Jump to content

Moto Zajednica

Ogromno razocarenje a neki su me upozorili sta sad da radim

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova

Ja sam gotov idem sutra da kupim sajlu da se obesim ili bacim u Nisavu

 

pisao sam ovde a vezano za neke druge teme kao :

 

http://bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=6849

 

eto to je ona zadnja kad mi je doticni "motor" ( ma ni M od motora ) krenuo ka meni.

 

JAOOOO uhhh

pa nit je veliki , cuje se ko neki bolji skuter dobro nije bas ko skuter al ono zvrrr krkrkrk ide uzasno sporo ubrzava ko peglica pa skoro se i cuje ko ista... JAOOOO a tek sto je ruzan uopste nije kao na slikama al uopste ma bre zajebo sam se ko niko ovaj motor nema ni S od Sminkerice ma jes gledaju me svi pa i cure al ko budalu sa podsmehom mislim promasena investicija 100% ...

 

pomagajte sta da radim da se ne ubijem probao sam na silu vozo ga vec evo drugi dan ima 10-tak sati ukupno i ni milimetar nisam promenio misljenje niti ce se za ovo g*** od motora promeniti ...

 

JAOOO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Leskovac / Beograd

Probaj ga jos par dana, mozda se i priviknes na njega, ako ne prodaj, vidis da vec ima interesenata.

 

PS Ne znam sta si ocekivao od 125ccm :?:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

hm 125?......

Sta god uradio uvjek ce da zuji ko fen!

Znam da nije za utjehu al tako je............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 203 postova
  • Lokacija: Patkovgrad
  • Motocikl: Yamaha Virago

Ma to sad preterujes.

Veruj mi meni je 11 ks i 125 super i dovoljno.

E sad ako si neki ljuti trkac onda odresi kesu pa nekog R-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica

Ma sta si se skenjao druze?Kako si kupio tako ces i prodati i gotovo.Na greskama se uci,sad lepo znas sta ti treba i kakav motor hoces.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Prvo proveri da li je potpuno ispravan i u kakvom je stanju, pa onda donosi sud da li ide dobro ili lose..;)..Mislim, ipak je 125ccm, ne mozes ocekivati da guzva asfalt pod gumama..;)..Aj nek ti je sa srecom...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000
Ja sam gotov idem sutra da kupim sajlu da se obesim ili bacim u Nisavu

 

 

:lol::lol::lol::lol:

 

Pazi samo kad budeš kupovao sajlu, da bude neka firmirana... smešno bi bilo da te naðu na nekoj koja nije šminkerska!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Bgd
Ja sam gotov idem sutra da kupim sajlu da se obesim ili bacim u Nisavu

 

 

:lol::lol::lol::lol:

 

Pazi samo kad budeš kupovao sajlu' date=' da bude neka firmirana... smešno bi bilo da te naðu na nekoj koja nije šminkerska![/quote']

 

:axe: :ANAL: :redflag: :redflag: :redflag:

U B I S T V E N O ! ! !

P.S. da je pera otisao pravo u javnu kucu (kao sto sam predlagao :lol: ) nista od svega ovoga ne bi bilo!!! :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok
Ja sam gotov idem sutra da kupim sajlu da se obesim ili bacim u Nisavu

 

pisao sam ovde a vezano za neke druge teme kao :

 

http://bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=6849

 

eto to je ona zadnja kad mi je doticni "motor" ( ma ni M od motora ) krenuo ka meni.

 

JAOOOO uhhh

pa nit je veliki ' date=' cuje se ko neki bolji skuter dobro nije bas ko skuter al ono zvrrr krkrkrk ide uzasno sporo ubrzava ko peglica pa skoro se i cuje ko ista... JAOOOO a tek sto je ruzan uopste nije kao na slikama al uopste ma bre zajebo sam se ko niko ovaj motor nema ni S od Sminkerice ma jes gledaju me svi pa i cure al ko budalu sa podsmehom mislim promasena investicija 100% ...

 

pomagajte sta da radim da se ne ubijem probao sam na silu vozo ga vec evo drugi dan ima 10-tak sati ukupno i ni milimetar nisam promenio misljenje niti ce se za ovo g*** od motora promeniti ...JAOOO[/quote']

 

Vidi zemlace nije kraj sveta ta hondica sto je imas to je kao da imas kes jer svko ko trguje sa motorima ima da ti je prihvati u trampu uz tvoju doplatu.A STO MANJE KUKAS i kudis tu hondu manje para ce da doplatis.A da li si razmisljao da kupis nekog kruzera od 500-600 kubika recimo jamahu virago bio bi u fazonu ima lep zvuk a opet ne mogu da te prozivaju stoje spor a mislim da kruzeri polako ulaze u modu i medju tvojom populacijom pogledaj malo po gradu ko sta vozi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao
Ja sam gotov idem sutra da kupim sajlu da se obesim ili bacim u Nisavu

 

 

 

Nemoj još, daj da se organizujemo pa da te gledamo, objavièemo slike u off topicu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

rss feed na desavanja u vezi objeshenja, eto jesam ti fino rekao ne uzimaj to, jesam li da cujem ? nishta sad ces da me poslushash i ni rijec vishe, idi nedje po bg-u i nadji malossi kit za to tvoje cedo i za nekih 150 200 pjra ces da ga zbudzish da letish ;))) , jer nema kajanja shta je tu je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Braco ja ne znam da li je kod mene nesto neispravno, ali to mi je skroz smeksi motor. Mozda brate samo nisi dobro procitao uputstvo za upotrebu. Ja znam smekere koji su i apence vozili pa su opet bili smekeri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

ma ljudi nije to to vodio ga na servis i motor je u ok stanju jednostavno nece da ide. Drug koji ima zzr 500 kad da gas jedva ostanemo u sedistu a ovo kad sednemo dvoje jedva podje ma ko apenac skoro :((((

 

zao mi je sto sam se zajebo uhhh a da trazim jos jedan nemogu ovako ima da hvata prasinu :( ma ni do bazena od sramote necu moci da odem ... bolje i pesice nego sa ovim cudom

 

vec mi se smeju po kraju i drustvo ... za 2300 evra sam mogo da kupim Motor ( sa veliko M ) bre jaoooooo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa
ma ljudi nije to to vodio ga na servis i motor je u ok stanju jednostavno nece da ide. Drug koji ima zzr 500 kad da gas jedva ostanemo u sedistu a ovo kad sednemo dvoje jedva podje ma ko apenac skoro :((((

 

zao mi je sto sam se zajebo uhhh a da trazim jos jedan nemogu ovako ima da hvata prasinu :( ma ni do bazena od sramote necu moci da odem ... bolje i pesice nego sa ovim cudom

 

vec mi se smeju po kraju i drustvo ... za 2300 evra sam mogo da kupim Motor ( sa veliko M ) bre jaoooooo

Rodjace pa zzr je sportak sa 500ccm ti si kupio endura sa 125 ccm, shta si bre ti ochekivao???????????????????????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

hehehehe greota, nishta ti skini auspuhnek zveci na sve strane i bljuje vatru i eto imas raketu hehehehehehheheheheh

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

pa vidi brate, postoje dve solucije. Jedna je jeftinija a druga skuplja.

 

1. skuplja: uzmes lepo tog varadera i trampis ga ili ga prodas (verujem da mnogo klinaca sece vene za tim motorcicem) pa onda uzmes sebi nekog R-a, ali nemoj ni 500 ni 600. Koji ce ti to k***c, ni to nikako ne ide. Odma kupis iljadu i resio si sve probleme

 

2. jeftinija mnooogo: kupi onu sajlu gore spomenutu i obesi se iznad gore spomenute reke, ipak je sigurniji nacin da se ubijes, onako mozes da ostanes invalid ili jos nekog da povredis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja