Jump to content

Moto Zajednica

Tatkov sinak iz 90-ih

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Ténéré XTZ 750

ajde da skupimo pare da mu uzmemo neki motor i da ga lishimo muka, vidi se da ne zna sta ce sa sobom od besa?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Tuzna je nasa sudba... Kad nas cede 100 godina, pa sanjamo golfove... :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Ahahahaha! 'Ajde da luduje nekim autom, nego vozi ZENSKU Toyoty Yaris, i to 1.4 dizel  ;D! Kad se u nekoj krivini sam od sebe izvrne na krov, prestace da se lozi  ;)...O,Boze...1.4 dizel...Strucnjak  ;D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

U gradskom saobracaju, taj 1.4 d moze i te kako da se vozi preko ogranicenja... Mislim da ima oko 90 konja, a ima dovoljno obrtnog momenta da osisa sve zastave i jos ponekoga... A budala moze da izgine i hodajuci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Druze, znam da 90 KS iz tako malog auta lepo ide (vozio sam VW Polo 1.4 TDI, crveno DI, pa odatle znam), ali je decko komedija. Ako vec hoces da jurcas i da krsis propise, da glumis Beogradskog fantoma, onda kupi neki bolji auto. Ne kazem da podrzavam to, daleko od toga, ali je ovo smesno. Pa sta sad, moj ortak vozi Smart turbo, stisne malo jace gas ,obidje nekog sa leve, sa desne, i odma je "strucnjak"  ;D? Kao klinac sam se lozio na street race, jurcao tamo 'vamo, ludovao, ali u autu sa 200 KS iz turba ;). I znalo se kako taj auto ide i sta moze. Ali je imao i adekvatne kocnice (Brembo) ;). Inace, svako moze da odradi table  "Genije" , "Sumaher", "Mishko"  ;D ili tako nesto, za 40e na Juznom Bulevaru, zatamni stakla, ulozi 100e u "muziku", 50e shatro Remus, i on je odmah strucnjak. Decko se malo lozi, vole to devojcice i klinci iz kraja. A Bog ga cuva iz razloga da bi jednog dana mogao da shvati koliki je krelac bio ;)...A to se vidi i po onim klipovima kad skace bajsom i lomi se. Najludji, nema sta  ;D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 230 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: CB 600 F

Druze, znam da 90 KS iz tako malog auta lepo ide (vozio sam VW Polo 1.4 TDI, crveno DI, pa odatle znam), ali je decko komedija. Ako vec hoces da jurcas i da krsis propise, da glumis Beogradskog fantoma, onda kupi neki bolji auto. Ne kazem da podrzavam to, daleko od toga, ali je ovo smesno. Pa sta sad, moj ortak vozi Smart turbo, stisne malo jace gas ,obidje nekog sa leve, sa desne, i odma je "strucnjak"  ;D? Kao klinac sam se lozio na street race, jurcao tamo 'vamo, ludovao, ali u autu sa 200 KS iz turba ;). I znalo se kako taj auto ide i sta moze. Ali je imao i adekvatne kocnice (Brembo) ;). Inace, svako moze da odradi table  "Genije" , "Sumaher", "Mishko"  ;D ili tako nesto, za 40e na Juznom Bulevaru, zatamni stakla, ulozi 100e u "muziku", 50e shatro Remus, i on je odmah strucnjak. Decko se malo lozi, vole to devojcice i klinci iz kraja. A Bog ga cuva iz razloga da bi jednog dana mogao da shvati koliki je krelac bio ;)...A to se vidi i po onim klipovima kad skace bajsom i lomi se. Najludji, nema sta  ;D.

E jbg, ako nije bilo crveno i T onda nista.. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Druze, znam da 90 KS iz tako malog auta lepo ide (vozio sam VW Polo 1.4 TDI, crveno DI, pa odatle znam), ali je decko komedija. Ako vec hoces da jurcas i da krsis propise, da glumis Beogradskog fantoma, onda kupi neki bolji auto. Ne kazem da podrzavam to, daleko od toga, ali je ovo smesno. Pa sta sad, moj ortak vozi Smart turbo, stisne malo jace gas ,obidje nekog sa leve, sa desne, i odma je "strucnjak"  ;D? Kao klinac sam se lozio na street race, jurcao tamo 'vamo, ludovao, ali u autu sa 200 KS iz turba ;). I znalo se kako taj auto ide i sta moze. Ali je imao i adekvatne kocnice (Brembo) ;). Inace, svako moze da odradi table  "Genije" , "Sumaher", "Mishko"  ;D ili tako nesto, za 40e na Juznom Bulevaru, zatamni stakla, ulozi 100e u "muziku", 50e shatro Remus, i on je odmah strucnjak. Decko se malo lozi, vole to devojcice i klinci iz kraja. A Bog ga cuva iz razloga da bi jednog dana mogao da shvati koliki je krelac bio ;)...A to se vidi i po onim klipovima kad skace bajsom i lomi se. Najludji, nema sta  ;D.

legendo jel ovo 88 iz tvog nika godiste? \Ako jeste onda mi stvarno nije jasno kad si ti to bio klinac koji se lozio na to ako si sad jos uvek manje vise klinac? I vidim da je po tvojm misljenju manijacenje kolima po gradu ok ako je auto jaci od 150ks...Zar je bitno da li mu auto ima 45ks i 350ks,decko je krelac sa ovakvim ponasanjem u svakom slucaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Da, jesam '88. godiste, ali sam bio veoma "napredan" sto se tice automobila  ;D. Pod "klinac" podrazumevam perod kad sam imao nekih 16-18 godina, sad imam 22-23, jos malo pa zavrsavam fax, krecem da radim... Tako da sebe vise ne smatram klincem  ;). U mom gornjem postu sam vec naveo da ne podrzavam divljanje u saobracaju, ali sam takodje i rekao da ako neko vec hoce da glumi Beogradskog fantoma i sl. treba to da radi autom kakvim dolikuje, pre svega iz razloga jer taj auto moze da ubrza i ukoci neuporedivo bolje od jedne Toyote Yaris. A da ne pricamo o tome da, ako je neko vec uzeo da vozi i sredjuje takav auto, u 99% slucajeva je u pitanju dobar vozac, koji ce paziti da nepromisljenim postupcima ne dovede sebe, druge ili auto u neku "nezgodnu" situaciju. Da se razumemo, ako neko "spakuje" auto od npr. 300 KS i poteze se njime nocu kroz grad, kad nema nigde nikoga, i kad je opasnost svedena na minimum (dobro, ne mislim bas da poteze kroz Srpskih vladara), to i mogu nekako da progutam. Nisam za, kao sto vec rekoh, ali mogu nekako da prihvatim. Znam kako je kad neko voli auto i kad ulozi sebe u njega. A klasicnu divljacinu - kupio mi tata BMW M3, aj' da vidimo koliko moze da razvije u "SPORT" modu u 12 pre podne kroz centar grada , da nas vide ribe i sl., a pre toga nikad nisi seo u auto - ne podrzavam, niti cu ikada! (realno, takav lik je neuporedivo veca opasnost od gorenavedenih). Ja sam se opametio, mogu reci, na vreme (nakon 2 udesa, jednom sam bio suvozac, jednom vozio - leteo 30m). Svi zivi, svi zdravi, i sad vozim 1.9 TD sa 90 KS, i bas mi je lepo ;). "Strucnjak"  ;D iz gornjeg klipa nije nista drugo no, kako si i sam naveo, krelac, i u potpunosti se slazem s time...

 

A ovo sam vozio kad sam bio mlad i lud - VW Corrado 1.8 G60, skinut G-ladder (mehanicki punjac), stavljena turbina od Audi-ja RS4 4.2, 200 KS na tocku, 4 diska sa Brembo kljestima. Do "stotke" poteze i koci pa skoro kao motor. I sa tim sam pazio sta i kako radim, a slupao ga je moj prijatelj. (Slike su slikane cim sam ga kupio, posle je jos malo doradjen, spusten, i jos par detalja, spolja nista posebno nije dirano.)

 

Kj3it_showletter7u.jpg

 

EvJTe_showletter2.jpg

 

Ipak je "malo" bolje od Toyote Yaris D-4D, i to jos za period pre 5 godina ;)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

@Nemanja88: Ne znam da li si odlgledao ceo spot ali slučaj vozi Audi R8.

ajde bre sta je R8 za nabudzeni korado..... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Vozi on i bajs na klipu... I verujem da je to jedino njegovo  ;D. Mozda je eventualno i onaj Yaris njegov,tj. od njegove keve  ;D... O, Boze...Pa vozi i moj ortak Porsche 911 i Audi S4 biturbo sa 320 KS, non stop se vozikamo, pa nikad nisam uzeo da se snimam i slikam pored tih automobila  ;). U prevodu - R8 sigurno nije njegov.

 

P.S. Ne dirajte mi Corrada  ;D. Posle udesa nikad nisam usao Corrada, neki tripovi valjda   ::)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Nemanja ja bi rekao da mu ti po ''malo'' zavidis ;D..............pa ga zato napadas,ako nije tako sta te briga neka vozi avion ili kolica iz samoposluge ako hoce ali normalno,mene samo strasno nervira sto ce mozda neko pametan i razuman nastradati zbog ove budale,ma ne mora ni da nastrada dosta je da nekome upropasti dan >:(

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Druze, ne zavidim mu ni najmanje  ;). Iskreno, nemam ni na cemu da mu zavidim, a i nisam takav. Jednostavno mi je smesan  :). Pre sam se dosta "lozio" na tuning&styling, posecivao razne skupove, divljao nocu sa ortacima, trkali se, glupirali, palili gume i tako to, i zato su mi ovakve "pojave" komicne. Nije jedini, bilo je i slucajeva kad dodje lik sa Fiat Bravom, na njemu 100 kila plastika, a ispod motor 1.4. I onda mu sipaju ulje ispod tockova kako bi mogao da zapali gume  ;D. I on je kao zajeban, street racer, i to. Ko je iz Novog Sada, najverovatnije je vidjao "nabudzenog" sivog Clia "keca" (na zadnjem staklu ima nalepnicu "Clio is better then sex"). Taj isti je iscimao mog ortaka na semaforu, decko vozi BMW 320i E36, serijski, i uopste nije u tom fazonu jurcanja po gradu, ali kada je video da ga proziva lik sa shatro nabuzdenom prackom, oprao ga je do narednog semafora. Kaze kad su stali ponovo na crveno, lik kao popishan  ;D. A ortak mu jos vice kroz prozor "Jeli, jel da shaltam sad do 3.?"  ;D Urban street racer  ;D. A ima i onih koji doteraju kola do recimo 300 ks, i onda bude pitanje "A sta sad?" - nemaju 00 da voze brzo, jer i ne znaju, a svi ih cimaju za crtu, pritisak... Mahom takvi automobili zavrse ili slupani ili na oglasima i prodaju se dosta jeftino, samo da sto pre odu. Hvala Bogu to me je sad proslo (relativno). Cak sam se i prijavio da budem sudija ispred GAGA Ford racing team-a, prolazio obuku, non stop pitao vozace za neke situacije, sta, kako, uvek bio pored trkackih automobila, par puta se i vozio u istim, ortak imao Yugica za Mali N, pa smo njega drali ( ~90 KS iz Yuga nije malo  ;) )...Bio nekad lud, svi se budili uz kafu, ja uz miris sagorelog benzina i zvuk motora na 7000 rpm  ;). Sad vozim 1.9 TD sa 90 KS, i bas mi je lepo  ;). Zateg'o bi neku trkalicu, ali iskljucivo na stazi...Osecam da nakon 2 udesa nisam vise toliko siguran u sebe, i ne zelim da se zezam... Da se vratimo na temu. Decko jeste potencijalna opasnost, ali ne verujem da taj ima 00 za neke extremne postupke. Ono sa klipa se vidja svakog dana u saobracaju...E sad, ne daj Boze da mu onaj R8 padne shaka, jer bi tada vec bio rizican.

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650 classic | Yamaha Royal Star tour deluxe

sto ste bre vi neki ljudi...decko mozda nosi gajbe i zaradjuje za kola...jeste li videli kako se razvio od istih....to ne moze od tegova, moz' samo od gajbica  ;D

 

...niko vam ne brani da i vi posteno radite i zaradite za tak'a kola  ::) ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Hahaha  ;D! Jos par gajbica, i eto Ferrari-ja  :D!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Sevojno

Mislim da smo svi manje vise,pre ili kasnije prosli fazu da ee "lozimo" na te budzevine,plastikrije..i ostalo.Licno nikad nisam voleo kozmetiku i sminkeraj,a ispod habe mrtav konj!!!Licno sam vise voleo izgled na standarddu,a makina kocnice i ogibljenje da bude +10!!

Sto se ovok retarda tice,misli da mogu da razumem i adrenalin i zelju...i sve ostalo,a li je za mene retard od momenta kad sam video onu scenu sa PP aparatom!!!E to za mene nemoze da se uklopi ni u jednu pricu!!!Da samo imam sa kim,na semaforu bi ga blokirao sa svih strana pa kroz prozor ga malo nafajtao sa istim Pp aparaticem,da mu istera buve iz glave,mozda bi malo skontao kako je bilo onim likovima!!

 

  A za onakva jurcanja nije grad,semafori i ostalo...koliko tu nesigurnih,i svakakvih vozaca ima..bajkera..dece,...imas brate stazu,ili dodji na Kadinjacu,Taru pa dodji pa cepaj kolko hoces!!Pa tuci i udaraj u stene kolko hoces,mozda i uradis nesto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja