Jump to content

Moto Zajednica

NS Riders 24-25-26-27 maj

Recommended Posts

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Pozdrav svima!

Skup ce se odrzati,pocinje u cetvrtak,24-og maja.

Mesto desavanja je Petrovaradinska tvrdjava.

Problema je bilo,ali su reseni.

Vise informacija cu postaviti u ponedeljak uvece(21maj),posle sastanka kluba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd

Dajte neki dobar Blues, pozovite ponovo The Blues Hammer kao i prosle godine, oni su mnogo dobri!

 

Sve najbolje momci i devojke pa da se vi nama slozite i napravite jedan dobar skup. Pa kada bude vise para da se prave i zenske majice za nas :wink: .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Dakle,kao sto sam obecao,malo vise informacija:

Nastupice 48 bendova,2 stage-a,defile petak i subota,celodnevni programi,

pivo SVIH! proizvodjaca.Organizacija je jos u toku,pa preciznije podatke jos nemam,ali ako ih bude,postavicu.Ulaznice su 300 din po osobi.Za bajkerke verovatno 0 din,pa drage dame,palite motore! :).Pesaci takodje 300 din.

Bice izlagaca,igara,itd.(I naravno pasulj)

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Samo se nadam da neæe biti Inspektor Blaža (nemam ništa protiv njega, ali, na moto skupu, smešno).

A kako ja da prepoznam èlanove ovog Foruma? Hoæete nositi crvene karanfile ispod kaciga:)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

lepo mi se provedite, svake godine topic o NS pocinje slicno: problema je bilo ali su reseni za ovu godinu......

 

Morace i necije lepo iskustvo da se procita pre nego sto se opet odlucim za vlastita.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pa zar nisu svi skupovi vašari manje-više? Neki su bolje organizovani, neki slabo, ali sve je to veliki VAŠAR. U SM je baš bio dobro organizovani VAŠAR...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Pa zar nisu svi skupovi vašari manje-više? Neki su bolje organizovani' date=' neki slabo, ali sve je to veliki VAŠAR. U SM je baš bio dobro organizovani VAŠAR...[/quote']

 

Lepo si rekla ali bitno je ono manje-VISE. Ono u NS je vasar, a SM pravi skup, kada bude uvidela razliku.... Mojne sada sa tim prepucavanjima, sto ste bre svi na kraj srca?!?

 

 

NS ove godine nece mene videti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ma ljudi OK, koga nema bez njega se može... To je to. Krajem avgusta u Beèeju, MC Otpisani prave prvi skup (nadam se da se neæe pretvoriti u vašar...). Naš beèejski ''ogranak'' æe se potruditi da bude na nivou, pa obavestiæu vas blagovremeno o detaljima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Bio sam prosle godine i bilo je manje-vise.......

Ove godine ne dolazim al saljem drugara da nam preprica "dogadjaj"...

Mislim da NS potvrdjuje pravilo: Sto manji grad to bolji skup! (NS je sve samo ne mali grad :D )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Niko nije oduševljen, a ja sam bila na malo skupova (u odnosu na sve vas), tako da možda bolje da ne komentarišem...

Sve je to komercijalno, i to drži jedan èovek èije ime poèinje na C (ko je shvatio, shvatio...).

Ne prave to ni NS Ridersi niti bilo koji drugi klub iz NS, veæ jedan èovek.. Šta reæi?! Mi se iz NS svi žalimo a nijedan klub nije u stanju da organizuje moto skup (što zbog lenjosti, što zbog nemanja para, volje, svi bi na gotovo da doðu...), i zato smo spali na to da skup pravi bajker (biznismen)!

Što je još interesantnije, on to odradi dosta dobro, (oprema, 2 stejdža...), ali... nešto fali...

Nadam se da ovo neæe proèitati neki ''doušnik''iz NS, proglasiæe me nepoželjnom osobom, blatim skup.

Bilo kako bilo, bitno je videti drage ljude i upoznati nove, a ostalo možda i nije toliko bitno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Samo da dodam,-jer mislim da dosta vas ne zna,da je onaj stari NS Riders klub ugasen,i da je oformljen nov klub,MC NS Riders `94.Novo je rukovodstvo,neki ljudi su otisli,neki su dosli(kao i ja),a neki su ostali.

Novi klub nastavlja tradiciju starog,ali...nece bas biti kao sto je nekad bilo.

Ovaj skup ce ujedno biti i promocija novog kluba.

Maksimalno se trudimo da sve bude na nivou,a koliko budemo uspeli u tome,ne zavisi samo od nas.

A ako neko misli da je to sve samo jedan vasar,pa Boze moj,nije to obaveza da se mora doci.

Ja licno na skupove odlazim,-ne zbog pasulja,i muzike,i kojecega,nego da se vidim sa prijateljima,i da se provedem sa njima.Pa makar bio to vasar,ili ne.

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 203 postova
  • Lokacija: Patkovgrad
  • Motocikl: Yamaha Virago

Ako je fraj mozda i dodjem...ovako ni zute banke ne dam

biznismenima.

Za kolege bajkere(sirotane) nikad mi nije zao platiti ulaz.

Ali da punim dzep 'biznismenu" nikada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stronser

kada budem cuo da je u NSu organizator naplatio ulaz 300-400din i za te pare dao svakom ucesniku bar po upaljac ili bilo sta kao uspomenu vezanu za taj datum i kada rucak bude u 14-15h za razliku od prethodnih godina kada je to umelo da se desi tek u 20 ili kasnije, kada prestanu da Presoljavbaju rostilj koji prodaju zahvaljujuci namernom kasnjenju rucka a ujedno im polazi za rukom pojacana prodaja piva jer NARAVNO cime sprati so iz grla, E TADA cu SACEKATI jos par godina da to lepo zazivi pa ,MOZDA" doci na skup ,VASAR" jer nemaju NIKAKVIH POZITIVNIH zasluga sagledavajuci RANIJE GODINE ! A MOJ PREDLOG ZA OVAJ VIKEND JE NARAVNO DOBOJ moze preko hrvatske BRZO ili preko bosne sa UZIVANJEM ! ako ima interesenata kojima kap dve kise nesmeta vidimo se u bosni !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: BMW R1100RS

Vec mi lici na proslu godinu :thumbsdown: Ne bih da proveravam.Cucemo od drugih :-k Ima lepa voznja do Doboja :biker: Olja kupi motor pa idi po vasarima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Profo ne sekiraj se ti za mene imam ja prevoz (nemamo svi motore u klubu trenutno). Poslednji vašar na kom sam bila je bio u SM (pre bih rekla KAFANA), ali ja retko idem po vašarima, samo ponekad, ja PUTUJEM. A na po neki vašar skoknem samo da bih videla drage mi prijatelje (evo iz Osijeka, iz Tuzle, iz Skoplja stižu...). Samo zato i idem. A tebi Profo sretan put, pa možda æeš nešto i smuvati usput, nikad se ne zna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Što je još interesantnije' date=' on to odradi dosta dobro, (oprema, 2 stejdža...), ali... nešto fali...[/quote']

U pravu si,ali....ljudi budimo objektivni.Teško je ( ne kažem da je nemoguæe ) organizovati skupove u velikim gradovima,pogotovu na malom prostoru ugostiti veliki broj bajkera.Manji gradovi to mogu,jer ljudi DIŠU zajedno i željno èekaju taj vikend.Nije na tvrðavi prostor mali,ali je RAZBIJEN na nekoliko lokacija i jednstavno nema HEMIJE.

DOÆI ÆU,jer....ja VOLIM Novi Sad i ljude u njemu,volim taj grad i imam mnogo prijatelja tamo.Želim da ih vidim.Skup u NS ne èini samo to okuženo mjesto na tvrðavi i "prozvani organizator".Nije ni on toliko crn,vjerovatno bi isto bilo da klub organizuje skup bez njega,bili bi smo ( vjerovatno ) na istom mjestu,sa istim cijenama,u sliènoj atmosferi.

Da li nam je u Kamenièkom parku bilo baš toliko bolje???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja