Jump to content

Moto Zajednica

NS Riders 24-25-26-27 maj

Recommended Posts

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Novi Sad
Danas svako selo ima moto klub i odmah žele da prave moto skup i zarade koju kintu. Onda nije ni èudo da su ljudi sa smislom za biznis (p)otkupili prava na brend zvani Moto Fest NS' date=' nekada najjaèi moto skup u zemlji. Žao mi je što su naša braæa NS Ridersi prodali ono što su godinama stvarali.

Samo da ispravim moga brata Mihajla. MK OTPISANI nisu nikada pravili moto skup ali svake godine pravimo trodnevnu žurku za 29. Novembar, tradicionalnu svinokolju. Apsolutno bez ikakvog komercijalnog karaktera, sa željom da se revanširamo svima onima koji su nam pružili PRAVO gostoprimstvo tokom sezone. A ko je bio koda nas, zna o èemu prièam.[/quote'] Vlado ja sam samo rekao da MCOTPISANI nisu organizovali nikad moto-susret (a ja se nadam da i necete) a zurka je nesto drugo , ko je bio kod vas zna kako je .A vi samo nastavite sa zurkama a moto-susrete prepustite nekom drugom. Ja i ti se u svakom slucaju dobro razumemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Honda CB900 F2

Meni i kolegi je bilo super na susretu, lepo smo se proveli.

 

Jedino imam jednu zamerku, kad sam stigao kuci, video sam da mi fali jedan deo sa motora, koji nije mogao sam da otpadne  >:(

Da je sam otpao, morao je prvo da tandrce jedno dobrih pola sata, i nakon toga da mi upadne u zadnji tocak. ( da ga nazovem, blatobran za zadnji disk )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: TITEL

Danas svako selo ima moto klub i odmah žele da prave moto skup i zarade koju kintu. Onda nije ni èudo da su ljudi sa smislom za biznis (p)otkupili prava na brend zvani Moto Fest NS, nekada najjaèi moto skup u zemlji. Žao mi je što su naša braæa NS Ridersi prodali ono što su godinama stvarali.

Samo da ispravim moga brata Mihajla. MK OTPISANI nisu nikada pravili moto skup ali svake godine pravimo trodnevnu žurku za 29. Novembar, tradicionalnu svinokolju. Apsolutno bez ikakvog komercijalnog karaktera, sa željom da se revanširamo svima onima koji su nam pružili PRAVO gostoprimstvo tokom sezone. A ko je bio koda nas, zna o èemu prièam.

TOOOO BUCKEEEEE....KOLJIIIIIII....Ja sam veteran svinjokolja i znam da ste extra domacini i uvek se raspadnem od svega i svacega i cujem posle sta sam radio.....hehehehehehe....Pitam se samo kako nam uspeva da se dobro provedemo bez mega bine, 40 bendova i skupog pica....mora da sa nama nesto nije u redu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Bio je dobar skup,mada bio je bolji proshle godine. Jedino shto sam imao udes taj dan....  :-\ :-X

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Novi Sad

veoma sam ponosan sto zivim u novom sadu , veoma mi je drago  sto je novi sad grad kulture  .ponosan sam  na sve sto sam dosada uradio za novosacki moto fest i za motorciklizam u staroj jugoslaviji i nasoj srbiji .zao mi je sto ste slepi pored ociju ,nezelim da vam se dodvoravam ,znam koliko vredim ,i toga sam svestan vidim sta vam ostali rade koje vi hvalite .moli bih vas da stavite ruku na celo i pocnete da rezimirate ostale skupove ali ne ovde okrenite se svetu , velika org na kojoj mora da se plati sve jer kod nas se sve placa ,struja ,voda gracka cistoca...mi nemozemo da razvalimo trafo stanicu da nam neki  pijiani el prikljuci stuju. naravno i sto se tice scene nju godinama unazad poveravamo nasoj naj vecoj rentl kompaniji u srbij .zasto  vam ne poklanjamo majice  itd ? zato, sto zelimo da vi ako mi vredimo to odaberete kupite jer jedino ako nesto platis tada ces znati da cenis, nismo  vas nikada prevarili niko se nije obogatijo ,nisam ja rasturijo riderse nego oni kojii  su  vas tapsali i oni koj su vam valjali jeftino  pivo i pricali kako ce cirku sve sjebati a oni uvukose do jucerasnju bracu  u teske dugove pa pobegose kud koji.pa osnovase nove klubove. e pa svi ti su bli  u ns ridrs clubu zao mi je sto moram da vas razocaram nikada necu dozvoliti da nas naj stariji klub propadne. micemo se i dalje  saradjivati kao jedan klub ns riders ns time.svi vi kojiste bili na nasem moto festu puno hvala dodjite nam opet .trudicemo se da budemo jos bolji ...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Novi Sad

U prethodnom postu sam izbrojao 30 pravopisnih gresaka, ne racunajuci tacke, zareze niti ponovljene greske.

Mozete li vi pronaci vise?

    ...trudicemo se da budemo JOS bolji ...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

U prethodnom postu sam izbrojao 30 pravopisnih gresaka, ne racunajuci tacke, zareze niti ponovljene greske.

Mozete li vi pronaci vise?

     ...trudicemo se da budemo JOS bolji ...

 

 

 

Komentar je vredan "iskopavanja" teme iako je offovana :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Florida, USA

Ja obozavam NS, jedino mi datumi nikako ne odgovaraju....nas gomila Amera puca na godisnje odmore u leto i uvek propustimo "Rider's" zurke...Da zlo bude vece - retkost je ukebati Cirkija i Mixera sa ostalim banditima na njihovoj teritoriji.....Pomerajte datume u leto kad su svi skolarci (i skolarke) slobodni.....Sale amer

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Išao sam još 90- ih u kamenički park i bio mi je jedan od lepših skupova na kome bi ostao po 3 dana, ali ima već 5 godina kako neidem zbog ulaza koji su naplaćivali 400 din a pošto sam bio sa devojkom 800 din, a bila je subota u 18h (znači prošao ručak) tj nedobijam ama baš ništa za 800 din >:(.  Nisam imao vremena da krenem ranije ali nisam ni hteo da propustim niti jedan vikend bez bajkera i druženja.

Napominjem da je cena ulaza na ostalim skupovima u to vreme bila od 100-250 din i uz ulaznicu dobiješ prišivku, upaljač, maramu, kačket ili bedž..

Nisam od onih sitničara koji gledaju u dinar ali sam se okrenuo i otišao u grad na piće pa potom kući.

Pritom dali moram da napominjem da boje ns riders ili ns time nisam video odavno na skupovima u šumadiji  ???a brojno su poveći klubovi..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova

a zbog cega si se ti tako osramotijo  ?

Ma nesto na ulazu oko placanja za suvozacicu i jos neka glupost oko hladnog pica je bila ... ne mogu ni da se setim ,bice ove god sve savrseno ,vidimo se  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT

Bas na zalost, lepo mesto + nikom ne smeta ni buka ni muzika . . . . bas dobro mesto.

 

A neko drugo mesto osim djave ? Nemam ideju osim Fruske gore ... samo da je blize gradu .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Fruska  Gora  je Vec  nacionalni park  40 godina  imas neku drugu  ideju????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????ja nemam a ti?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????sta  cemo sad ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/kako dalje??// hvala bogu sto smo na tvrdjavi  jer to nemoze nigde na  svetu .i Najbolje mesto je nasa djava u  drzavi  bogu fal sto sam lala...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja