Jump to content

Moto Zajednica

GoPRO HD Hero kamera

Recommended Posts

  • Enduraš, 6313 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

NIje vam ta brzina toliko bitna sem za kopiranje kartice na komp. Sama kamera dobro radi i sa class 4 karticama. Ako nemate usb 3 na kompu dzaba vam najbrza kartica kad ste ograniceni protokom usb-a. Meni se pokazalo da mi je 16 gb kartica sasvim dovoljna, nikad je nisam napunio do kraja. NIje problem napuniti i 32 gb, ali treba posle sav taj materijal obraditi i sortirati, sto je muka :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

@ Aca-pn

Ma daj boze samo da ima sto vise materijala za sortiranje. To znaci dosta putovanja i lepih utisaka. :lol:

Ja sam uzeo namerno 2x32gb ako putujem negde na koji dan vise ne zelim da razmisljam o prostoru. I onda nemam gde da prebacim dok se ne vratim kuci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6313 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

@ Aca-pn

Ma daj boze samo da ima sto vise materijala za sortiranje. To znaci dosta putovanja i lepih utisaka. :lol:

Ja sam uzeo namerno 2x32gb ako putujem negde na koji dan vise ne zelim da razmisljam o prostoru. I onda nemam gde da prebacim dok se ne vratim kuci.

Ako pozelis nekad da izmontiras neki snimak i okacis ga na youtube, setices se mojih reci :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ma znam, odnosno NE ZNAM da montiram. U to se razumem kao marica u kriv ..... :lol:

Ma daj boze samo da ima sta da se snima, ne moram ni da montiram. Neka stoji kuci za moje potrebe onako sirovo i ne montirano.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

al su skupi ovi samolepljivi ravni i zakrivljeni nastavci. koje vi koristite i gde lepite?

ima negde na komad duzmem? ne treba mi po 5 komada..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

To je tacno, skupi su bas za medalju kod nas. Ja debil zaboravio da narucim sebi dodatni set odmah kada sam narucivao i ostale zezalice. Toga nikad dosta. To cu morati kad tad jos da kupim.

A treba mi minimum 3-4

Jedan za moju kacigu, jedna za zeninu i jednu da nalepim kumu. Da svi mozemo da snimamo kada treba. Nije fora da samo ja imam i snimam.

E imam jedno pitanje za sve poznavaoce. Cemu sluzi i kako se montira i koristi ono malo belo gumeno cudo sto se dobije. Pise da sluzi za brzo skidnje. Kako se to koristi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6313 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Belo gumeno cudo se ubaci kao osigurac kad se usteka kamera u samolepljivi nosac, u isto vreme ucvrscuje kameru, pa nema onih sitnih krckanja koja se cuju tokom snimanja bez njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Belo gumeno cudo se ubaci kao osigurac kad se usteka kamera u samolepljivi nosac, u isto vreme ucvrscuje kameru, pa nema onih sitnih krckanja koja se cuju tokom snimanja bez njega.

E hvala puno za info :lol: Bas sam debill.

@FJCharlie

Vidim da ti treba jedan onaj pad samolepljivi. Ja cu mozda nabavljati za dve nedelje ceo set tih padova. A vidim da tebi treba jedan. Mozes dobiti jedan za jedan kratki espreso + toplo mleko sastrane + casa obicne vode bez leda ;)

Ako nije puno javi se. Ali ponavljam nisam siguran hoce li biti nesto od toga ili ne. Znacu posle 16.02.13. Tako da ako imas vec neku kombinaciju nemoj da me cekas. Ali ako mi stignu jedan je tvoj.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Belo gumeno cudo se ubaci kao osigurac kad se usteka kamera u samolepljivi nosac, u isto vreme ucvrscuje kameru, pa nema onih sitnih krckanja koja se cuju tokom snimanja bez njega.

E hvala puno za info :lol: Bas sam debill.

@FJCharlie

Vidim da ti treba jedan onaj pad samolepljivi. Ja cu mozda nabavljati za dve nedelje ceo set tih padova. A vidim da tebi treba jedan. Mozes dobiti jedan za jedan kratki espreso + toplo mleko sastrane + casa obicne vode bez leda ;)

Ako nije puno javi se. Ali ponavljam nisam siguran hoce li biti nesto od toga ili ne. Znacu posle 16.02.13. Tako da ako imas vec neku kombinaciju nemoj da me cekas. Ali ako mi stignu jedan je tvoj.

 

hvala :care:

dogovoreno :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Nije ni preko mnogo manje samo za 20e manje a nije vredno cimanja i zbog garancije. Posto izbacuju iz upotrebe te setove za stare hero2 sada prodaju samo daljinac posebno oko 50e ali za nove Hero3 koji vec ima wifi u sebi. Tako da bih ja ipak dao ovde 120e kod naseg druga clana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Jel normalno da se na ugasenoj kameri isprazni baterija za 3 dana?

meni je blejala jedno 5 i bilo je baterije za oko sat vremena.. :neznam:

probaj opet, napuni je sachekaj 3 dana i probaj..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Belo gumeno cudo se ubaci kao osigurac kad se usteka kamera u samolepljivi nosac, u isto vreme ucvrscuje kameru, pa nema onih sitnih krckanja koja se cuju tokom snimanja bez njega.

E hvala puno za info :lol: Bas sam debill.

@FJCharlie

Vidim da ti treba jedan onaj pad samolepljivi. Ja cu mozda nabavljati za dve nedelje ceo set tih padova. A vidim da tebi treba jedan. Mozes dobiti jedan za jedan kratki espreso + toplo mleko sastrane + casa obicne vode bez leda ;)

Ako nije puno javi se. Ali ponavljam nisam siguran hoce li biti nesto od toga ili ne. Znacu posle 16.02.13. Tako da ako imas vec neku kombinaciju nemoj da me cekas. Ali ako mi stignu jedan je tvoj.

 

hvala :care:

dogovoreno :takoje:

 

Kupio sam one nastavke, doduse na drugom su kraju sveta. Bice ovde posle 20.02.13.

Koji hoces? ravni ili zakrivljeni?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

Da li je pametno da menjam LCD backpack za Wi-fi ?

Nisam sad u mogućnosti da kupujem i dajem 130€ za Wi-fi, pa mi pada na pamet da menjam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja