Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki z 250c: Zimska zanimacija

Recommended Posts

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Vojvodina, Subotica, Đurđin
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Buraz jako lepo radis, svaka cast. Ja isto volim da restauriram motore, ali ne mogu da budem toliko pedantan i temenjan, ja jedva cekam da se vozam. Valjda to prodje sa godinama :) Kakve su performanse tog motora? nisam se susreto sa njim jos :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Vojvodina, Subotica, Đurđin
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Nista vie nije ni potrebno, meni je to odgovarajuca brzina, samo nek ima snage. Svidja mi se jako motor, samo fali mu disk napred 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Buraz jako lepo radis, svaka cast. Ja isto volim da restauriram motore, ali ne mogu da budem toliko pedantan i temenjan, ja jedva cekam da se vozam. Valjda to prodje sa godinama :) Kakve su performanse tog motora? nisam se susreto sa njim jos :)

Nema veze sa godinama i ja se nadam da ce da prodje nestrpljenje ali nikako, verujem kada bih imao vozni park bilo bi bolje.

 

Iskreno zadovoljan sam kako sam uradio, ovo mi je prvi put da ne radim klasicnu restauraciju nego ce biti i castomizacija ali blaga, necu da otkrivam sta sam naumio videcete. Mogao sam neke sitnice bolje, ali sitnice najvise i kostaju sto novca sto i nestrpljenja i zivaca...sledeci ce biti bolji

 

A snage i brzine nikad dovoljno sto se mene tice, samo da se ima dobrih puteva i za corbu...mada sve ima svoje cari, pa i 50cc...

 

Ima Kawe iz tog razoblja sa diskom napred, i ja bi mu stavio tocak sa diskom ali trenutno finasije ne dozvoljavaju....

 

Motor sam vozio 20-tak dana kada sam ga uzeo, generalno sam zadovoljan, sto kaze bigbad86 ko bicikla, fino povlaci, mada planiram da stavim prednji lancanik sa 2 zuba vise, kratke su mi brzine. Za grad i opustene ture rekao bih idealan . Jedino sto je meni malo mali...

 

Inace, stigli dihtunzi, pocinje najzad pakovanje mashine, i nadam se da ce uskoro rezervoar i bocne plastike na farbanje....uskoro jos slika....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Vojvodina, Subotica, Đurđin
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Jako mi se svidja sve. Kad zavrsim skolu i pocmem da zaradjujem svoj dinar, definitivno ce mi hobi biti restauracija motora :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Ma to sa rezervoarom je greska, trebao je da bude samo peskaren i da ide na cinkovanje. Medjutim lik mi izpeskario i plastificirao tako da nista od cikovanja, pa je sad osmirglan, pa ce na pripremu za farbanje....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

E pa evo ovako necu puno da pricam, stigli dihtunzi, evo dokaza:

 

DSCF9215.jpg

DSCF9214.jpg

 

Pa stigli tj. kupljeni kao i dihtunzi prohromski imbus srafovi, opet evo dokaza:

 

DSCF9223.jpg

 

I evo rezultata 8)

 

DSCF9218.jpg

DSCF9224.jpg

DSCF9229.jpg

:jee: :jee: :jee:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Jagodina

Brate mili ostao sam bez komentara,....sad kad je urađeno deluje fenomenalno, ali moram priznati da ja lično ne bih imao OO da planram nešto slično!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha XS360 (1977) , BMW F650GS (2001)

Druze svaka ti cast, ideja je originalna i odlicno se uklapa u kompletan dozivljaj, da je vise "likova" kao ti kompletna "custom" scena bi bila na mnogo visem nivou :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja