Jump to content

Moto Zajednica

ere 2007. Užice, 19. 30 Jun i 01. Jul

Recommended Posts

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Iz liènog iskustva bolji štimung naprave lokalni cover bendovi (tvrdje orijentacije) u paketu sa jednim dobrim nego 3 VanGoga da sviraju. Npr Night Shift ili Point Blank u paketu sa par cover lokalaca i evo rešenija!!! Batalite zvuèna imena, pièite klince na binu, oni grizu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R
NEVERNE BEBE

 

Tomo' date=' jesi li ti siguran da si iz Slovenije, a ne odavde negdje? :lol::lol:

 

:fcab: :kul:[/quote']

 

 

Bili su prošle godine u Medvodah, svirali su Floyde bolje od originala. Mislim da su oni:

 

 

bJMHV_ziga1617maleqr6.jpg

 

U pravi si za Medvode,za nastup je posredovao je Janin otac,inaèe bajker,preziva se Šuštaršiè,ali Tomo na ovoj fotki NISU JANA i JELENA,nisu N Bebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Generalno mislim da muzika nije bitna! A pogotovo ako je skupa(preskupa)! Misli da bi za bajkere bilo zanimljivije da za te pare koje klub organizator daje za "muzikukojaudarapousima" ulozi u poboljsanje samih uslova npr. kampvanja,hrane,ili neki bogatji fond nagrada za takmicenja u bilo cemu........na znam ni jednog bajkera koji se dvoumi da li da ide na neki skup jer svira ili ne svira odredjena grupa(izuzmemo li Tompsona u SB) :D !

 

Ere za goste ne brinite jer ocigledno ste stekli mnogo simpatija sirom Juge jer ste OK ljudi! Ima vas svuda i svi ce vam doci!

Vidimo se !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Muzika je jako bitna, jer si prisutan najmanje 48 sati a i ne treba da bude najbuèniji faktor u okolini. Najlepše je, da se èuje negde u pozadini, pa da može èovek još normalno da razgovara.

Najgore je, kad stotine ljudi sve vreme gnjave sa nekima nepoznatim komadima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650
Muzika je jako bitna' date=' jer si prisutan najmanje 48 sati a i ne treba da bude najbuèniji faktor u okolini. Najlepše je, da se èuje negde u pozadini, pa da može èovek još normalno da razgovara.

Najgore je, kad stotine ljudi sve vreme gnjave sa nekima nepoznatim komadima.[/quote']

 

 

Tako je! Od glasne muzike uvjek boli grlo!

Kad moras da se deres ko konj da bi te sagovornik cuo! :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Uzice

hvala vam na poverenju i budite sigurni da cemo ga opravdati.kamp je u centru grada a imaju ikupatila sa toplom vodom a za wc ce biti kao i prosle godine zaduzeni momci da ga odrzavaju cistim.nagrade...normalno bice tu jagnjica,prasica mobilnih telefona uostalom oni koji su bili znaju a besplatno pivo , pa bice i toga mi nepravimo skup zbog novca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Uzice

TRUDIMO SE.malo nas zeza grupa Van gog nam trazi 7000E. Imate li kakav predlog?

 

 

NEVERNE BEBE

U potpunosti se slazem,oni stvarno znaju da podignu masu i uglavnom izvode muziku koja se slusa po skupovima. Neznam samo kakvi su u novom sastavu,ja sam ih slusala uzivo kad su bili sa  starom ekipom.

hvala! ali dovodimo ipak Van Goga.Hocemo da bude sve kako klinci kazu u fulu.Normalno zahvaljujemo nasim drugarima iz Arhangela i iz Mitrovice na pomoci koji su nam i sponzori da bez njih nebi bilo sve onako kako smo to mi zamislili

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Uzice

;D

Nemojte ljudi tolike pare davati za Van Gog ko boga vas molim.

Brate moj znas kako mi gledamo na to?Vi dodjete , platite ulaz potrosite novac na pice,znaci mi zaradjujemo lovu pa kada je tako mi hocemo da vam pruzimo najbolje bar trenutno.Drugo necemo da sektasimo i da se odvajamo od grada , pa valjda svi hocemo da nam dodju te lepe devojcice i da vide nase silne momke(bajkere) i da se svi zajedno lepo provedemo.Mislimo da nasi gosti zasluzuju super provod i jos jednom hvala Mitrovici I Arhangelima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Srbija, Požega
  • Motocikl: BMW K 1600 GT

Evo ga brate i plakat kao i pozivnica svim onima koji su na forumu

 

 

 

 

 

 

BBnYh_mandaplakat1nm7.th.jpg

hocu li dobiti kakvu pohvalu za plakat.pa trebalo je lika iskopati...

 

Pa stvarno matori odakle ga iskopa?! Mora da je iz ove pećine koja je u pozadini :D  ,mogao bi da predvodi defile ;) , samo j....u ga ove opanke ne može valjano da šalta... ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Evo ga brate i plakat kao i pozivnica svim onima koji su na forumu

 

 

 

ccayq_mandaplakat1nm7.th.jpg

hocu li dobiti kakvu pohvalu za plakat.pa trebalo je lika iskopati...

 

Pa stvarno matori odakle ga iskopa?! Mora da je iz ove pećine koja je u pozadini :D  ,mogao bi da predvodi defile ;) , samo j....u ga ove opanke ne može valjano da šalta... ;D

 

 

Može,može...Kawa je to...mjenjač kao mlijeko ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Uzice

ma ima da vas docekuje na vratima sa rakijom.A opanci pa to je prava moto patika , zakacis kuku i samo saltas.Neznate vi da je to moto obuca nastala od davnina samo tada nisu znali sta sa njom sem da se drze u wc-u

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Srbija, Požega
  • Motocikl: BMW K 1600 GT

Samo sto se tada nije zvao WC nego chuchavac :) :)

Steta sto imam ispit u subotu kad je skup...

 

Ih ispit, a sptembarski, oktobar I, oktobar II ispitni rok ::)?! A zamisli još gore nesreće (ne daj ti bože) padneš ispit + propustiš moto skup :o, zato bolje dođi na skup - siguran pogodak. ;)

 

P.S. Ajde pa ćemo možda srediti besplatan ulaz kao naknadu za propušten ispit! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Sta mislite Van gog,Neverne bebe,Negativ, Night shift,Smak,ili 4-5 cover bendova etc. Point blank i ostali... mislim da R.corba i yu grupa dojadise kao D,Jagode (osim Motora sta imaju).  Mada za mene licno najbolji bend koji sam cuo je bio prosle godine na Adi huji neznam kako se zovu ali dve zenske jedna peva druga klavijaturu+ dve gitare odvaljuju kako sviraju mislim da su svirali i kod Arhangela u Batocini. Ako ko ima kakvu informaciju o ovom bendu neka mi javne na pm.

Probajte i sa ''Zaboravljenima''  koji su svirali u Sapcu, ko je bio na skupu cuo ih je, momci extra sviraju a nisu skupi bezmalo iz zadovoljstva i daju sve od sebe sto bi rekli pun gas!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: STARA PAZOVA
  • Motocikl: Suzuki V STROM 1000

zasto ne zovete PRO ROCK band iz bgd?odlicni su!

moja ekipa dolazi velikom brojnom stanju,tako da ni muzika nije prsudna za dobar provod!pozzz i vidimo se tamo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

Sta mislite Van gog,Neverne bebe,Negativ, Night shift,Smak,ili 4-5 cover bendova etc. Point blank i ostali... mislim da R.corba i yu grupa dojadise kao D,Jagode (osim Motora sta imaju).  Mada za mene licno najbolji bend koji sam cuo je bio prosle godine na Adi huji neznam kako se zovu ali dve zenske jedna peva druga klavijaturu+ dve gitare odvaljuju kako sviraju mislim da su svirali i kod Arhangela u Batocini. Ako ko ima kakvu informaciju o ovom bendu neka mi javne na pm.

 

 

Nisu svirali u Batocini ali kad dodjes u Beograd  upoznajem te sa njima zovu se plutonija i sviraju jako cesto u Dangubi pride cica koja svira klavijature vozi i bike!!! :o :o :o ;) ;) :)

 

Samo sto se tada nije zvao WC nego chuchavac :) :)

 

 

Kakav cucavac SLJIVA MORE :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: KTM450EXC

VELIKI POZDRAV za moje ZEMLJAKE!!! Ja sam rodom iz Pozege a zivim u Bgd-u vec 14 god. Dacu sve od sebe da dodjem medj moju bracu ERCOVE ali jedini problem moze da bude posao. Jbga drzavna firma pa znate kako je to. POZZZZZ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja