvek postujem ogranicenja, na magistralnom putu npr Batocina - Kragujevac od 60 do 200 km/h naravno kad uslovi na putu to dozvole (znaci ne uvek i po svaku cenu!), na auto putu onoliko koliko sam raspolozen i koliko uslovi dozvoljavaju, svakako ne vise od 270 do 280 km/h jer mi motor tu negde posustaje u trenutnom (ekonomicnom) set-upu. Ipak u vecini slucajeva postujem ogranicenja.

 

200 kg-batocina  ???

Kad si to vozio i reci mi molim te na kom delu si to uspeo  ??? ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Bg

Onom brzinom kojom put dozvoljava.

 

 

P.S. nikada mi nece biti jasna neka ogranicenja kao recimo na auto putu 120km/sat??? To treba ukinuti!!! A pre nego sto me neko napadne kako imam stazu za jurnjavu i brzu voznju, znajte samo da ta ogranicenja stoje vec dvadesetak godina ako ne i jace a tada nije bilo brzih automobila/motora kao sada tj. pre tih dvadesetek godina je bila fora "jurimo 60 na sat!" otprilike kao nesto sada "jurimo 200 na sat" Trecu traku tj. skroz levu traku na auto putu treba proglasiti brzom trakom i skinuti ogranicenje! to ionako postuju samo kamiondzije ali pod teretom(jer ne mogu brze!)

 

Ukinuti ogranicenja ili povecati??? To bi samo dovelo do veceg broja nesreca, nikako ne bi doprinelo vecoj bezbednosti u saobracaju... Em se to nikada nece desiti a posebno nece imati pozitivan efekat ni u kom pogledu! A da ne pominjem kolika nam je prosecna starost voznog parka a tek tehnicka ispravnost i tehnicki pregledi...

Navescu moj primer, prvo vozim motor star 57godina (kvarim prosek starosti), tehnicki sam prosao bez zadnje kocnice, retrovizora, pokazivaca pravca, niko mi nije trazio atest za prepravke na ramu itd... A da ne pominjem ljude kojima ni ne slazu brojevi sasije i motora...

 

Ne bitno je da li ga ukinuti ili povecati kada to ionako niko ne postuje, vazno je samo podignuti ga na vecoj brzini jer je ovako smesno a i nesto brate nisam siguran da bi tako doslo do veceg broja nesreca. Ti ces svoj motor voziti u srednjoj traci maksimalnom brzinom odnosno brzinom kojom smatras da bi trebalo da se kreces ali neces izletati u trecoj traci a da prvo dobro ne pogledas u retrovizor jer znas da ce te neko pokupiti sa dvesta, ipak tvoja glava je u pitanju! Posto cesto putujem auto putem ka jugu, nebitno motorom ili autom, svaki put ali svaki put naletim na bar tri lika koja bih odvalio od zivota jer konja ne zanima da pogleda u retrovizor i da vidi da li je traka zauzeta, bitno da je magarac resio da pretekne kamion! Samo mislim da bi svi bili mnogo oprezniji!!!

 

Auto ban u Nemackoj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Onom brzinom kojom put dozvoljava.

 

 

P.S. nikada mi nece biti jasna neka ogranicenja kao recimo na auto putu 120km/sat??? To treba ukinuti!!! A pre nego sto me neko napadne kako imam stazu za jurnjavu i brzu voznju, znajte samo da ta ogranicenja stoje vec dvadesetak godina ako ne i jace a tada nije bilo brzih automobila/motora kao sada tj. pre tih dvadesetek godina je bila fora "jurimo 60 na sat!" otprilike kao nesto sada "jurimo 200 na sat" Trecu traku tj. skroz levu traku na auto putu treba proglasiti brzom trakom i skinuti ogranicenje! to ionako postuju samo kamiondzije ali pod teretom(jer ne mogu brze!)

 

 

 

Ukinuti ogranicenja ili povecati??? To bi samo dovelo do veceg broja nesreca, nikako ne bi doprinelo vecoj bezbednosti u saobracaju... Em se to nikada nece desiti a posebno nece imati pozitivan efekat ni u kom pogledu! A da ne pominjem kolika nam je prosecna starost voznog parka a tek tehnicka ispravnost i tehnicki pregledi...

Navescu moj primer, prvo vozim motor star 57godina (kvarim prosek starosti), tehnicki sam prosao bez zadnje kocnice, retrovizora, pokazivaca pravca, niko mi nije trazio atest za prepravke na ramu itd... A da ne pominjem ljude kojima ni ne slazu brojevi sasije i motora...

 

Ne bitno je da li ga ukinuti ili povecati kada to ionako niko ne postuje, vazno je samo podignuti ga na vecoj brzini jer je ovako smesno a i nesto brate nisam siguran da bi tako doslo do veceg broja nesreca. Ti ces svoj motor voziti u srednjoj traci maksimalnom brzinom odnosno brzinom kojom smatras da bi trebalo da se kreces ali neces izletati u trecoj traci a da prvo dobro ne pogledas u retrovizor jer znas da ce te neko pokupiti sa dvesta, ipak tvoja glava je u pitanju! Posto cesto putujem auto putem ka jugu, nebitno motorom ili autom, svaki put ali svaki put naletim na bar tri lika koja bih odvalio od zivota jer konja ne zanima da pogleda u retrovizor i da vidi da li je traka zauzeta, bitno da je magarac resio da pretekne kamion! Samo mislim da bi svi bili mnogo oprezniji!!!

 

Auto ban u Nemackoj.

Potpuno tacno !!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Nije pedagoški,ali...[pre][/pre]

Na auto putu vozim maksimalno,onoliko  koliko motor može...ako je gužva,pretičem i desnom stranom.

Ponekad igla "udara u ekser",a to je ( po satu,koji naravno laže ) negdje 330-340 kmh. 

Samo me velika gužva i muka natjeraju da spustim ispod 260-270kmh.

Čak i nadvožnjake pucam punim gasom ( vjerujte nije strašno kada jednom probate).

Pitaš za poznatu dionicu: Kuzmin - Mitovica,( 24 km + nadvožnjak ) prilično manje od 5 minuta.

Ne kažem da je pametno...ali ja u tome uživam.

Niš - Beograd..to nije auto - put,tu već na 250-270 stalno "visiš",krivina slijedi krivinu ( to ne vidiš na 150 i čini ti se da je put odličan i "prav" )

 

Na dobroj,dobro poznatoj dionici, vozim koliko mogu,koliko smijem (a  nisam baš plašljiv ).

 

Na lokalnim putevima,a naročito kroz naselja,poštujem propise,ponekad vozim i malo brže, maksimalno 10-20% preko ograničenja.

 

Radnim danom ( u svome gradu ) ne vozim motor skoro nikako.

 

Ne "trošim" nikakava sranja,a kada idem na put...UVIJEK sam bez kapi alkohola.

 

Ne savjetujem drugima da ovo slijede ( mada u svojoj ekipi imam i mnooogo,mnooogo "gorih" o mene,ne na auto-putu nego na lokalnim)

i nemojte sad da me opletete kritikama,već sam mator da me u ovim godinama "vaspitavate" ;)

 

Kao što sam već rekao na početku,nije pedagoški,ali...

Kao što kaže moj brat PLAVA BRADA iz Plane : "Svaki uživa u ponešto,'bem li ga...ja u ovo"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

U naseljenom mestu skoro uvek postujem ogranicenja, na magistralnom putu npr Batocina - Kragujevac od 60 do 200 km/h naravno kad uslovi na putu to dozvole (znaci ne uvek i po svaku cenu!), na auto putu onoliko koliko sam raspolozen i koliko uslovi dozvoljavaju, svakako ne vise od 270 do 280 km/h jer mi motor tu negde posustaje u trenutnom (ekonomicnom) set-upu. Ipak u vecini slucajeva postujem ogranicenja.

 

200 kg-batocina  ???

Kad si to vozio i reci mi molim te na kom delu si to uspeo  ??? ??? ???

Ne čudi se,prošle godine smo ,na moto skupu u Batočini,pet -šest puta pucali do KG i nazad. Vozilo se i mnogo brže od 200.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

Milano tebi smeta samo ograničenje na auto putu ili sva ograničenja generalno?

 

mi nemamo saobraćajnu kulturu, disciplinu i naravno vozni park za neke veće brzine. koliko puta se vozim autoputem i lik se uključuje i vozi u traci za ubrzavanje uporedo sa mnom i sam lagano krene u moju traku i počinje da me gura u treću, gleda u mene i jebe mu se što sam tu, on je naumio da se ukkjuči, a ja sam potrošna roba.

 

brzinu uglavnom prilagođavam uslovima na putu, u naseljenom mestu se trudim da poštujem ograničenja (trudim, ali uglavnom prebacim nešto malo), na regionalnom putu do 150 a na auto putu ograničenje mi je samo snaga motora i moje trenutno raspoloženje.

 

 

sela su pogotovo rizična, ima stoke, poljoprivredne mehanizacije, blata (i klocni!) po putu i tu vrlo lako možeš da završiš u nekoj neobeleženoj prikolici ili plugu, e tu samo laganica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Po gradu vozim 50 do 60 kad je skroz cisto o nema nikog ispred mene volim malo da ga odvrtim ne tako cesto ali cim vidim guzvu na kocnicu a na otvorenom 120 do 160  iskreno probao sam i 200 ali TDM nije za te brzine predvidjen i upravo zato sam ga i kupio jer bi me neka zujalica navukla sigurno na vecu brzinu a kako ovde automobilistima nije problem da krenu u preticanje ne pogledavsi u retrovizor eto belaja, mada ako cemo postene i da pogleda on te na toj brzini nevidi jer si ti daleko iza i svi znamo da onda samo sreca i bog mogu date spase nesrece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Palo je i meni na pamet da otvorim ovakvu temu, ali sam se plasio koliko ce odgovori stvarno biti iskreni, jer se ovde ipak propagira voznja po PSu..ali do sada mi sve deluje realno i iskreno, nadam se da ce tako i  da se nastavi..;) moja prica je sledeca, ukratko...

...u gradu, sve i da hocu, ne mogu da se glupiram jer guzva ne dozvoljava ali ni u tom slucaju na postujem ogranicenja jer mi je suludo da, recimo u Omladinskioh Brigada na NBGDu, gde imaju po 3 trake u oba smera, idem 50km/h koliko je ogranicenje! Znaaam sve, tu je skooola, ti je trzni centar i tako dalje, ali pri toj brzini, mislim da ce motor da mi se ugasi :P..U samom centru, prilagodjavam se i pazim, ali volim malo da zavrnem desnu rucicu ako naletim na neku cistinu..:)

Inace, na autoputu, znao sam da idem i 220 (po satu) ali nije mi prijatan osecaj pa su se ti momenti mogli meriti u minutima, dakle jako retko..najlepse se osecam kada mi je putna brzina izmedju 120-180kmh, naravno, kada za to postoje uslovi...;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 493 postova
  • Lokacija: NL / Bgd
  • Motocikl: Honda Vision

Sve zavisi od motocikla, svaki ima svoje limite u upravljivosti, kocenju i sveukupnom osecaju sigurnosti. Bitno je samo napipati tu granicu i upravljati se time. Problem je samo u nepredvidivosti svake licnosti tj samokontroli. Svima se desi da na parcetu ravnog puta odvrnemo gas i kad tih par stotina metara prodjemo zapitamo se cemu to, a sa strane nekoliko ulicica iz kojih je mogao neko da uleti itd... Ja licno nisam bio osoba koja postuje ograanicenja ali u poslednje vreme sve vise shvatam znacenje i vaznost tih ogranicenja. Saobracaj je pristupacan svakome od 16 do 77, a nisu svi istog temperamenta, iskustva i umesnosti. Ogranicenja koja su stara kako neko rece 30 i vise godina, ostaju ista i dan danas, ALI, put tj deonica tog puta nije promenila svoju fizicku geometriju, projektovanu za odredjenu brzinu sa odgovarajucim precnicima krivina. U medjuvremenu su nikla neka nova naselja pored puta, spojeni novi sporedni putevi, izgradjene neke skole,a to je smanjilo ogranicenje na tom delu. Sve ima svoje zasto i zato, samo se treba zapitati. Automobili i motocikli su postali neuporedivo brzi, imaju aktivne i pasivne sigurnosne sisteme, motociklisti imaju savremeniju zastitnu opremu ali ljudsko telo je isto, i podnosi povrede na isti nacin kao i vekovima ranije. Saobracaj je postao gusci i potrebna je bolja organizacija, bolji putevi, i postovanje tih pravila i propisa. Samo se zapitajte sta bi bilo kad ne bi postojala saobracajna policija i kad bi svako vozio kako stigne, bilo bi kao u "mad max-u", zakon jacega. Nama treba potpuno nova mreza puteva i auto puteva kao i neka pista gde bi svako mogao da se oproba i spozna limite svog bajka. Ali do tada... videcemo vec. Da se vratim na temu, uglavnom vozim po ogranicenjima jer ne zelim vise pa punim niciji budzet svojim novcem, na deonicama na kojima znam da nema kontrole a gde je put siguran idem do nekih 150-160 povremeno, bez neke zurbe i moranja, tek da se oseti malo brzine.

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova

U naseljenom mestu skoro uvek postujem ogranicenja, na magistralnom putu npr Batocina - Kragujevac od 60 do 200 km/h naravno kad uslovi na putu to dozvole (znaci ne uvek i po svaku cenu!), na auto putu onoliko koliko sam raspolozen i koliko uslovi dozvoljavaju, svakako ne vise od 270 do 280 km/h jer mi motor tu negde posustaje u trenutnom (ekonomicnom) set-upu. Ipak u vecini slucajeva postujem ogranicenja.

 

200 kg-batocina  ???

Kad si to vozio i reci mi molim te na kom delu si to uspeo  ??? ??? ???

 

Haha zaje8ajes ona pravina od Jovanovca (tj. od podvoznjaka) do ulaza u KG ima bar 2 km(uostalom pregledna je cista je nema raskrsnica a ima i zaustavna traka) a moderni motori ispucavaju 200 za 400m, njegov ZX12 konkretno vec na kilometar moze da ubije 300 :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6307 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Putna brzina na magistralnim putevima mi je 100-120 pri tim brzinama se najprijatnije osecam ja a i motor. Povremeno ga razvucem do 150-160, ali vrlo kratko, cisto da me mine zelja :), Auto put retko koristim, a po gradu postujem ogranicenja, po manjim ulicicama vozim i ispod ogranicenja jer sam doziveo  par izletanja automobila  iz sporednih ulica, pa mi je to uvek na pameti. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5352 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Putna brzina na magistralnim putevima mi je 100-120 pri tim brzinama se najprijatnije osecam ja a i motor. Povremeno ga razvucem do 150-160, ali vrlo kratko, cisto da me mine zelja :), Auto put retko koristim, a po gradu postujem ogranicenja, po manjim ulicicama vozim i ispod ogranicenja jer sam doziveo  par izletanja automobila  iz sporednih ulica, pa mi je to uvek na pameti.   

 

Kao da sam ja pisao,jos samo kod mene mozda na magistrali 90-120,ali to je to,ostatak identican.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

U gradu oko  70, van grada do 100, a na auto-put skoro nikada ne idem. Motor sam vozio 2-3 puta na auto putu i tamo sam vozio do max. 150, ali samo na kratko, pa vratio na oko 130. Vozim Transalp, pa mi je uzivanje videti nesto usput, a ne projuriti kroz neku deonicu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Bg

Milano tebi smeta samo ograničenje na auto putu ili sva ograničenja generalno?

 

Ogranicenje na autu putu jer ponavljam jos jednom da je 120 na sat smesno! I ako svi spominju los vozni park naseg stanovnistva (razlog koji ne razumem zasto se toliko spominje) ljudi JOS UVEK POSTOJI SREDNJA TRAKA  pa u njoj vozi koliko hoces. Uostalom u zadnji par godina kako su dozvoljavali uvoz automobila "nas" vozni park se je u globalu dosta popravio.

 

Ra$a, druze tvoje pitanje mi deluje nekako provokativno i odgovoricu ti da nisam debeil i ne naravno da mi ne smetaju sva ogranicenja(pored skola, u naseljenim mestima, itd...) Uostalom meni ne smeta ni jedno ogranicenje, a sada da li cu ja to ispostovati ili ne to je moja stvar kao i odluka svakog individualca...

 

Kojom brzinom ces voziti puno zavisi i od motora kojeg vozis. Recimo ja uzivam u voznji tek preko 160 kada lepo zalegnem, opustim ruke... e to je pravo uzivanje!  A da zalegen na 120 prvo nema potrebe a i stvarno bi bilo smesno! A pride tako se i vise umaram i neznam koliko bih mogao da izdrzim. Dok sam vozio enduro uzivao sam u voznji oko stotke a umarao sam se pri vecim brzinama.

 

Meni motor sluzi za uzivanje. Ogranicenja su mi nebitna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

Ra$a, druze tvoje pitanje mi deluje nekako provokativno i odgovoricu ti da nisam debeil i ne naravno da mi ne smetaju sva ogranicenja(pored skola, u naseljenim mestima, itd...) Uostalom meni ne smeta ni jedno ogranicenje, a sada da li cu ja to ispostovati ili ne to je moja stvar kao i odluka svakog individualca...

 

nije provokativno nego nije mi bilo jasno na koje ograničenje konkretno misliš, samo na auto put ili i ostala. naseljena mesta ovde nisu u priči. malo je gluo da ti smeta ograničenje na auto putu a da ti je na magistrali 100 ok ili na regionalnom putu 80.

 

druga stvar koliko od ukupnih puteva u nemačkoj zauzimaju autobanovi? ne mnogo. i nemci vode polemiku da li na njima da ograniče brzinu.

 

na kraju krajeva nije ni bitno, svako vozi onako kako voli ili koliko ume i može.

 

a da je moje pitanje bilo provokativno. tu si stvarno promašio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Bg

Malo je glupo? Da li bih trebao da ti pisem koliko je velika razlika izmedju auto puta, magistrale i regionalnog puta ???

E to bi bilo malo glupo ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Kod nas, u kvalitetu puta, gotovo nikakva... A to je veliki problem.

 

Da odgovorim na pitanje. Motor koji trenutno vozim ne moze svuda da prekoraci ogranicenje  ;D Zato na auto put i ne izlazim, a i sto rece Joseph B. nije mi cilj da projurim nego da stvarno uzivam pa se vozam okolo naokolo. Uvek prilagodim brzinu uslovima puta i samom saobracaju, ne postujem ogranicenja...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja