Jump to content

Moto Zajednica

Moto servis Laboratorija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd (Banjica II)
  • Motocikl: V-Star 1100 Silverado

Bio ja danas, sve mi sredili, Pedja me po obicaju isproziv'o jer ne ulazem u motor po 500 evra svakog dana...

Sad vozim motor i nemam nikakvih problema, drug Pedja mi podmazao kocnice i diskove tovatnom mascu - sve klizi k'o podmazano :moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: pesaka u ful opremi (ode TDM)

Evo vako,

posle OpFor-ovog motora dosao moj na red :)

odradio Scuba svaka mu dala....sve sto je trebalo....naravno uz Pedjinu i Arakisovu pomoc...ide bike za sve pare...svaka cast mladici :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: TDM 900, Tomos T12

Da i ja napišem nešto o iskustvu sa ovim laborantima

 

Otišao sam u labos sa molbom da parkiram motor kod njih na dva dana, jer mi sestra živi u blizini, a veličina ALUMINIJUMSKOG bloka motora bi mogla privući drugove sakupljače.

Pošto je motor kod njih, zamolio sam ih da mi ubace pištalicu za žmigavce i da zavrnu dva šrafa.

 

E, a onda...

 

Zavrnuli šrafove, ugradili pištalicu, zavarili pukotinu na ramu, promenili sijalice u instrment tabli, pretresli kočnice, zamenili sajle gasa i kvačila, sinhronizovali karbove, zamenili regler, dopunili akumulator :staa2: :staa2: :staa2:

 

Srećom pa sam poneo domaći ratluk!

 

:care: :care: :care: :care: :care: :care:

 

Pozz svima u labosu

 

p.s. i sledeći put parkiram kod vas

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12280 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

A kad imamo jednog doktora za propelerce i još jednog multifunkcionalca koji ne mogu sebi da dozvole da nešto ostane nezavršeno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Da kazem i ja neko svoje iskustvo...bio pre mesec i nesto dana. Ugradismo tada preskupi xenon, jeftinu pistalicu i LED za kofer. No dobro, sto je skupo to je i kvalitetno, valjda. Elem, balast od xenona ispao na putu za Hrvtasku,tako da sam sam ugradio svoj iz radnje koji sam imao na stanju, pistalica radi odlicno ali posto nije pricvrcena ispod sedista nekad se cuje sa leve nekad sa desne strane. Led na koferima radi, doduse crklo je tri diode ali sta je to u odnosu na 30 ili 50 koliko ih vec ima. Dam levi zmigavac a na tabli mi blinkaju sva cetiri. Sada na turi po Bugarskoj i Grckoj istrpeo sam par napusavanja jer dam levi u preticanju a ortaci staju jer mi pozadi rade sva cetiri, onda lepo raskacim kofer, pocupam zice ispod sedista i sad je sve ok... I na kraju slag na tortu, kad smo ugradjivali famozni xenon, sajlu kvacila ne vratismo onuda kuda je prolazila nego se buzir uredno prelomi, sajla pokida a ja trk kod Bobana da samo odem na tu turu, napravim sajlu koja kao funkcionise ali sam ipak porucio i originalnu u Kawasaki Cule. E sad, mozda se meni sve ovo desilo onako...mozda sam neki baksuz ali sta da se radi... ne krivim laborante niti bilo koga jednostavno...desilo se.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Jbg, bas baksuz, i ja nekad imam maler cak i kada kupim nesto novo :neznam:

 

Nije da branim nekoga bez razloga, ali cesto cimam Rajka za kojekakve zezancije (ukljucijuci i pistalicu i LED u koferu). Sve sto je ugradio radilo je bez problema, a bilo je situacija kada je uradjeno i vise nego sto je trebalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12280 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Uh, Gorane baš te krenulo sa nevoljama i problemima, šta da ti kažem, dešavaju se greške (hvala Bogu vrlo retko) ali baš toliko na istom motoru to je već problem. Možda je problem što je cela akcija na tvom motorinu trajala oko 4 - 5 sati a za kvalitetnu ugradnju instalacije za kofer bilo je potrebno skinuti kompletan rep motora i za to nismo imali vremena a znam da ti se kosa dizala na glavi zato što je bilo potrebno da se razbuca pola instalacije da bi se došlo do pravih žica :)...

 

Ako hoćeš i možeš, rezerviši jedan ceo dan pa ćemo sve srediti bez žurbe i ne4rvoze, ili, ako hoćeš, vratiću ti pare i mirna Bačka, nema nikakvih problema :)

 

Pozdrav :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Nikakve pare mi neces vratiti, nego cu doci kad mi stigne sajla kvacila, da to sve sredimo i da vise ne razmisljam o tim stvarima. Post nisam napisao da bih krivio bilo koga pa ni Vas, vec sam samo preneo svoje iskustvo koje je bilo takvo kakvo je! To uopste ne znaci da sam ljut na laborante i da vise necu doci kod Vas, vec da imate u vidu da se i takve stvari mogu desiti. Tema se i zova ISKUSTVA... a ne samo POZITIVNA ISKUSTVA...! I cizme sam kupio u pegazu i posle samo dva dana su se odvalile, da ljudi nisu mogli da poveruju i opet sam otisao kod njih i kupio pantalone. E sad, ako se Vi nalazite uvredjeni sto sam preneo svoje iskreno iskustvo onda Vam se ja izvinjavam sto sam bio iskren!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12280 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Naravmo da nismo uvređeni, druže ;)

 

Čekamo te na kafi, najavi se kad bi došao :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Niko se ne vređa, čekamo te da dođeš. Mislim da sam u privatnoj prepisci objasnio naš stav i ponudio pošteno rešenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sachs Madass 125cc (2008), ER-6N (2014)

Drugari pomagajte!

 

oblajznuo mi navoj za svecicu i sad motor koristim kao trotinet, nizbrdo...jel ima šanse da kod vas ugrad Helicoil, tj da se to sredi bez skidanja glave? Madass125 je u pitanju lako se do navoja dolazi...Ne mogu da dođem i gnjavim Vas za sve one silne lančanike i alarme koje trebate da mi ugradite dok ne sredim to :(

 

Živi bili!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Yamaha FZR1000 Naked

Doktori svratio bih jedan dan da mi pogledate karamburatore (FZR1000exup),zalivaju sacuvaj boze, pa da vidimo ako moze to da se resi posto neznam pojma gde mogu najazurnije da nadjem set za reparaciju?

Kad bih mogao da svratim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Пеђа сачувај ону гуму....кад наватам времена налетећу да је ставим 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FJ 1100 Yamaha

Пеђа сачувај ону гуму....кад наватам времена налетећу да је ставим :zdravo:

 

nemas brige... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADV, Yamaha yz 250f, Piaggio Zip

danas ugradjena nova sirena kod dr. Rajka, prava svadbarska.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2046 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Jeste da decaci(laboranti)mrze nas skuterase1nanana.gif.ali sam barem ja proveo jedno super popodne u Labosu.Cekao sam taj cuveni rahatluk al nista od toga.Doduse bila kafa,ladni sokovi, voda itd.Na kraju smo kao i nesto uradili.Obradovali jednog skuterasa,popravkom istog i ja sam naucio svasta nesto od njih i raznih fakultetski obrazovanih komsija.

 

Pozdrav svima i vidimo se1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Господо, да се захвалим на стрпљењу, разумевању и гостопримству. Да сте ми живи и здрави. :alexanto:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp - Brunhilda

Gos'n Rajko,

 

Jel moze da se svrati od Nedelje jedan dan na malu kontrolu u labos i kad je najbolje vreme :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12280 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Može ali od one tamo nedelje - od 15, džulaja, idem malčice da osolim d.... u moretu :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja