Jump to content

Moto Zajednica

Gradjanska protestna setnja protiv bahatih motorista ALI!?!

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7081 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

i tako  smo opet mi motoristi na tapeti, nista novo...

Ako je protest upucen tim "pojedincima" kao sto pise, onda nek na taj plakat stave njihove face i nek se prosetaju do njihovih domova pa nek ih tamo prozivaju paradajzuju ,kamenuju.. sta god... i nek ostave postene motoriste na miru! >:(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Sad i ja na motoraše drugačije gledam, što bi reako Radovan III "Pobiti govna i gotova stvar"!

-

Koliko god sam protiv onih koje baš briga za ostale toliko sam protiv ovog crvenim precrtanog motora jer će sada svakog na motoru smatrati bahatim i potecijalnim ubicom! Pa i motoraše koji budu sa njima u povorci!

-

A koliko malo pre vozim bulevarom 60 km/h gde je predviđeno 50 a nervoznih poštara koji me pretiču i sa leve i sa desne strane skoro svaki drugi auto iza mena i to kojom brzinom, a ja opet bahat jer vozim normalno ! ? !

 

Ovih plakata na svakom ćošku...!

post-8446-12879089136261_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

treba svi da organizujemo kolektivno samoubistvo..i tzv. bahati i nebahati vozači i ljudi koji idu na taj protest i oni koji ne idu i ne voze nikakvo vozilo..samo u takvom poduhavtu vidim spas..ovako blamiramo majku prirodu i evoluciju..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Džedaj vitez, 289 postova
  • Lokacija: Ruma / Guangzhou
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650

Ma nema nista od toga, tresla se Goca, rodio se Misha, par dana price o tome i kraj, kao sto su zaboravili da je geknula Ksenija Pajcin, zaboravice i ovo ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

treba svi da odemo na fb i da ih kulturno iznapusavamo

bilo bi dobro kad bi neko imao tacnu statistiku smrtnih slucajeva pesaka u saobracaju u zanjih par godina

 

Treba,organizator skupa je napisala da je trebalo staviti i kola i kamion ali nije bilo mesta!!!

Sramota,a za motor je bilo mesta?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Sad i ja na motoraše drugačije gledam, što bi reako Radovan III "Pobiti govna i gotova stvar"!

-

Koliko god sam protiv onih koje baš briga za ostale toliko sam protiv ovog crvenim precrtanog motora jer će sada svakog na motoru smatrati bahatim i potecijalnim ubicom! Pa i motoraše koji budu sa njima u povorci!

-

A koliko malo pre vozim bulevarom 60 km/h gde je predviđeno 50 a nervoznih poštara koji me pretiču i sa leve i sa desne strane skoro svaki drugi auto iza mena i to kojom brzinom, a ja opet bahat jer vozim normalno ! ? !

 

Ovih plakata na svakom ćošku...!

 

Ima cak i flajera. Bas me zanima ko je skupio lovu da to sve isfinansira posto su plakati u koloru i zavidnog kvaliteta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Iskreno,velika je tragedija sto je ovaj ubio ovo decaka od 12 god.,ali sad napravise kao da svaki motociklista nosi bar po 2 coveka na dusi. >:(

 

Zato ne bi bilo lose da kad se ti bolesnici okupe,dodju 4-5 motora i malo opale gume cisto da im se napravi lepa atmosfera ;D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition
Zato ne bi bilo lose da kad se ti bolesnici okupe,dodju 4-5 motora i malo opale gume cisto da im se napravi lepa atmosfera Grin.

 

???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Organizatori protesta, se hvale, da ce doci 25 M.C. nadam se da je ovo laz i preuvelicavanje, jer samo nenormalni bajkeri mogu prisustvovati protestu protiv samih sebe????

 

Ako i neki M.C. i dodju to je zalosno!!!! Zapravo ne vidim nikakvu potrebu da se oni nekome uvlace, kome se uvlace???? i sta ce imati od toga???

 

 

Nece imati nista 100%

 

Voleo bi da mi neko iz nekog M.C. objasni jel oni idu ili ne?????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova

A zasto mislish da se ne bi pojavio ni jedan bajker? Sta, vama ne smetaju mentoli na ulici, vozili oni kola/autobus/motor/bicikl?

 

Ova protestna setnja je navodno protiv svih idiota na tockovima, ergo se tako i treba ponasati prema njoj.

A da ce sira javnost anatemisati sve bajkere, to je ocekivano, kao i pre sto je bilo za sve dugokose tipove da su narkomani, za sve goticare i metalce da su sektashi i da ne nabrajam dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Ma iskreno ti kezem da me zabole i ne kontam zasto uopste trosim tastaturu na ovakve gluposti...nek ide ko hoce i gde hoce ja idem u Hrvatsku na more......

 

povlacim se i iskljucujem iz teme:(((((((((((((

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Нисам хтео да пишем али се нисам могао суздржати.....

Рођени сам Новосађанин, био сам на Мишлуку свега неколико пута . . . није ме привлачило али људи кажу да је супер место, скупе се мотори, зезање дружење и тако....лепо је то...

Једном сам се враћао са венца МОТОРОМ са супругом, субота поподне, укључио сам се на мишелук, видео гомилу ''бајкера''  лепо . . . кренуо сам без заустављања према мосту можда са неких 80км/ч два лика ме обилазе са леве и десне стране на задњем точку на раздаљини од -нека буде пола метра...трка се наставља низ булевар....

Исто искуство сам имао једном приликом када сам исто тако пролазио колима.

ЕКСТРЕМНИ сам противник таквих возача ! ! ! Јел сам заборавио да они возе мотор? НИСМО СВИ ИСТИ!

 

 

 

Пошто очекујем лавину само да се оградим да говорим о мотоциклистима а има и гомила других ''возача'' који намерно праве идиЈотлук и угрожавају своју, а и нашу безбедност у саобраћају! Нека свако крене из свог дворишта. . .

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Mislim da ću sutra kući ići kolima   ;D (živim pored Limanskog parka)

Evo jedan drugi ugao ovoga:konkretan primer:

Subota skup u Beloj Crkvi moj dobar drugar koji je rodom iz Vršca je došao na skup na kojem sam bio da me vidi i ujedno da prisustvuje jednom od najposećenijih skupova u ovoj godini naravno na moju inicijativu da vidi kako  se ljubitelji motora druže.Scena u šatoru: dva BAJKERA su parkirali    motore ispod šatora i turirali su ih do iznemoglosti odno. dok narod nije već počeo da ustaje i odlazi da stoji na kiši ,to je samo razdražilo i par drugih oko šatora i onda su i oni krenuli da drže odvrnut gas do daske i uteruju u blokadu motore koji stoje .Čovek me je lepo pitao šta to znači ,a ja sam ga  samo gledao nemo kao TELE.Nemojte me pogrešno razumeti nesmeta meni turiranje i uništavanje motora od likova u Maxarama na moto skupovima nego taj momak koji predstavlja recimo ljude koji protestvuju nije garantovano ,a nisam ni ja video da je neki vozač Traktora, Džipa,Autobusa,Kombajna,Kamiona došao ispred nekog skupa i odvrnuo gas do daske i smejao se tome jer je to zabavno.Sitnice su ono što se pamti i što ostaje u sećanju običnih ljudi.Ruku na srce Svi mi hoćemo otvoren izduv ne zato što lepše izgleda i motor se bolje ponaša nego da na čuju i vide kada projurimo u gradu .I dogod turiramo motore u prazno ,vozimo na zadnjaka po gradu i urlaju nam izduvi dotle će mo biti bahati i zato će nas stavljati na lomaču.To je jednostavno tako ,a vi priznajte kakva vam je kultura ponašanja u saobraćaju i koliko likova poznajete da rade ove stvari koje sam naveo pa ćete imati realnu sliku ,Ja znam bar 10 ovako bahatih likova kojima nikada nisam reč rekao što voze zadnjak ugradu,što neregistruju motore itd....Čisto da im se nezamerim ,a posle se ljutim što neko drugi hoće to da učini umesto mene.

To je samo moje mišljenje.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Nit turiram motor na prazno, nit vozim na zadnjaka, nit to rade ljudi sa kojima se druzim. A znam i za one koji turiraju automobile na prazno, jure kroz crveno svetlo, voze dva i cetir tocka preko trotoara. Moja starija cerka se jednako uplasi, setajuci na sa nama trotoarom, i manijaka koji zadnjaci kolovozom i klinca u automobilu koji prourla ulicom.

Ja sam napusio komsiju sto zadnjaci punom ulicom i plaši mi dete, jebe mi se dal ću da mu se zamerim. A znak za portestnu šetnju je idiotski rešen, i meni se ne sviđa uopšte. A kroz prepisku sa organizatorkama sam shvatio da nisu ni razmišljale da to može da ima i neke negativne konotacije, pa su i one nešto shvatile i brže bolje proenile sliku na fb profilu. Ali kasno, svi će da vide i zapamte ono što su polepile po NS-u. Samo to će se pojavljivati i u novinama. Mogle su lepo da pitaju nekoga ko se bavi tim poslom da im pomogne i da za dva dana razmišljanja više imaju dooobro organizovanu akciju.

Preko glave mi je diletantizma u radu, svako je sad kao neki profesionalac, lako ljudima uđe voda u uši, pomisle da svako sve može da radi. E pa ne može, i devojke su neiskusno uletele u težak posao pravljenja pravog grafičkog simbola za jedan plemeniti protest. I izgleda da su shvatile da su se zeznule (pogledaj sad onaj fb event negde gore naveden), al kasno bato.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Mislim da ću sutra kući ići kolima   ;D (živim pored Limanskog parka)

Evo jedan drugi ugao ovoga:konkretan primer:

Subota skup u Beloj Crkvi moj dobar drugar koji je rodom iz Vršca je došao na skup na kojem sam bio da me vidi i ujedno da prisustvuje jednom od najposećenijih skupova u ovoj godini naravno na moju inicijativu da vidi kako  se ljubitelji motora druže.Scena u šatoru: dva BAJKERA su parkirali    motore ispod šatora i turirali su ih do iznemoglosti odno. dok narod nije već počeo da ustaje i odlazi da stoji na kiši ,to je samo razdražilo i par drugih oko šatora i onda su i oni krenuli da drže odvrnut gas do daske i uteruju u blokadu motore koji stoje .Čovek me je lepo pitao šta to znači ,a ja sam ga  samo gledao nemo kao TELE.Nemojte me pogrešno razumeti nesmeta meni turiranje i uništavanje motora od likova u Maxarama na moto skupovima nego taj momak koji predstavlja recimo ljude koji protestvuju nije garantovano ,a nisam ni ja video da je neki vozač Traktora, Džipa,Autobusa,Kombajna,Kamiona došao ispred nekog skupa i odvrnuo gas do daske i smejao se tome jer je to zabavno.Sitnice su ono što se pamti i što ostaje u sećanju običnih ljudi.Ruku na srce Svi mi hoćemo otvoren izduv ne zato što lepše izgleda i motor se bolje ponaša nego da na čuju i vide kada projurimo u gradu .I dogod turiramo motore u prazno ,vozimo na zadnjaka po gradu i urlaju nam izduvi dotle će mo biti bahati i zato će nas stavljati na lomaču.To je jednostavno tako ,a vi priznajte kakva vam je kultura ponašanja u saobraćaju i koliko likova poznajete da rade ove stvari koje sam naveo pa ćete imati realnu sliku ,Ja znam bar 10 ovako bahatih likova kojima nikada nisam reč rekao što voze zadnjak ugradu,što neregistruju motore itd....Čisto da im se nezamerim ,a posle se ljutim što neko drugi hoće to da učini umesto mene.

To je samo moje mišljenje.

 

jel su imali na ledjima grb mk.BATANA?! :)  a ispred kog skupa da turiraju traktore?? Kad budu imali svoje skupove poljoprivrednih masina mozda i budu turirali? Ako ti smeta buka onda ti nije mesto na skupu.  Ja nisam video da se ljudi na skupovima bune nA NASU PUCALJKU(motor namenjen samo za pucanje) vec naprotiv to bude glavna atrakcija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki En 500

Ja nisam video da se ljudi na skupovima bune nA NASU PUCALJKU(motor namenjen samo za pucanje) vec naprotiv to bude glavna atrakcija.

 

Kako kome, kako kome.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

1.gavrolini samo ti znaš zašto se osećaš prozvan

2.nisu imali nikakva obeležja nego kao pravi bajkeri dukseve i patike nike.

3.čisto da ponovim meni nesmeta neko sam izneo kao primer budalaštine,jer to nije kao motor kojim ti napraviš performans u toku dana i završiš sa tim,nego sam to naveo u kontekstu maltretiranja ljudi.

4.džabe ti ja pišem sve ovo ako nisi shvatio moj prvi post

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd

Protest je jedna odlicna stvar, i mislim da bismo i mi bajkeri trebali da napravimo tako nesto,al jbg pretekose nas.

Ne svidja mi se plakat i mislim da nista nije slucajno, tako mislim da motor na plakatu takodje nije slucajan. Ta prica oko ne iskustva u pripremi nekog protesta i grafickih resenjia je glupost, iza svakog protesta stoji neko i taj neko daje odobrenje za sve sto se desava. Ovaj plakat kao i protest nije slucajan i spontan, vec je programski osmisljen sa necije strane. Ja necu ulaziti u to ko je pravi organizator, samo znam da se te stvari ne rade na nacin na koji su "organizatorke" to predstavile na fb-u.

Verujem da mozemo nasim prisustvom tamo da se ogradimo od ljudi koji koriste motore kao nacin da budu primeceni u centru, i da pokazemo da je vise nas normalnih vozaca koji motor koriste na sasvim drugi nacin.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

Zaista nije ok sto ce ovim plakatima krivicu da prebace na sve ili barem samo na motoriste!

 

Poznate su neke novinarke koje se ponasaju vrlo nemoralno ali da bi bilo ok da potegnemo kampanju za zastitu morala dece i omladine plakatima sa precrtanom novinarkom, nisu sve noninarke kurve kao ni svi motoristi ubice i siledzije!?!

 

 

BTW a mozda su neki bas zbog visokih taksi pogresno shvatili da im pripada da, kad su vec preplatili, imaju pravo da se ponasaju kako vole?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Evo sad citam, Vudu je imao udes na reliju. Sad mi da napravimo protest protiv bahatih vozaca automobila koji namerno udaraju doktore na motorciklima ( ako sam dobro shvatio, onaj ludak ga je namerno udario i jos hteo da pobegne ) !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja