Jump to content

Moto Zajednica

GoPRO HD Hero kamera

Recommended Posts

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Chicago IL
  • Motocikl: Yamaha FZ8

Nebih ja svoj lcd mjenjao za ovo poznavajuci kako je pouzdano koristiti im aplikaciju na mob-u

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Znam da postoji lag, skidanje rukavica, itd., ali takođe moraš da skineš kameru da bi mogao da vidiš LCD. Removu R1 je super stvar, da li si pogledao o čemu se radi? Lag postoji i dalje, ali je bar splash otporan i tako to, namenska stvar. U svakom slučaju bolji nego GoPro daljinac, osim ako ne želiš istovremeno da upravljaš sa više kamera.

 

 

Planiram da ga kupim, obzirom da imam black.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Evo mitrowski je "HERO 4 Session" prodaje na forumu za 370eura.....

 

Ja imam 3+ black ....pitanje....treba da uparim telefon sa kamerom preko WiFi-a...imam aplikaciju , sve OK, dok ne dodjem do password-a koji mi trazi aplikacija....koji je to password, kako da ga provalim?

 

Hvala unapred...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Pass obično imaš na knjižici koju si dobio uz kameru.

Drugi način (za moju Sony AS15) jeste kad povežeš kameru na komp, pa odeš na my comp//folder_ime_kamere/ i tu bi trebalo da ima jedan tekstualni fajl u kojem piše password.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Evo mitrowski je "HERO 4 Session" prodaje na forumu za 370eura.....

 

Ja imam 3+ black ....pitanje....treba da uparim telefon sa kamerom preko WiFi-a...imam aplikaciju , sve OK, dok ne dodjem do password-a koji mi trazi aplikacija....koji je to password, kako da ga provalim?

 

Hvala unapred...

Potraži na ambalaži u knjizi ja sam dobio uz Sony nalepnice...

 

Ili baci u kantu za djubre i kupi SONY :P

 

Pogledaj snimak šta biker-border nosi na kacigi ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

Evo mitrowski je "HERO 4 Session" prodaje na forumu za 370eura.....

 

Ja imam 3+ black ....pitanje....treba da uparim telefon sa kamerom preko WiFi-a...imam aplikaciju , sve OK, dok ne dodjem do password-a koji mi trazi aplikacija....koji je to password, kako da ga provalim?

 

Hvala unapred...

Originalno bi trebalo da je ovako:

 

"ssid":"GoProHero",

 

"password":"goprohero"

 

Ili pogledaj na neki od ovih linkova:

 

 

https://gopro.com/support/articles/wi-fi-name-password

 

http://trendblog.net/reset-your-gopro-wifi-password-in-less-than-2-minutes/

 

Srecno!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

Polomio sam bravicu na svojoj HERO 3 kameri,da li neko zna gde da kupim samo bravicu ili bar polovno kuciste tj.kako da resim problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Polomio sam bravicu na svojoj HERO 3 kameri,da li neko zna gde da kupim samo bravicu ili bar polovno kuciste tj.kako da resim problem.

http://www.kupujemprodajem.com/Bravica-za-kuciste-GoPro-Hero-3--22647967-oglas.htm?filter_id=48765595

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Jel' stvarno koristiš sve ovo?!? Ili voliš da imaš? Ako stvarno koristiš daj nam neke primere, nemoj da se stidiš (posebno ako si koristio neke od onih filtera), a ako voliš da imaš onda te u potpunosti razumem :D (ja sam godinama bacao pare na objektive koje bih posle navrnuo na aparat jednom il' ni jednom...).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

To je već starija kamerica, naravno nije za bacanje ali opet sa slabijom rezolucijom. Moj savet ti je da ipak sačekaš neku akciju za 3 i nju da uzmeš. Ako ideš na polovne bolje još neki dinar skupi i strpi se za to vreme da bi dobio bolju kamericu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

ne bih se slozhio da je hero2 losha kamera.

treba izvagati da li ti treba 4k (hero4) ili mozhesh da zhivish sa 1080p@30fps iako ja koristim 720p@60fps jer je snimak bolji. svaki snimak je odlichan, daleko bolji od kineskih kamera a nije bash da je to mala rezolucija.

hero3 ispod black verzije nemash razloga kupovati a one drzhe 250-300E cenu i opet nije snimak nishta bolji od hero2, tu su negde, toliko je mizerna razlika da ne vidim zashto davati tolke pare na nju, nit smrdi-nit mirishe.

 

od 4k ja nemam nishta recimo, nit monitor nit mashinu za reprodukciju a da ne pricham o montazhi 4k snimaka :D

 

chak shta vishe sad kad je kompletna raja zaludjena megapixelima i rezolucijama ja chekam da padne josh cena hero2 da si kupim josh 1-2 kamerice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

@charli, lepo objašnjeno i mogu reći da se slažem većim delom sa tobom. Što se tiče 4k rezolucije to teško da neko ima takav uređaj da to može lepo da vidi. Na našim tv-ima, eventualno monitorima ne možemo da vidimo ni razliku između HD i FHD. Ja sam mislio na broj fps-a i same rezolucije uslikane fotografije, ako neko i to koristi.

Jel mi možeš reći, zašto izbegavati Hero3 kamere koje nisu black verzije, zanima me čisto ono informativno, a i možda naučim nešto novo :)

I da kažeš da imaš plan za još neku Hero2 kameru, jel imaš neki store gde su ostale ne prodane ili si mislio na polovne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Bg

Jel' stvarno koristiš sve ovo?!? Ili voliš da imaš? Ako stvarno koristiš daj nam neke primere, nemoj da se stidiš (posebno ako si koristio neke od onih filtera), a ako voliš da imaš onda te u potpunosti razumem :D (ja sam godinama bacao pare na objektive koje bih posle navrnuo na aparat jednom il' ni jednom...).

Pa, volim da imam :)

Ove filtere sam dobio pre neki dan, tako da nisam stigao da ih testiram, al bili su jeftini, tako da ne ocekujem mnogo od njih, a i vecina stvari je sa e-baya, tako da sam za malo para nakupio dosta stvari...

Planiram jos da uzmem, tj. napravim dome port, onu spravu sto slika pola ispod vode, pola iznad, posto je preskupa ovako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Bg

Sto bi uzimali hero 2, pored ove?

http://shop.gopro.com/cameras/hero/CHDHA-301.html

Snima isto u 1080/30, 720/60, 5MP. Doduse ugradjena je u kuciste pa ne moze da se menja baterija, ali moze da se uzme battery back pack, i nema wi-fi, al nova za ove pare je po meni odlicno resenje..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 256 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Gas Gas Ec 300

ne bih se slozhio da je hero2 losha kamera.

treba izvagati da li ti treba 4k (hero4) ili mozhesh da zhivish sa 1080p@30fps iako ja koristim 720p@60fps jer je snimak bolji. svaki snimak je odlichan, daleko bolji od kineskih kamera a nije bash da je to mala rezolucija.

hero3 ispod black verzije nemash razloga kupovati a one drzhe 250-300E cenu i opet nije snimak nishta bolji od hero2, tu su negde, toliko je mizerna razlika da ne vidim zashto davati tolke pare na nju, nit smrdi-nit mirishe.

 

od 4k ja nemam nishta recimo, nit monitor nit mashinu za reprodukciju a da ne pricham o montazhi 4k snimaka :D

 

chak shta vishe sad kad je kompletna raja zaludjena megapixelima i rezolucijama ja chekam da padne josh cena hero2 da si kupim josh 1-2 kamerice.

 

 

To je taj mozak. I ja idem logikom da mi je dovoljna dvojka. Sve je jasno iz tvog teksta. Nista onda, cekamo, trazimo hero 2. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Sto bi uzimali hero 2, pored ove?

http://shop.gopro.com/cameras/hero/CHDHA-301.html

Snima isto u 1080/30, 720/60, 5MP. Doduse ugradjena je u kuciste pa ne moze da se menja baterija, ali moze da se uzme battery back pack, i nema wi-fi, al nova za ove pare je po meni odlicno resenje..

meni je to recimo neprihvatljivo.

2x sam menjao onu zashtitu sochiva na hero2 jer se izgrebalo. da se to desilo ovoj mogu bacim kameru. probao sam i da poliram te ogrebotine ma nema shanse.

 

 

@charli, lepo objašnjeno i mogu reći da se slažem većim delom sa tobom. Što se tiče 4k rezolucije to teško da neko ima takav uređaj da to može lepo da vidi. Na našim tv-ima, eventualno monitorima ne možemo da vidimo ni razliku između HD i FHD. Ja sam mislio na broj fps-a i same rezolucije uslikane fotografije, ako neko i to koristi.

Jel mi možeš reći, zašto izbegavati Hero3 kamere koje nisu black verzije, zanima me čisto ono informativno, a i možda naučim nešto novo :)

I da kažeš da imaš plan za još neku Hero2 kameru, jel imaš neki store gde su ostale ne prodane ili si mislio na polovne.

pa hero3white ti je ala hero1, ima isto 5mpx kao i hero1 za slike recimo, iste rez i fps. nijansu bolja, noviji firmware i sochivo, isto je i sa silverom=hero2. tek na black i black+ verzijama imash boljitke u smislu rezolucije i fpsa.

ako se dobro secham 1080p@60fps, 720p@120fps black+ ima 2k@30fps i 4k@15fps

recimo tih 120fpsa bi ti leglo ako radish neki slow motion, pa kad usporish bude lepo fluidno a ne seckano.

 

wifi sam imao na hero2, bio je zabavan jedno vreme, sveo se na kraju na bacanje para. na hero3 modelu je to samo manji vek bateriji.

 

bar ja tako gledam na to sve.

 

naravno polovne, nema toga odavno u prodavnicama. ova je kod mene 3god jednom me samo izdala al to sam sam kriv :)

 

opet, ovo je moj pogled na celu tu zbrku sa kamericama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

Da da sa ovim ciframa si potpuno u pravu. Vidiš ja to nisam takp gledao za njih, ali od sada ću tako gledati :D

Problem je taj što moraš da naletiš na dobru hero2 koja nije izakana i izmučena....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

fotkanje ne koristim na kameri imam aparat i telefon u krajnjem sluchaju.

lazhem, koristim samo uveche kad je ekspozicija duzha, onda dobijam warp fotke ovog tipa. :)

post-13098-0-37792900-1445946398.jpg

post-13098-0-50946800-1445946466.jpg

post-13098-0-17706500-1445946501.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Da li prodaje neko hero 2 ? Voleo bih da pazarim nju, hero 3 mi nije u finansijskom dometu...

 

Sa koliko para raspolažeš? Prodao bih ja moju 3+ black edition...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1553 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

 

Gledam da kupim teleskop za gopro.Našao sam povoljno ove kineske.Jel uzimao neko i valja li to čemu?

http://www.ebay.com/...=item1c4502c09c

Ja narucio, za te pare nije velika steta ni da je odmah bacim.

 

Da repliciram sebi posle skoro godinu dana...

Ko što reče Aca nije velika šteta ni da ga bacim jer je cena stvarno mizerna...medjutim pošto mi je pukao posle svega 2 kratka korišćenja i tom prilikom mi je pukao i zatvarač vratanca ,po meni se ne isplati jer je šteta veća od koristi ....definitivno nije za teže uredjaje kao što je gopro kamerica...

Štap koji prodaje Beosport košta 5000 i pri tom nije orig.gopro proizvod i ne planiram da dam toliko za njega,zanima ima li neko ovakvu poboljšanu i robusniju varijantu monopod-a 

http://www.ebay.com/itm/For-GoPro-2-3-4-Handheld-Remote-Pole-Selfie-Stick-Extendable-Telescopic-Monopod-/281697777537?hash=item41967ef781:g:N-8AAOSwstxVXFso

I kakva su iskustva po pitanju smanjenja buke,jel pomaže šta onaj sound cutter?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja