Jump to content

Moto Zajednica

Novi servis Lukač, Batajnica

Recommended Posts

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

A zasto sam onda poslat da sam trazim strugara a tu uslugu nisam dobio od vas posto pretpostavljam da znate gomilu dobrih strugara??

Verujem da ste vrstan majstor ali meni to niste dokazali.

Imate pp.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Druze strugara imas kolko hoces moj strugar je 50km van Beograda,ne verujem da bi se cimao, recimo plasticar mi je 35km od Bataje,jedino mi je farbar u komsiluku.Neke masinske obrade radilica sa tvrdim hromom sam radio kod Cubija u N. Sadu,nadam se da si zadovoljan odgovorom pozz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Kawasaki zrx 1100

Danas sam upoznao Lukača- tj.Dragana po preporuci Nimina sa NBGD. Nisam poznavao čoveka iako živimo u istom mestu na dva km.jedan od drugog.Pričali o motorima i kupovini motora koji bi mi on kasnije održavao.Tip je ekstra baš kako kažu i ostali sa foruma koji su se s njim upoznali.Prvi put smo stupili u kontakt i kao da se znamo sto godina -svaka čast Dragane i pozdrav ostaje kako smo se dogovorili javi se, ukoliko nešto pronađes za mene, može i na pp.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Evo da ostavim i ja jednu pohvalu za ovaj servis. Došao sam do Lukača drugim poslom, a na kraju sam kompletan servis uradio kod njega. Usluga na nivou, cena povoljna. Jako prijatna, drugarska atmosfera i pun mini bar pića. :D:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 603 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Ja pazario motor kod Lukača, motor koji je inače on održavao od njegove mušterije, i mogu takođe da potvrdim da prijatniju atmosferu, lepšu i uredniju radionicu nisam video. Motocikl je inače u prelepom stanju i sigurno da ću nastaviti da ga održavam kod njega. Sve preporuke i za kupovinu i servisiranje vaših ljubimaca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 713 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

Hvala veliko gospodinu Lukacu koji je do te mere usluzan,lenj i mogu reci bezobrazan-da mu je tesko bilo da na pm mi posalje broj telefona kako bi dogovorili servis, vec mi je NAPISAO da potrazim broj na moto berzi ! Mogao je da napise to a nije mogao napisati broj?! Inace komunikaciju sam obavljao sa smartfona a ne racunara sto je jasno video u porukama.

Umesto da mi olaksa on gleda da oteza!

 

Hvala majstore jos jednom,i bez tebe sam sredio motor.

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Ja ti cinim uslugu ,da vidis komentare, motore, moj rad ,pohvale ,kritike u mojoj temi (to inace napisem svakome ko mi pise prvi put-mozes proveriti), no bilo kao bilo drago mi je da si popravio motor i puno bezbednih kilometara!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Kawasaki zrx 1100

Vozam se okolo i primetim nešto tandrče, svratim kod Dragana on pritegne odradi- odvojim ga od stola-ručka, koliko majstore? Ništa to je sitnica.Opet se vozim nekoliko dana kasnije pa reko da svratim jer mi se kontakt brava skroz razmrdala da nema ključa ispala bi kroz nosač.Pozovem majstora, Izadje Draganče sav nasmejan raspoložen kad mu objasnim moj problem pogleda razmisli i za par minuta reši problem.Koliko majstore? Ništa i to je sitnica.Eto to je majstor sitne popravke retko kad naplati bolje reći nikad.Nemoj da neko pomisli da čovek radi džabe bio sam ja kod njega za mnogo ozbiljnije stvari koje je odradio, zašta je pošteno plaćeno ali ipak mnogo manje nego u drugim servisima a odrađeno kvalitetno i pružena gomila saveta.

Zato Dragane nemoj da se sekiraš ako te neko kritikuje,ima nas raznih i nemožes svima da udovoljiš kome ne odgovara tvoj rad ili savet nek ide kod drugog.Pozdrav i puno lepih i naplativih poslova. :takoje::zvizduk::BJB-KLE:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Evo kako je nas prijatelj iz kluba Road Rockers duhovito osmislio grb radionice.Posto smo godine proveli radeci motore po podrumima jedan drugoga zovemo stakore,staki i tako ostade naziv (a mozda padne i neka majica he he).

post-2239-0-11997700-1387737813_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1217 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET4 150 (16. dvotočkaš)

E moj Lukač! Koliko sam puta bio kod tebe a da nisi ni spomenuo da ti nesto tako treba? U domenu mog posla, a Da ne kritikujem kolegu, moze to mnogo bolje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Hvala ti druze moj na ponudi, ovo se Bajic iz Road rockersa zezao na nas racun,pozdrav i navrati na rakijicu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Doslo prolece svi se setili da imaju motore,radimo koliko mozemo (s obzirom da smo umorni penzioneri) bice voznjeeeee

post-2239-0-01274800-1395778967_thumb.jpgpost-2239-0-77301400-1395778983_thumb.jpgpost-2239-0-18182700-1395779003_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 310 postova
  • Lokacija: Bar
  • Motocikl: YAMAHA xj 650 Seca, BMWk100

pozdrav iz Bara druže trebao bi mi jedan okrugli far za BMW prečnika19 cm.ako ima nešto javni mi ja dolazim za uskrs za Novi Sad pa se vidimo- 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Plasticar iz Golubinaca sa kojim smo saradjivali godinama je nazalost jesenas preminuo (imao je blizu 80god),javljeno na PP forumasima koji su me pitali porukama.Nasli novog u Bataji u istom cenovnom rangu-jeftino.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd-Zemun-Ugrinovci
  • Motocikl: Kawasaki Versus 650

Evo kako je nas prijatelj iz kluba Road Rockers duhovito osmislio grb radionice.Posto smo godine proveli radeci motore po podrumima jedan drugoga zovemo stakore,staki i tako ostade naziv (a mozda padne i neka majica he he).

attachicon.gifstakori.jpg

AKO BUDE MAJICA RADO VAS REKLAMIRAM....TO JE NAJMANJE ŠTO BIH MOGAO DA URADIM ZA VAS...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja