Jump to content

Moto Zajednica

Na tetku bez cizama ni na sladoled vise!

Recommended Posts

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Sedim danas i razmisljam kako je lep dan i moglo se malo provozati. Da li da obucem cizme? Ma jok,tu cu ja blizu,malo preko save,nasipom do klenka do drugara na kafu pa nazad. Inace na cvaju nisam sedao bez cizama jer nisam u patikama mogao ni da je upalim,ali me alnaser na tetki malo razmazio i opustio. Patike i gas....Kad ono medjutim namazani seljaci iskopali rupe metar duboke da ovi sa autima ne bi isli nasipom i na sve to jos izrasla visoka trava. Opustencija na nekih 50km/h i tras prednji tocak u provaliju. Da sam video rupu mogao sam odreagovati ali me je ta trava zavarala. Tetki naravno nista(pukla samo rucica od kvacila) a meni podkolenica momacki udesena. Sarmantne doktorke sa ortopedije su ustanovile da preloma nema ali su mi za svaki slucaj stavile fix zavoj i zakazale sutra kontrolu zbog lepih opekotina i velikog nateknuca, a mozda samo zele opet da me vide.  ;D Sve u svemu dobro se zavrsilo jer sam pao na stranu a ne preko kormana ali u svakom slucaju cross cizme nisu kupljene da stoje u predsoblju vec da se nose,tako ce od sad i biti pa makar i do prodavnice.

post-4859-12879096087251_thumb.jpg

post-4859-12879096087769_thumb.jpg

post-4859-12879096088112_thumb.jpg

post-4859-12879096091671_thumb.jpg

post-4859-12879096092132_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

svaka cast ja bi urlao da me cuje ceo svet (pride med. sestre uglavnom imaju zelju da utese i pomognu  ;) )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

svaka cast ja bi urlao da me cuje ceo svet (pride med. sestre uglavnom imaju zelju da utese i pomognu  ;) )

ma ove su bile stvarno ok..dobra spika,zagledale mi tetovaze itd.... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

svaka cast ja bi urlao da me cuje ceo svet (pride med. sestre uglavnom imaju zelju da utese i pomognu  ;) )

ma ove su bile stvarno ok..dobra spika,zagledale mi tetovaze itd.... :)

 

trebao si da se pozalis i na jutarnju izbocinu pa da ih pozoves da svrate na kontrolu  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Srećne rane i brz oporavak , imao sam sličnu situaciju prije jedno pola godine . Isto duboka trava bez čizama samo nije bila rupa nego kamen. Sa jedno 50 sam uzletio i kada sam se spustio na zemlju sklizne mi noga sa fuzastera i fuzaster je odpozadi pokupi . Srećom nisam pao i imam lijep hematom za uspomenu . poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1379 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

I ja sam isto izgoreo nogu pre dva meseca i tek onda vratio zastitu na auspuh jbg mrzelo me da zavrnem cetiri srafa.Obavezno kupi jomelop za opekotine,prvo onaj sto se maze dok ne zaraste a posle mesec dana onaj za oziljke.Meni je bas pomogao i oziljak se dosta smanjio.  Pa neverujem bas da ces moci da obujes cizme bar mesec dana.... Sretne rane junacke   ;)  

 

ps. bar ces imati vremena da zavrsis izduv...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Uhhhhhhhh  :( Ne mogu da kažem da si imao sreće, jer očigledno nisi :( Sa druge strane, moglo je i gore. Dobro je, bar je nisi slomio.

Brz oporavak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

sve u rok sluzbe ;) nek si ziv i zdrav, a nasta si se izgoreo top ili agregat? Jel ti to tetka pala na nogu?

pa najiskrenije nisam ni sam siguran na sta sam ispekao nogu. U borbi da ne preletim preko kormana sam nekako pao na levu stranu ali mi je noga ostala sa desne strane motora i zalepila se za nesto(da,pored toga sto nisam nosio cizme bio sam i u sorcu :) ),e sad da li je auspuh,cilindar ili nesto trece nemam pojma. Na prvi pogled sam pomislio da sam samo malo ogulio kozu,tako da sam odmah digao motor i zapalio kuci. Tek kad sam dosao kuci video sam da je lepa opekotina,a tek posle 2h bazanja po gradu sam sahvatio da mi je noga otekla i da imam hematom velicine pesnice.

P.S. hvala svima na zeljama za oporavak...za vikend sam ja vec na motoru na fruskoj gori.....sa cizmama naravno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

Sretne rane junace!

Za taj hematom podigni malo nogu na neki jastuk dok lezis, ne cimaj se mnogo narednih par dana dok ne prodje, mazi lioton.... ak ne budes mirovao u tom nekom polozaju napavices show i bices isto ovako budan u 5 ujutro kao ja!!!

;) ;D

Srecan i brz oporavak zelim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

dovoljnu sam sprdnju ravio po uregntnom da mi je glupo bilo jos i da slika doktorke...

Danas dosao sa previjanja...otok spada,preloma nema. Samo da zarastu opekotine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja