Jump to content

Moto Zajednica

Gume za enduro motore HAIDENAU K60 (odmila ih zovemo AjdeSad)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

"Penjanje uzbrdo, po makadamu, kamenju,sljunku pijesku, nabijenoj zemlji , mokroj travi je prava poslastica."

 

Čisto da dopunim kolegu Igora sa jednom fotografijom, u jednoj od opisanih situacija. U svakom slučaju, navedene gume su se pokazale kao odličan izbor.

 

Jel ovaj XT 660 R porijeklom iz Bijeljine ??? Prije par godina jedan je otisao na tu regiju !!!

Odlican motor :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Banja Luka-Srpske Toplice
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD 03

to moramo pitati oskara. sve sto znam je da je 2004 godiste i bio je oko 3000 evra. extra motor. dosta laksi od afrike npr :wacko:

 

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

to moramo pitati oskara. sve sto znam je da je 2004 godiste i bio je oko 3000 evra. extra motor. dosta laksi od afrike npr :wacko:

 

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

 

i ova xt660r sto je bila u BN je bila 2004. covjek je kupio novu,,kratko vozio i prodao za 3000eura..ja isao da pazarim,,kad kazu prodata prije par dana!!! a to je bilo prije par godina...

 

:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

 

i ova xt660r sto je bila u BN je bila 2004. covjek je kupio novu,,kratko vozio i prodao za 3000eura..ja isao da pazarim,,kad kazu prodata prije par dana!!! a to je bilo prije par godina...

 

:moto3:

 

 

Mislim da je to ta. Trenutni vlasnik je vozi krace od 6 mjeseci, a prosli vlasnik je kupio u Bijeljini, dovezao u Banjaluku i napravio nesto sitno kilometara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

Koja je trenutna cijena K60 scout 90/90-21 i zadnja 130/80-17,,, valjda sad ima neki zimski popust..??!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

Hocel ove cijene da vaze do kraja Januara? I koliko se cekaju dugo, ima adresu u SRB gdje bi mogli da saljete!?!?!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Kako misliš koliko dugo se čekaju? Imam na stanju, nema čekanja ;) Može i povrat poreza da se uradi za RS, BiH, CRO,...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Sutra mi stizu scout 60 pa sam se raspitivao za ugradnju i na jednom mestu su mi rekli da samo gume kupljene kod njih ugradjuju. Dajte nekog vulkanizera iz Beograda kod koga ste ugradjivali ove gume, i da ne šibaju po ušima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Sutra mi stizu scout 60 pa sam se raspitivao za ugradnju i na jednom mestu su mi rekli da samo gume kupljene kod njih ugradjuju. Dajte nekog vulkanizera iz Beograda kod koga ste ugradjivali ove gume, i da ne šibaju po ušima...

 

Valjalo bi i da balansiraš.. pre Plavog mosta levo.. Aca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Sutra mi stizu scout 60 pa sam se raspitivao za ugradnju i na jednom mestu su mi rekli da samo gume kupljene kod njih ugradjuju. Dajte nekog vulkanizera iz Beograda kod koga ste ugradjivali ove gume, i da ne šibaju po ušima...

 

Valjalo bi i da balansiraš.. pre Plavog mosta levo.. Aca

 

Danas stigle gume, svaka cast b@ne sve je bilo kako smo se dogovorili1zdravo.gif.

 

Vlajko koja je adresa Ace i dali on radi sve ili moram da mu donesem skinutu gumu. Koliko naplaćuje po točku?

 

Koliko vam je bučna ova k60scout?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ideš Vojislava Ilića ka Plavom mostu.. pre pomenutog mosta skreneš levo.. odmah sa desne strane..nemož da promašiš..:jee:

 

Možeš i na mene da se pozoveš, ali svakako dečko zna svoj posao i ima balanserku..što je retkost u gradu..

 

Vrši normalno i demontažu, a ako baš hoćeš tačnu cenu baci mi pp pa da ga zovem..

 

Meni je bilo zgodno da Bane pošalje direktno njemu, a ja odem i montiram.. sve brzo i profi.. naravno da to košta, ako hoćeš da uštediš..odnesi mu demontirane točkove..

 

Bučnost gume je veća nego anakee sigurno.. ali to je guma pola-pola..tako da je to normalno da se više čuje i trese..

 

Samo balansiranje je bitna stvar.. sjebana i kriva felna normalno da sjebe i gumu..ležajeve i lagere..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F 650 GS DAKAR

Prvo pozdrav svima,

procitao sam desetak strana i imam jedno pitanje za b@neta, imam BMW Dakar F 650, na njemu je 130-80-17 i 90-90-21.

Na njemu su mi Michelin Sirac, ali bi malo promenio.

Culi smo se danas ali da te ne smaram telefonom moze i ovako. Da li na moj motoric moze zadnja 140 zbog sare, posto sam vise na asfaltu nego van njega.

Idem ponekad na off kad nahvatam nekog ...

Pozdrav !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Mislim da sam to ja napisao na jednoj od stranica . To je ono sto mi se ne svidja kod ovih guma . Guma puca u korenu krampona (sare)i ko zna sta posle moze da se desi . Drugareva na Transalp-u je sve ispucala ali pu pu nije nista otpalo jos uvek je extra. Meni na klx-u je isto ispucala u korenu krampona ( svuda kao i njemu ) ali u pitanju je druga guma tj. cross guma . U sustini guma ide po offroadu strasno . Kopa kao luda i vredi svaki dinar ( a i ne kostaju previse ) .

 

Ovo na slici je ono sto sam pricao i sto uvek pricam ali niko me ne slusa . Ova guma nije napravljena za nizak pritisak tj. da se vozi na ispumpana kako bi se postigo bolji grip . Mora da bude uvek napumpana i to dobro da bi isla kako treba .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • festina lente, 749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV

Komicno.

 

Vidi se u donjoj polovini fotografije da je centralni krampon poceo da se raspada, na stranu sto su ostali ispucali u korenu.

Guma jeste blizu zamene ali ovo nije prijatna pojava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ne mlati, guma ti je potrosena za zamenu a ti joj nalazis manu da je ispucala, pritom sasvim normalno izgleda za tu potrosenost :lud:

 

Sacekaj jos malo da se potrosi, pa je onda reklamiraj, mozda dobijes novu, pismeno izvinjenje i novcanu nadoknadu za pretrpljeni strah

 

 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja