Jump to content

Moto Zajednica

Dogovor o kalendaru MZ Svet-a za 2011.

Recommended Posts

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Ko skuplja novce za susret?? Koliko novca dajemo?? :neznam:

Predlog:

da se da po 2000 (dve hiljade)din. Pa koliko se sakupi za toliko se kupi! Jer ne zaboravite pice extra placamo!

Odrediti osobu iz tih krajeva, da otvori racun i uplatiti najkasnije do 20.V !!! Taj rok je sasvim razumljiv i prihvatljiv. E ako smatrate da je to malo , onda bolje smanjiti kolicinu necega nego da neko odustane zbog novca. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Tih 2000 dinara bi mogla da bude neka okvirna suma(ako se ostali slazu), ko nema neka da koliko moze.

Hajde da: napravimo spisak ljudi koji bi dali novac.

odredimo kome da saljemo (moj predlog Vuji)

Kada sakupimo neku sumu znacemo sta nam je ciniti.

Ko ima nesto u robi neka se javi sto pre da ne kupujemo.(mozda neko kilo kafe iz inostranstva ili neki domaci litar...)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Prošle godine Floyd je vodio finansije a ove Šumi, taman je završen proces oko majci.

 

Ostalo sve stoji, spisak može i ovde da ne komplikujemo sa temama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Tih 2000 dinara bi mogla da bude neka okvirna suma(ako se ostali slazu), ko nema neka da koliko moze.

Hajde da: napravimo spisak ljudi koji bi dali novac.

odredimo kome da saljemo (moj predlog Vuji)

Kada sakupimo neku sumu znacemo sta nam je ciniti.

Ko ima nesto u robi neka se javi sto pre da ne kupujemo.(mozda neko kilo kafe iz inostranstva ili neki domaci litar...)

 

 

Ta prica ,,da da koliko moze,, ne pije vodu,ili dogovorena suma ili nista! Ljudi su u raznim finansijskim problemima,tako da ,,slepovanje,, nije popularna metoda danas,znas.

Kakva okvirna suma,ili 2000 ili koliko,pa da se zna,toliko ljudi puta toliko para jednako je toliko love na gomili,pa pruzanje u duzini gubera i kraj price.

Sada bi trbalo staviti tacku na ovaj deo price i prikupiti lovu,bez suvisnih postovanja oko toga,nema potrebe...

Jedino formirati spisak ljudi koji sigurno dolaze,i to je parametar sa kojim mozete da kalkulisete koliko ce cega biti.

Svi ostali dogovori bi trebali biti van foruma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Predlog:

 

Da neko uradi prikaz na mapi mesta okupljanja kao i da navede mesta kroz koja treba proci iz najbitnijih pravaca kao i neke specificnosti da nam se ne ponovi Kisac kada su mnogi lutali po okolini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028
  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Mislio sam na auto kartu a ne na Google prikaz. Posto je to izletiste, sigurno ima neka maca za skretanje kao sto je bilo i u Kisacu. Ne moramo bas da dobro upoznamo okolinu i vecinu mestana pre nego dodjemo na skup.Jeste da posle tolikog lutanja pivo vise prija ali....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Treba da razgovaramo sa lokalnim mestanima i seljacima,da vidimo kakvo je misljenje u narodu,operativni rad na terenu :lol:

Zatim pravac,GRABOVAC-BLATISTE-RISOVSKE BARE :hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Beli Manastir

Evo mene malo u temi. Sad sam u preovoru s kolegom gregorom da pokupe i mene. pa da se i ja s njima dofuram. jeftinije je njima a i nama.I brze se moze putovat. nemoraju mene cekat. (i necu im tolko zavidit na pilama) A i imao sam prometnu s motorom prekjuce tako da neznam sta ce bit. Ugl imam u planu doći na susret pa makar ko suvozac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

nemojte mene sa parama kao boga znate :care: ne umem ja oko finansija :neznam: mesta kroz koja treba proci: od smedereva prodjes kroz kovin i pratis putokaz za b crkvu (45km) cim izadjes iz kovina skrece se desno i teras pravo kroz sela gaj, sumarak i dubovac. cim prodjes dubovac ulazis u sumu i vozis do jedine obelezene raskrsnice, tj puta koji ide levo ka grebencu, kajtasovu i jasenovu. tim putem nisam isao i ne mogu da pricam o njemu. uglavnom, kad dodjes u samo jasenovo obrati paznju sa leve strane ima policijska stanica i osmatracnica vatrogasnog doma (ako se ja dobro secam) tu se skrece levo na zemljani put i nekih 500-600m dalje videces most. predjes most i tu si... ukoliko neko ipak zeli duzim putem preko bc produzi dalje od te raskrsnice, predje kanal dtd i ulazi u selo vracevgaj (poznato u lokalu i kao guzicevo ;) ).( iz tog sela postoji put za selo crvena crkva koji izlazi tacno kod crkve. odatle se skrece levo i tera pravo do jasenova.) ako pak produzis do bc cim predjes prugu zavrni levo pored parka, pa opet levo ka vrscu. prolazis kroz crvenu crkvu i ulazis u jasenovo. teras pravo putem kad dodjes do mesta gde taj put udara u asfaltni put a napred se produzava zemljani nastavis po zemljanom i tu si. ukomplikovao sam ga, al ajde... :zdravo:

 

necu biti pri netu do 4. maja (mozda povremeno) pa ako je nesto hitno zovite me telefonom... :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Evo mene malo u temi. Sad sam u preovoru s kolegom gregorom da pokupe i mene. pa da se i ja s njima dofuram. jeftinije je njima a i nama.I brze se moze putovat. nemoraju mene cekat. (i necu im tolko zavidit na pilama) A i imao sam prometnu s motorom prekjuce tako da neznam sta ce bit. Ugl imam u planu doći na susret pa makar ko suvozac

 

Ma kriza je bre svuda i ovo je potpuno racionalna odluka.

 

I u raskoši i u bedi treba ostati prijatelj i čovek, onda ove materijalne stvari nisu ni bitne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Beli Manastir

Nisu pare problem. Imao bi do tamo i nazad. al planiram s gmh-om i njima putovat. a oni putuju s 4 nova velika motora i uvijek bi mene morali cekat iako svi znaju kojom brzinom idem i kako jurim i izvlacim max iz 150 ccm. ali ipak nemoze se to mjerit sa 600 ili 1000 ccm. tako da cu si dozvolit komociju da me oni pokupe. dam im za gorivo i dodjem na skup. da se ne moraju vozit polako zbog mene. a i imat cu sansu da se vozim na velkim emzamamalo vise i steknem neki opako dobar dojam i iskustvo. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

E vala, od Novog Sada ce morati da voze onako kako ja vozim moj MZ. Mogao bi ja da krenem i sa Suzukijem ( da bi brze isli ), al kako sa Suzom da idem na MZ skup ?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Beli Manastir

Ja sa emzom idem svakako. samo ne polako. ali na otvorenom sam spor. Ugl vidit cemo jos. mozda cak i svojom emzom dodjem. Al nisu to mali kilometri

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ma ne vozim ni ja polako, ali kad vozis u drustvu sa motorima od 600 - 1000 ccm - onda to deluje sporo ( njima ), a ja bas ne volim da vadim dusu mom motoru !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Beli Manastir

Mah moj je naviko da mu vadim dusu. radno podrucje od 5 do 6 milja okretaja. u obilazenju i do 7 cim padne do 4500 odma saltam u nizu. i samo po gasu. Nema odmaranja. I tako stalno. i motor se naviko. i sad nema problema. Al zato ima problema kad moj stari uhvati motor. on vozi turisticka voznja od 3 do 4 tisuce okretaja. motor pocne stucat, trokirat, gusit se, nece palit. ma cuda. A kad ga ja jurim onda radi ko avion. Bas da nepovjerujes.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Šumi je finansijski direktor ove godine.

 

Molio bih sve koji nisu ostavili kontakt telefon to učine što pre jer vremena za dogovaranje na Forumu više nema.

 

Link ka telefonskom imeniku:

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/42475-t-e-l-e-f-o-n/page__pid__1057419#entry1057419

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Vuja me je zamolio da stavim brojh racuna!

 

Za uplate na racun: 205-9011004139008-84 Aleksandr Šumilov (Komercijalna Banka).:zdravo: :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Ja rekoh cifru od 2000rsd, da li je to mnogo ili malo, za uplatu?? :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja