Jump to content

Moto Zajednica

18,19,20 maj Moto klub "Civija" - Sabac

Recommended Posts

Guest gordanmg
Na skupu mi je bilo ekstra' date=' iako nas je kisa pratila u petak od Bratunca do Sapca. Ljudi na ulazu u kamp su bili izuzetno prijazni i gostoljubivi, tako da sam odmah zaboravio na lose vrijeme. Ovom prilikom se zahvaljujem onim momcima koji su u petak bili na kapiji. Hvala momci na smjestaju (da, da, momci su obezbijedili u krugu kampa besplatne sobe u nekim objektima), kao i na 2 welcome rakijice kad sam pristigao i kad su vidjeli kako izgledam. Sad niti sam ja neki pasionirani ljubitelj rakijice, nit je njima bio poseban napor sipati dva puta, ali taj gest mi znaci izuzetno jer pokazuje razumijevanje i postovanje za voznju po onakvim uslovima. Na kraju, ko ce koga razumjeti ako nece bajker bajkera. Pasulj je bio ekstra, pa sam iz zahvalnosti uredno obrisao tanjir hljebom. Corbu sam isto tako uredno iskulirao jer sam imao pametnija posla. Dakle, sve je bilo super do onog nemilog incidenta u subotu uvece. Neki dripac je Dzimija iz VA rasjekao flasom po jagodici. Sad, oni koji znaju Dzimija a nisu bili tamo ce biti zgrozeni jer decko je jako pozitivan i neagresivan. Bilo mi je jako krivo i tesko, zamisli dodjes sa idejom da vidis bracu, i onu koju znas i onu koju ces tek znati, sa idejom dobre zabave i dobijes flasu po licu!? To sto mi svi idemo na skupove pozitivni i s postovanjem prema drugima, izgleda da nam ne treba dati za pravo da pretpostavimo da svi prisutni na tim skupovima razmisljaju identicno kao i da organizacija zahtijeva profesionalno i budno obezbedjenje. Bilo bi mi drago da procitam ovde da su Sapcani preduzeli neke mjere protiv doticnog ripper-a i radi nas a i radi sebe.

Na skupu sam upoznao i Gordanamg koga ovde pozdravljam.[/quote']

 

Pozdrav Bobanu i drago mi je sto smo se upoznali, bio sam sprecen od 3 do 7 sati te nismo imali vise vremena za razgovore ali nikad nije kasno za druzenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha XJ 900s Diversion Streetfighter
Danas sam zvao Dzimija iz Valjeva da vidim kako je decko i da mu se izvinim u ime celog Sapca i pozeleo mu da sve prodje ok.

Poznato mi je da za 2 dana treba da ide u USA a dosao je da se lepo provede kod nas a da ga neki manijak lokalni videci da je nejak istresa m... na njega.Sta da vam kazem' date=' krivo mi je a i ostalima do bola.

Pozdrav za Valjevce a i normalno za sve ostale goste koji su uvelicali skup!!!![/quote']

 

O kome se ovde radi? Jel' bilo više odvojenih incidenata? Ovo što si ti napisao mi se nekako ne uklapa u incident u kome sam ja, nažalost, uèestvovao (manijak lokalni...nejak...istresanje).

 

Ljudi sta da vam kazem mislim da je s obzirom na vremenske uslove bilo sve OK. Za Mitrovcane nemam reci' date=' momci na svom mestu a to mi se cini zavisi i ko im je predsednik pa su normalno i oni takvi. Uletelo se i u minus pa su clanovi kluba (MK CIVIJA) uletali od 50 do 500 evrica da bi se isplatio Bora Corba 2 i po some evrija. Dakle vreme nas je roknulo al mislim da oni koji su dosli nisu kuci otisli razocarani![/quote']

 

LM, nesreæni dogaðaj na stranu, skup je bio FE-NO-ME-NALAN (©Evil_Zo). Kiša je odvratila masu ljudi koji, u principu, kvare skupove (pažnja: ne tvrdim da svi koji su odustali zbog kiše kvare skupove), tako da je bilo manje pucaèa i smaraèa. Krivo mi je što promaših pasulj, morao sam po ortaka u kasarnu, služi deèko vojsku u ŠA, pa htedoh da ga malo izvuèem odande... Jedina zamerka se odnosi na moto akrobacije, odnosno na ogranièen prostor za posmatraèe... ko nije hteo da se lakta do prvog reda nije mogao ništa da vidi. Da je bilo više kinte i uslova legle bi neke tribinice ili veæ nešto na tu temu, pa da se lepo vidi :) Eto...

Sigurno se radi o razlicitim sr...ma jer sam bio tu od samog pocetka. Naime, sve je pocelo tako sto su neki lokalni gilipteri zaboravili da su na skupu,a ne na svadbi pa su se peli na binu i od pevaca PRO-ROCK-a trazili da im ispunjava muzicke zelje. Kao i svaki drugi domacin predstavnik mc" Civija" Djera je to zaustavio i tu je doslo prvo do verbalnog, a onda i do fizickog kontakta izmedju njih. Odmah su skocili da razvadjaju Malisa, Dzimi, ja i jos neki koji su dosli na svirku. U svoj toj guzvi pojavio se izvesni "Trnjak"( bivsi bajker- Sapcani sigurno znaju ko je) da brani tatu( DA! svog tatu, koji je inace zapoceo sve) i dok je trajalo objasnjavanje izmedju njega, Malise i Dzimija, sa strane je prisao lik koji je bio sa Trnjakom, a zovu ga "Skinhead" i pokusao da prvo udari flasom Malisu, ali kako se ovaj izmakao, samo ga je zakacio i flasa je zavrsila u Dzimijevom licu. Malog smo odmah odatle prebacili kolima u urgentni zahvaljujuci ekipi iz "Road Wolfs-a" i ovom prilikom im se zahvaljujem!!! Dok smo se vratili iz bolnice njih vise nije bilo. Kao sto se iz teksta vidi, saznali smo ko su :twisted: !!! Inace sve je ostalo bilo maksimalno korektno i na sasvim zadovoljavajucem nivou!!!

Puno pozdrava i puna podrska sa moje strane mc "Civija" i mc "Road Wolfs"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R
Zare' date='jesi li ti to izgubio koju kilu? :lol:

ili te samo nisam dugo vidio[/quote']

Ma i jedno i drugo! Kada smo se vidjeli prošle godine u Batoèini bio sam u klubu 130,sada sam pobjegao na 115 i bježim i dalje.Pomalo vježbam,pravim "špagu",stavljam nogu za vrat ( stvarno ) sam sebi....paaa neæu, valjda,da sebi dozvolim da razoèaravam snajke po skupovima i gostoprimljivim gradovima. :oops:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom
Zare' date='jesi li ti to izgubio koju kilu? :lol:

ili te samo nisam dugo vidio[/quote']

Ma i jedno i drugo! Kada smo se vidjeli prošle godine u Batoèini bio sam u klubu 130,sada sam pobjegao na 115 i bježim i dalje.Pomalo vježbam,pravim "špagu",stavljam nogu za vrat ( stvarno ) sam sebi....paaa neæu, valjda,da sebi dozvolim da razoèaravam snajke po skupovima i gostoprimljivim gradovima. :oops:

ostavi i meni neku snajku,nemoj sve sebi uzeti :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

E meni je tek sad žao što nisam bila. I drugarica se spakovala u petak, htela je dete da vodi (mada ja baš nisam za to da se deca vode na moto skupove, pogotovo ne na spavanje), i vratila se kuæi pod punom ratnom opremom. Kiša... ne volim na hladnom da spavam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja samo da pohvalim organizaciju na moto skupu i da kazem da je meni bilo super,jer su bili tacno oni ljudi koji su trebali da budu.Muzika je takodje bila odlicna(kad smo vec kod toga corba je bila odlican izbor kao predgrupa).Kisa nam nije bila neki veci problem jer je atmosfera stvarno bila odlicna.Zelim da se zahvalim Dadi koja mi je nesebicno obezbedila utociste od vetra,kise i potencijalno nezgodnih situacija,mom drugu Branku sto je pruzio ruku kad je trebalo i veselim Valjevcanima za prevoz do Beograda!Pozdrav svima koji su mi ulepsali ta tri dana...Sve u svemu Civijasi svaka cast!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R
Kiša... ne volim na hladnom da spavam.

Ima kolega koji bi pomogli da se ne spava na hladnom ( dobre volje,iskreno,bez zlih namjera i bez "traženja protivusluga").Biæe prilika da upoznaš i takve,a vejruj,u ovom našem bratstvu ih ima mnogo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R
Zare' date='jesi li ti to izgubio koju kilu? :lol:

ili te samo nisam dugo vidio[/quote']

Ma i jedno i drugo! Kada smo se vidjeli prošle godine u Batoèini bio sam u klubu 130,sada sam pobjegao na 115 i bježim i dalje.Pomalo vježbam,pravim "špagu",stavljam nogu za vrat ( stvarno ) sam sebi....paaa neæu, valjda,da sebi dozvolim da razoèaravam snajke po skupovima i gostoprimljivim gradovima. :oops:

ostavi i meni neku snajku,nemoj sve sebi uzeti :lol:

Maaa...bar tebi to nije problem....ŠVALERÈINO :oops:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha XJ 900s Diversion Streetfighter
Ja samo da pohvalim organizaciju na moto skupu i da kazem da je meni bilo super' date='jer su bili tacno oni ljudi koji su trebali da budu.Muzika je takodje bila odlicna(kad smo vec kod toga corba je bila odlican izbor kao predgrupa).Kisa nam nije bila neki veci problem jer je atmosfera stvarno bila odlicna.Zelim da se zahvalim Dadi koja mi je nesebicno obezbedila utociste od vetra,kise i potencijalno nezgodnih situacija,mom drugu Branku sto je pruzio ruku kad je trebalo i veselim Valjevcanima za prevoz do Beograda!Pozdrav svima koji su mi ulepsali ta tri dana...Sve u svemu Civijasi svaka cast!!!!!!!!![/quote']

 

I tebi sto si nam pravila drustvo!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja