Jump to content

Moto Zajednica

Gume za skutere

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Banovci
  • Motocikl: Kymco Xciting 500

Citajuci preporuke za City Grip kupio sam ih i montirao pre jedno tri nedelje, nisu presle ni 2 metra :D kada pocnem da vozim javljam rezultate i ako verujem da su dobre jer nisam procitao ni jedan los komentar vezan za njih.

 

Po meni je City Grip pobedila, samo jos da ih nabavim, ne mogu da nadjem dimenzije za mog Nexus-a(120/70 x 15" - 140/60 x 14"), okrenuo sam par brojeva ali niko ne kaze nista konkretno(svi kazu bice ih, nema sad na stanju) pa se iskreno nadam da ce stici u skorije vreme, ako ih ne bude bilo(ne daj Boze) stavljam Dunlop bez razmisljanja :moto3:

ako neko ima neki kontakt za Michelin neka javi, hvala unapred :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia leonardo 250

Ne smem ni da vam kazem koliko sam ja platio ove moje dve city grip :ups: ali ajd pa mozda i jos neko naleti :D Posto malo malo pa nesto kupujem prodajem na limundo-kupindo slucajno naletim da lik prodaje city grip moju dimenziju i napise da ima jos tri komada (trazio 2200din za komad) ja mu posaljem poruku da mu odmah dajem 2200 ali da hocu dve, tu on kao hoce da aukcija ide do kraja ja reko ok ali da ako pobedim hocu dve kaze on ok. Da skratim, pobedio sam sa 2500din po gumi (verovatno je neko njegov podizao ali ok) nadjem se sa likom i pitam ga otkud da tako jeftino prodajes on kaze da je kupio za 10e po gumi :lud: verovatno su "ispale iz kamiona"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco VisaR 110

Zarko Z, ja sam letos kupio tu dimenziju (120/70/15) kod Mate iz Mladenovca po ceni od 55 eura sa montazom, Michelin Pilot, a 14-ica verujem da je dosta jeftinija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Banovci
  • Motocikl: Kymco Xciting 500

Zarko Z, ja sam letos kupio tu dimenziju (120/70/15) kod Mate iz Mladenovca po ceni od 55 eura sa montazom, Michelin Pilot, a 14-ica verujem da je dosta jeftinija.

 

bas mi juce drug rece za njega, msm pozvacu ga pa da vidim jel ima, ako mozes ostavi mi njegov br. u pp, hvala :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

ja sam evo jučer kupio u sloveniji gume za skuter yamaha versity 300.pošto mi nije daleko otišao sam po njih u Dobavu kod Furlana i platio prednju i zadnju michelin citygrip 150 70 14 i 120 70 14 89e. s tim da imam i pravo na povrat ddv od 14e.tak da su me izašle jako povoljno.sutra ih idem namontirat pa malo razradit po cesti :takoje::takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

evo več nekoliko dana vozim sa novim michelin city grip i mogu reči samo hvale za te gume.skuter mi je preporođen u odnosu na continentalke koje su bile gore.sad ga mogu rušit do nogara u zavoj :takoje:preporučam svakom tko god može nek si slobodno kupi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 134 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 200

Zna li ko gde bih mogao da kupim Michelin Pilot ili City Grip u dimenziji 130/70x13 i 110/90x13 za AtlantikA? U laboratoriji ih nemaju u toj dimenziji,provereno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia leonardo 250

evo i mojih iskustava sa city grip, samo cu reci da cim sam seo na motor i usao u prvu krivinu sam ostao bez teksta, jako se dobro ponasa i bas mozes da zalegnes, nisam od onih koji preteruju sa uletanjem u krivine ali sam morao malo da isprobam :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco VisaR 110

Zarko +381 11 8234 615 i +381 64 3232 258, niska cena ima svoje. Coveka moras sto puta da zoves i cekas minimum 20 dana za gume, a novost je da prvo prima uplatu na racun pa tek onda ides po gumu, posto su ga prosle godine izradili za nekoliko pari guma.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Ako nisi rešio gume ... evo Mata - Mladenovac extra cena ,ali čekaš 10-ak dana, a ja sam pazario Pilot Sport SC 130 70 r13 u Ryu motors u Zemunu. malo skuplje ali jedini imaju traženu dimenziju i šalju gde treba :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

koliko otprilike kostaju obe gume za speedfight 2

 

Za speedfight 2 Heidenau K61 Racer 120/70-12 i 130/70-12.

 

nbijC_k61t.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Moze li mi ko nesto reci o DEESTONE gumama, skuter mi vapi za novim gumama a nisam nesto trenutno pri parama da bi davao 150e za Michelin, dimenzije su mi 100/110 - 80 - 16 pa ako neko ima neko drugo resenje umesto DEESTONE bio bih mu zahvalan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Vozio sam Deestone zadnju na svom Pjađo Libertiju pre nekoliko godina, prvo sam mislio da je dobra guma jer sam zamenio prethodnu istrošenu. Onda je ta Deestone potrošena za 2-3 sezone lagane gradske vožnje, pa sam stavio Michelin i razlika je veoma velika, naročito na vlažnoj podlozi.

 

Sećam se da je Deestone za moj Liberti bila oko 25e, a Michelin oko 45e - ako ikako možeš da je priuštiš (a verovatno možeš, jer razlika u ceni nije tako velika) uzmi Michelin gumu ili neku drugu premijum kvaliteta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2047 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Porucen city grip zadnja od Mate,sledece nedelje montaza(kad stigne).Kad bude nekih para menjam i prednju (Sava)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2047 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

koja dimenzija i koliko para?

 

130/70/12 40e sa montazom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2047 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

40€ sa montazom ??? to je extra povoljno.

 

Znam, ovde u BGD-u su mi trazili malo vise na dva mesta, necu da ih reklamiram,a sta fali idem da se 1moto3.gif do Mate i ubijem par sati lagano.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja