Jump to content

Moto Zajednica

Ivanjica, 1. 2. i 3. Jun

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

1,2,i trceg Juna se odrzava skup u Ivanjici nakon proslogodisnje pauze gosn Capa obecava dobru zabavu,petak bi trebalo da bude fino vece uz BEN HUR bend i kaktus jack ,a u subotu bi trbali da sviraju prorock i yu grupa sto se mesta tice bice pomereno nekih 300m od stare lokacije zbog radova na hotelu kraj kog su se ranije odvijali susreti Iva je nekih 230 km od beograda i vrlo je atraktivna destinacija za voznju ,pogotovo ako se izbegne tunel i ide preko guce odlicne krivine predeli jednom recju FENOMENALNOOOO . Ono sto znam pouzdano je da ce klopa u kampu biti povoljna i kvalitetna

 

:food: a sto se ostalog tice znam da su do sada pravili jako lepe susrete u Ivanjici,da su domacinski raspolozeni i da niko nikad nije otisao sa ruznim uspomenama odande

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850
kad je tako dobro onda treba doci' date='a jel i vama m.a.s.diriguje ulaznicu[/quote']

 

Nisam ja iz kluba vec cu raditi klopu na skupu,a sto se cene ulaznice tice pricao sam sa Capom i receda ce ulaz biti tih famoznih 400,00dinara i uz ulaznicu ce se deliti bikerski kacket,nalepnica,i program susreta :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Zanimljivo al mnogo mi daleko 230km.... da imam jaci motor pa ajde jbg.... :oops:
Ma nemoj!!! Sipaj gorivo i gas... Sram te bilo stižu ljudi sa Tomosima 50ccm i dalje relacije... :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850
Zanimljivo al mnogo mi daleko 230km.... da imam jaci motor pa ajde jbg.... :oops:

 

E bas to tedoh reci 2003,sam tomosom apn 14 iz BGa zapucao u Ivanjicu i nakon 4h sam i stigao uz malo dobre volje stizes di te volja cime god,niko te netera da teras relaciju u cugu ,polako voznja,odmor,voznja....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
kad je tako dobro onda treba doci' date='a jel i vama m.a.s.diriguje ulaznicu[/quote']

Svima nama MotoAsocijacijaSrbije odredjuje cenu ulaza, ali nisam znao da je to maximalan iznos. Odmah prenosim info u klub , da vidimo sta cemo sa cenom. :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM
Ma nemoj!!! Sipaj gorivo i gas... Sram te bilo stižu ljudi sa Tomosima 50ccm i dalje relacije...

:kul: :fcab: :kul:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
E bas to tedoh reci 2003' date='sam tomosom apn 14 iz BGa zapucao u Ivanjicu i nakon 4h sam i stigao uz malo dobre volje stizes di te volja cime god,niko te netera da teras relaciju u cugu ,polako voznja,odmor,voznja....[/quote']

 

To je bilo 2004-e. :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Svima nama MotoAsocijacijaSrbije odredjuje cenu ulaza' date=' ali nisam znao da je to maximalan iznos. Odmah prenosim info u klub , da vidimo sta cemo sa cenom. :wink:[/quote']

 

Koliko se secam prosle godine je mas propisao da ulaz bude max 300din a na skupu u Mitrovici je bilo 400din. Ali za tu kartu sam dobio mozda i najbolji provod na svim skupovima prosle godine u Srbiji + majcu + nalepicu; tako da i da cena bude visa necu se buniti.

 

Pozdrav za Mitrovace i samo nastavite tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi
kad je tako dobro onda treba doci' date='a jel i vama m.a.s.diriguje ulaznicu[/quote']

Svima nama MotoAsocijacijaSrbije odredjuje cenu ulaza, ali nisam znao da je to maximalan iznos. Odmah prenosim info u klub , da vidimo sta cemo sa cenom. :wink:

priznajem da sam napisao u trenutcima koji su me podsjetili na neke skupove gdje nije vredjelo ni besplatno doci,ako se pozeli na ulazu dobrodoslica ako ima dovoljno toaleta,slavina sa vodom,poklon naljepnica ili upaljac sa simbolima kluba u tom slucaju mozete da postavite koliko hocete veliku ulaznicu ja necu obracati paznju vec cu doci,nije vazno ni ko svira jer ja dolazim zbog drugova brace motorista,a ove godine cu sve utiske i podatke sa susreta vjerno biljeziti na forum da bismo iduce godine mogli procijeniti gdje treba ici,vidimo se braco u mitrovici!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Lugano Svajcarska
1' date='2,i trceg Juna se odrzava skup u Ivanjici nakon proslogodisnje pauze gosn Capa obecava dobru zabavu,petak bi trebalo da bude fino vece uz BEN HUR bend i kaktus jack ,a u subotu bi trbali da sviraju prorock i yu grupa sto se mesta tice bice pomereno nekih 300m od stare lokacije zbog radova na hotelu kraj kog su se ranije odvijali susreti Iva je nekih 230 km od beograda i vrlo je atraktivna destinacija za voznju ,pogotovo ako se izbegne tunel i ide preko guce odlicne krivine predeli jednom recju FENOMENALNOOOO . Ono sto znam pouzdano je da ce klopa u kampu biti povoljna i kvalitetna

 

:food: a sto se ostalog tice znam da su do sada pravili jako lepe susrete u Ivanjici,da su domacinski raspolozeni i da niko nikad nije otisao sa ruznim uspomenama odande[/quote']

poruci Capi da organizuje da bar ove godine bude otvoren cicin dom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav iz ivanjice. Cicin dom je otvoren valjda all season (mada ga nisam nesto posecivao :)) u svakom slucaju svima preporucujem da dodju svake godine je bilo ludilo. Osim prosle :)) gde su se 2 kluba dogovorili da bude odrzano na zlatiboru. Dobra klopa, show drugi dan, zika uvece...vo na raznju :)) znaci sta reci...Hm...valjda ce biti i ove godine :)).

A jedina losa vest je sto se gosn capo retko pita oko cega i retko ga ko uzima za ozbiljno:)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino
Ajde ljudi mojne se stidite...Ko dolazi od vas u ivanjicu???

 

pa sta si zapeo , ima jos mesec dana do tada... :rock:

 

P.S. ja dolazim sigurno... :jos_piva:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850
Stizeeeeem..... Nego ' date=' Mikice obrati paznju da ta klopa bude po propisu.....

a onda cemo svi da te ocenjujemo ovde 8)[/quote']

 

 

Ma to tvoje stizem ja neverujem dok nevidim, vidim kako si stigao u prosli petak u A'Bre :twisted:

 

A u ocene nesumnjam 8)

 

P.S.

hoce li biti i sitnih kolaca ??????

mladozenja..... 8)8)8)

 

 

Paaa ako zasluzis bice sto da ne :roll: :lol::D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

Stizu i Valjevci,a kom broju videcemo!!!Pretprosle godine je skup bio odlican,pa se nadam da ove nece biti nista losiji.Jedino mi je zao sto se ponovo ne odrzava u onom prelepom parku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja