Jump to content

Moto Zajednica

NS Riders 24-25-26-27 maj

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Novi Sad

..i jos malo,-oko 6,7 ujutro kod sanka petak na subotu-jel moze kafa,ne,mi cemo skuvati nije problem,pa ne moze bas,- pa smo tada negde i otisli da se vozamo po gradu i trazimo crnu tekucinu.A i da,pomalo je tacno to da ce i NS Ridersi morati za godinu dve da placaju ulaz na tvrdjavu(po osobi).Ziveo NS Time.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R
Obelix' date=' mogu da ti kažem da je jedino iskreno i pravo èašæavanje bilo sigurno od Brothersa (jer ih poznajem jako dobro). A što se tièe organizatora...[/quote']

Znam..u to nisam ni sumnjao ( i ja ih poznajem veoma dobro ).

 

A što se tièe organizatora...poznajem i njega veoma dobro ( iz neke druge prièe ) i djelovalo mi je da je iskren u dobrodošlici ( nemoj ni da pomisliš da je neko ekipu iz Republike Srpske uspio da "kupi za piæe").

Zašto mu ne pomeneš im nego samo C... Evo ja æu da kažem-Dragan CIRKUS,vlasnik kluba NS TIME.

Zar misliš da je u redu konstatacija da je ON kriv za sve,zar je moguæe da je JEDAN ÈOVJEK UNIŠTIO NS RIDERS-e,onako moæan i stvarno poštovan klub ???

Molim te ,objasni mi ,kako je SAM uspio da razjebe cijelu NS bajkersku prièu. Da mu nije ,možda ,"pomogao i neko iznutra"???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

To Obelix. Gile iz Orgazma je davne '82 pevao:" ...Ja svoju srecu nosim sa sobom ona je parce slobodnog neba." Bio bih emocionalni invalid ako bi od nekih Cirkusa zavisilo moje dobro raspolozenje. To je prebacivanje odgovornosti i koliko je prebacim na drugoga toliko mene nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Ljeljenča

Nije los Novi Sad(mislim na moto skup),nemoj da smo na kraj srca.Zare pokazaces mi taj privjesak,niko od nas iz nase ekipe koji smo stigli zajedno nismo dobili nista slicno...

P.S. Uopste ne sumnjam da su neki ljudi necim ogorceni,ali bi bilo dobro da pisemo u nekom pozitivnijem kontekstu,jer su komentari protekle sedmice neke ljude odvratili od putovanja u NS(provjereno znam) a mislim da nam nikom nije u cilju "bojkot" bilo koga ko pravi neke priredbe koje su nama bikerima bitne,zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Da se nadovezem na pricu sinoc u razgovoru sa dva starija i poznatija novosadska bajkera koji su dobri poznavaoci Cirkusa, saznajem koliku cifru je grad izdvojio za ovaj dogadjaj :rolleyes: i zakljucujem da ulaz ne da nije trebao da se placa nego da su trebali da daju na ulazu svakom jos po 300din.

A i prica se po gradu (a gde ima dima i vatra postoji) da je od proslogodisnjeg moto skupa organizator tako profitirao da je pala kupovina nekih igrackica za velike decake koje se retko kupuje da ne spominjem sta jer mozda je prica netacna

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: BRCKO

Ljudi nemojte toliko da kudite skup u odnosu na proslu godinu duplo bolje ekipa iz brckog se provela do bola, a sto se tice naplacivanja ulaznica od kada ja idem na skupove uvijek se placalo ko ne zeli nek ne ide na isti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

A i prica se po gradu (a gde ima dima i vatra postoji) da je od proslogodisnjeg moto skupa organizator tako profitirao da je pala kupovina nekih igrackica za velike decake koje se retko kupuje da ne spominjem sta jer mozda je prica netacna

Možda' date='možda...Ali svi kažu da je prošle godine bilo upula manje bajkera,bilo je jeftinije piti i jesti,samo Van Gog,bina i ozvuèenje su koštali oko 9.000 Evra... Uzeo je kintu,ali ni blizu cifre koja se pominje.

Ovo je jasno onima koji organizuju skupove,evo vam "cjenovnik":

VAN GOG - 3000-3500

DIVLJE JAGODE - 2700-3500

YU GRUPA - 2500-3000

PARTIBREJKERS - 1500......

RIBLJA ÈORBA - 2500-3000

NEVERNE BEBE -2000-2500

Cijene nisu fiksne i zavise od razdaljine,kolièine opreme koju nose...

U Mitrovici je bilo super,dobri domaæini,puno raspoloženih bajkera i više "pješaka " nego u NS.A cifre,1.000.000,00 ( milion dinara) od bonova ( piæe i klopa,[b']a to je promet a ne zarada[/b]) + 800 ( osam stotina) "bajkerskih" ulaznica po 400 dinara + 2.000 ( dvije hiljade ) pješaka po 100 dinara + 2.000 (dvije hiljade evra od JELEN piva ) i nka siæa od sponzora. I to je to... Samo Èorba,bina i ozvuèenje su koštali 7.000 ( sedam hiljada evra ).Pivo su kupovali,plaæali još nekoliko grupa,igraèice....Pa GDJE SU TE SILNE PARE KOJE SE POMINJU dušebrižnici kao zaradu.

Samo organizatori znaju koliki rogovi porastu dok pripremiš skup.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: STARA PAZOVA
  • Motocikl: Suzuki V STROM 1000

mozda je i bio vasar ali moja ekipa i ja smo smo se proveli do ja.a!bilo je svega!mozda je neko nesto i zaradio,ali ko danas radi za eksere?NIKO!!!

dreuzili smo se sa svima i stvarno je bilo OK!

Jedina stvar koja mi je prokvarila raspolozenje je bila KRADJA kacige coveku koji je putovao iz BECA da bi stogao na moto fest!

Ovom prilikom POZIVAM ORAGANIZTORE DA UBUDUCE NAPRAVE GARDEROBU ZA BAJKERE koji dolaze iz daleka!

pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ono sto neznam necu ni da tvrdim zato i rekoh da je to samo prica ;)

 

Nego Obelix-e gledano iz tvog ugla ti si se stvarno bogovski proveo, al ti poznajes skoro svakog ko vozi dva tocka ;) i tebi provod mora biti zagrantovan po onom starom receptu nije bitno gde si nego sa kim si.

Ali npr. ja vozim motor oko tri meseca i dolazim na skupove da bih upoznao ljude, razmenjivao iskustva, dobro se proveo i.... ali ako mi neko uzme za ulaz 300din +devojka 300din da popijem po guaranu jos 300din vec 900din ako nedaj boze ogladnimo jos 500din jbt 1400 i sa kim da se upoznam ne znam od cega bi obrnuo turu, a komoli dve jbg ja sam jos uvek student i nemogu sebi da prijustim toliki torsak i to u gradu gde zivm. Otisao sam za Sm i ceo dan za mene i devojku me sa benzinom i ulazom kostao toliko .

Sa sigurnoscu mogu da tvrdim da ima mnogo momaka u Novom Sadu i okolini koji bi rado dosli na skup ali imaju problem da izvoje toliko novca i to da bi mogli da udju na neko ogradjeno prace tvrdjave u kome se odvija motoskup. zato je i bilo puno ljudi i na vencu i na miseluku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R
Ono sto neznam necu ni da tvrdim zato i rekoh da je to samo prica ;)

 

Nego Obelix-e gledano iz tvog ugla ti si se stvarno bogovski proveo' date=' al ti poznajes skoro svakog ko vozi dva tocka ;) i tebi provod mora biti zagrantovan po onom starom receptu nije bitno gde si nego sa kim si.

Ali npr. ja vozim motor oko tri meseca i dolazim na skupove da bih upoznao ljude, razmenjivao iskustva, dobro se proveo i.... ali ako mi neko uzme za ulaz 300din +devojka 300din da popijem po guaranu jos 300din vec 900din ako nedaj boze ogladnimo jos 500din jbt 1400 i sa kim da se upoznam ne znam od cega bi obrnuo turu, a komoli dve jbg ja sam jos uvek student i nemogu sebi da prijustim toliki torsak i to u gradu gde zivm. Otisao sam za Sm i ceo dan za mene i devojku me sa benzinom i ulazom kostao toliko .

Sa sigurnoscu mogu da tvrdim da ima mnogo momaka u Novom Sadu i okolini koji bi rado dosli na skup ali imaju problem da izvoje toliko novca i to da bi mogli da udju na neko ogradjeno prace tvrdjave u kome se odvija motoskup. zato je i bilo puno ljudi i na vencu i na miseluku[/quote']

U pravu si,ali....živimo tu gdje živimo. Nama matorima je ,ipak ,mnogo lakše nego studentima i onima koji oèekuju džeparac od roditelja.Šta je,tu je. Ali...nemojte biti stegnuti,stidni,stisnuti,zatvoreni...priðite ljudima,upoznajte se...ne moraš nekoga upoznati samo uz piæe i èašæavanje...pa imate vi mlaði o èemu prièati i bez èašice. Nisam ni ja poznavao momke na ulazu u tvrðavu,nego su se "oraspoložili" kada sam poèeo(u šaljivom tonu,ali glasno ) galamiti na njih tražeæi još kajsijevaèe.

Tek onda smo se svi otkravili ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Kao sto sam i pretpostavljao nije problem sto je skup los nego sto ce Cirkus uci u kes. Predlazem mu da objavi bankrot, pa da forumasi proglase skup uspesnim. Pare su problem, a ne dobro raspolozenje, sram da vas bude. Normalno, kome su receptori za bol u novcaniku tesko podnosi da neko drugi zaradi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

ne, jednostavno ili ne umes da citas ili ne umes da komuniciras, ostale opcije nije kulturno pominjati.

 

Svako od nas je spreman da potrosi ali se uvek pita zasto i koliko. Za ono sto se dobija u Novom Sadu vec godinama, mnogi od nas nisu spremni da potrose i nece ni trositi. Ukoliko imas problem sa time da neko od nas ima vlastite stavove i kriterijume, nastoj da to ne pokazujes tako drasticno na forumu. Forum je mesto za iznosenje misljenja a ne za permanentno nabijanje na nos nekome sto ima svoj stav. Tebi je, ocito, bas sve dobro, vazno da stignes negde na skup, meni nije. Ocekujem nesto za sav svoj ulozeni trud, pa u krajnjem slucaju i novac. Tebi nije vazno da li pada kisa citav vikend ali meni jeste. Lecim se jednom od najskupljih terapija na ovim prostorima i bez obzira na uspesnost do sada pokazanu, jako mi je vazno da ne izazivam djavola suvise te da se u svojim godinama i zdravstvenom stanju vozikam po kisi. Mislim da je ovde suvise vec pominjati i neke porodicne faktore koji se doticu izvesne premise "odgovornost prema drugima" pa cu ih preskociti, ali jednostavno mi sad vec smeta kako stalno prozivas nekoga sto nije isao po kisi, nekoga sto nije isao na skup od 100 dinara pivo i 250 dinara pljeskavica itd.

 

Pokusaj da shvatis da nisu bajkeri samo oni sa kojima isto mislis i prestani prozivati one koji tako ne misle. Od svih argumenata koje smo izneli, a najvise se ticu toga da se motor samo simbolicno pominje u zestoko komercijalnoj prici o koncertima silnih grupa i udruzenja-onih-koji-misle-da-imaju-sluha, te restoranskim cenama svega na sta si osudjen kada se vec prevaris pa platis ulaz u Tvrdjavu, do, sad smo i to videli, cak i kradja kaciga, od svega toga si nasao zakljucak da su problem pare!

 

Naravno da su problem pare, nekome sto ih nema ali i nekome sto moze da ispadne magarac i besplatno a ne da jos za to i placa. Ista prica kao i ovogodisnje Smederevo, umemo mi da potrosimo svoje pare, ne sekiraj se. Nismo toliko bas sposobni da zaradimo a nesposobni da potrosimo da bismo tragali svud okolo ko ce nam pomoci u tome i uz to nas posmatrati kao svoje stado. Cim vikne: MOTOSKUP, a mi hitro posedamo na motore sve srecni sto nam neko omogucuje da se resimo novca za koji smo toliko glupi pa ne znamo da ga potrosimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Da odmah kazem da ove godine nisam bio u NS(prosle jesam) pa zato i citam ovu temu ! Da vidim da li ici sledece!?

 

Koliko sam razumio ovde se cesto spominje palacanje ulaza! meni licno cijena ulaza nije visoka ali potpuno razumijem ljude koji ne rade ili jos studiraju ili rade za male plate! I ja sam nekad bio bez kinte pa znam da je bezveze kad si svorc a ekipa oko tebe se rasipa lovom i jos te deru tamo gdje moras da platis!

Zbog ljudi koji krpe kraj s'krajem bilo bi bolje kada bi na moto skupovima izostale grupe poput VanGoga (kojeg i onako vecina pljuje jer i po mom misljenju je previse pede...t) i Corba i ostali koji udaraju po usima jer kako rece OBELIX na skupu smo da se upoznamo i druzimo, a ne da stojimo uz binu i histerisemo uz "omiljenu"grupu!

Ljudi to je skup a ne Exit!

Ja licno nikad ne slusam muziku na skupu vec sa drustvom prebacim koju ili popijemo po "coctu" i cisto me boli uvo ko svira!

Grupe dovode organizatori da bi privukli "pjesake" i od njih maznuli kintu!

Znaci organiztor bira izmedju "bajkera" i ljudi "sa strane"! Nekom svojom recunicom nalazi da je bolje da dodju pjesaci u sto vecem broju a bajkeri ko ima kintu ima(dobro dosao) a ko nema nek kenja po forumu kako je skup bio los! E pa onda nek se ne vadi ime Moto skupa vec nek kaze da se organizuje koncert gdje su i bajkeri "dobrodosli"!

Sve ovo pisem da skrenem paznju "starijoj"ekipi na problem mladjih bajkera koji jos nemaju "dovoljan" broj poznanika da bi se "kvalitetno" druzili i bez kinte! Ovim nacinom organizacije nikad ih nece ni steci tako da ce broj posjetilaca vremenom opadati jer ce (po svoj prilici) odlazak na skupove biti sve skuplji,kao i gorivo.........i sve ostalo!

Zahvaljujuci poslu koju radim ni jedan skup mi nije problem (sto se tice finansija) al zbog toga ne smatram da sam veci bajker od ostalih koji nemaju kintu da odu na isti!

Naprotiv dva najveca bajkera iz naseg kraja su "xxx"(ime necu da mu spominjem jer svi kod nas ga znaju) koji na skup ide sa 2marke i bez motora a u NS ide vozom samo da vidi drugare s kojima je nekad vozio i jos jedan"student" koji sa Lifanom godisnje predje 35000km(gazda servisa mu u to ime besplatno radi generalku) koji isto za NS krece sa punim rezervoarom i 15 maraka u nadi da ce mu rodjaci u NS dati neki dinar za put nazad! E pa takvih bajkera je mali milion koji su i hrabriji od nas a i ocigledno vise vole motore od svih nas koji to isto nikada ne bi ucinili! Dakle treba imati obzira prema svima a ne napucti nabjedjene zvijezde pout VanGoga i zajebavati sirotinju!

Navescu primjer Umaga kao jednog od najvecih i prim,jer Sipova kao jednog od najmanjih skupova gdje je organizacija takva da se ulaz ne placa! Sta onda fali ovima koji su "srednji" po velicini!

Ma komunizam je bio mila majka......zivjela KPJ!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad
Kao sto sam i pretpostavljao nije problem sto je skup los nego sto ce Cirkus uci u kes. Predlazem mu da objavi bankrot' date=' pa da forumasi proglase skup uspesnim. Pare su problem, a ne dobro raspolozenje, sram da vas bude. Normalno, kome su receptori za bol u novcaniku tesko podnosi da neko drugi zaradi.[/quote']

 

Ne ja uopste nemam nista protiv tog da neko zaradai cak naprotiv i treba da zaradi shodno kvalitetu pruzene usluge. Npr. u mitrovici guarana je bila 60din (mislim da bi bila i jeftinija ali je moralo tako zbog bonovoa) meni nebi smetala ni da je bila 80din, jer sam ulaz platio 400din dobio upaljac, naplepnicu i.... sto me prijatno iznenadilo, ako pogledas koje su cene stvari koje smo dobili uz ulaznicu videces da je mozda sve to kostalo 100din po coveku (mada je kostalo i manje) i ostade 300din za ulaznicu kao i u Ns stim da si mogao da stvis njih 5 na motor i niko se nebi bunio. Po mom misljenju u Mitrovici je bio odlican skup sa pristojnom doborodoslicom, popularnim cenam i velikim srcem. Za razliku od Novog sada gde je ta ista guarana kostala 130din za te pare i da su prodavali ovu novu Black guaranu bilo bi sramota jer je u radnji 80din. I onda naravno da me boli racunica koju sam izveo tri posta ranije. Bas mi se ne trosi 1400din na skupu za ulaz nesto malo za pojesti i sok a da pri tom ne dam i suzi da popije bar za 500din. I ja treba da potrosim 40% svog nedeljnog budzeta za 2 sata i da od toga imam samo drndanje nekih nabedjenih muzicara koje ce da me smore a sa druge strane je skoro pa vec po tradiciji odlicna zarada par ljudi, koje odavno prati los glas po tom pitanju. Posle svih ovih saznanja stvarno me boli novcanik a posto doticni nije navikao da bude pun otisao sam fino potrosio para koje sam spremio za skup na PROBIKER patike, pa samo nek oni zakucavaju cene bice nove opreme skoro svaki vikend vidim ja ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach
Meni je bilo dobro. Pun grad motora' date=' na Miseluku guzva. Dva puta sam otisao do Venca, isto guzvara. A tvrdjava, pa tamo nisam ni bio.[/quote']

ponovicu jos jednom mozda niste procitali. Idem tamo gde mi je lepo. Procenio sam da nemam sta da trazim na tvrdjavi i zbog toga je skup uspeo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd

Sasvim je normalno da se placa ulaz i to ima skoro svuda, sramota je sto su i zenama naplacivali ulaz.

 

Nego nije ni to toliko strasno koliko cene pica i hrane. To je stvarno sramota, prodaju one male flasice piva za 100 dinara a mogu da zamislim koliko ih placaju kada ih nabavljaju na veliko. I da pljeska kosta 250 din, strasno pa toliko kosta cc kilo mlevenog u mesari.

 

Na skup se dolazi da bi se ljudi druzili pa i slusali neku nekomercijalnu muziku, a onda ti komplet zadovoljstvo uniste paprene cene pica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA

Tako je bio da ne pisem tu po sto i jasam organizator motoskup u Adi (mc "COBRA").

Ali razmislite malo, ako ne uzmemo ulaznicu, od cega napravimo za sledeci godinu motosusret :!: :roll: Ako uvece izlazite malo u gradu u disco, placate ulaznicu 150 din. i nista ne dobijete, osim muziku iz cd. i samo za jedno vece. Bez love ne moze napraviti nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Da ali ako ostali za manje para pruzaju vise nego C&co onda se treba zapitati.Plus ove nase grupe (ateisti,najtsift..)su sigurno manje trazile od Corbe i sl.Da ne govorimo o veceri petkom ili dorucku nedeljom.Pa Muzljanci su prosle godine pravili veceru za goste i u cetvrtak.Da NS pruzi makar isto sto i ostali skupovi bio bih neuporedivo manje lajav na ovu temu.(ovaj lancia88 je bas neki ostar,ali je sve u pravu).

PS.Da radim u Svajcarskoj,i da sam ono pun para,opet bi mi ovo bio jedan od najlosijeorganizovanih skupova,koji nema ni pola onoga sto drugi imaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Ja neznam zasto toliko trosite reci i kukate skup je bio ovakav onakav.Niko nas netera da idemo bilo gde sami idemo.Ako je dobar i budemo docekani primerno mi smo zadovoljni i eto nas i dogodine.Nas je izbor znaci treba samo zapamtiti gde je dobro a gde lose i dogodine neici tamo.Meni je pre 2god. u Novom Sadu bilo dosta ruzno iz istih razloga i ja tamo vise neidem.Nekome je bilo lepo i taj neko dolazi i dalje.Znaci nas je izbor i nema vise ljutis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Novi Sad

A meni je tu blizu,a i idem vec 6 godina pa mi zao da propustim.A za ove sto kazu da im pare nisu vazne,kad budu menjali ulje u motoru nek dodju kod mene pa cu im ja "brat bajker" prodati za 2000 dinara po litri,a mozemo se i tom prilikom dobro zajebavati. :wink: "Rado cu iskoristiti vase prijateljstvo,a da me pri tom ne bude sramota"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Prvo da napomenem da ja i svi clanovi mog kluba (25 nas je bilo na tvrdjavi) nemamo nikakve veze sa organizacijom moto-susreta u NS. Svi smo platili ulaznice po 300din ali ja nisam platio ni za jednog suvozaca a uveo sam ih troje(nisam pitao dali treba da platim samo sam prosao). Davno su prosla vremena kada je neko pravio susrete radi druzenja i zabave bikera , svi skupovi se prave iz komercijalnih razloga (u Srbiji) u NS ima vise klubova, ovaj susret prave NSRIDERSI i NS TIME, moto klub OTPISANI za sada nisu pravili susret ali ko zna mozda ce uskoro, jedno je sigurno da treci klub ciji sam ja clan MKBROTHERS nikada nece praviti moto-susrete.

Inace mene licno susret na tvrdjavi kosta mnogo vise od ulaznice jer sam docekao svoje prijatelje iz svih krajeva (a verujte ima ih puno) ti ljudi dolaze u NS i njih bas puno i ne zanima ko organizuje susret nego se jave meni da se vidimo i druzimo(dali sam ja dobar domacin to znaju oni koji me poznaju) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022
Samo sto sam dosao sa skupa u Jagodini i reko ajd malo da pregledam sta ima novo kad ima sta i da vidim' date=' sramotu.Gospoda organizatori bi trebali da vide kako je DANE iz JAGODINE organizovao skup. Prvo ulaz besplatan za sve .BESPLATAN. Pasulj sa kob,i slaninom salata ko je koliko hteo.Vecera gulas prva liga ko je mogao pice jeftino,muzika oblicna izmedju ostalih Zona B . Mi koji smo dosli sa strane bili smo noseni na dlanu u svakom pogledu,tako da sami izvucete pouku za sledeci put jer za kratko vreme prosejace se ko hoce skup i ko je bajker u dusi a ko oce da izvacari neku sitnu lovu na brzaka.[/quote']

 

E mene ocekujte dogodine pre cu u Jagodinu nego u Ns prosle godine ja bio kolima ove godine nisam isao .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Ja sam se fino proveo. Bio sam na tvrdjavi do defilea, a na defile nisam hteo da idem ali su me ubedili neki moji drugri pa sam otisao (i pokajao se) pa sam posle defilea otisao na miseluk i ulepsao sebi dan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

A za ove sto kazu da im pare nisu vazne' date='kad budu menjali ulje u motoru nek dodju kod mene pa cu im ja "brat bajker" prodati za 2000 dinara po litri,a mozemo se i tom prilikom dobro zajebavati. :wink: "Rado cu iskoristiti vase prijateljstvo,a da me pri tom ne bude sramota"[/quote']

 

a onda lepo dogovori sa organizatorima ovog skupa pa na istom "skupu" naplacuj svoje ulje, ionako je takva ideje iz iste loncine kao i organizatorska. Za takve ideje nam je novac itekako vazan.

 

Eto, Mihajlo napisao odmah ispod na sta vredi trositi novce i tada nisu vazne pare (mi obojica to znamo jedan za drugoga) i zbog toga treba praviti razliku izmedju trosenja i bacanja novaca. Ideja organizatora da se na svaki moguc nacin brzo i mnogo zaradi, jednostavno ga zaslepljuje uporno vec par godina i promasuje sustinu, tako i to ulje....

 

Ne treba nikoga biti sramota da zaradi, naprotiv, svaki rad bi trebalo da bude placen pristojno u najmanju ruku, jedino treba imati mere u tome i to u delu oko pravljenja nekoga budalom sa idejom bahate zarade. E, izgleda da to treba crtati, ovako nam vec nekih desetak strana ne polazi za rukom sta god naveli, uvek neko izvede egzibiciono nekakav klizeci start sa strane pa opet objasnjavaj ispocetka.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: TDM 850

Danas svako selo ima moto klub i odmah žele da prave moto skup i zarade koju kintu. Onda nije ni èudo da su ljudi sa smislom za biznis (p)otkupili prava na brend zvani Moto Fest NS, nekada najjaèi moto skup u zemlji. Žao mi je što su naša braæa NS Ridersi prodali ono što su godinama stvarali.

Samo da ispravim moga brata Mihajla. MK OTPISANI nisu nikada pravili moto skup ali svake godine pravimo trodnevnu žurku za 29. Novembar, tradicionalnu svinokolju. Apsolutno bez ikakvog komercijalnog karaktera, sa željom da se revanširamo svima onima koji su nam pružili PRAVO gostoprimstvo tokom sezone. A ko je bio koda nas, zna o èemu prièam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja