Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Ja ne znam sve da prepricam od danas al znam da sam se smejao kao ludak, kakvi brutalno, brutalno brutalno dobro

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2065 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ovo danas se ne moze prepricati,to treba doziveti 1care.gif1care.gif1care.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Па кад је розе!!!1oda.gif обрука се ја ...али нисам намерно хахахаха и Мики се не љути!!! Чак му импонује ...1aha.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 7131 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Kako ciganka provera da li je trudna?

 

Gurne bakarnu žicu u vaginu, ako je nešto povuče iznutra jeste :lol:

 

BigRider 14.7.2013. :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

meni je za x9 sa uplatnicama izaslo okruglo 7000.. od toga tehnicki 1500, i uplatnice 250-300, tako nesto..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1513 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Auuu moj 10.300...a i ja sam očekivao oko 9 i po hiljada kao kod tebe...ali neće da može...

izgleda me godište kolje... 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Мало непланирано али лепо дружење дела МСЦ екипе у Инђији код колега Бургмана75 и Мишкета ...део НС екипе СрђанНС,Неша Буџа,Скохајм,Од БГ екипе брат Румба...и велико изненађење вечери је био брат Лаки ...који је долетео из Ковина!!! 1care.gif1care.gif1care.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo 250ie

Pozdrav svima maxerima ...jos se i rimuje ::) Hteo sam da se zahvalim svima vama sjajnim ljudima. Pomoc u odabiru skutera, servisa, savetima ste mi mnogo pomogli, kao i mnogim drugima. Retko ostavljam pitanja po forumima posto gomila informacija vec postoji, samo treba procackati. Bio sam vlasnik Aprilia Habane, prodata nekom liku koji je uspeo da je unakazi za godinu dana <_< Sada sam presao na maxi skuterce, Aprilia Scarabeo 250ie, godiste 2007 :moto3: Nadam se da ce dozvola da bude zavrsena stvar veoma brzo pa cu imati prilike i da se vozim i druzim sa nekima od vas ;) p.s. Alekre hvala puno na savetima vezano za Habanicu, sluzila je super :aha:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Поздрав За Кортоа колегу ... овај форум и служи да нам свима помогне у налажењу корисних информација и савета ...али овај део форума се претворио и у дневну собу једне ВЕЕЕЕЛИКЕ ПОРОДИЦЕ ЛУДАКА!!! Где се и јако лепо дружимо делимо и добро и зло ...помажемо једни другима и виртуелно и интерактивно!!! Свако ко је ведрог духа и чиста срца је веома добродошао да се дружи и вози са нама!!! Постоје одређена правила којих се сви држимо ..али нису тешка ...видимо се кад упишеш А у дозволу!!! 1moto3.gif1zdravo.gif

 

P.S. Видим да си из Мунзеа тако да имаш плус!!! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 7131 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Pozdrav svima maxerima ...jos se i rimuje ::) Hteo sam da se zahvalim svima vama sjajnim ljudima. Pomoc u odabiru skutera, servisa, savetima ste mi mnogo pomogli, kao i mnogim drugima. Retko ostavljam pitanja po forumima posto gomila informacija vec postoji, samo treba procackati. Bio sam vlasnik Aprilia Habane, prodata nekom liku koji je uspeo da je unakazi za godinu dana <_< Sada sam presao na maxi skuterce, Aprilia Scarabeo 250ie, godiste 2007 :moto3: Nadam se da ce dozvola da bude zavrsena stvar veoma brzo pa cu imati prilike i da se vozim i druzim sa nekima od vas ;) p.s. Alekre hvala puno na savetima vezano za Habanicu, sluzila je super :aha:

 

Pa gde si ti covece? :)

 

Vidimo se na voznjama :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

E gospodo POP je izašao konačno iz ilegale :ph34r: ...

 

Juče posle nekog vremena stigli su mi papairi o plaćenom porezu iz Niša i konačno sam jutros odjurio kod predobrog Losmija gde su papiri oko regisracije završeni očas posla, cena sitnica 14 crvenih, :takoje:. Normalno se ljakse šteka za petsto kinti pa ide sam u sup i čeka red da bi mlada dama posle temeljne petnaestiminutne provere papira, zaključila da se radi o motociklu i da oni u beloj kući :jok: nemaju tablice i uz lep osmeh i poželela mi srećan put u ljermontovu, ja tamo ono međutim .... sredovečna gospođa sa bolom u kičmi je još jednom temeljno pregledala sve papire i došla do zaključka da mi FT1P i to veza između žabara prodavca i bugarske firme kupca, i onda dilema da li je bugarska u evropskoj uniji ili nije ... ja :(:rat3::rat2: da ne pričam, šta sam sve rekao. Na kraju uz intervenciju sa višeg položaja sve se srećno završilo i konačno večeras

 

 

Fotografija0184.jpg

 

moglo je da se prione zameni "privremene" :zvizduk: registracione oznake .

 

Uz veliku pomoć mojih juniora koji su razvlačili alat po dvorištu i nakon pričvršćivanja meni dragog BJB rama tablice, pre noći umetnuta je nova tablica i to sad izgleda

 

Fotografija0186.jpg

 

:jee1: Bravo JA

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1513 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Carlito ne budeš li napisao putopis sa sve slikama dobićeš trajnu nalepnicu na Silveru :nanana:

 

jagodinsko.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja