Jump to content

Moto Zajednica

Muzika na moto-skupovima

Recommended Posts

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

ja slusam sve vrste muzike, verovatno zato sto ne volim ni jednu, tako da sta god se pusti meni ok. medjutim kad god je bila neka zurka sa mesovitim moto drustvom, jedini momenat kada su svi poskakali je bio kada su picili narodnjaci, naravno tada su vec skoro svi bili pijani. da li tu vredi ona stara "sto trezan misli pijan govori" ?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

ja slusam sve vrste muzike, verovatno zato sto ne volim ni jednu, tako da sta god se pusti meni ok. medjutim kad god je bila neka zurka sa mesovitim moto drustvom, jedini momenat kada su svi poskakali je bio kada su picili narodnjaci, naravno tada su vec skoro svi bili pijani. da li tu vredi ona stara "sto trezan misli pijan govori" ?

sad kad navale na tebe - gotov si. nece to niko priznati.

bila je jednom tema dali mogu narodnjaci na moto susretima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: suzuki gsxr 1000

Da li neko od vas zna koliko orijentacionalno kosta ovaj bend "OSMI DAN" za vece...i da li neko ima njihov kontakt telefon?

 

neshatomic@gmail.com

 

Hvala pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Jedan od bendova koji ce svirati na našem moto skupu je Supernova (pobednik rata bendova).

Momci opasno sviraju.. :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Jedan od bendova koji ce svirati na našem moto skupu je Supernova (pobednik rata bendova).

Momci opasno sviraju.. :aha:

 

Imaju li neki video?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

ja slusam sve vrste muzike, verovatno zato sto ne volim ni jednu, tako da sta god se pusti meni ok. medjutim kad god je bila neka zurka sa mesovitim moto drustvom, jedini momenat kada su svi poskakali je bio kada su picili narodnjaci, naravno tada su vec skoro svi bili pijani. da li tu vredi ona stara "sto trezan misli pijan govori" ?

 

bila je jednom tema dali mogu narodnjaci na moto susretima.

 

Ajde, ajde dosta foliranja, citali smo tu temu ko sta voli.....????????????

 

 

Kukavicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.........nisam znala da ste takve kukaviceeeeeeeeee!!!!!!!!

 

 

 

 

 

Samo skupa je Srpska majka za motoraski party..................jbg. kada skoci standard i kada bude vise HD na drumovima i majka ce nam pevati..........!!!!!!!!!!!!!!

 

 

A mora se priznati da ni Seve nije losa????????????????

 

 

 

Dignite upad na party na 50E pa ce mnogi biti zadovoljni!!!!!!!!!!!!!! Dosta vise Djordja Davida, Limena a tek je Bore Corbe..previse....................

 

 

Soferi, soferi ehhhhhhhhhhhhhhhh da vas je vise....gas...gasssssss............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

Dzigorius...

kada si vec spomenuo da se podigne cijena ulaznica moram nesto napisati sto se tice organizatora moto susreta na Vasim prostorima :zvizduk:

Kao prvo,da se razumijemo u samom startu nije mi nikakav problem platiti ulaz...ALI je ponizenje naplatiti ulaz jednom motoristu koji prijedje xy kilometara da bi "ispostovao" moto klub ili moto susret svojim dolaskom.

Nije stvar u tih par dinara,maraka,eura ili kuna nego je stvar u samom postovanju kako se odnosi prema bajkeru koji je dosao na MOTO susret a ne da je dosao motorom na susret PJESAKA.

Sa druge strane svima je jasno kakva je situacija sa sponzorima i tome slicnim ali gospodo,jos jednom da ponovim,radi se o MOTO susretu.

Najbolje je nikome ne naplatiti ulaz nego naplatiti ulaz motoristima a pjesaci da ulaze i izlaze kako im je volja,da pipaju nase motore,razgledavaju,prljaju,a da ne kazem izgrebu i slicno.

U svakom slucaju,primjetili ste SVI da su prosle godine gotovo prepolovljeni moto susreti i ne moramo se pitati zasto je to tako jer vrlo dobro znamo kakva je financijska situacija kako kod vas,tako i kod nas i treba dobro razmisliti o takvom nacinu ukidanja naplate ulaza a ne jos o povecanju.

Puno putujem,i znam jako puno ljudi koji jednostavno NECE doci negdje gdje im je ispod casti da moraju platiti ulaz sto ih potpuno razumijem

Ako pjesaci ne zele platiti tu kartu pa zasto da je ja placam?

Uostalom,jebe mi se za pjesake,dosao sam da se druzim sa motoristima i na MOTO susret,sto se mene tice a vjerujem i ostalih,pjesaci me ne interesiraju,gledam ih svaki dan.

Nisam mogao odoliti a da opet ne nacnem tu temu koja nikada nije bila rijesena do kraja a ni obrazlozena zasto je to tako.

U svakom slucaju,bilo bi dobro razmisliti o tome.

 

Sto se tice narodnjaka na moto susretima,ako zelite inozemne klubove i motoriste,ni ne razmisljajte o tome.

Zna se sta je moto susret i kakva se muzika slusa.

Isto tako,ima jako puno mladih bendova koji su JEFTINI i ODLICNI,vec je stvarno monotono slusati jedne te iste.

Ovo je SAMO moje misljenje koje vecina organizatora koji me poznaju ionako vec i zna.

Ne zelim nikoga prozivati niti mi je to cilj, zelim samo da se poveca broj motora na moto susretima a to je jedini nacin da se kod vas nesto tako napravi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Jedan od bendova koji ce svirati na našem moto skupu je Supernova (pobednik rata bendova).

Momci opasno sviraju.. :aha:

 

Imaju li neki video?

 

Ima nekoliko:

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Krivo si zabrijao stari moj:))))) Nisam bas tak mislio da treba platiti 50E za upad.....da si malo oduska i probaj shvatiti moj ( nekome bolesni ) smisao za humor!!!!????

 

Znam kak je ovde a i tamo jer nocas dodjoh od tamo:))))))

 

 

Tedoh reci da neki to vole, a ja po najmanje vjeruj mi:))))))

 

Okreni obrni....ali previse ljudi to voli ali nesto cute, pa reko da ja kazem kad oni vec cute.....:))))

 

Mislim da kuzis sto zelim reci????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ja sam sa Sasom. Motoristi besplatno a ako treba zbog pokrivanja troskova pesaci placaju.

Mada mnogi klubovi onda nemaju racuna da prave skup... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

Ja sam sa Sasom. Motoristi besplatno a ako treba zbog pokrivanja troskova pesaci placaju.

Mada mnogi klubovi onda nemaju racuna da prave skup... :neznam:

znaci u HR i SLO nema racuna? hehehe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

Dosta offovanja rec je o bendovima,a ne o ulaznicama i pevaljkama.Molim lepo i hvala. :zdravo:

slazem se

jos jednom,ima puno novih mladih bendova koji su odlicni a i jeftiniji i nisu dosadili kao ostali.

a o tipu muzike ne zelim ni pricati,zna se sta je moto susret i kako to treba izgledati a i zvucati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

moto susreti vec po malo lice na vasar, samo fale ringispili i narodnjaci, mada za par godina ko zna.....

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Odavno liče, od kako se kuka i motika dokopala motora. Blagodeti omasovljenja ali i užasi promiskuiteta. Sećam se skupova u šapcu, "zamak", privatni posed nekog dobročinitelja, tridesetak ili malo više motora, žuraja od 150 ljudi, lokalni southern rock band, plaćalo se samo piće i bilo mnogo dobro. Poslednji je bio kao vašar sa tradicionalnim vašarskim blatom, na mestu gde se i održava neki lokalni fair, možda se sledeće godine i poklope datumi. Čorba obavezno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Malo podsecanje,

tema je muzika na skupovima a ne cena ulaznica,zarada,vasar,ko moze a ko ne da kupi motor,da li se "kuka i motika dokopala motora".

Zamolio bih vas ako moze bez neumesnih komantara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

Malo podsecanje,

tema je muzika na skupovima a ne cena ulaznica,zarada,vasar,ko moze a ko ne da kupi motor,da li se "kuka i motika dokopala motora".

Zamolio bih vas ako moze bez neumesnih komantara.

 

pa sve je to vezano za muziku, organizatori se za velike cene ulaznica vade na racun skupe bine i bendova, klinci koji odrastaju po splavovima, a dorasli su za voznju, slusaju malo drugaciju muziku nego sto je "propisana" bajkerskim "kodom". a da skupovi lice na vasare mozete zakljuciti sami po broju tezgi sa svim i svacim, cak sam na jednom video i secernu penu.

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Odavno liče, od kako se kuka i motika dokopala motora. Blagodeti omasovljenja ali i užasi promiskuiteta. Sećam se skupova u šapcu, "zamak", privatni posed nekog dobročinitelja, tridesetak ili malo više motora, žuraja od 150 ljudi, lokalni southern rock band, plaćalo se samo piće i bilo mnogo dobro. Poslednji je bio kao vašar sa tradicionalnim vašarskim blatom, na mestu gde se i održava neki lokalni fair, možda se sledeće godine i poklope datumi. Čorba obavezno.

 

Da, a najbolje od svega je bilo : "Nemojte tu uz bazen ( nekakvo poveliko betonsko korito ) da prakirate, to je predviđeno SAMO za Harly motore!". :lud:

 

Za skup sam ugovorio tri mlada benda, tri dobra niskobudžetna i ... jedan poznat, baš poznat... :hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja