Jump to content

Moto Zajednica

NS Riders 24-25-26-27 maj

Recommended Posts

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Becej

Znao sam FUJ kao i zadnjih godina,gotovo od ovog susreta nema vise nista...ovo su poslednji trzaji........Katastrofa kako ljudska glupost i alavstina za parama mogu da uniste tako dobru tradiciju do pre par godina......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Sad Telep

ulaz

ja: Zdravo koliko treba?

on : 300 din.

ja : jel moze na jednu ulaznicu ja i drugarica ( drugarica je imala ulaznicu na ruci , nabavila je jos ranije)

on: ne moze 300 po osobi...

ja : (dajem kesh)

on uzima kesh i govori :e da je ona vozila nebi platio.. vozac samo placa

i dobismo mi tu 2 zvake :)

:shock:

:twisted:

pivo u petak jako SKUPO! u subotu jako SKUPLJE! :twisted:

defile.. u pocetku ok na kraju defile svega i svacega..

pesaci upadaju sa svih strana besplatno na razno razne nacine..

na srecu lepo raspolozenje i extra drustvo uzvracaju udarac...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Novi Sad
Pozdrav' date='

 

ne zovi vraga...sad kad imas toliki motor, moz' se desiti da platis i vise kartu, mozda i duplo...jedina je sansa da se u NS toga ne sete ;)[/quote']

dva dinara po kubiku?

Ako bude tako ja sam najebao 1600*2=3200 :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

oni stvarno nisu normalni ovo vise nije skup bajkera ,vec skup iz licni interesa kako bi se obogatili organizatori ,za guaranu hoce 130 dinara odes dole u prodavnicu i kupis za 60 dinara.Cuo sam da nekog nisu pustili u kamp sa kupljenim pivom negdi u gradu pa si morao pice da saskrivas kako bi usao.NA ulazu si dobio samo narukvicu,a sto se tice defilea on je bio uzasan kada se bilo vracalo natrag na tvrdjavu kod mosta ''duga''je bio zagus kakva je to organizacija tu je mogao neko i nastradati ako i nije trebalo ti je oko polasata da dodjes u tvrdjavu ako i ne mali vise,vise je motora bilo po novom sadu nego na skupu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Samo sto sam dosao sa skupa u Jagodini i reko ajd malo da pregledam sta ima novo kad ima sta i da vidim, sramotu.Gospoda organizatori bi trebali da vide kako je DANE iz JAGODINE organizovao skup. Prvo ulaz besplatan za sve .BESPLATAN. Pasulj sa kob,i slaninom salata ko je koliko hteo.Vecera gulas prva liga ko je mogao pice jeftino,muzika oblicna izmedju ostalih Zona B . Mi koji smo dosli sa strane bili smo noseni na dlanu u svakom pogledu,tako da sami izvucete pouku za sledeci put jer za kratko vreme prosejace se ko hoce skup i ko je bajker u dusi a ko oce da izvacari neku sitnu lovu na brzaka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: NS

Da se neponavljam...

 

NS Moto fest je od samog pocetka poceo kao mali skup shachice prijatelja iz raznih delova zemlje... svako da po malo kinte za klopu i cugu' date=' sviraju neki lokalni klinci na bini od kamionske prikolice... pa se i tada nashla gomila "prijatelja" koji nisu hteli da dodju na "vasar"...

Za samo par godina ('98) Moto Fest je dokazao svoje ime i funkcionalnost, dobio mnogo priznanja o postavljenom 'domacem zadatku' od braca iz raznih delova EX-YU... tada se bunio samo onaj koji nije doshao na Moto Fest... Uz min. cenu ulaza i mnogobrojne pokloncice, preko raznih takmicenja do kvalitetnog programa...

Slicno se ponovilo i 2003 god....

 

Al sada kada je klub bio u krizi i bio primoran da svoje probleme resava sam... nigde razumevanja i podrske...ko nas j**e... tako nam i treba...

 

Velika cast izuzetnoj braci koja nas nikada nije ostavila na cedilu... sami ce se prepoznati...

Za sada mozemo samo da damo jedno veliko HVALA... i uvek ste dobrodosli...

 

Ko nece bez njega se moze... Ziveli familijo!!![/quote']

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Da se neponavljam...

 

NS Moto fest je od samog pocetka poceo kao mali skup shachice prijatelja iz raznih delova zemlje... svako da po malo kinte za klopu i cugu' date=' sviraju neki lokalni klinci na bini od kamionske prikolice... pa se i tada nashla gomila "prijatelja" koji nisu hteli da dodju na "vasar"...

Za samo par godina ('98) Moto Fest je dokazao svoje ime i funkcionalnost, dobio mnogo priznanja o postavljenom 'domacem zadatku' od braca iz raznih delova EX-YU... tada se bunio samo onaj koji nije doshao na Moto Fest... Uz min. cenu ulaza i mnogobrojne pokloncice, preko raznih takmicenja do kvalitetnog programa...

Slicno se ponovilo i 2003 god....

 

Al sada kada je klub bio u krizi i bio primoran da svoje probleme resava sam... nigde razumevanja i podrske...ko nas j**e... tako nam i treba...

 

Velika cast izuzetnoj braci koja nas nikada nije ostavila na cedilu... sami ce se prepoznati...

Za sada mozemo samo da damo jedno veliko HVALA... i uvek ste dobrodosli...

 

Ko nece bez njega se moze... Ziveli familijo!!![/quote']

 

I jopet....nista ne razumem, sta sada ne valja?

 

Klub je primoran da resava sam svoje probleme - zar to nije sudbina svakog kluba ustvari?

Nigde podrske ni razumevanja? Kakve tacno podrske?

Zar treba u ime podrske da ispadamo nepopravljivi i ortodoksni...primati valjda...pa da se ucimo iz stotog puta? Bas ne razumem sta si hteo ovime reci....

 

Ponovo: Novi Sad ima izuzetne potencijale, dovoljno je samo ne rasterati one koji bi ionako posli na skup u Tvrdjavi sa Exit ozvucenjem i svim ostalim sto moze da ponudi NS. Vrlo, vrlo prost recept: ne pretvarajte moto-skup u full komercijalnu pricu, koncertne dogadjaje na koje je dozvoljeno uterivanje motora i nikakve druge veze sa motoristima i motorima. Pa zar je to previse traziti?

 

Ako jeste, e onda se mozete osetiti zaista bez podrske i razumevanja, bar sto se mene tice.

 

Ja treba da prevalim izvestan put motorom da bih dosao, obavezno ide i supruga svojim motorom a najcesce povedemo i jos nekog sa sobom. To objektivno kosta neki novac ali to nema na ulazu u Tvrdjavu ko da ceni, deracina od samog starta, deracina na svakom daljem koraku posle rampe, gorak osecaj posle ulaska i dugo, dugo po povratku...

 

Ne znam, mozda ja to ne umem objasniti ali mi se cinilo zapravo da i ne treba bas puno pojasnjavati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Nisam hteo iz principa da idem,jer sam proèitao sve najgore o prošlogodišnjem skupu.Ali drug me nagovorio ajde da odemo da vidimo šta ima, i tako odemo tek uveèe oko 22h. Kako je bilo po danu neznam, a ono što sam uveèe video, znaèi nisam nikada bio na gorem moto skupu!

Od sada mi ne pada na pamet da idem na tradicionalno loše skupove! Ono je sramota. :twisted: :twisted: :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: NS

@lancia88

Reci mi molim te odkad ti dolazis u NS MOTO FEST?

Oduvek je bilo placanje ulaza, neko markirano pivo malo skuplje... jedino sto je bilo vise poklona i sto smo imali gomilu nekih bespla sitnica za delenje... tih sitnica vise nema zbog njihove komercijalizacije a ne nase...

a mozda je i nasa greska sto smo se od pocetka ponasali kao rokfeleri, pa smo mislili da mozemo da izdrzimo svake godine da radimo u svom trosku...

A podrska... pa dovoljna je podrska ne siriti dezinformacije... zar je toliko bilo lose i ove godine?

TOLIKO??? Pa odkud onda u subotu preko 1000 motora? Ili smo mi jedini pacenici koji hodaju kao po jajima ne bi li svakome ugodili... i smeskali se svakom drugom koji je na ulaz dosao namrgodjen jer je bio skeptican a ipak dosao... nekada su braca dolazila da vide bracu... a sada dolaze samo po poklone i suvenire...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok
@lancia88

Reci mi molim te odkad ti dolazis u NS MOTO FEST?

Oduvek je bilo placanje ulaza' date=' neko markirano pivo malo skuplje... jedino sto je bilo vise poklona i sto smo imali gomilu nekih bespla sitnica za delenje... tih sitnica vise nema zbog njihove komercijalizacije a ne nase...

a mozda je i nasa greska sto smo se od pocetka ponasali kao rokfeleri, pa smo mislili da mozemo da izdrzimo svake godine da radimo u svom trosku...

A podrska... pa dovoljna je podrska ne siriti dezinformacije... zar je toliko bilo lose i ove godine?

TOLIKO??? Pa odkud onda u subotu preko 1000 motora? Ili smo mi jedini pacenici koji hodaju kao po jajima ne bi li svakome ugodili... i smeskali se svakom drugom koji je na ulaz dosao namrgodjen jer je bio skeptican a ipak dosao... nekada su braca dolazila da vide bracu... a sada dolaze samo po poklone i suvenire...[/quote']Prva greska naplatiti suvozacici 300 d. NISU TU U PITANJU PARE NEGO NIKO DRUGI TO NE NAPLACUJE OSIM VAS I TO JEDNOSTAVNO IRITITA LJUDE.DRUGO SKUP SE ORGANIZUJE DA BI SE DRUZILI BAJKERI A NE DA BI SE ZARADJIVALA SMESNA PARA.VAS PRISTUP JE TOTALNO POGRESAN I ZATO DOZIVLJAVATE PROZIVKE, I NEGODOVANJA.CETVRTO KOMPLETNA KLOPA RUCAK PASULJ VECERA GULAS UOPSTE NE KOSTA MNOGO 300-400 EVRA SAMO JE POTREBNA DOBRA VOLJA .Pasulj meso pecurke hleb kupus nikad nisu bili jeftiniji ako hoces mogu ta ti napravim specifikaciju sastojaka .ocigledno da je nesto drugo u pitanju ato nesto je ono zasto sada citamo negativne ocene o skupu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ljudi u pravu ste, samo sve te kritike treba da pošaljete gospodinu Cirkusu, precedniku novoosnovanje Vojvoðanske moto asocijacije, i na NS Time. Oni su organizatori, oni su ''biznismeni''. Mislim, i mi smo ovde jako nezadovoljni kao i vi. Možda dogodine neki klub organizuje skup u svom aranžmanu, hajde da vidimo...

Inaèe, baš sam tražila BJB ali sam jedini upoznala Nenu sa ovog Foruma. Ili niko nije bio, ili ste bili bez oznaka, mada, sudeæi po kritikama, ne èudi me što niko od vas nije bio... Možda ne bih ni ja bila, ali šta æu blizu mi tvrðava, nisam mogla vašar da propustim:).

Bilo je loše, dobro, znamo zašto, znamo ko ovo pravi, i šta sad? Biæe boljih skupova, i druženja, nemojte biti na kraj srca...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Beli
@lancia88

Reci mi molim te odkad ti dolazis u NS MOTO FEST?

Oduvek je bilo placanje ulaza' date=' neko markirano pivo malo skuplje... jedino sto je bilo vise poklona i sto smo imali gomilu nekih bespla sitnica za delenje... tih sitnica vise nema zbog njihove komercijalizacije a ne nase...

a mozda je i nasa greska sto smo se od pocetka ponasali kao rokfeleri, pa smo mislili da mozemo da izdrzimo svake godine da radimo u svom trosku...

A podrska... pa dovoljna je podrska ne siriti dezinformacije... zar je toliko bilo lose i ove godine?

TOLIKO??? Pa odkud onda u subotu preko 1000 motora? Ili smo mi jedini pacenici koji hodaju kao po jajima ne bi li svakome ugodili... i smeskali se svakom drugom koji je na ulaz dosao namrgodjen jer je bio skeptican a ipak dosao... nekada su braca dolazila da vide bracu... a sada dolaze samo po poklone i suvenire...[/quote']

 

1000 motora ima na skoro svakom ozbiljnijem susretu,za Novi Sad je to jako malo,a tome ste krivi vi sami!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R
. nekada su braca dolazila da vide bracu... a sada dolaze samo po poklone i suvenire...

Upravo tako! Krenuæu redom:

-dobrodošlica na ulazu' date='nekoliko nabildovanih tipova sa široim osmijehom se utrkuju da mi dodaju èašicu kajsijevaèe,raspituju se za mašinu,zagledaju grb na leðima ( možda sam zaradio respekt zato što izgledam kao i oni... ???),dobijam privjesak ,nalepnice....vraæao sam se na kajsijevaèu preko...nekoliko puta.

-nisam se ni raskopèao,pod šatorom stiže nekoliko tura piæa za moju ekipu ( hvala Brothers...Sale i dr...),ljubljene i raspitivanje za zdravlje je trajalo cijeli dan,popio sam piæe sa momcima ( Osijek ) koje sam poslednji put vidio od prije ovog sranja ( RAT ) koje nas je zadesilo.Susret saforumašima ( Mina i dr.. ) .Pozdravljam se sa mnogo dragih faca.

-ruèak PASULJ JE BIO NA VRIJEME I BIO JE DOBAR ( vidim da to mnogi potenciraju ), debeli uzimaju repete,pozdrav za "Otpisane",Jožiku,Tuzlake..

-zarobio nas je Marko Èenejac,izlet do "HIRURŠKOG VENCA",zezanje,susret sa forumašima ( Farbass... )-

-pun gas do Mišeluka,egzibicije na petlji ( opet forumaši,Kvariša... )

-OZLOGLAŠENI ORGANIZATOR mojoj ekipi POKLANJA majice,privjeske ( možda zbog toga što se poznajemo ...??? ),ustupa nam HELGU ( Helena ) da nam bude pri ruci,našlo se tu i peèeno prase,smirili smo ga brzo...( hvala HELGA )...

-odlazak na Ribarac,kafa u Makijatu ( meni pelinkovac ),obilazak lokala u gradu...

-povratak na tvrðavu,na tehno stejdžu lezbo egzibicija dvije unajmljene snajkice ( AUUU ŠTO NE VOLE BAJKERI TEHNO&RNB, nisi mogao priæi ni na mišiæe,a neke nije mogla otjerati ni puška)

-pred zoru sam upounao našu forumašicu JOVANU,poznao sam je po osmijehu ( kolege forumaši morate vidjetitaj osmijeh i pozitivnu energiju koju zraèi ) æao JOVANICE....

-druženje sa Zlajom ( NS RIDERS ),pravo zezanje kod šanka...

-pošao sam spavati kada je veæ uveliko svanulo.

I KAKAV BIH JA BIO KRETEN KADA BIH REKAO DA MI NIJE BILO LIJEPO?

 

MENI JE BILO [b']MNOGO[/b] LIJEPO! 8)

 

Znam(èujem ,vidim,èitam ) da se MNOGIMA skup nije dopao.Ali,ne može nama samo organizator napraviti "dobar ugoðaj",potrudite se malo i sami,upoznajte ljude,ne budite unaprijed uèaureni,mrgodni...ima dobre zabave i tamo gdje se to ,na prvi pogledne bi reklo...

Neki kritikuju unaprijed i NAPAMET ( neko je ovdje prozvao KOTONA,napamet,èuo je da neko ,tamo u NS organizuje okuženi skup...CIRKUS...KOTON,svejedno,samo da se kritikuje...izvinjenje Kotonu što ga pominjem u ovoj prièi,mada je ranijih godina i on bio dobar domaæin bajkerima iz RS )

 

Imam i primjedbi,PIÆE JE STVARNO SKUPO i MISLIM DA SUVOZAÈI NE BI TREBALO DA PLAÆAJU ULAZ ( mada su ulaznice bile jeftinije nego u Smederevu,Mitrovici....)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Posle svega mogu da kežem da mi je bilo ok, nerviralo me je brdo bendova (loših), skupo piæe (kofer je majka :wink: ), ulaz za suvozaèice (koji se nije plaæao ako ne pitaš), i td. Sve u svemu zaèin C. :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

@lancia88

Reci mi molim te odkad ti dolazis u NS MOTO FEST?

Oduvek je bilo placanje ulaza' date=' neko markirano pivo malo skuplje... jedino sto je bilo vise poklona i sto smo imali gomilu nekih bespla sitnica za delenje... tih sitnica vise nema zbog njihove komercijalizacije a ne nase...

a mozda je i nasa greska sto smo se od pocetka ponasali kao rokfeleri, pa smo mislili da mozemo da izdrzimo svake godine da radimo u svom trosku...

A podrska... pa dovoljna je podrska ne siriti dezinformacije... zar je toliko bilo lose i ove godine?

TOLIKO??? Pa odkud onda u subotu preko 1000 motora? Ili smo mi jedini pacenici koji hodaju kao po jajima ne bi li svakome ugodili... i smeskali se svakom drugom koji je na ulaz dosao namrgodjen jer je bio skeptican a ipak dosao... nekada su braca dolazila da vide bracu... a sada dolaze samo po poklone i suvenire...[/quote']

 

da pre svega rezimiramo jednu prostu stvar:

 

sve sto napisem ima u sebi iskljucivo ideju neke konstruktivne kritike sa ukazivanjem na greske koje se prave prilikom organizacije. Ukoliko tako ne dozivis, nema ni potrebe da se dopisujemo u stilu prepucavanja.

 

Podrska vezana za nesirenje dezinformacija. OK.

 

Sve sto smo u vidu pretpostavke, a na bazi prethodnih godina, izneli u ovoj temi, obistinilo se tako surovo realno, da bi nam mnogi priznati prognozeri pozavideli. Uz sve izneseno, nesuvisle cene pica i hrane na skupu su jos samo zaokruzile pricu na veliki znak Stop za sve nas koji smo kusali tu petrovaradinsku moto-corbicu.

 

Koliko uopste sada ima smisla pocinjati pricu da radi naseg pisanja nije doslo dovoljno motora da bi se dzepovi organizatora napunili, neka ostane neka druga tema. Posle utisaka onih koji su ipak otisli, ponosan sam na svako napisano slovo koje nije dovelo do jos poneke zablude.

 

Naravno, svojim stavom, voznjama, kritikama i licnoscu uopste, kreiras i snagu svog iznesenog stava pa stoga i izvesna tezina u nasim upozorenjima. Ipak, to jos uvek nije dezinformacija, naprotiv, informacije su bile prave, cak i precizne a kamoli sto su ipak bile iskustvene pretpostavke. Eto, to smo izneli i ja sam zadovoljan sto smo to izneli.

 

To da li smo braca ili drugari, mene ne trza suvise, na vlastitu zalost, mnogo sam propatio u zivotu zbog raznorznih bratstava na ovoj ili onoj osnovi pa mi iskustvo govori da je kvalifikacija "braca" po defaultu pokrivalica za nekakav nedostatak argumenata. Stoga me i ne interesuje da li sam nekada isao nekoga da vidim kao "brat brata" ili sam isao tek da se provozam. Jednako tome me ne zanima ni konstatacija da se danas ide po suvenire jer te suvenire smatram ustvari gradacijom cenjenja necijeg napora da dodje do skupa. To ce reci da onoga ko je upalio motor i isterao ga od majstora tik pred skup, pa nije znao ni da li ce mu izdrzati dvadesetak godina star motor, ko se napregao iz petnih zila da prikupi novac koji ce potrossiti tokom vikenda u Tvrdjavi, jednostavno treba prigrliti simbolicnim pokloncicem na ulazu a ne mu jos nabijati veeelike usi cenama piva i sokova a posebno hrane. Dakle, moze i bez suvenira da bude kako treba ali se negde u komercijalizaciji price mora iskopati kompas koji je u Novom Sadu ocito duboko negde zatrpan.

 

Kada nekom pregori lampica za izvornu ideju moto druzenja, ne treba ga pustati da organizuje tako nesto...a ako se bas mora, nemojte podmetati lkedja za njega ostali koji niste imali zaradjivanje na umu ali pripadate organizaciji sad vec bivseg novosadskog moto festa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Becej

Citirano

"Koliko vidim u mnogim danasnjim novinama moto skup u ns je posteno nahvaljen,kada izuzmemo kintu i troskove sve je bilo ok i sto je jako pozitivno nije bilo saobracajki naspram prosle godine......neki hvale neki kritikuju...pa jebiga nemoze bas svakome da se ugodi....."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Obelix, mogu da ti kažem da je jedino iskreno i pravo èašæavanje bilo sigurno od Brothersa (jer ih poznajem jako dobro). A što se tièe organizatora... taj te je mogao èastiti majicama ,piæem, klopom samo radi nekog interesa i samoreklame! Pa taj je uništio NS Riderse, alo ljudi! E sad da li æe ovi da vaskrsnu iz pepela kao ptica feniks ne znam (želim im sve najbolje).

Gospodin C. nikom ništa dobro nije doneo (raspitaj se malo po Novom Sadu šta misle o njemu i Brothersi i Otpisani). Toliko od mene, nadam se da æe organizaciju nekog buduæeg skupa da preuzmu klubovi iz NS a ne klub NS Time koji ima jednog èlana! Sigurno niste ni èuli za taj klub! Pa normalno, to nije klub, to je mašina za pravljenje para!

Šta reæi?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Bio sam u petak, i uglavnom je bilo onako kao sto sam i ocekivao.U principu ne bih ni isao da je takav skup negde dalje, a opet tu mi je ispred nosa. Cena ulaza,600,kako su samo nasli izgovor da prekardase onih 400 dogovorenih. U petak oko 3,4 sata nisu davali bas nista( ni proslogodisnji motomagazin). Do 4 nije bilo ni muzike sa razglasa.Oni ljudi na ulazu,ko je to,ko su ti,za sankom jedno 10 konobara i nikog od gostiju. Mozda je bilo u subotu 1000 motora,ali su to sve stranci koji dolaze valjda po inerciji i lokalci.Ja se stvarno ultra mega super provedoh ali zahvaljujuci dobrom drustvu(brcko,gradiska,ns..),bili ujutro i do kampa na dunavu,do nekih 9.00 ,ostao bi jos da nije bilo obaveza.U subotu nisam ni isao gore,dosta mi petak,video sam dovoljno.zasto je toceno u sapcu bilo 50 a ovde 70 ,nisam pametan,valjda je svezije :D .A i ta fora da rano nestane tocenog, a ostane samo u limenci po 100,ili beks za 120,ili srk pelinkovca za 100,mislim stvarno. Mene castise samo gosti,a domacini bogami jok, a posto je red da i ja vratim koju turu,idi do moga,ujutro sam kuci skupljao onih metalnih dinara za leba. Od exita sam odavno odustao zbog gulikozusledja razloga,a ovaj motofest me jos drzi.Jedino mi drago sto sam uvece uveo dvoje suvozaca na "profuraj mufte kroz ulaz pa nek vicu za tobom".Sve u svemu,jedan sveopsti "Cirkus" koji ko moze neka ubuduce zaobidje,a ja cu garant opet ici da se malo razocaram.

PS. Cini mi se da je bilo vise stranaca(bih,hr,slo...) nego u sirmiumu ili sapcu,pa bi ih posavetovo da bolje da idu tamo,nego da dolaze vamo kod nas.lepse je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja