Jump to content

Moto Zajednica

Koliko goriva pije tvoj motor

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Suzuki gsxr 750

Ako vozis R motor to ne znaci da trebas i da vozis 100km brzinom 250km/h. Ja licno gledam da uzivam u voznji,opustim i odmorim mozak a ne da konstantno budem napet i stavljam sebe i druge u nezgodnu situaciju,samo zato sto vozim 'R masinu koja tako treba da se vozi'. A inace vozim R motor, suzuki k7 750 i uz 'mesovitu voznju' trosi od 6 do 7 plafon, dok R1 trosio od 7.5 pa nagore. Toliko iz licnog iskustva. Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Ninja ZX6R. 6 litara grad. 5 litara vangradska, 8 litara kada se zavrce. Vozio sam ga 2 i po godine, i to su realne potrosnje, ispod 6 u gradu, nema te sile da moze, niti ispod 5 litara na otvorenom. Ali kada se da gas, e onda voli da popije bez problema do 8 litara ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

meni harli trosi od 4do 5litra kad smo dvoje i kad ga malo pocepam sam ,oce tu do 5..normalne neke voznje ono tipa 80 do 100 tu je,oko 4 do 4,5...

jos mi nije presao 5litra..ni sa dvoje na auto putu prosek 120 do 130...:neznam: ebemli ga..imam cak i mesto centralne 160, namontiranu 180 diznu :neznam:i k&n doduse originalni :care:

883 sportster..

Matori aj nam napisi koliko ti je trosio 1100 kad ga przis. Za harli verujem jer je to ipak motor za laganicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CB500XA

meni harli trosi od 4do 5litra kad smo dvoje i kad ga malo pocepam sam ,oce tu do 5..normalne neke voznje ono tipa 80 do 100 tu je,oko 4 do 4,5...

jos mi nije presao 5litra..ni sa dvoje na auto putu prosek 120 do 130...:neznam: ebemli ga..imam cak i mesto centralne 160, namontiranu 180 diznu :neznam:i k&n doduse originalni :care:

883 sportster..

Matori aj nam napisi koliko ti je trosio 1100 kad ga przis. Za harli verujem jer je to ipak motor za laganicu.

 

I koliko trosi kad ga dizes na tocak 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 834 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

Meni fazer 600 za 6000km koliko je kod mene nije potrošio više od 6L... Uvek sipam pun rezervoar do čepa. U naseljenom mestu se trudim da poštujem ograničenja a na otvorenom vozim 120-140km/h zavisno od uslova saobraćaja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

meni harli trosi od 4do 5litra kad smo dvoje i kad ga malo pocepam sam ,oce tu do 5..normalne neke voznje ono tipa 80 do 100 tu je,oko 4 do 4,5...

jos mi nije presao 5litra..ni sa dvoje na auto putu prosek 120 do 130...:neznam: ebemli ga..imam cak i mesto centralne 160, namontiranu 180 diznu :neznam:i k&n doduse originalni :care:

883 sportster..

Matori aj nam napisi koliko ti je trosio 1100 kad ga przis. Za harli verujem jer je to ipak motor za laganicu.

 

uh,,mnogo...bolje da nepisem 0plac.gif ali laganice uopste nije veliki potorosac...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Meni troši 9 do 10 litara, Yamaha R1.Može manje samo nizbrdo na leru :)

 

Trosi vise Motor-Auto, nizbrdo na leru, nego da ga ostavis u brzini...... Nije ni cudo sto ti trosi 9-10 :D1zvizduk.gif

 

Salim se naravno, ali Auto-Motor ne trosi uopste gorivo ako ga ostavis u brzini na nizbrdici, ali ako ga ubacis u ler, onda trosi, jer mora da radi na leru :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Meni fazer 600 za 6000km koliko je kod mene nije potrošio više od 6L... Uvek sipam pun rezervoar do čepa. U naseljenom mestu se trudim da poštujem ograničenja a na otvorenom vozim 120-140km/h zavisno od uslova saobraćaja.

6000km za 6l, to mu dodje 1l na 1000km, jbt moja cvaja vise ulja potrosi :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1452 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Gilera Runner FXR 2t - od 4-5 lit/100km,

Sprint Pulser 125 4t - oko 2,5 lit/100km,

KTM Lc4 SC 400 - od 6-6,5 lit/100km (u off-u),

Honda NT 650 V Deauville - od 4,2-5 lit/100km.

Mogu navesti i podatke za bivse, ako kome treba info. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1452 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

 

Mogu navesti i podatke za bivse, ako kome treba info. :D

 

Nisi valjda i zenama davao da piju gorivo :stabre:

:lol: :lol: :lol::care: :care: :care:

Sve sto se JASE i TERA mora nesto i da POPIJE!!! Barem je kod mene bilo tako. :D

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1452 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Onda mi je jasno sto su bivse :takoje:

 

Jbg, tanak mi je budzet za neko dugotrajnije "pojenje", pa se brzo dogovorimo da postanu "bivse". Vec neko vreme sam u iscekivanju perpertomobila, ili neceg slicnog (neceg sto samo sebe izdrzava)... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 248 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

suzuki gsxr 750, 2005 god. trosi mi od 5l do 5.5l normalne voznje. Kada je malo zesca voznja onda dodje i do 6.5l

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4351 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Kad pročitam sve ovo prosto me sramota i dođe mi da napišem da moja Aprilia Atlantic 500ie troši 2l..al neće da može što bi rekli Piroćanci..

 

Otvoren put sa suvozačem do 90km/h - 3.53 najmanje što sam uspeo.

 

Otvoren put sa dvoje 140km/h - 6-6.5l kao dobar dan.

 

U gradu ne merim da me ne zaboli glava, odokativno ne bih rekao da ide ispod 5l.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: YBR 250 '08

Od kad sam kupio Yamahy ybr 125 2011te, svaki put upišem koliko sam goriva sipao i kad je bilo ukupno 49L prešao sam 1800 km. Vozim isključivo po gradu i to 30-50 km/h.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja