Jump to content

Moto Zajednica

Fotke nasih skutera

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Bg

...meni je Ivan napravio za Atlantik nastavak za 1500 rsd i poslao AKSom...namontirao za 5 minuta i voila...

upravo htedoh pomenuti njega,za tih 80 si mogao 2 velika vizira da napravis kod njega,jbg..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 346 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Kymco + Bandit

...meni je Ivan napravio za Atlantik nastavak za 1500 rsd i poslao AKSom...namontirao za 5 minuta i voila...

 

Daj neku sliku !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: V-strom DL650
post-23193-0-46396300-1332660032_thumb.jpgpost-23193-0-19057900-1332659975_thumb.jpgpost-23193-0-12064700-1332659890_thumb.jpg evo i neka slika iz Makedonije... juce po prelepom vremenu, na putu za branu Kozjak - 30-ak km od Skoplja...put kao da je projektovan za voznju motorom (skuterom), nema saobracaja, asfalt relativno nov bez ijedne rupice na njemu i dosta lepih krivina + nekoliko pravaca na kojima moze da se razvije max. brzina cak i sa jacim motorima.
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: V-strom DL650

Nisam ja tip sto juri maximalne brzine i preko 120 ga ne teram...nema potrebe jel tako... (a ruku na srce mozda bi mogao da razvije tu do 130-140 al plafon)...pa dosta je :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

Danas montiran MRA X-screen, u vožnji je efekat veći od očekivanog !

 

post-5454-0-23560000-1331916309_thumb.jpg post-5454-0-80992500-1331916238_thumb.jpg

 

Na scoteru od 4.000 ustedeti na viziru 60 je bogohuljenje...

 

Inace moj buduci scooter, Xciting 250i 2009+ ili Downtown 300i... Downtown pre i to samo zbog mesta za dve kacige ispod sedista...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 346 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Kymco + Bandit

Upravo tako, a uz to ja sam od Bgd i Ivana - viziri 250 km, tako da "do Soluna 100 somuna..."

 

Uz to nije mi se menjao originalni vizir, izuzetno mi se dopada, a ovaj dodatak završava maksimalno posao za šta je namenjen!

 

A da MRA X-screen košta - košta ! :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: pančevo
  • Motocikl: BEVERLY TOURER 250i.e

Nisam ja tip sto juri maximalne brzine i preko 120 ga ne teram...nema potrebe jel tako... (a ruku na srce mozda bi mogao da razvije tu do 130-140 al plafon)...pa dosta je :moto3:

 

slažem se :aha:

nisam ni ja divljak,ali volim da mu opipam granice...pa probam max kad imam uslove za to :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: pančevo
  • Motocikl: BEVERLY TOURER 250i.e

Javiću kad saznam.zzzzima još uvek!

Nisam verovao da može preko 130km/h,ali toliko postigao vrlo lako,a može i brže siguran sam...:klovn:

naravno pod uslovom da ne laže km sat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4360 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Evo dve slicice od juce :)

Zalazak sunca :)

 

Inace, ovaj moj ide do 147-8 km/h po satu (koji sigurno laze). :)

 

post-22692-0-89454800-1332851508_thumb.jpg

 

 

post-22692-0-09001100-1332851584_thumb.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: V-strom DL650

Momci, mislim da je najvaznije da vam se pluca pune zadovoljstvom dok vozite...a koliko je to km/h...? ... pa osecaj brzine je i tako relativna i rekao bih individualna stvar, kao sto je i recimo pitanje ukusa vrlo individualno pitanje...neko voli slatko, neko slano, drugi opet ljuto i td.

Slicno je i sa brzinom - ne uziva svako u adrenalinskom soku koji u stvari i ne zavisi od toga koliko km/h pokazuje kazaljka na satu... neki od vas ce se mozda setiti automobilskih brzina od pre recimo 35-sest godina kada 120-140 km/h bila ,,ludacka" brzina koju su praktikovali jedino ,,popaljeni manijaci" sa abartovanim ficama i stojadinima sa dvogrlim karburatorima.

Znaci neko je tada dozivljavao ,,orgazam" i na recimo 100km/h :ooo: ???

Bilo kako bilo, meni kilometar sat sluzi da se gore-dole drzim do brzinskih ogranicenja na putu kako ne bih cascavao drzavu parama koje nemam a moje licno ogranicenje mi je poznato i bez tog sata - jednostavno dizem brzinu do tacke koja je jedan fini kompromis izmedju adrenalina i licnog osecaja bezbednosti i potpune kontrole nad motorom...e to je moja maximalna bzina a koliko je to km/h stvarno ne znam i nije ni vazno.

Malo pobegosmo od teme pa se izvinjavam i prihvatam sve kritike :zvizduk: .... dajte fotke :jee:

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 346 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Kymco + Bandit

Uživati se može u MAXI vožnji na našim putevima pri brzini 80 - 100 km/h. Takva je i koncepcija, a i namena naših maxi scooter ljubimca! Sve preko toga prelazi u jurku ! :moto3:

Drugo je pitanje snage i krajnje brzine skutera, i siguran sam da je svako od nas probao krajnju brzinu ! Eto da znamo koliko možemo sa njim!

A ko voli da se jurca, neka uzme neki R motor !! Sa MAXI mašinom je malo "zalutao" u ove vode !!

Savetujem i apelujem na umerenije brzine, jer smo i sami svedoci koliko nas bikera godišnje večno napusti !

Ovo pišem sa dosta iskustva, jer sam neprekidno na 2 točka od 1977.g!

 

MAXI pozz ... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: pančevo
  • Motocikl: BEVERLY TOURER 250i.e

eto sad ću ispasti manijak koji jurca okolo na skuteru...:moto3:

a samo sam pitao kolika je čoveku maximalna brzina(pošto je komentarisao put kojim se mogu razviti maximalne brzine...):neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: V-strom DL650

Mishav, molim te ne osecaj se ,,prozvanim" zato sto to stvarno nisi :zdravo: ...bar ne od mene. Jednostavno, nekako mi se nadovezala ta misao na osnovu dva ili tri posta u kojima se samo pominjala nekakva maximalna brzina, koju, slazem se niko ukljucujuci i tebe, nije zagovarao na ovoj temi, tako da molim sve vas da ovaj moj komentar sto se brzine tice shvatite iskljucivo kao moje izdvojeno misljenje, neisprovocirano ama bas nicijim komentarom. :aha:

A evo i jos fotkica...koliko da ostanemo na temi :takoje:

post-23193-0-88693500-1332871219_thumb.jpg

post-23193-0-15278600-1332871236_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja