Jump to content

Moto Zajednica

Pančevo - 16,17,18 Jul

Recommended Posts

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: jarkovac
  • Motocikl: cbf600abs

U IME KLUBA KORISTIM PRILIKU DA SE ZAHVALIM SVIMA KOJI SU BILI  I POMOGLI NAM DA OVAJ SKUP PROTEKNE U OVAKO DOBROJ ATMOSFERI

 

PROPUSTA JE NARAVNO BILO ALI I DALJE CEMO IH ISPRVLJATI, A VI NAM I DALJE SUGERISITE DA BI IH LAKSE OTKLANJALI

 

I MALO STATISTIKE:

 

1700 MOTORCIKALA I OKO 3500 PESAKA JE U SUBOTU BILO NA SKUPU

6 BENDOVA NAS JE ZABAVLJALO  SA RAZLICITOM VRSTOM MUZIKE, ZA SVAKOGA PONESTO (sem narodnjaka i tehno muzike - za njih nije ovo)

5 IGRICA A SPREMILI SMO 10 STIM STO VREMENA NIJE BILO

GOSTI IS SKORO SVIH KLUBOVA IZ SRBIJE PA I IZA BUGARSKE, RUMUNIJE MADJARSKE SLOVENIJE ITALIJE I SVIH BIVSIH REPUBLIKA JUGOSLAVIJE

 

HVALA VAM SVIMA VAS MC COYOTE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

A slike niko nema????

aaa ne ne,ja bi ovima iz inostranstva zabranio da gledaju slike...

dok se mi ovde znojimo i zlopatimo da ove događaje ispratimo i ovekovečimo,

oni u nekim klimatizovanim prostorima i punom komforu ubiraju plodove našeg znoja,

pa još za to dobijaju i one agresorske novce...

eee kud ode ovaj svet...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

Jedina zamerka je sto ste na kapiju mogli da stavite malo normalnije ljude a ne da nam 5x traze pare za ulaz i da se stalno raspravljamo, a vec smo se vracali i raspravljali jer nismo dobili nalepnicu za motor tako da je nemoguce da nas nisu upamtili! Kad god smo izasli makar i na 5 minuta na slikanje sa onim grafitom radiom u pasazu, trazili su nam pare za ulaz....

Inace odusevljenje cistim WC-ima u subotu ujutru ne mogu da opisem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

Dobro organizovan susret, u tanjiricu  nemozes da odneses pasulj do stola da se ne  ispolivas do stola koji je mastan jos od pasulja 2009, i jedna rashladna vitrina sa picem na 40 stepeni........majice izvinte nemamo velike, mislim osvrnite se pogledajte koliki su ljudi oko Vas......Ranijih god. super , ali ove nazalost MINUS!

za pasulj ne znam ali majce su postojale velike - osoba od 150kg obukla bez problema!

što se vitrina tiče - pogledaj sliku !

ne želim da se prepirem ali izneo si neistinu da ne upotrebim težu reč

post-6100-12879086879583_thumb.jpg

post-6100-12879086880339_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

sto se tice rashladnih vitrina 3-4 vitrine ne mogu da rashlade pice kad ima tolko ljudi ,nista bez hladnjace.Ja sam ovaj put bio u Adi isti problem ,ovi iz kluba izdali privatniku da prodaje pice ,a toliko ljudi je bilo, bar tri puta vise nego lani u pancevu.Tu nekoliko vitrina ne moze da resi problem pa je logicno da pice nije dovoljno ohladjeno.Hladnjaca kosta iznamljivanje 100eura.Uzgred u Adi u .jenom satoru 30x10metara bilo dve tocilice,a bilo je dva takva satora,na toceno pivo se cekalo pola sata.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

u

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

sto se tice rashladnih vitrina 3-4 vitrine ne mogu da rashlade pice kad ima tolko ljudi ,nista bez hladnjace.Ja sam ovaj put bio u Adi isti problem ,ovi iz kluba izdali privatniku da prodaje pice ,a toliko ljudi je bilo, bar tri puta vise nego lani u pancevu.Tu nekoliko vitrina ne moze da resi problem pa je logicno da pice nije dovoljno ohladjeno.Hladnjaca kosta iznamljivanje 100eura.Uzgred u Adi u .jenom satoru 30x10metara bilo dve tocilice,a bilo je dva takva satora,na toceno pivo se cekalo pola sata.

naravno, bilo je i 4*2 točilice

razumela bih da je napisao da je pivo bilo loše - groznog ukusa (u subotu ga nisam ni pila)

znam da mnogi misle da branim Coyote jer su mi drugari i jesu al su se i SVOJSKI potrudili oko ovog skupa i ja lično prihvatam samo razumne primedbe :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: jarkovac
  • Motocikl: cbf600abs

bilo je 6 duplih tocilica, stim sto je jedna otkazala sa  hldjenjem pa smo je u usbotu popodne iskljucili, vitrine su tu stojale samo da se ne bi ugrejalo pice  ohladjeno u kamion  hldnjaci koja je stajala pozadi sanka a bila je dimenzija  4 metra puta dva i nesto, pa je svo pice stajalo u njoj, a hladila je ko  da smo polutke stavili unutra. NA MAXSIMUM

 

primetio sam taj post al ga nisam zeleo komentarisati, jel kakva god da je zamerka,  uvek se treba poraditi i na tome, bez obzira dal neko0 gresi ili ne, definitvno cemo dodati za sledecu priliku jos  vitirna,  cisto zbog korformiteta ljudi koji rade u sanku, svaka vrsta pica posebno.

sto se stolova tice, [poslednji put su  kompletno oprani u subotu u od jedan do dva sata, a pre toga u  peta pa  i u cetvrtak, na zalos  isprljaju se, moda bi ih mogli prati i cesce.

 

za komentar pasulja ne mogu nista  uciniti sem  da kazem da mi je zao sto ga u pola  6 vise nije bilo, ja sam jeo oko 5 i  15 kad je defile krenuo, i vdeh da ima jos jedno 50-ak obroka u tom  bakracu, al svi znaju i svrcu pa necu nista vise reci. u svakom slucaju  slobodno nas i hvalite i kudite,  i jedno i drugo je dobro doslo da bi znali sta popraviti

 

sto se  tice ljudi na ulzzu koliko god se trudimo da  prodje sve bez i jdenog  problema, vrucina i premor urade svoje pa se i greske dogadjaju. jos jednom se izvinjavam svima koji su imali i takav problem, a nadam se da ih nije bilo puno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha XS360 (1977) , BMW F650GS (2001)

Pre svega hteo bih da istaknem da ja nisam bio na mnogo skupova tako da nemogu da budem preterano objektivan, i ako je bilo problema ili propusta siguran sam da nisu bili namerni, sve u svemu ja sam zadovoljan, dosao sam sam, upoznao neke ljude, slusao dobru svirku, popio "gomilu piva" jer je bilo vruce "ko" u paklu, i mislim da svako ima neke svoje "standarde" , i nemoguce je da se svima udovolji, u svakom slucaju bitno je da ovakvih manifestacija ima sto vise a samim tim ce se i standardi i uslovi poboljsati, pozdravljam clanove moto kluba 'Coyote" i zahvaljujem se na gostoprimstvu , i za kraj evo kako je sve ovo izgledalo iz mog ugla.......

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: jarkovac
  • Motocikl: cbf600abs

a u hammerlo, svaka cast,  sta reci sem jedno veliko hvala za ovo

radis bolje od nekih tv stanica

 

evo jos par adresa gde mozete pogledati slike sa skupa

 

matjaz http://www.facebook.com/album.php?aid=2062656&id=1042203157

dusan silni  http://www.facebook.com/album.php?aid=2062656&id=1042203157

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd - Vladimirci
  • Motocikl: Harley Davidson FXD

a u hammerlo, svaka cast,  sta reci sem jedno veliko hvala za ovo

radis bolje od nekih tv stanica

 

evo jos par adresa gde mozete pogledati slike sa skupa

 

matjaz http://www.facebook.com/album.php?aid=2062656&id=1042203157

dusan silni  http://www.facebook.com/album.php?aid=2062656&id=1042203157

 

Zašto ja ne mogu da pogledam ove slike ????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: jarkovac
  • Motocikl: cbf600abs

fotke su postavljene na facebook , ako nemas nalog ili nisi "prijatelj' sa osobama koje su postavile te slike MODA NE MOZES POGLEDATI.

STIM STO NIJE POSTAVLJENA NIKAVA ZABRANA NA TE FOTOALBUME PA BI TREBALO DA MOZE SVAKO  KO IMA NALOG NA FB DA IH POGLEDA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12294 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

...ne mogu da razumem da je nekima taj FB sve i svja i da umesto po ovakvim specijalizovanim bajkerskim forumima slike sa moto skupova kače negde drugde? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Ja u poslednje vreme slike kacim na FB pa dajem link koji se nalazi na dnu stranice (u tom slucaju nije cak ni potreban fb account da bi ste ih videli)...

Armine, pitaj kolege da ti daju linkove sa dna stranice i slike ce biti dostupne svima.

 

Izvinite za offtopic :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

...ne mogu da razumem da je nekima taj FB sve i svja i da umesto po ovakvim specijalizovanim bajkerskim forumima slike sa moto skupova kače negde drugde? :D

 

Upucavaju se curicama na Facebook-u preko tih slicica,pa zaboga razumi ih. ;):D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

...ne mogu da razumem da je nekima taj FB sve i svja i da umesto po ovakvim specijalizovanim bajkerskim forumima slike sa moto skupova kače negde drugde? :D

U sektu zvanu FB mene neće da bude ( a i mnoge moje prijatelje koji isto misle)

Malo je korisno, ali zamena za pravo prijateljstvo i druženje NIKAKO.

Izvinjavam se za OFF.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

...ne mogu da razumem da je nekima taj FB sve i svja i da umesto po ovakvim specijalizovanim bajkerskim forumima slike sa moto skupova kače negde drugde? :D

U sektu zvanu FB mene neće da bude ( a i mnoge moje prijatelje koji isto misle)

Malo je korisno, ali zamena za pravo prijateljstvo i druženje NIKAKO.

Izvinjavam se za OFF.

Takodje ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

...ne mogu da razumem da je nekima taj FB sve i svja i da umesto po ovakvim specijalizovanim bajkerskim forumima slike sa moto skupova kače negde drugde? :D

slažem se!

evo slika http://druzi.se/eventpictures/23133/

sajt specijalizovan za provod :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

...ne mogu da razumem da je nekima taj FB sve i svja i da umesto po ovakvim specijalizovanim bajkerskim forumima slike sa moto skupova kače negde drugde? :D

slažem se!

evo slika http://druzi.se/eventpictures/23133/

sajt specijalizovan za provod :)

 

Fotke sirokih narodnih masa prisutnih na svirci u subotu uvece. :o Nemojte se brukati,ovo nema veze sa Moto skupom. >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja