Jump to content

Moto Zajednica

15. MotoGP Sepang, Malezija

Recommended Posts

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Jel zna neko shta se desilo Redingu ? Pokushala sam da nadjem na nekim sajtovima ali nisam uspela...

Jel kolabirao ili ... ?

 

Na motogp.com prenosu su razgovarali sa šefom tima 10 min nakon što je odustao, rekao je da je potpuno

iscrpljen ali da je svestan i da "je čak rekao nešto". Ima 17 godina a uslovi su jezivi.

 

@BRACO: ma kakav Lascorz i Salom to je buranija, Simon i Elias će da ga izpasiraju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Moraću češće da se raspravljam sa tocrankom, očigledno to utiče pozitivno na njega, vidi što se raspisao ;)

 

@tocrank

Što se tiče 9-te krivine u Sepangu, odgovor je jednostavan, a čuo sam ga od jednog čuvenog pecaroša iz mog kraja (Štraus): ko zna, zna ;D

 

@all

Smislio sam za koga ću navijati naredne sezone, naravno za Yamahine vozače i za Rossija, a time ću imati zadovoljstvo da se veoma često veselim pobedama ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Vrsac/Beograd

@all

Smislio sam za koga ću navijati naredne sezone, naravno za Yamahine vozače i za Rossija, a time ću imati zadovoljstvo da se veoma često veselim pobedama ;D

 

To znaci da ces se radovasti bukvalno svaki vikend ;D

 

I da se nadovezem da mi se ich ne svidja tvoja slika u potpisu :D Go Vale, Go! ;D ;D

e da, imam i jedno off pitanje, to Go Vale, Go jel to ima veze sa onim Go!!!!! sto je pisalo na Yamahi 2004. godine?  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

To znaci da ces se radovasti bukvalno svaki vikend ;D

 

Znam to i ja, samo nisam hteo odmah da ih ubijem u pojam ;D

 

e da, imam i jedno off pitanje, to Go Vale, Go jel to ima veze sa onim Go!!!!! sto je pisalo na Yamahi 2004. godine?  ;D

 

To je baš to ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Vrsac/Beograd

To znaci da ces se radovasti bukvalno svaki vikend ;D

 

Znam to i ja, samo nisam hteo odmah da ih ubijem u pojam ;D

 

Sad ce da se javi Lalajko, da nam kaze kako ce 'Onda i Kameni da nam pokvare snove ;D

 

Inace, navijam sledece sezone za tvoju kombinaciju, s izuzecem Jorgea  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Sad ce da se javi Lalajko, da nam kaze kako ce 'Onda i Kameni da nam pokvare snove ;D

 

Pa naravno da ce vam Kameni pokvariti planove, dosta ih je meni kvario! :) Nego nikako da rascistim: Acim je vise puta izjavljivao da Stoner vise nikada nece biti sampion. Zanima me da li se to odnosi na kombinaciju Stoner&Ducati ili uopsteno? Jer, konacno na najsnazniji i najizdrzljiviji MotoGP motocikl, koji jos i screamer, dolazi neko ko ce to znati da iskoristi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Acim je vise puta izjavljivao da Stoner vise nikada nece biti sampion. Zanima me da li se to odnosi na kombinaciju Stoner&Ducati ili uopsteno?

 

Jedino ako mu ugrade i pomoćne točkiće, čovek pada pa to ti je ;D

 

Mislim da Pedrosa ima bolje šanse, ako i on ne nastavi da pada. Naravno, tipujem prvo na Rossija, pa onda na Lorenza i mislim da najviše znači čovek, mašina je bitna, ali manje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Moraću češće da se raspravljam sa tocrankom, očigledno to utiče pozitivno na njega, vidi što se raspisao ;)

 

Morao sam da nadoknadim beskorisno krisnim. A i sad znamo gde je "granica dobrog ukusa".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ma zaintrigiralo me ono sa "spojio hobi i profesiju; ko ne veruje može da dođe da vidi"

Curiosity killed the cat!

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Staro selo

Trke obozavam , na Grobniku sam visio ko iventar sta god se dogadjalo ( ziveo sam u Splitu do 94. ) i uvek sam navijao za nekog ko je po mom misljenju bio virtouz na motoru , pa bio on sampion ili ne . Vatreno sam navijao za Mamolu iako je vozio u vreme velikih sampiona poput Lawsona , Vejna , Spensera i ostalih , a on sam nikad nije bio sampion , ali je bio , da uptrebim danasnji izraz, LIK .  Tako i sad navijam za Rossija zato sto je LIK .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Staro selo

Trke obozavam , na Grobniku sam visio ko iventar sta god se dogadjalo ( ziveo sam u Splitu do 94. ) i uvek sam navijao za nekog ko je po mom misljenju bio virtouz na motoru , pa bio on sampion ili ne . Vatreno sam navijao za Mamolu iako je vozio u vreme velikih sampiona poput Lawsona , Vejna , Spensera i ostalih , a on sam nikad nije bio sampion , ali je bio , da uptrebim danasnji izraz, LIK .  Tako i sad navijam za Rossija zato sto je LIK .

 

Dobro rečeno...tebi bilo blizu (Grobnik)...a mene vukloooo...a i lepa turica do mora (cca 550 km),fina vožnja,''brčnem'' se i u moru...odgledam sve treninge i trke (odem tamo u četvrtak),vidim sve ''novitete'' među motociklima,napravim neki krug po Opatiji (subotom uveče) ....ma bilo ''pravo''...

E, bilo je extra pogotovo kad se odrzavao svetski sampionat . Tog vikenda si mogao da vidis sve i svasta .Puna Opatija puna Preluka , sve motor do motora . Od starih krseva , prerada , pa do modela iz te godine . Voleo bih kad bi mogao to ponovo da dozivim !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Zbog velike pompe u medijima zato sto Lorenco nije obracao paznju na to sto buduci kolega zeli da mu cestita osvajanje titule Ben Spies je pokusao da smiri situaciju izjavom "verovatno je mislio da ga jos jedan sudija vuce za ruku pa nije obracao paznju". he he.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Zbog velike pompe u medijima zato sto Lorenco nije obracao paznju na to sto buduci kolega zeli da mu cestita osvajanje titule Ben Spies je pokusao da smiri situaciju izjavom "verovatno je mislio da ga jos jedan sudija vuce za ruku pa nije obracao paznju". he he.

 

Meni je tako izgledalo dok sam gledao uživo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Moguce.

Jos uvek nisam osvojio titulu sveckog sampiona  :D :D :D da bi znao u kolikom je transu u tom trenutku bio lorenco i ti da li je uopste i video ljude oko sebe. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Da li ste primetili kako mu je Valentino čestitao? Valentino mu se pored lupkanja po ramenu i blago uneo u lice, čisto da bude siguran da Jorge mora da ga vidi. Iskusno, ništa ne prepušta slučaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5240 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Da li ste primetili kako mu je Valentino čestitao? Valentino mu se pored lupkanja po ramenu i blago uneo u lice, čisto da bude siguran da Jorge mora da ga vidi. Iskusno, ništa ne prepušta slučaju.

 

sto vec ne bi znali vozaci honde  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja