Jump to content

Moto Zajednica

nova sezona novi motor

Recommended Posts

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: beogard-kumodraz
  • Motocikl: suzuki k1 600

ipak sam se odlucio za k1 600,pogledao,proao svidja mi se,mada ima jedan deo koji mi se ne svidja zadnji lancanik mu se pomera levo desno,covek kaze da nije nista starsno mada se prvi put susrecem sa tim kvarom da li mi neko moze reci koliki je kvar i verovatno trebao bi nastelovati dizne,da li je to neko radio i gde???i koliko je to para???pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: beogard-kumodraz
  • Motocikl: suzuki k1 600

ipak sam se odlucio za k1 600,pogledao,proao svidja mi se,mada ima jedan deo koji mi se ne svidja zadnji lancanik mu se pomera levo desno,covek kaze da nije nista starsno mada se prvi put susrecem sa tim kvarom da li mi neko moze reci koliki je kvar i verovatno trebao bi nastelovati dizne,da li je to neko radio i gde???i koliko je to para???pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: beogard-kumodraz
  • Motocikl: suzuki k1 600

kupujem ga u nekoliko narednih dana,a lancanik se mrada levo dasno znaci ne u smeru gde se okrece lanac i obrnuto,vlasnik motora kaze ta su otisle kao neke gume i da nije neki kvar.....razumem se nesto-nisam mehanicar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1903 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Moze da bude lezaj. Meni se tako mrdao zadnji lancanik kad mi je otisao lezaj. Najveci lezaj koji stoji prvi do lancanika se bio raspao. Posle promene svih lezajeva u zadnjem tocku to se vise ne desava. Nek me ispravi neko ako gresim ali mislim da tako ne bi smeo da vozis motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: beogard-kumodraz
  • Motocikl: suzuki k1 600

ja sam iz bg kumodraz,motor novi beograd,naravno da mu ne treba verovati,a da li ako je taj lezaj otisao da li se tocak isto pomera levo desno kao i lancanik,barem se tako kod automobila proverava

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd-BANOVO BRDO

mare,mogu da ti pomognem tako da se obratis mojim drugarima koji drze moto servis u bg-u.za tu uslugu ce ti naravno naplatiti ali bolje da puknes malo para nego da se zeznes pa da posle prodajes motor u bescenje!ako ti treba neki savet ili njihova adresa,mozes mi poslati pp!pozdrav  ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7125 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

ako se tocak ne mrda nego samo lancanik, onda covek verovatno govori istinu, otisla mu je guma (silent blok)  koja se nalazi izmedju lancanika i tocka da bi ublazila trzaje, a to nije neki veliki izdatak a nije ni komplikovano da se zameni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1903 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Kod mene se cini mi se tocak nije mrdao. 3 lagera u samom tocku su bila dobra a taj cetvrti koji stoji do lancanika se raspao i zato se mrdao samo lancanik. Nisam ni majstor ni strucnjak pa bolje da ti neko drugi kaze sta i kako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: beogard-kumodraz
  • Motocikl: suzuki k1 600

BAJKERU ja mislim da je to upravo i rekao da je neka guma otisla za ublazavanje udara,sto je naj gore za to sam se prvo uhvatio za lanac i lancanik,i tocak se ne mrda,znaci nije neki kvar???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1831 postova
  • Lokacija: Beograd

E ali ove izjave, `da posle prodajes motor u bescenje` su mi smesne, i meni se bio na jednom motoru `klatio` zadnji lancanik ali samo 1 ili 2 stepena po osi kretanja motora i to samo ako ga bas vuces rukom, kvar nije bio skuplji od 20 evra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd-BANOVO BRDO

E ali ove izjave, `da posle prodajes motor u bescenje` su mi smesne, i meni se bio na jednom motoru `klatio` zadnji lancanik ali samo 1 ili 2 stepena po osi kretanja motora i to samo ako ga bas vuces rukom, kvar nije bio skuplji od 20 evra

batice,mislilo se na celokupno stanje motora a ne na lancanik  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7125 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

ako je u pitanju to sto sam rekao, zamena tih silent blokova je prost posao, na 90% motora je isto, znaci skines tocak i samo odvojis deo glave na kojem je lancanik i na njemu sa druge strane unutra su ti silent blokovi, povadis ih, stavis druge , sastavis i vozi Misko, nema tu neke velike mudrolije :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12284 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Dobro pogledaj da negde napred nije napukao ram, trouglovi da li imaju naprsnuća ili su možda farbani?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja