Jump to content

Moto Zajednica

Nova flotila narodne milicije

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 534 postova
  • Lokacija: Bač
  • Motocikl: Yamaha XT600 2kf

Gledam podatke u Pressu, Aprilia "Šajver" :stabre: ima rezervoar od 7l... :jok: ccc

:lol: ako nista drugo bar sam se jutros slatko nasmejao kad sam procitao ovo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

iskreno, zabole me tuki za nase pandure i sta ce sada da voze..i za tender, kriminal i za njihove R-ove...jedino sto me je zanimalo kada sam procitao tekst je taj guzzi..izguglovao sam ga i brateeeee...kakav je...! :care: i onda otisao na advrider da vidim sta ljudi kazu o njemu...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Onakvu formaciju vozimo i mi na svim BJB vožnjama. A i BJB redari isto onako zatvaraju raskrsnice i obezbeđuju kolonu! :nanana:

 

Mada, onakva offroad obuka bi mi dobro došla :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Ma ovi naši sada kada završe obuku na Serezu njima ne treba nikakva druga obuka pogotovo na Aprilia shiver sa 7L benzina jer ionako im ne daju više za patrolu pa dokle stigne

 

Interesantno da ove zemlje u razvoju gde njihove Gendarmerie i Polizei (Video gore)voze neke autobuse od motora a naši manekeni na autoputu K10.

Pa valjda zato što su njihovi drumovi i park vozila tek u povoju a nama trebaju turbo motori da mogu da stignu velike prestupnike iz našeg modernog voznog parka

 

Reč ne bi komentarisao da su uzeli motore kao što je Stelvio pa makar to bio i Guzzi i ne znam koliko skutera za grad, ovako je teško razumeti njihove ideje

Bolje od tih para da su kupili pola motora a pola košulja i pantalona za narodnu miliciju

Ali kao što kaže Dragiša Simić njihove pare od kazni pa neka rade šta znaju samo da ne čačkaju posle budžet za plate i košulje

Tokom 2011 kupiće još nadam se ovih Šejvera :)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

...Obnavljaju svoj vozni park sto je bilo gde drugde normalna stvar osim u Srbiji.

Sve je to u redu, i treba da obnavljaju vozni park. Međutim, izbor modela koje su pazarili je KATASTROFA :) R-ovi ?? Važi... :D

 

 

Bolje da su za te pare (od R-ova) kupili 50 Beverly-ja za grad/gradove, pa da po Adi, Kosutnjaku, uscu, keju i drugim takvim mestima mogu da pridju gde treba, kada im je ionako receno da ne jure motoriste.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Nije mi jasno zašto Kurir ove teme stavlja u crnu hroniku, možda oni znaju nešto što mi ne znamo

 

http://www.kurir-info.rs/crna-hronika/protest-sindikata-policije-zbog-skupih-motora-64244.php

 

Deo teksta:

 

12.12.2010

 

BEOGRAD - Nezavisni policijski sindikat Srbije (NPSS) protestovao je juče zbog kupovine 90 sportskih motora, dok, kako se navodi, policajci nose pohabanu odeću, obuću i nemaju zimske jakne.

 

U saopštenju dostavljenom medijima navedeno je da su sportski motori nabavljeni za Upravu saobraćajne policije MUP, a preko tzv. poverljive nabavke, u ukupnoj vrednosti od 102,6 miliona dinara. Nadležni u srpskoj policiji nisu želeli da komentarišu ovaj protest, piše Tanjug.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

Onakvu formaciju vozimo i mi na svim BJB vožnjama. A i BJB redari isto onako zatvaraju raskrsnice i obezbeđuju kolonu! :nanana:

 

Mada, onakva offroad obuka bi mi dobro došla :D

 

 

...Bogami i meni bi dobro dosla ova off obuka,ali samo na drzavnom motoru 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2464 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Biće zajebano, em brzi motori, em kamere. Samo nije mi jasno sto su kupovalis sve nesto naopako... Valjda nisu znali gde vise da potrose te silne pare koje kipe kolko ih imamo...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova

iskreno, zabole me tuki za nase pandure i sta ce sada da voze..i za tender, kriminal i za njihove R-ove...jedino sto me je zanimalo kada sam procitao tekst je taj guzzi..izguglovao sam ga i brateeeee...kakav je...! :care: i onda otisao na advrider da vidim sta ljudi kazu o njemu...

 

Kazu nikad briga nikad stres pijte samo kras ekspres,.1moto3.gif

 

 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

iskreno, zabole me tuki za nase pandure i sta ce sada da voze..i za tender, kriminal i za njihove R-ove...jedino sto me je zanimalo kada sam procitao tekst je taj guzzi..izguglovao sam ga i brateeeee...kakav je...! :care: i onda otisao na advrider da vidim sta ljudi kazu o njemu...

 

Kazu nikad briga nikad stres pijte samo kras ekspres,.1moto3.gif

 

dao sam ti + :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: BG - Konjarnik
  • Motocikl: yamaha xt125x na prodaju:)

Sledeće godine ima da kupe 100 Hamera po ugledu na zapad. Greota, dotrajali ovi Pežoići.

Jeste mali off, ali zar nije moglo da se nadje i mnogo ekonomičnije rešenje i od pežoa u bliskoj prošlosti?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • glavatar, 172 postova
  • Lokacija: burlingame, ca
  • Motocikl: gs500 '02

sledece godine u ovo doba 1/3 bjb bice panduri. Imace svoj podforum 'bluz bradrz' i svi c mo im davati savete kako se podmazuje lanac. Zavadicemo ove iz supersport klana sa endurasima i vladacemo smejuci im se iz daljine. Nije bitno od koje ste majke, velkam tu d dark sajd.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

pa pazi ovako, možda će ga policajac pojuriti ali samo dok kamera ne zabeleži njegovo bežanje i tablicu...tu se njihova misija završava a ovaj kasnije dobija "čestitku" na kućnu adresu sa snimkom kako rejsuje ispred panduracije. Neznam koliko će to ulični rejserima da se na kraju isplati to inaćenje i trkanje sa presretačima

 

to je isto kao kad te snimi kamera kad prođeš na crveno svetlo na semaforu i dobiješ snimak sa uplatnicom i cifrom

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Honda, 45 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: Honda

To su komentari iskompleksiranih... malih ljudi, toliko malih da oko sebe okupljaju još manje...

Nema ništa od toga bistre glave i krvi...

A kad Tata sazna zabraniće mu kimko...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja