Jump to content

Moto Zajednica

Gume za skutere

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Pancevo(okolina)
  • Motocikl: u potrazi

Upravo tako i ja cekam ali jos ranije uplatio :D Mada izgleda da ce stici gume kod Mate(bar jedan deo narucenih) i pre vikenda,sutra ,prekosutra ... Izgleda da ce biti i maxi voznja do mate :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Montirane su ContiTwist......guma uopšte nije loša kao što se priča da jeste.Čak je odlična!

 

Koja je cena i gde si ih pazario

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Najjeftinije su na www.motodelovi.com,ali se nikada niko nije javio na broj koji su ostavili kao kontakt,uzeo sam ih u MotoBox-u za 6.200din.doduše tada je bio neki popust...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Cao ljudi, trebala bi mi mala pomoc. Naime mogu da nabavim za svoj skuter po jako povoljnoj ceni Pirelli Diablo scooter gume ali citam sve postove i ne vidim da je neko napisao iskustva sa ovom gumom? Ukoliko je neko ima molio bi da napise kako se pokazala. Ako ne onda cu uzeti Michellin, posto vidim da su je ljudi stvarno nahvalili :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Ja sam kupio skuter sa tom zadnjom gumom, jako je tvrda i plasticna, u svakoj iole jacoj krivini mi je bezao zadnji deo skutera.

Dakle..bacio sam je i kupio obe Michelin. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco xciting R300i

Cvijanovic@ NIko nije rekao da je conti twist los izbor, ovde su napisana iskustva ljudi koji su imali odredjene gume pa su naravno posto su bili zadovoljni hvalili...:zdravo:

 

 

 

 

dieselman@ imas bas continental u motoboxu u ns-u i mozes da porucis da ti posalju brzom postom i placas kad ti guma stigne, slicno ti je u svim radnjama, vidi sta ti se svidja i srecno u kupovini :zdravo:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 134 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 200

..ryu sam zvao pre izvesnog vremena pa nisu imali na stanju,mozda su dobili,provericu u utorak...a kakva su iskustva sa Continental gumama?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Ja danas pazario i postavio Pirelli Diablo, pa cu sutra ako me vreme posluzi da ih malo razgazim :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: nema

Drugari, koju dimenziju mi preporučujete za Super 8 2t? Zadnja fabrička je 120/80 14. Gledao sam Pirelli, Michelin i Continental, ali niko nema tu dimenziju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

E i ja sam jurio zadnju gumu nedeljama 110/80-16 i na kraju uzmem 120/80-16 tako da mislim da mozes i ti siru da stavis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Skyliner 180

Kad bi neko stavio na Pirelijev, Savin i slican pneumatik natpis Michelin, pola ,,vozaca,, prilikom eksploatacije ne bi to ni primetilo u voznji tj. reklo bi kako pneumatik odlicno lezi, ,,cul,, obaras i sl. opisne prideve.

Razlike ima u kvaliteti pneumatika, ali ne tolike da se neki smatraju bozanstvom u odnosu na druge. Ipak sve je stvar u subjektivnom osecaju.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Evo ja kupio Diablo pre neki dan i vozim od subote, na mom kinezu neverovatna promena, motor jeste kinez al guma prosto prijanja na tlo, malo sam pustio 00 pa sam se osilio na obaranje motora u toku voznje i prosto nemam ni jednu zamerku, juce po kisi reko aj bas da malo pokisnem i da probam gume na vlaznom kad ono isti efekat kao po suvom, tako da je moje misljenje i iskustvo koje je veoma kratko sa ovim gumama za sada :takoje::takoje::takoje:

Ja mozda iz nekog principa nisam hteo da uzimam Michelin, bas kao sto je gore Anzakula naveo pola ,,vozaca,, prilikom eksploatacije ne bi to ni primetilo u voznji tj. reklo bi kako pneumatik odlicno lezi, jer gde god sam pitao za gume uvek su mi nudili City Grip, ja lepo odem u Guevaru lepo sa momcima se ispricam do besvesti u vezi guma, samo su mi rekli da se necu pokajati i siguran sam da nisam pogresio a verujem da neces ni ti ako ih pazaris.

Jos jedno iznenadjenje je sto sam na gumi procitao 0412, extra tako da za gumu mogu jos jednom reci :takoje::takoje::takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco xciting R300i

Ovdasnja tema jeste da svako kazes svoje utiske o gumama koje ima ili koje je imao i da neku sugestiju, tako da ovo da mi koji imamo michelin smo "umisljeni vozaci" i da nemamo pojma o razlikama izmedju guma u voznji, nije potrebno!

 

Bolje reci kao @fanky da iz principa ili nekih drugih razloga neko ne gotivi michelin a ne da p..a po nama kao da smo snobovi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Ja na kolima imam Michelin i stvarno nemam nista protiv gume, cak sta vise odlicna je, nego kad sam kupovao za motor gume svi hoce da mi prodaju City Grip logicno jer hoce ljudi da zarade i to je sasvim normalna stvar, ja sam hteo neku drugu gumu pa sam pazario Diablo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco xciting R300i

Ok druze, nije to problem nego sto covek raspali po nama koji imamo michelin kao da smo mnogo brzi i mnogo fensy kao da smo napaljeni i sta ti ja znam... I ja sam imao pireli i bridgstone doduse u manjim dimenzijama i bio prezadovoljan cak sta vise hteo sam da pazarim i ja pireli gts ali sad sam se odlucio za michelin i nisam se pokajao u tome je stvar, samo sam rekao svoje iskustvo kao i ti, kao i svi ovde... ali ne lezi vraze uvek se nadje... :klovn:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja