Jump to content

Moto Zajednica

18,19,20 maj Moto klub "Civija" - Sabac

Recommended Posts

Guest gordanmg
To su pravi motoristi' date='i po kisi i po vetru...svaka im cast!!!

Da ih znam sad bi im platio pivo!!![/quote']

Ljudi sta da vam kazem mislim da je s obzirom na vremenske uslove bilo sve OK. Za Mitrovcane nemam reci, momci na svom mestu a to mi se cini zavisi i ko im je predsednik pa su normalno i oni takvi. Uletelo se i u minus pa su clanovi kluba (MK CIVIJA) uletali od 50 do 500 evrica da bi se isplatio Bora Corba 2 i po some evrija. Dakle vreme nas je roknulo al mislim da oni koji su dosli nisu kuci otisli razocarani!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

Svaka cast organizatoru i onima koji su bili tamo.Uvek kad cujem kad me zovnu pre skupa i pitaju sta da radimo pada kisa meni dode da napustim klub pa neprave se motori samo za suvo j.... mu mater.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

S obzirom na vreme skup je prosao odlicno!Dosta motora,organizacija dobra,raspolozenje odlicno.Neki ljudi iz nase ekipe su imali problem sa lokalnim dripcima(nisu bajkeri) za vreme svirke PRO-ROCK-a,ali vec radimo na identifikaciji pa im onda jadna majka!!!

Jedino bih se zapitao da li zaista vredi odvojiti 25oo evrica za Riblju Corbu?Pa za te pare se moze dovesti nekoliko neafirmisanih,a odlicnih bendova,i jos da ti ostane za ostale troskove 1000-1500 eura.

Veliki pozdrav za Civijase!!

MC SLOW WHEELS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V
cujem da je bilo manijaka koji napadaju tudje zene. da li zna ko sta o tome?

 

 

Pa ovako. Decko je mrtav pijan pokusao prvo mene da saleti, odvojio ga je moj dragi, pa je onda poceo da cupa svoju prijateljicu i da joj preti pa se cela muska ekipa digla pokusavajuci da ga odvoji, ponovo se vratio i seo pored devojaka nasih drugara i krenuo i njima neku pricu i to je stvarno bilo previse.Svi su se pobunili, neko je krenuo da ga brani pa su se i sa njima pokacili, a decko je bio uporan, non stop se vracao gde god ga odveli i trazio batine bukvalno. I eto problema zbog nekog idiota koji ne zna da se kontrolise pa maltretira tudje devojke i jos se buni kad mu kazu da se skloni. Mislim da onaj ko zeli toliko da pije mora da zna i da se kontrolise a ne da zbog toga posvadja i ljude koji nisu iz te price i pokvari celu atmosferu.Sem toga skup je bio odlican, dobar koncert i organizacija kluba Civija uprkos svoj kisi i blatu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

Evo i mi iz Bratunca(Boban i ja) smo stigli prije sat vremena!Mislim trebali smo davno stici ali j... ga,stani ovde,stani onde!Svratili smo u Bijeljinu kod nasih prijatelja pa smo tu malcice zaginuli.Moto-skup je bio extra!nemam rijeci :fcab: Dosao sam u petak vece mokar do gole koze i skoro takav sam se vratio kuci!Ne zalim se,i kisa ima neke svoje cari!Pozdravljam organizatore,zahvaljujem se na gostoprimstvu i najveci pozdrav za sve ljude iz ekipe koja me okruzivala!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
cujem da je bilo manijaka koji napadaju tudje zene. da li zna ko sta o tome?

 

 

Pa ovako. Decko je mrtav pijan pokusao prvo mene da saleti' date=' odvojio ga je moj dragi, pa je onda poceo da cupa svoju prijateljicu i da joj preti pa se cela muska ekipa digla pokusavajuci da ga odvoji, ponovo se vratio i seo pored devojaka nasih drugara i krenuo i njima neku pricu i to je stvarno bilo previse.Svi su se pobunili, neko je krenuo da ga brani pa su se i sa njima pokacili, a decko je bio uporan, non stop se vracao gde god ga odveli i trazio batine bukvalno. I eto problema zbog nekog idiota koji ne zna da se kontrolise pa maltretira tudje devojke i jos se buni kad mu kazu da se skloni. Mislim da onaj ko zeli toliko da pije mora da zna i da se kontrolise a ne da zbog toga posvadja i ljude koji nisu iz te price i pokvari celu atmosferu.Sem toga skup je bio odlican, dobar koncert i organizacija kluba Civija uprkos svoj kisi i blatu[/quote']

Dragi prijatelji izvinjavam se u ime celog MK Civija iako nisam njihov clan, samo sam zaljubljenik u motore i dobro druzenje.

Danas se vodio razgovor o celoj situaciji i incidentu od sinoc.

Danas sam zvao Dzimija iz Valjeva da vidim kako je decko i da mu se izvinim u ime celog Sapca i pozeleo mu da sve prodje ok.

Poznato mi je da za 2 dana treba da ide u USA a dosao je da se lepo provede kod nas a da ga neki manijak lokalni videci da je nejak istresa m... na njega.Sta da vam kazem, krivo mi je a i ostalima do bola.

Pozdrav za Valjevce a i normalno za sve ostale goste koji su uvelicali skup!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
S obzirom na vreme skup je prosao odlicno!Dosta motora' date='organizacija dobra,raspolozenje odlicno.Neki ljudi iz nase ekipe su imali problem sa lokalnim dripcima(nisu bajkeri) za vreme svirke PRO-ROCK-a,ali vec radimo na identifikaciji pa im onda jadna majka!!!

Jedino bih se zapitao da li zaista vredi odvojiti 25oo evrica za Riblju Corbu?Pa za te pare se moze dovesti nekoliko neafirmisanih,a odlicnih bendova,i jos da ti ostane za ostale troskove 1000-1500 eura.

Veliki pozdrav za Civijase!!

MC SLOW WHEELS[/quote']

 

Potpuno si u pravu, cisto bacanje para ali skola se uvek placa i nije nam zao bar smo nesto naucili. 1 sat price i 1 sat pevanja 2500 evrica, mogli smo da odustanemo od Riblje Corbe ali obecanje je obecanje pa makar i pukli finansijski.

Ima mnogo mladih grupa zeljnih dokazivanja koji bi zeleli da steknu afirmaciju na ovakvi svetkovinama pa se nadam da ce im se pruziti sansa ubuduce a ne da nas deru oni koji dolaze samo da otaljaju posao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000
Danas sam zvao Dzimija iz Valjeva da vidim kako je decko i da mu se izvinim u ime celog Sapca i pozeleo mu da sve prodje ok.

Poznato mi je da za 2 dana treba da ide u USA a dosao je da se lepo provede kod nas a da ga neki manijak lokalni videci da je nejak istresa m... na njega.Sta da vam kazem' date=' krivo mi je a i ostalima do bola.

Pozdrav za Valjevce a i normalno za sve ostale goste koji su uvelicali skup!!!![/quote']

 

O kome se ovde radi? Jel' bilo više odvojenih incidenata? Ovo što si ti napisao mi se nekako ne uklapa u incident u kome sam ja, nažalost, uèestvovao (manijak lokalni...nejak...istresanje).

 

Ljudi sta da vam kazem mislim da je s obzirom na vremenske uslove bilo sve OK. Za Mitrovcane nemam reci' date=' momci na svom mestu a to mi se cini zavisi i ko im je predsednik pa su normalno i oni takvi. Uletelo se i u minus pa su clanovi kluba (MK CIVIJA) uletali od 50 do 500 evrica da bi se isplatio Bora Corba 2 i po some evrija. Dakle vreme nas je roknulo al mislim da oni koji su dosli nisu kuci otisli razocarani![/quote']

 

LM, nesreæni dogaðaj na stranu, skup je bio FE-NO-ME-NALAN (©Evil_Zo). Kiša je odvratila masu ljudi koji, u principu, kvare skupove (pažnja: ne tvrdim da svi koji su odustali zbog kiše kvare skupove), tako da je bilo manje pucaèa i smaraèa. Krivo mi je što promaših pasulj, morao sam po ortaka u kasarnu, služi deèko vojsku u ŠA, pa htedoh da ga malo izvuèem odande... Jedina zamerka se odnosi na moto akrobacije, odnosno na ogranièen prostor za posmatraèe... ko nije hteo da se lakta do prvog reda nije mogao ništa da vidi. Da je bilo više kinte i uslova legle bi neke tribinice ili veæ nešto na tu temu, pa da se lepo vidi :) Eto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
Danas sam zvao Dzimija iz Valjeva da vidim kako je decko i da mu se izvinim u ime celog Sapca i pozeleo mu da sve prodje ok.

Poznato mi je da za 2 dana treba da ide u USA a dosao je da se lepo provede kod nas a da ga neki manijak lokalni videci da je nejak istresa m... na njega.Sta da vam kazem' date=' krivo mi je a i ostalima do bola.

Pozdrav za Valjevce a i normalno za sve ostale goste koji su uvelicali skup!!!![/quote']

 

O kome se ovde radi? Jel' bilo više odvojenih incidenata? Ovo što si ti napisao mi se nekako ne uklapa u incident u kome sam ja, nažalost, uèestvovao (manijak lokalni...nejak...istresanje).

Voleo bih da momci iz Valjeva iznesu detalje o incidentu sa Dzimijem koga je lokalni manijak zakacio flasom po licu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000
Voleo bih da momci iz Valjeva iznesu detalje o incidentu sa Dzimijem koga je lokalni manijak zakacio flasom po licu.

 

Faak.... bedak. Ovo je veæ strašno. Jebemumater, nije valjda da nam treba profi obezbeðenje na skupovima pa da se ovakve stvari ne dešavaju... Sramotno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
Voleo bih da momci iz Valjeva iznesu detalje o incidentu sa Dzimijem koga je lokalni manijak zakacio flasom po licu.

 

Faak.... bedak. Ovo je veæ strašno. Jebemumater' date=' nije valjda da nam treba profi obezbeðenje na skupovima pa da se ovakve stvari ne dešavaju... Sramotno.[/quote']

Maaaaaaaaaaaa pusti svasta ima na ovom nasem dunjaluku, sto rece Ljiljana Blagojevic u onom nasem domacem filmu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Profi obezbedjenje je neophodno.

Drugu godinu angazujemo profi ekipu, doduse nas clan je gazda, ali se insistira da budu maximalno diskretni, od garderobe do nastupa.

Ne treba mi , a i nismo svi vicni, da idemo na flase ,nozeve i slicno. A debila uvek ima medju hiljadama koje prodefiluju kroz kamp.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

Tacno tako i jos bolje da obezbedenje bude sa strane da nebude ono poznaju sve zivo u gradu pa neki njihov poznanik pocne da pravi sranje a oni nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Skup uprkos svemu odlican.Ne bih da ponavljam tudje ali bi pohvalio

dobru svirku (narocito mi se svideli mislim zaboravljeni)(bez corbe je moglo).Gostoprimstvo domacina je bilo na visokom nivou.Petak=potop,super prilika za usvinjavanje .Mokre stvari i sator smo kompenzovali tako sto nismo ni spavali u subotu vec bancili tamo pod satrom.

P.S. Ja sam onaj kreten sto je citavu subotu vece igrao na stolu levo

ispred bine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 203 postova
  • Lokacija: Patkovgrad
  • Motocikl: Yamaha Virago

Uh veciti problem sa pijanim delikventima.

Profi obezbedjenje iz druge sredine resava sve.

Ne trebaju da budu batinasi, ali kad se pojavi idiot

treba u korenu saseci problem.Odvojiti ga i predati policiji na obradu.

Pa nisam dosao da se bijem sa budalama, vac da se druzim sa

prijateljima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stronser
VAZNO OBAVESTENJE ZA CYBER BIKERE. MOZE DA SE DOWNLOADUJE UPGRADE MOTO OPREME. DOWNLOAD SE VRSI PREKO LOUISA A ZOVE SE KISNI KOMBINEZON. KORISTI SE TAKO STO SE NAVUCE PREKO STARE VERZIJE I SPRECAVA BUG KOJI JE NASTAJAO KADA PADA KISA.

Jos jedno pitanje za vecito nezadovoljne bikere kojima ne odgovara: smestaj ' date='hrana ,ostali ucesnici, muzika, wc....DA li ste se zapitali nekada koliko date svetu oko sebe kada trazite zauzvrat takvo savrsenstvo. Da li ste se zapitali ko plati binu 2500 i muziku jos toliko kada padne kisa. Mislim da su kisni susreti bolji jer onda dodje samo ko treba. Puno nam je bolje bez vas.

404.jpg

404.jpg

404.jpg

Iznenadjujuce puno motora na defileu obzirom na vreme.

Bravo profesore !!! Samo da je CECA bila malo ,BLAZA" Ostao bi ti sa nama do 5h znam to ! uffff !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R
VAZNO OBAVESTENJE ZA CYBER BIKERE. MOZE DA SE DOWNLOADUJE UPGRADE MOTO OPREME. DOWNLOAD SE VRSI PREKO LOUISA A ZOVE SE KISNI KOMBINEZON. KORISTI SE TAKO STO SE NAVUCE PREKO STARE VERZIJE I SPRECAVA BUG KOJI JE NASTAJAO KADA PADA KISA.

Šeæer je èudo' date=''oæe da se istopi od vode.

 

404.jpg

 

To što grlimo "narodnu vlast" ne znaèi da se ulizujemo,nego da je "službeni bajker" baš OK lik.

 

Iznenadjujuce puno motora na defileu obzirom na vreme.

Pa i nije iznenaðenje,sam si rekao da su došli oni koje se ne boje da æe im ono malo vode naškoditi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)
VAZNO OBAVESTENJE ZA CYBER BIKERE. MOZE DA SE DOWNLOADUJE UPGRADE MOTO OPREME. DOWNLOAD SE VRSI PREKO LOUISA A ZOVE SE KISNI KOMBINEZON. KORISTI SE TAKO STO SE NAVUCE PREKO STARE VERZIJE I SPRECAVA BUG KOJI JE NASTAJAO KADA PADA KISA.

Šeæer je èudo' date=''oæe da se istopi od vode.

 

404.jpg

 

To što grlimo "narodnu vlast" ne znaèi da se ulizujemo,nego da je "službeni bajker" baš OK lik.

 

Iznenadjujuce puno motora na defileu obzirom na vreme.

Pa i nije iznenaðenje' date='sam si rekao da su došli oni koje se ne boje da æe im ono malo vode naškoditi.[/quote']

 

 

Vidi kako sam secerast na ovoj slici, sav sam se istopio, al uprkos riziku da postanem mineral, presao sam ogroman put da bi platio ulaz i otisao kuci :cry: . (P.S.-35km)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Na skupu mi je bilo ekstra, iako nas je kisa pratila u petak od Bratunca do Sapca. Ljudi na ulazu u kamp su bili izuzetno prijazni i gostoljubivi, tako da sam odmah zaboravio na lose vrijeme. Ovom prilikom se zahvaljujem onim momcima koji su u petak bili na kapiji. Hvala momci na smjestaju (da, da, momci su obezbijedili u krugu kampa besplatne sobe u nekim objektima), kao i na 2 welcome rakijice kad sam pristigao i kad su vidjeli kako izgledam. Sad niti sam ja neki pasionirani ljubitelj rakijice, nit je njima bio poseban napor sipati dva puta, ali taj gest mi znaci izuzetno jer pokazuje razumijevanje i postovanje za voznju po onakvim uslovima. Na kraju, ko ce koga razumjeti ako nece bajker bajkera. Pasulj je bio ekstra, pa sam iz zahvalnosti uredno obrisao tanjir hljebom. Corbu sam isto tako uredno iskulirao jer sam imao pametnija posla. Dakle, sve je bilo super do onog nemilog incidenta u subotu uvece. Neki dripac je Dzimija iz VA rasjekao flasom po jagodici. Sad, oni koji znaju Dzimija a nisu bili tamo ce biti zgrozeni jer decko je jako pozitivan i neagresivan. Bilo mi je jako krivo i tesko, zamisli dodjes sa idejom da vidis bracu, i onu koju znas i onu koju ces tek znati, sa idejom dobre zabave i dobijes flasu po licu!? To sto mi svi idemo na skupove pozitivni i s postovanjem prema drugima, izgleda da nam ne treba dati za pravo da pretpostavimo da svi prisutni na tim skupovima razmisljaju identicno kao i da organizacija zahtijeva profesionalno i budno obezbedjenje. Bilo bi mi drago da procitam ovde da su Sapcani preduzeli neke mjere protiv doticnog ripper-a i radi nas a i radi sebe.

Na skupu sam upoznao i Gordanamg koga ovde pozdravljam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
VAZNO OBAVESTENJE ZA CYBER BIKERE. MOZE DA SE DOWNLOADUJE UPGRADE MOTO OPREME. DOWNLOAD SE VRSI PREKO LOUISA A ZOVE SE KISNI KOMBINEZON. KORISTI SE TAKO STO SE NAVUCE PREKO STARE VERZIJE I SPRECAVA BUG KOJI JE NASTAJAO KADA PADA KISA.

 

:thumbs_up: :prayer:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
:) Nismo ni sumnjali uSabac. :redflag: Dobro smo se proveli :thumbsup: Pozdrav civiji :pivo:

Srdacno vam se zahvaljujemo na dolasku i na vasim pohvalama!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja