Jump to content

Moto Zajednica

Fotke nasih skutera

Recommended Posts

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Honda NSR 125 r

Pozz...

 

Evo da predstavim moj odavno prodati Skuter (prodat jos letos) ... Piaggio Free 50 c 2000god. 16.000 Predjenih Kilometara je imao kada je prodat, uvezen iz Italije (postarski)... Iskreno, motor (nije zato sto je moj) je bio u PERFEKTNOM stanju, kad sam ga kupio, bio je bele boje sa jednom polomnjenom plastikom ispod sedista. Malo sam ga vozio u takvom stanju, sa namerom da cu ga ubrzo ofarbati i srediti, sve je bilo spremno za farbanje, i pafffffffff, sestra pade sa njega... Srecom nije bilo vece stete, ubrzo sve je rasklopljeno, sve sto je trebalo da se zameni, zamenjeno je, ofarban je, postavljena je neonka ispod motora, i moj mali Skutercic je opet bio na drumu. Sa velikim uzivanjem sam ga vozio 4 godine, i stekao moja prva vozacka iskustva, i sto se kaze: "Dotoktorirao sam ga" ... Svakom bi ga preporucio ko zeli da udje u svet skutera, i ko zeli da nauci da vozi, jer je stvarno motor stabilan, okretan, i lagan za voznju, kako po gradu, tako i po strani... Jedina zamerka je to sto je potrosnja (kad se skinu blokade) malo veca. Posle skidanja blokade on neide, on LETI za svoju kubikazu, moj Free je isao 90 km/h (VEROVALI ILI NE) . Pred prodaju je ugradjena muzika sa pojacalom 2 zvucnika, muziku nisam prodao i ako nekoga zanima, na prodaju je, i ako neko zeli da kupi nek se javi u PP...

Moja preporuka za svakoga. Vrhunski Skutercic 1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif .

 

P.S. Izvinjavam se ako je malo duzi tekst, ali hteo sam da postavim jasnu sliku o ovom Skuteru !!!

 

7XZ9e_15015112142601236717285.jpg

 

L6gEW_15293112143177251117285.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Beograd Republika Miljakovac
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600E
Posle skidanja blokade on neide, on LETI za svoju kubikazu, moj Free je isao 90 km/h (VEROVALI ILI NE) .

 

Decko, imaš li ti duše? Serijala 90? možda po cajgeru a realno ako je dobacio do 65 budi srećan. Ako bi imao neki snimak da dokumentuješ tu brzinu (naravno uz GPS uredjaj), ja bi ti bio zahvalan i kupio bi ga odmah, ne bih se mučio da vrednost dva takva upakujem u jedan i jedva dobacim do 85-90 po gps

 

Au kakvi smo danas, jos malo pa smo i na mesecu sa letećim skuterima :neznam:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia Sr 70

Aj da metnem i ja koju slicicu :)) A mene neki znaju i sa drugih foruma SimkeSR

Fotografija0847.jpg

Standard SR-cic sa buletom izgurava 110 km/h po satu . Ac minareli masina :) Jurim ka 120,ima jos neke sitnice da doradim :) zz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

Neka ti je sa srecom.. Taman na vreme za moto deda mrazove.. Zelim ti puno predjenih kilometara sa maxi druzinom..i napisi neke pojedinosti o Bevu..

MAXI pozdrav :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

KoleZa Tuner, dobrodošao međ' našu skuter družinu! Neka te ova makina služi kako si zamislio i da se sit s' njom navozaš! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Honda NSR 125 r

Pa covece, Kakav cajger, to nisam ni gledao, mereno je GPS-om i kolima i Telefonom sa GPS-om sve i pokazivalo 90km/h , a srusio mi se sistem, pa sam zagubio snimak... :D

Posle skidanja blokade on neide, on LETI za svoju kubikazu, moj Free je isao 90 km/h (VEROVALI ILI NE) .

 

Decko, imaš li ti duše? Serijala 90? možda po cajgeru a realno ako je dobacio do 65 budi srećan. Ako bi imao neki snimak da dokumentuješ tu brzinu (naravno uz GPS uredjaj), ja bi ti bio zahvalan i kupio bi ga odmah, ne bih se mučio da vrednost dva takva upakujem u jedan i jedva dobacim do 85-90 po gps

 

Au kakvi smo danas, jos malo pa smo i na mesecu sa letećim skuterima :neznam:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6S

Sprint Eagle

993879.jpg

Evo jenog video klipa snimljenog na nizbrdici

Inace na ravnom je max brzina 70km po gps-u (75km po tabli) imam naraku prenos sve ostalo sem auspuha je fabricko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

evo i moja krstarica :moto3: na prolječe sljedi lakiranje u met,sivu boju jer mi je ova ionako ružna.ustvari boja je več kupljena samo čekam da ulovim malo vremena.:Bandolero:

 

Meni nije loša ova svetlo plava, ima i gorih: :D

34505-yamaha-vercity-1.jpg

 

A koju boju si kupio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

evo i moja krstarica :moto3: na prolječe sljedi lakiranje u met,sivu boju jer mi je ova ionako ružna.ustvari boja je več kupljena samo čekam da ulovim malo vremena.:Bandolero:

 

Meni nije loša ova svetlo plava, ima i gorih: :D

34505-yamaha-vercity-1.jpg

 

A koju boju si kupio?

siva metalic od vw.mislim da je proizvođač standox na nitro bazi iako ju je kod nas več teško nači.svi su prešli na vodu.nije neki bed radit sa vodenim bazama al ovo je jednostavnije,bar meni jer radim sa nitro bojama več 10 god.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

evo i moja krstarica :moto3: na prolječe sljedi lakiranje u met,sivu boju jer mi je ova ionako ružna.ustvari boja je več kupljena samo čekam da ulovim malo vremena.:Bandolero:

 

Meni nije loša ova svetlo plava, ima i gorih: :D

34505-yamaha-vercity-1.jpg

 

A koju boju si kupio?

siva metalic od vw.mislim da je proizvođač standox na nitro bazi iako ju je kod nas več teško nači.svi su prešli na vodu.nije neki bed radit sa vodenim bazama al ovo je jednostavnije,bar meni jer radim sa nitro bojama več 10 god.:takoje:

evo danas sam odnio sic tapetaru da mi ga malo uredi.novi materijal i tak to.vidio sam ovaj tvoj i morao sam jer me srce zaboljelo kak moj izgleda.netko je samo preljepio skaj preko onog starog.bude gotov iza nove godine pa budem stavio slike kak je napravio a bit če i slike kad polakiram.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd, Banjica
  • Motocikl: BMW R1200GS / Yamaha FZS 1000 / Yamaha TDM900 / Yamaha XTZ 750 SuperTenere

Juče stigao 1moto3.gif

post-21410-0-35934100-1324390455_thumb.jpgpost-21410-0-74706300-1324390487_thumb.jpg

 

 

kolega Tuner, da nisi mozda ti stavio tvoj Beverly u oglase na prodaju? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

Tuner ljep ti je ovaj bev.ovak okupan ko bebica.:takoje:danas sam od tapetara donio sic za moj versity,nadmašio je moja očekivanja.nevjerojatno dobro izgleda.sutra ide na motor pa vam poslikam da vidite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja