Jump to content

Moto Zajednica

18,19,20 maj Moto klub "Civija" - Sabac

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Pecinci

Ceo dan gledam kroz prozor, napolju kao da je novembar... .sutra idemo u Šabac makar i autom red je da se ispoštuje jedan od najjaèih skupova u Srbiji :jos_piva:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
Ceo dan gledam kroz prozor' date=' napolju kao da je novembar... .sutra idemo u Šabac makar i autom red je da se ispoštuje jedan od najjaèih skupova u Srbiji :jos_piva:[/quote']

Ljudi sta da vam kazem, razocarani smo vremenom, dakle ............ bez teksta.Sve je uradjeno pun gas, sa puno entuzijazma. Molimo se bogu za sutra ali kako pratim prognozu mrka kapa.

Doslo je dosta ljdi ali ali ali, sta reci.

Neda nam se da pokazemo kakvi smo domacini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

danas oko 18h idem putem idem putem irig- novi sad,kisa kao zavesa...smrklo se katastrofa..po putu vode kao u manjim bazenima...vozam se udobno u svojoj limuzini i slusam muzikicu,razmisljajuci o predstojecem poslu u novom sadu...u daljini kao kroz maglu na nekih 100m vidim jedan far,ubrzo i drugi :D:D ...srce mi zaigra kad videh bracu bajkere po ovakvom vremenu -nevremenu :roll: ..kratak ablend i mahanje...proletese... jedan od njih ima i suvozaca i obican plasticni kombinezion koji leti na sve strane..meni se raspolozenje odjednom iz neznam kojih razloga pokvari...jebiga krivo mi a i zao..mislim o tome koliko jos imaju do sapca i kakav ih put ceka,..kakva ih strast i energija vodi...kako za ljubav prema drumu i masini nema granica...napolju jedno 12-13 celzijusa :evil: ..sve je protiv njih...a ja lenstina nikako da se nakanem da dojem do sapca...inace do tamo idem i na kafu kad mi je dosadno...hocu reci blizu mi...i sutra cu doci ako treba i na rukama...kad vidim ovako nesto...nadam se da ce ih civije sacekati sa dobrom kuvanom rakijom :D i bratskom dobrodoslicom....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Pozdrav za jedan od najboljih skupova u SFRJ!

Valjda ce kisa da prestane za vikend!

Zao mi je sto sam na putu a bio sam se naostrio za dolazak......cak me cekao i prijatelj u Sabcu da idemo zajedno.....valjda se vidimo sledece godine :D

Srecno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
danas oko 18h idem putem idem putem irig- novi sad' date='kisa kao zavesa...smrklo se katastrofa..po putu vode kao u manjim bazenima...vozam se udobno u svojoj limuzini i slusam muzikicu,razmisljajuci o predstojecem poslu u novom sadu...u daljini kao kroz maglu na nekih 100m vidim jedan far,ubrzo i drugi :D:D ...srce mi zaigra kad videh bracu bajkere po ovakvom vremenu -nevremenu :roll: ..kratak ablend i mahanje...proletese... jedan od njih ima i suvozaca i obican plasticni kombinezion koji leti na sve strane..meni se raspolozenje odjednom iz neznam kojih razloga pokvari...jebiga krivo mi a i zao..mislim o tome koliko jos imaju do sapca i kakav ih put ceka,..kakva ih strast i energija vodi...kako za ljubav prema drumu i masini nema granica...napolju jedno 12-13 celzijusa :evil: ..sve je protiv njih...a ja lenstina nikako da se nakanem da dojem do sapca...inace do tamo idem i na kafu kad mi je dosadno...hocu reci blizu mi...i sutra cu doci ako treba i na rukama...kad vidim ovako nesto...nadam se da ce ih civije sacekati sa dobrom kuvanom rakijom :D i bratskom dobrodoslicom....[/quote']

To su Kikindjani ili Svajcarci ali tu su i Mitrovcani ,Bosanci, Cacani i jos dosta njih neka oproste oni koje nisam spomenuo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Iskisao sam,ali sam morao doæi! Eto me i sutra opet, nadam se da neæe biti kiše i ako bude nema veze! Èast svima koji su veèeras došli! :jos_piva: :jos_piva:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Sinoc nas je bilo 20-tak iz S.Mitrovice, motorima naravno. Lepo smo iskisli za tako malo vremena.

Nazalost sve napore i trud organizatora je KISA zasenila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Imao sam jaku volju da odem do Sapca na skup na zalost kisa i hladno vreme su mi pokvarili planove pozdravljam ih inadam se da ce iduce godine imati bolje vreme .Videcemo se na nekom drugom skupu recimo Jagodina gde dolazim pa makar padao sneg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Sad Telep

p0z.. upravoo sam stigo iz Sapca.. bilo je ok samo se desio jedan baxuz pukla mi guma :) no otom potom .. pasulj je bio extra ... moralo se po repetu :D posle defilea sam krenuo ka kuci zato sto nisam poneo sator.. :lol: svi koji su ostali a ima ih mnogo ZIVELI :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

VAZNO OBAVESTENJE ZA CYBER BIKERE. MOZE DA SE DOWNLOADUJE UPGRADE MOTO OPREME. DOWNLOAD SE VRSI PREKO LOUISA A ZOVE SE KISNI KOMBINEZON. KORISTI SE TAKO STO SE NAVUCE PREKO STARE VERZIJE I SPRECAVA BUG KOJI JE NASTAJAO KADA PADA KISA.

Jos jedno pitanje za vecito nezadovoljne bikere kojima ne odgovara: smestaj ,hrana ,ostali ucesnici, muzika, wc....DA li ste se zapitali nekada koliko date svetu oko sebe kada trazite zauzvrat takvo savrsenstvo. Da li ste se zapitali ko plati binu 2500 i muziku jos toliko kada padne kisa. Mislim da su kisni susreti bolji jer onda dodje samo ko treba. Puno nam je bolje bez vas.

404.jpg

404.jpg

404.jpg

Iznenadjujuce puno motora na defileu obzirom na vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
cujem da je bilo manijaka koji napadaju tudje zene. da li zna ko sta o tome?

:twisted: Manijak spava. Kad se konektuje cucemo iz prve ruke.

Posle 18 kafana na 50km i ja bih brljao.

E , a kacige nisu skidali !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
koliko su putovali od Mitrovice do Sapca?

Nepunih 5,5 sati.

Ali ne smemo o tome ovde (ima previse legalista), znas ono tako im i treba...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Mada su ih domacini odlikovali za junastvo. Onda su i domacini...? :twisted:

MOOORE !

Kaze Mire da je bilo situacija da se spakuju, greju motore, oblace KISNE KOMBINEZONE , krenu - kad sledeca kafana vec posle 150 metara. Pa sve iznova.

Treba ovde pokrenuti akciju protiv haoticnog sadjenja kafana pored puta. Tako nigde u Evropi nije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja