Jump to content

Moto Zajednica

BMW Streetguard 2 jakna

Recommended Posts

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Dakle kao shto naslov kaze. BMW Streetguard 2 jakna, crna sa sivim. Kupljena nova, noshena na 2-3 voznje. Ochuvana. Ima i svoju "torbu".

Jakna ima jedno malo oshtecenje, pao je zar sa cigarete na unutrashnji deo, pa tu sad stoji rupa :)(ne vidi se oshtecenje sa spoljne strane). Pogledati dole na slici.

Inache ko shto rekoh, sve ostalo na jakni je u savrshenom stanju. Velichina je 56.

 

* Removable thermal lining in jacket

* Removable wind and waterproof storm collar

* Watertight ventilation zips in arm area

* Removable CE protectors at shoulders, elbows

* Large area of reflective material

* Storm cuff

* Connecting zipper in two lengths

* Temperature regulation using a combination of TFL® Cool Technology, GORE-TEX® XCR®, Armacor™ and Cordura®

 

Cena je 250eur (za ozbiljnog kupca podlozna dogovoru) Telefon: 064/9921-920

 

Koga interesuje koliko je koshtala nova nek koristi google, reci cu samo da komplet koshta 1200...

 

Gore sam vec napisala da je velichina 56, a evo chisto da bi ste se snashli shta je to ustvari :

 

kNEBf_bmwvelichine.jpg

 

Slike

 

bW2KB_img2756n.jpg

 

jCOaG_img2757e.jpg

 

crlap_img2758j.jpg

 

NXUQI_img2759s.jpg

 

Jedino oshtecenje na jakni (cigara)

 

G1y3M_img2760i.jpg

 

0R22D_img2761jx.jpg

 

nIc9r_img2763l.jpg

 

87POV_img2764h.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Do jaja jakna, chitao sam chlanak jos kad je izasla, odlicna za

sve uslove voznje... Cena dobra, al ipak daleko...

 

Cena je za ozbiljnog kupca vrlo podlozna dogovoru :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

A mi neozbiljni plaćamo punu cenu? :)

 

 

E pa da ti odgovorim Nenade...poshto je tvoj post nekako preziveo sveopshte brisanje svih postova iz ove teme...jer je sada sve offtopic izgleda...

 

Dakle pitao si da li neozbiljni placaju punu cenu...

Moj odgovor ti je da neozbiljan nije ni zainteresovan za ovu jaknu, nece me pozvati na mob, a sigurno nece doci da vidi tj proba jaknu, a josh manje da je kupi.

Onaj koji dodje da vidi i proba jaknu sa njim cu i da se dogovorim oko cene i da mu dam popust.

 

:)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Jakna izgleda extra.Citao sam o njoj na vise stranih foruma i vidim da je korisnici ocenjuju sa dobrom ocenom.Ipak,ova cena od 380 Evra je prejaka cak i za dogovor.Za te pare se moze preko kupiti potpuno nova (citaj - "nikad obucena") na ebay-u i to za "kupi odmah",a polovna ne verujem da bi kostala preko 100 i to da neko hoce da je izlicitira.Jeste,ima na nekim sajtovima ponuda i za 500-600 Evra ili za komplet 1300 Evra,ali to ne mozemo uzeti kao ozbiljnu ponudu da poredimo.

Nadam se da se ne ljutis na moj komentar.Ako smatras da sam ti izoffovao oglas sve cu izbrisati sto sam rekao,osim ovog.Jakna je bruka i mnogo mi zao sto nije moja! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

kepo brate,nisi mi ti tata da mi kupujes sta da obucem. A sto se tice cene,preguglaj malo. A i ne moras. Pozz

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

kepo brate,nisi mi ti tata da mi kupujes sta da obucem. A sto se tice cene,preguglaj malo. A i ne moras. Pozz

 

nemoj se ljutis malo se salimo, al ako je nadjes za 100 eur posalji je meni ako ti neces.

Poz!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

kepo brate,nisi mi ti tata da mi kupujes sta da obucem. A sto se tice cene,preguglaj malo. A i ne moras. Pozz

 

nemoj se ljutis malo se salimo, al ako je nadjes za 100 eur posalji je meni ako ti neces.

Poz!!

Ne ljutim se,nego,meni je veci problem da nadjem da su mi rukavi dobri nego da je cena ok.Ova jakna je stvarno vrh i vredi svaku paru.Svako ko je bar jednom vozio po hladnoj noci i po hladnom pljusku zna koliko vredi prava jakna. Ja sam trenutno u fazi kupovine pantalona (prakticno donji deo iz ovog kompleta) i ako uspem da ih se domognem postavicu svoje utiske u delu foruma gde pripada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Stari rokeru... ko shto ti Kepo reche ako nadjesh negde za 100 eur ovu jaknu obavesti i mene, da i ja uzmem jednu za te pare. ;)

 

 

Evo nova cena ? eur + dacu i popust za forumashe :)

 

Tako da javite se, dodjite, probajte .... :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Dosta vas se javljalo da je zainteresovano, malo vas je doshlo da vidite/probate jaknu.

 

Vredi je pogledati, jakna je extra.

 

250eur

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja