Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 341 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 k7

evo posle duzeg vremena uzeh disk sa slikama sa svadbe pa cisto da ispostujem predsednika da ne bude da sam zaboravio ....

 

zik3163.jpg zik3318.jpg

 

pantici kao statisti :lol:

 

zik3142.jpg zik3363.jpg

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9105 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ljudi jeste imali neka iskustva smesna,zanimljiva sa policiom naravno u toku upravljanja motorom :-)

 

Letos, imao sam neprijatnu situaciju ( MareX8 i ja ) u centru, tacnije pocetak Francuske ( okretnica autobusa ) 1hmm.gif

na samom pocetku ulice, pravo niotkuda 3 plavca ( dvoje na motoru treci trci sa stanice ) pravo na nas i citiram:

" stani...stani, parkiraj sa strane, ugasi i sidji sa motora, dokumenta-isprave-otvori sediste, imate li neko oruzje kod sebe..." momci u plavom su se bas bas zaneli, svi moguci prolaznici gledali su u nas kao da smo najjjjjgori moguci kriminalci, vrte se oko motora, nas, odmeravaju nesto, gledaju 0stabre.gif

Mare ( MP3 ) zadesio se u tom trenutku i gledao "akciju napaljenih plavaca" , prisao i pitao " tebra sta se to desava 1staa.gif " ?

koliko znam nista, zaneli se decaci pri rutinskoj kontroli 1lol.gif vratili nam dokumenta i svako na svoju stranu.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

sale brate pantelija se oprobao i u tvom zanatu za pocetak samo nisani :zvizduk: :zvizduk:

 

img376.jpg

 

uci zanat p.... ti materina inace ces ceo zivot da dodajes alat1jezik.gif1jezik.gif1jezik.gif1jezik.gif1neznam.gif1nanana.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1000 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Ahahah a jeste zajebano ispadnes kao neki krimos. To mi je genijalno sto se uglavnom tako ispale. Kad su takve situacije znaci da se traga za slicnim motorom ili za nekim bajkerom l ne znaju kako izgleda osim boje motora i odprilike gde se krece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Culle i ja smo imali jednu situaciju ispod Brankovog mosta gde su nam proveravali prostor ispod sedista i pitali imamo li narkotike i oruzije a nisu znali da je narkotik ustvari ispred njih na dva tocka :moto3:, a bili su zainteresovani za komunikaciju, gde je Mare odma uplovio u pricu o Race Ada izduvu :lol:

 

Elem da li ce ekipa MSC Deda Mrazeva da se nadje na A.K. ili ispred skupstine :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5879 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Bolje je da se nađemo ispred Skupštine. Vreme okupljanja je od 10:00 do 10:45. Ako bi se mi nalazili na AK onda bi morali od 9:30 do 10:00 što je sa onih "skupštinskih" 45 min već poprilično vremena za kraj decembra ma koliko lepo vreme najavljivali. Gledajte koliko možete da se grupišete ali na ovoj akciji to stvarno nije bitno: VAŽNO JE UČESTVOVATI! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1510 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Fanky pitanje na mestu .... Ja sam za A.K.

 

A što se organa reda tiče tu sam mršav....Samo su me jednom zaustavili na auto putu...

Ja i Alex se vraćali od Culleta i vidim ti ja u retrovizoru neki lik, na motoru naravno, u zaustavnoj traci nešto maše Alex-u koji vozi iza mene, pošto je mrak ne vidim da je police-man.

Staje Alex, ja za njim..sledi komunikacija (bez skidanja kaciga) na nivou :

Dobar dan, dokumenta, pogled u tablice, doviđenja. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Nista Djuro da cekamo Dare i eventualno Culle da se oglase pa se dogovorimo, nas troje cemo sigurno zajedno dojahati.

Hefe i mislio sam da se grupisemo ne da budemo asocijalni, mislio sam da se pojavimo kao celina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9105 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

@Carlo srecan ti rodjendan muzicari.gif ziv,zdrav bijjjjoooooo 100godina...ziveli2cirka1.gif

 

Sto se tice Deda Mrazova...gde svi turci tu i mali mujo, da ne menjamo tradiciju glas dajem JP na AK u pola 10h

 

kako god hocete

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V strom 650

Ljudi jeste imali neka iskustva smesna,zanimljiva sa policiom naravno u toku upravljanja motorom :-)

 

Letos, imao sam neprijatnu situaciju ( MareX8 i ja ) u centru, tacnije pocetak Francuske ( okretnica autobusa ) 1hmm.gif

na samom pocetku ulice, pravo niotkuda 3 plavca ( dvoje na motoru treci trci sa stanice ) pravo na nas i citiram:

" stani...stani, parkiraj sa strane, ugasi i sidji sa motora, dokumenta-isprave-otvori sediste, imate li neko oruzje kod sebe..." momci u plavom su se bas bas zaneli, svi moguci prolaznici gledali su u nas kao da smo najjjjjgori moguci kriminalci, vrte se oko motora, nas, odmeravaju nesto, gledaju 0stabre.gif

Mare ( MP3 ) zadesio se u tom trenutku i gledao "akciju napaljenih plavaca" , prisao i pitao " tebra sta se to desava 1staa.gif " ?

koliko znam nista, zaneli se decaci pri rutinskoj kontroli 1lol.gif vratili nam dokumenta i svako na svoju stranu.

 

 

 

 

Hahaha a ja prolazim kolima i reko sta je ovaj Bogu zgresio da ga cupam! :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1510 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Carlo ja zaboravio da čestitam...izvini ... Da te i sledeće godine služe cifre 2... 2 tvoje ljubavi (devojčica i motor) 2 svećice i tvoja čuvena 2 cilindra... :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Carlo ja zaboravio da čestitam...izvini ... Da te i sledeće godine služe cifre 2... 2 tvoje ljubavi (devojčica i motor) 2 svećice i tvoja čuvena 2 cilindra... :zdravo:

 

:lol:.... Djuro kakav si ti kralj :lol3:

 

I čestitke koleGi :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 2T tuner, 170 postova
  • Lokacija: Beograd, Kotez
  • Motocikl: Malaguti Phantom F12 LC, Malaguti Madison RS250

Drustvo, moram da otkazem dolazak na DedaMrazijadu. Razboleo sam se i nisam u stanju da vozim. Izvinjavam se. Direktore, zamolio bih te da me uklonis sa spiska, ako je ikako moguce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja