Jump to content

Moto Zajednica

Dogovor o kalendaru MZ Svet-a za 2011.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Ala nas je i uslikao deda svaka mu cast!:) Mi krenuli u Belu Crkvu a ni ne sanjajuci zavrsili u Jasenovu(za koje do tada nisam ni znao da postoji)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Ala nas je i uslikao deda svaka mu cast!:) Mi krenuli u Belu Crkvu a ni ne sanjajuci zavrsili u Jasenovu(za koje do tada nisam ni znao da postoji)!

 

 

Cudni su putevi Gospodnji..... ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Do lokacije se stiže odvajanjem levo od puta Kovin-Bela Crkva ka mestu Grebenac, odakle se ide do sela Jasenovo

 

Kod mene ima selo isto se zove.. 1lol.gif

...i kod nas u Svilajncu ;)

Nego jel' ovo Vuja skratio lokne ili vezao rep?? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

Ssekir, jel baš nemoguće za kupanje tom periodu?

 

Uvek smo bili pored vode a nikada se nismo kupali. Ok, u Kisaču je bilo hladno i hvala dobrom Bogu pa nas je sačuvao od kiše koja samo kod nas nije padala dok su svuda okolo besnele oluje.

 

Floyd se kupao u Ovčar Banji i koliko znam to je jedini slučaj.

 

Inače, nevolim da se kupam nigde sem u moru a i tu imam oštre kriterijume, zahtevan sam neverovatno.

 

Ali ovde bih skočio u slap, vuče me... A skočio bih i sa mosta kad već može, to je retka prilika.

 

Potpuni je užitak: rakijica ili pivce pored vode, ladovina, ptice pevaju, malo roštilja da se omaste crevca kako bi pečenje lakše prošlo...

 

Nezgodno majku mu, težak je život, mnogo je iskušenja.

 

zivot jednog motordzije je jako nezgodan, to je fakat :zvizduk: koje se tice skakanja u slap ne preporucujem ti, kao ni bilo kome. voda je izuzetno jaka. za skakanje ne znam, provericemo kod ronilaca da li moze i koliko je duboko. ma da smozivi i zdravi, sad mi je lakse da se poraspitam oko svega kad znam na cemu smo.

 

@zmajcek

 

nisam ni ja bas bez kose, iako se to na slikama ne vidi jer je rep pod jaknom :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Lokalitet je dobar. Struje ima verovatno.

Ono o privatnom kucnom smestaju je malo nezgodno, ko ce da se lomata pijan po selu trazici odredjenu kucu u sitne sate? A prvi put si tamo. A i zbog domacina malo je nezgodno dolaziti u sitne sate pijan, pa jos i voziti motor tih 500m kako kazete.

Zato Sator je najbolje resenje! Samo se stropostas i zaspis, blazenim snom pravednog pijanca, hahaha. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

Lokalitet je dobar. Struje ima verovatno.

Ono o privatnom kucnom smestaju je malo nezgodno, ko ce da se lomata pijan po selu trazici odredjenu kucu u sitne sate? A prvi put si tamo. A i zbog domacina malo je nezgodno dolaziti u sitne sate pijan, pa jos i voziti motor tih 500m kako kazete.

Zato Sator je najbolje resenje! Samo se stropostas i zaspis, blazenim snom pravednog pijanca, hahaha. :neznam:

 

 

old school :MZ::kamp::cirka1::kotlic::dupe2:-_-

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Lokalitet je dobar. Struje ima verovatno.

Ono o privatnom kucnom smestaju je malo nezgodno, ko ce da se lomata pijan po selu trazici odredjenu kucu u sitne sate? A prvi put si tamo. A i zbog domacina malo je nezgodno dolaziti u sitne sate pijan, pa jos i voziti motor tih 500m kako kazete.

Zato Sator je najbolje resenje! Samo se stropostas i zaspis, blazenim snom pravednog pijanca, hahaha. :neznam:

 

Sve stoji. :stabre:

 

Da bi se došlo do neke kuće prolaz pored policijske stanice je neminovan, "drndanje" motorima u sitne sate po mirnom selu nemože da prođe nezapaženo...

 

Struje ima.

 

Sutra zovem Srpka, vlasnika bifea, praznik je pa će verovatno moći da priča.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Sutra zovem Srpka, vlasnika bifea, praznik je pa će verovatno moći da priča.

 

Drzimo ti palceve da dogovor sa njim prodje u najboljem redu da izboksujes sto povoljnije uslove!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Drzimo ti palceve da dogovor sa njim prodje u najboljem redu da izboksujes sto povoljnije uslove!

:takoje: :takoje: :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Kakav čovek! :staa2::staa2::staa2:

 

Potpuno je Vladan bio u pravu, Srpko je sjajan tip. Retko za današnje vreme, baš sam prijatno iznenađen.

 

Nazvao sam ga kada je bio u kolima. Praznik je pa je čovek iskoristio priliku da makar na dan ode gore.

 

Ovako stoje stvari:

 

Pogrešna je moja procena, nije reč o "lokalu" ili "bifeu" nego je restorančić pored vode. Srpko je advokat, živi i radi u Beogradu ali se nikada nije rastao sa Jasenovom. Voli čovek svoje selo, stekao sam utisak da ovde radi i prespava ali da selo nikad nije napustio.

 

Život na selu ne pruža baš neke mogućnosti. Teška su vremena pa pored radova u seoskom domaćinstvu svakoj kući bi značio još neki dinar. Mladim ljudima naročito, njima tek treba jer mladost ne traje večno a propuštenio nemože da se nadoknadi.

 

Zbog toga je Srpko otvorio restorančić. Ne da zaradi nego da mladi imaju za džeparac, da rade u selu a da posetioci dolaze i sa sobom donose nove mogućnosti za dalji razvoj.

 

Na kraju sezone Srpko je još u gubitku. Biznis mu je loš ali nameru isteruje kako je zamislio, gužve nema preterano ali ljudi dolaze stalno pa je Jasenovo poznato. Posetilaca ima iz raznih krajeva, najčešće iz Bele Crkve koja je blizu za porodične posete ili motorom, kad god. Mladi rade, drže to mesto, imaju koji dinar i svi su zadovoljni.

 

Kako kaže, za Jasenovo dosta znači što dolazimo. Velika je Srbija, može se na sve strane a eto, mi smo odabrali baš njegovo selo kao najlepše pa mu izbor imponuje.

 

Politika je zabranjena na Forumu. Ali prvo što mi je palo na pamet dok sam ga slušao je trenutna situacija i usrane motke, užad po Terazijskim banderama ili bar višedecenijska teška robija uz poljoprivredne radove. Da, i rudnik.

 

No...

 

Videćemo se narednih dana da dogovorimo detalje. Nije mu cilj "dranje" nego isto što je radio i do sada, da momci uzmu koji dinar i to je to. Nama povoljnije cene, njima džeparac, gosti u Jasenovu noć i dva dana pa svima dobro.

Sa policijom ćemo pričati, nije to Interpol, selo je mirno a sa nama nikad nije bilo problema pa možemo da računamo i na podršku sa njihove strane.

Za smeštaj neće biti problema, tu su ljudi, sve se može...

 

Detalje o smeštaju ću izneti čim ih utvrdimo. Nakon toga, kada odredimo uslove, trebali bi da napravimo spisak zainteresovanih za čvrsti smeštaj po datim uslovima. Sada je za sve to rano, za spisak ima fore.

 

Čika Dule, kakav je taj video klip? Ako nemože ovde da se okači, mada neznam zašto ne bi moglo, možda bi lego na YouTube pa da se linkuje ovamo.

 

Baš sam bezveze, da sam poneo kameru imali bi veći snimak pa bi mogli da organizujemo prostor i ovako virtuelno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Klip sam u speo da komprimujem da bude ispod 2MB, koliko je maksimum za jedan fajl na BJB-u. Kad sam sav srećan hteo da ga okačim, sajt mi je pprijavio da nemam ovlašćenje da kačim takve fajlove. Klip je u MPEG4 formatu.

 

Mislio sam da ćeš moći nešto da učiniš po tom pitanju, kod informatičara BJB-a... Na YouTube nisam do sada kačio ništa, al' mogu da probam, pa ću da stavim link.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Klip sam u speo da komprimujem da bude ispod 2MB, koliko je maksimum za jedan fajl na BJB-u. Kad sam sav srećan hteo da ga okačim, sajt mi je pprijavio da nemam ovlašćenje da kačim takve fajlove. Klip je u MPEG4 formatu.

 

Mislio sam da ćeš moći nešto da učiniš po tom pitanju, kod informatičara BJB-a... Na YouTube nisam do sada kačio ništa, al' mogu da probam, pa ću da stavim link.

 

okaci na neki sajt u zip formatu pa cu da ga postavim na youtube ima otvoren nalog .. 1zvizduk.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Zamisli tek kad ozeleni, pa 'ladovina, pa rečica... :jee: ... pa komarci ... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

...Videćemo se narednih dana da dogovorimo detalje...

Šta kaže Srpko?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Rece mi Scorpija Vujo o nekih 200kg !! Razmisli malo o toj cifri!? Hahahaha :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja