Jump to content

Moto Zajednica

TC Ljubljana

Recommended Posts

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

TC Motoshop.

 

Nalazi se u neposrednoj blizini BTC-a, ali nije u okviru samog tržnog centra. Idi na sajt, imaju mapu.

 

Evo, dosta jednostavno, ovako izgleda na gmapsu, znači, ljubljanski ring iz pravca Zagreba prema Mariboru.

 

http://goo.gl/maps/FgRXu

 

http://goo.gl/maps/Ky1Zo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BadBoy, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250 RN

TC Motoshop.

 

Nalazi se u neposrednoj blizini BTC-a, ali nije u okviru samog tržnog centra. Idi na sajt, imaju mapu.

 

Evo, dosta jednostavno, ovako izgleda na gmapsu, znači, ljubljanski ring iz pravca Zagreba prema Mariboru.

 

http://goo.gl/maps/FgRXu

 

http://goo.gl/maps/Ky1Zo

 

Hvala puno za info :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

DAnas bio tamo, imaju sniženje 30% do 20 januara.

 

Neko je već pitao ali ne mogu da nađem odgovor a taj popust od 30%. Na sajtu nema nikakvo obaveštenej o tome. O čemu je reč?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 250ie

Prošla sezona popusta, otvorena nova moto sezona... Nadam se da "naš" popust od 20% još uvek važi? Konkretno, zanimaju me jakne Revit, Outback ili Levante, boja Silver-Anthracite. Pa ako kolega iz TC i dalje prati ovaj forum, lepo bi bilo da potvrdi i popust i da li ima ovih jakni na stanju, veličina XL ili XXL. Da eventualno organizujem nešto oko praznika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Pošalji im mail. Imaš na sajtu.

 

 

Popust važi još uvek. Juče sam probao. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: sachs x road, suvozachica na bmw :)

Sve pohvale, za ljude iz TC-a!!! pored toga shto smo dobili ozbiljan popust, kuci smo otishli sa svim planiranim novim stvarima iako nije stiglo sve shto smo poruchili... pravi trgovci koji uvek izlaze u susret svojim mushterijama, svaka chast !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Da li treba nekome da se ponese račun za povrat PDV-a ili tako nešto?

 

Idem u petak u podne, pa sam tamo u subotu ujutro.

 

Pozdrav.

 

Djole

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Samo da obavijestim članstvo da se povraćaj poreza radi preko Global Blue obrasca i da se sam povraćaj obavlja na granici nakon ovjere od strane carine…

 

Takođe, postoji značajna razlika u proizvodima u odnosu na slike na sajtu, pa bi svako trebao da ode gore lično da proba ono što želi da kupi kako poslije ne bi bilo joj.

 

Pozdrav.

 

Djole

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Juna meseca posetio TC Moto Shop i kupio Air Tech touring čizme. 20 % popusta, prodavci izuzetno ljubazni, popunjen Tax Free. Posle 15-tak dana išao preko Niša na neku svadbu u Leposavić. Svratim do Raiffeisen banke, i kažu mi da snajka koja to radi trenutno je na odmoru. Na pitanje da li radi još neko u Nišu dobio sam negativan odgovor. Pitao sam još da li neki poseban skriveni talenat treba da ima čovek koji barata Tax Free-em isto sam dobio negativan odgovor. Kažu mi da dođem za par dana. Rekoh da sam u prolazu, i da u Niš svraćam samo na burek i pljeskavice.:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

PDV si trebao da podignes odmah na licu mesta na granicnom prelazu. Lakse i vise novca.

 

 

 

Ovo nažalost nije u potpunosti tačno ali TC radi samo tako (samo tax free). Naime postoje dve mogućnosti za vraćanje pdv-a,tax free- novac se vraća na granici (oko 12%) i povrat pdv-a (tj ddv-a u SLO) gde se račun vraća prodavcu i dobije se kompletan iznos poreza (21% u ovom slučaju). Dakle više novca se dobija na drugi način ali je i teži tj komplikovaniji jer se treba vratiti u radnju u roku od čini mi se 6 meseci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1823 postova
  • Lokacija: Beograd

Zavisi koji obrazac imaš.

Ako je Global blue onda je moguće da imaju svoje predstavništvo na graničnom prelazu.

Tad se ne dobije ceo porez nazad nego oni uzmu neki deo.

 

Ako ideš nazad u radnju, onda dobiješ sve.

 

 

 

 

Nego, da li neko zna koje TCX čizme su ekvivalent Alpinestars SMX5(ili4)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5496 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Da li je granica banka da isplacuje nazad nase pare ? :) Ne , na granici samo mozete da odradite papire

 

Pare nije isplacivala granica ni do sada...

Dok nije hrvatska usla u EU, na slovenacko-hrvatskoj granici je bila agencija Tax free Global Refund, gde je bilo moguce podici novac uz neku njihovu proviziju. Uradio sam to nekoliko puta.

Sada u septembru smo imali nekoliko razlicitih obrazaca (iz razlicitih radnji), overeni su na granici i novac je podignut u Raifaisen banci na NBG-u (za sve osim jednog obrasca za koji se moralo vratiti u radnju).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • suzuki rider, 365 postova
  • Lokacija: okolina Šapca

Kako bi mogla da se uzme oprema iz motoshopa, donosi li neko za Srbiju?

Hajde da preformulisem, ne mogu nikog da nadjm da mi uzme kombinezon sto zelim, pa pisem ovde u nadi da ce se javiti neko ko ide tamo, ili od tamo dolazi ovamo... Za uslugu castim povracaj pdv-a od kombinezona.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Treba mi informacija kako bih mogao da se organizujem ako nadjem nekog ko prolazi kroz Ljubljanu:

Da li spomenuti popust od 20% na exYU pasos jos uvek vazi i kako se primenjuje ako je trazeni artikl vec na nekom snizenju. Takodje me zanima da li imaju dovoljno robe na stanju ili je potrebno naruciti unapred.

Konkretno me zanima Rev'It Sand 2 odelo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja